سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
آموزش نرم افزار دايناميك تريدر - صفحه 2
صفحه 2 از 271 نخستنخست 12341252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 2701
    مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15787Array = 212
    قدرت امتیازدهی
    212
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_abedini نمایش پست ها
    مصطفی جان من تو انتقال دیتا بورس تهران به داینامیک چند تا مشکل دارم اگه راهنمایی کنی ممنون میشم
    اول اینکه فرقی میکنه که نرم افزار متاتریدر را از چه بروکری دانلود کنیم و اگه فرق میکنه باید از کدوم بروکر دانلودش کنم ؟
    ابن فایل اندیکاتور کم حجمی که گذاشتی برای دانلود اصلا چیه؟ ربطی به دیتای بورس تهران داره ؟ بخاطر پسوندش باید با نرم افزار خاصی باز بشه ؟ و این که نوشتی بعد از اجرا کردن اون دیتا ها تو file ساخته میشم میخواستم ببینم چه شکلی اجرا میشه ؟
    یه سوال دیگه اینکه برای انتقال دیتای بورس تهران به متاتریدر باید چه کار کنم ؟
    سلام

فرقي نميكنه شما متاتريدر چه بروكري داشته باشيد .
    فايل انديكاتور در واقع كارش انتقال ديتا از متاتريدر به دايناميك .ربطي به بورس تهران نداره .نه احاتياج به برنامه خاصي براي باز كردنش نيست .اين انديكاتور DT Data Exporter v01.ex4
    شما بايد كپي كنيد تو مسير نصب متاتريدرتون : experts/indicators
    بعد از اينكه اين انديكاتور در مسيري كه گفتم كپي كرديد تو مرحله بعد ميريد سراغ تنظيمات دايناميك تريدر كه تو صفحه اول توضيح دادم .

نميدونم چطور ميشه ديتاي بورس به متاتريدر منتقل كرد .
    دوستانی که حساب live نزد pcm دارند و تمایل به دریافت تحلیل رایگان از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

https://t.me/Mostafatrader

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15787Array = 212
    قدرت امتیازدهی
    212
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
    با سلام
    متاسفانه لینک دانلود برنامه کار نمیکنه
    در صورت امکان برنامه رو در جایی دیگه اپلود بفرمایید تا بتونیم استفاده کنیم.
    با تشکر
    آرمان
    سلام

دايناميك تريدر ورژن 6 به همراه انديكاتور DT Data Exporter v01.ex4

http://s2.picofile.com/file/7145443438/DT6.rar.html

دايناميك تريدر ورژن 5 به همراه انديكاتور DT Data Exporter v01.ex4

http://s2.picofile.com/file/7145447525/DT5.rar.html
    دوستانی که حساب live نزد pcm دارند و تمایل به دریافت تحلیل رایگان از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

arman68
    مهمان

با سلام
    خیلی ممنون و متشکرم

کاربر عضو

میزان امتیاز
    6Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

راهنمایی

اقا مصطفی ممنون از پاسختون فقط من یه چیزی را متوجه نشدم اینکه اگه ما قبل از انجام این عملیات دیتای بورس ایران را به متاتریدر وارد نکنیم پس این وسط نقش متاتریدر چیه؟ متاتریدر قراره چی را به داینامیک منتقل کنه ؟ یه سوال دیگه اینکه شما تو یه قسمت از توضیحتون گفتید که بعد از اجرای اندیکاتور dt دیتا ها توی فایل file ساخته میشه ولی من هر کاری میکنم این اتفاق نمیفته و توی file چیزی ساخته نمیشه .

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15787Array = 212
    قدرت امتیازدهی
    212
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_abedini نمایش پست ها
    اقا مصطفی ممنون از پاسختون فقط من یه چیزی را متوجه نشدم اینکه اگه ما قبل از انجام این عملیات دیتای بورس ایران را به متاتریدر وارد نکنیم پس این وسط نقش متاتریدر چیه؟ متاتریدر قراره چی را به داینامیک منتقل کنه ؟ یه سوال دیگه اینکه شما تو یه قسمت از توضیحتون گفتید که بعد از اجرای اندیکاتور dt دیتا ها توی فایل file ساخته میشه ولی من هر کاری میکنم این اتفاق نمیفته و توی file چیزی ساخته نمیشه .
    سلام

ما نميخاييم ديتاي بورس به متاتريدر وارد كنيم . در واقع ما ميخاييم قيمتها ارزها رو از متاتريدر منتقل كنيم به دايناميك تريدر .اين كار انديكاتور DT Data Exporter v01.ex4 انجام ميده .

وقتي انديكاتور تو پوشه انديكاتور متاتريدرتون كپي كرديد .بايد از منوي file بريد به قسمت portfolio manager
    سپس تو پنجره باز شده ميتونيد از قسمت new يك پوشه درست كنيد براي جفت ارزها مثلا : فاركس
    سپس Ascll setup ميزنيد و طبق تصوير زير تنظيمات انجام ميديد . اينجا بايد طبق تصوير بريد به محل نصب متاتريدرتون و بعد پوشه expert سپس file . اينجا اگر تنظيمات درست انجام داده باشيد بايد جفت ارزهايي كه انديكاتور DT Data Exporter v01.ex4 براش فعال كرديد به شما نشون بده و در آخر گزينه save ميزنيد .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    6Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفي نمایش پست ها
    سلام

ما نميخاييم ديتاي بورس به متاتريدر وارد كنيم . در واقع ما ميخاييم قيمتها ارزها رو از متاتريدر منتقل كنيم به دايناميك تريدر .اين كار انديكاتور DT Data Exporter v01.ex4 انجام ميده .

وقتي انديكاتور تو پوشه انديكاتور متاتريدرتون كپي كرديد .بايد از منوي file بريد به قسمت portfolio manager
    سپس تو پنجره باز شده ميتونيد از قسمت new يك پوشه درست كنيد براي جفت ارزها مثلا : فاركس
    سپس Ascll setup ميزنيد و طبق تصوير زير تنظيمات انجام ميديد . اينجا بايد طبق تصوير بريد به محل نصب متاتريدرتون و بعد پوشه expert سپس file . اينجا اگر تنظيمات درست انجام داده باشيد بايد جفت ارزهايي كه انديكاتور DT Data Exporter v01.ex4 براش فعال كرديد به شما نشون بده و در آخر گزينه save ميزنيد .

اقا مصطفی واقعا شرمندم اگه بحث داره طولانی میشه من فکر کنم منظورمو نتونستم درست برسونم ببینید من مشکلم اینه که نمیدونم چه شکلی باید دیتای بورس ایران را وارد داینامیک تریدر کنم در واقع من اصلا تو بازار تبادلات ارزی کار نمیکنم که با جف ارز ها کاری داشته باشم . بازم بابت همه چی ممنون.

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15787Array = 212
    قدرت امتیازدهی
    212
    pcmbrokers
    Array
    سلام

براي وارد كردن ديتاي بورس به دايناميك شما اول بايد ديتاي بورس توسط نرم افزار متااستوك به متا تبديل كنيد سپس ديتاي تبديل شده را بياريد تو دايناميك .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    6Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    اقا مصطفی نرم افزار متااستاک و همچنین دیتاهای بورس تهران را دانلود کردم فقط زیاد با نرم افزار متااستاک اشنایی ندارم ممکنه یه توضیح مختصری بفرمایید چه شکلی این دیتا ها را وارد متااستاک و بعد وارد داینامیک کنم ؟ ممنون

کاربر عضو

میزان امتیاز
    18Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    نوع کندل ها در داینامیک تریدر من با کلیک روی صفحه یا روی محور ها خود به خود عوض شده و بشکل خطی در میایند چکار باید بکنم ؟
    لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر

کاربر عضو

میزان امتیاز
    18Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    دوباره سلام
    اول اینکه دکمه قرمز در گوشه سمت چپ رو نمیدونم از کجا باید فعال کنم
    دوم اینکه اگر ممکنه کمی در مورد اون ابزاری که در شگل مشخص کردم توضیح دهید