سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
بک تست با کیفیت 99 درصد در استراتژی تستر به همراه ترید منوال حتی ساده تر از حالت ریل
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    117Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array

بک تست با کیفیت 99 درصد در استراتژی تستر به همراه ترید منوال حتی ساده تر از حالت ریل

بسم الله الرحمان الرحیم
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

به لطف خدا قصد دارم در اینجا خدمتتون اموزش بک تست گیری با کیفیت 99 درصد رو ارائه بدم در استراتژی تستر متاتریدر به همراه اکسپرتی که دوستان بتوانند در حالت بک تست خودشون ترید دستی هم انجام بدهند که اکسپرت مربوط به سایت mt4i هستش و کیفیت 99 درصد هم که خودش داستانی داره البته به دلیل تخصصی بودن موضوع اون رو در سایت اتو تریدینگ قرار داده بودم که به دلایلی اون سایت سرورش چند روزی هست پائینه فلذا اینجا در اختیار دوستان قرار میدم و اطمینان صد در صد دارم که مثبت خواهد بود و حتی اعتقاد دارم که باید در درسهای اولیه این بازار این ابزار برای مبتدیانی مثل من گنجانده بشه و از بسیاری از دوستان که به دلیل داشتن کاری دیگر جدای از کار در این بازار با مشکل وقت مواجه هستن دعوت میکنم که از این ابزار استفاده کنن ((جالبتر اینه که به بعضی از دوستان برمیخورم که قصد دارن کار اولشون رو تعطیل کنن و مشغول ف ا ر ک س بشن در حالی که اصلا از این بازار سودی کسب نکردن و حتی استراتژی مشخصی هم برای ترید و یا مدیریت سرمایه ندارن )) در کل با این بک تست ما حالتی داریم که 99 درصد شبیه به بازار واقعی هستش دلیل این ادعا هم چک کردن دیتا های بک تست با دیتا لایو شرکت های ارئه دهنده معتبر دیتا به صورت لایو هستش.

________

کاربر فعال

میزان امتیاز
    117Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array

99%

از دوستان عذر میخوام برای اینکه مطالب خارج از حوصله نشه در چند پست مطالب رو عنوان میکنم نکات ریز بسیاری در این نوع بک تست گیری وجود داره که به مرور زمان خدمتتون عنوان خواهم کرد ان شالله اما در اول بگم بهتره که دوستانی که دارند در این سایت به صورت سخت بر روی استراتژیهای شخصی یا عمومی کار میکنند بیان و کار با این بک تست رو اغاز کنن و قول میدم که با این کار فرجی در کارهاتون صورت خواهد گرفت با کیفیت 100% یعنی اینکه شک نکنید و

بشتابیدبشتابید بشتابید بشتابید

خودم هم که در این بازار سودی کسب نکردم چند روزی هست که بک تست رو شروع کردم از استراتژی های که در فرومها هست و امیدوارم بتونم یه استراتژی مناسب برای کسب سود از این بازار به دست بیارم.

البته اینقدر ساده هم که گفتم نمیشه از این بازار سود به دست اورد ،تجربه بزرگان این رو میگه

برای اغاز کار ویدیو های رو که ساختم را اینجا قرار میدم خدمتتون

اما اولین و مهمترین نکته : خواهشا با هر استراتژی شروع به تست کردید ،خواهش میکنم با دیدن نتیجه یک ماه یا یک هفته یا یک روز سرد نشید و باقی تست رو بیخیال نشید.

این قسمت رو برای افرادی مثل خودم نوشتم که در ابتدای راه هستن درکل به جای باز کردن حساب ریل و از دست دادن پولتون در بازار بیاید و اول از اینجا شروع کنید کلی درسایتهای خارجی گشتم و هیچ جا تلفیق دیتا با کیفیت 99 درصد و ترید منوال رو ندیدم چه در سایتهای ایتالیای چه در سایتهای روسی که خیلی راجب به این مورد صحبت شده بودش.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    117Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    عرض سلام مجدد خدمت دوستان عزیزم

ذکات علم شیر آن در میان دیگران است

دوستان این نرم لفزار جدیدا ارئه شده است که با کمک اون میتونیم دیتا رو به صورت تیک به تیک از دوکاسکپی بانک داشته باشیم از سال 2007 به بعد و بعد از تغییر قانون ساعت DST در ایالات متحده تا به هر زمای که دلخواهتون هست البته توجه کنید که اگه بخواهید مثلا دیتای یوروین رو از 2007 تا همین امروز بگیریدتقریبا 5 گیگ میفته اما برای دوستان که با مشکل کمبود جا مواجه هستن بهتره که درایوی رو که معرفی میکنن برای ذخیره شذن اطلاعات در آن بهتره درایوشون رو کمپرس کنن که در درون پراپرتیس بر روی درایو مربوطه میتونن این گزینه را داشته باشن.

کار با این نرم افزار ساده هستش و فقط کافیه بر روی دیتای مورد نظرتون تیک رو بزنید و سپس تاریخ ابتدا و انتهای بازه مورد نظرتون رو مشخص کنید و سپس استارت رو بزنید تا دانلود شروع بشه البته سرعت بسیار پائین خواهد بود برای دانلود دیتا یوروین از ابتدای 2007 تا اخر سپتامبر 2012 تقریبا 15 ساعت زمان بردش و کل حجو دانلودی تقریبا 300 مگابایت بود ((بعد از اتمام دانلود نرمافزار شروع به کانورت دیتایبا فرمت مخصوص کرده و آن را تبدیل به فایل با فرمت CSV میکنه که بشه به خورد متاتریدر یا نرم افزارهای دیگر دادش که معمولا این فرمت بسیار معمول هستش))

این نرم افزار رو در هیچ کدوم از ویدیو ها قرار ندادم چون تازه چند روزی هستش که ارائه شده و شاید هم تا چند وقت دیگه پولی بشه بعید نیست راستی دیتای تیک به تیک طلا و نقره رو هم میتونید در اینجا دریافت کنید.

و در اخر پیشنهادم این هست یکی از دوستانی که VPS دارن محبت کنن و دیتا را در VPS دانلود کنن و سپس با نرم افزار 7ZIP فشرده کننش (این نرم افزار حجم را تا بیشتر از 10هم فشرده میکنه مخصوصا وقتی فایل ما متنی باشه ،فایلهای اکسلی که جای خود دارد و بسیار این فشرده سازی با کمک این نرم افزار بیشتر هم میشه برای این نوع فایلها ) و بعد از فشرده سازی برای استفاده عموم دوستان بر روی سایت قرار بدن لینک دانلودش را.

این هم لینک دانلود نرم افزار :

TickDataDownloader_v1.1_setup.exe

پیشنهاد میدم از دیدن ویدیو اول صرف نظر کنید به دلیل ساده تر بودن کار کردن با این نرم افزار هر چند برای بالا رفتن اطلاعات میتونید به اون ویدیو هم سر بزنید.

امیدوارم اگه به کار دوستان اومد در قبال زحمتی که کشیدم برای ساخت این اموزش ،دوستان هم محبت کنن و این اموزش را در بین دوستان همکارمون تقسیم کنن.

این هم تصویری از محیط بسیار ساده نر افزار

چنتا از فایلها رو برا سال 2012 دانلود کردم که وقتی اپلودشون تموم بشه میزارم خدمت دوستان

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2508Array = 53
    قدرت امتیازدهی
    53
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    وقت شما دوست عزیز بخیر اولا بسیار سپاسگزاریم از لطف شما. دوما مشتاقیم به ادامه آموزش. سوال: اگر کسی دیتای چارتها رو داشته باشه (از طریق متا تریدر دانلود شده باشه) نیازی هست دوباره دیتا دانلود کنه؟ به طور مثال من دیتای چارتها را از سال 2005 دارم .
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    117Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط pcm4x نمایش پست ها
    وقت شما دوست عزیز بخیر اولا بسیار سپاسگزاریم از لطف شما. دوما مشتاقیم به ادامه آموزش. سوال: اگر کسی دیتای چارتها رو داشته باشه (از طریق متا تریدر دانلود شده باشه) نیازی هست دوباره دیتا دانلود کنه؟ به طور مثال من دیتای چارتها را از سال 2005 دارم .

سلام دوست عزیز
    خواهش میکنم در خدمت شما و دیگر سرورانم هستم ما در اینجا اقدام به بک تست گیری با دیتا تیک به تیک میکنیم یعنی ریل بازار اگه دقت کرده باشن دوستان بازار به صورت تیک به تیک حرکت میکنه اما در دیتا هیستوری ما در پائین ترین تایم یک دقیقه را داریم و تیکهای استراتژی تستر در حالت معمولی فقط به ازای هر ثانیه یک تیک میباشد آن هم به صورت شبیه سازی شده که واقعیت ندارد و فقط چهار تیک high - low - close - open واقعیت دارد که این مورد در مورد کندلهای بزرگ و استراتژی های اسکلپ و یا تی پی استاپ کوپک و تریلینگ استاپ خود را نشان میدهد اما در این دیتا ما تیکهای گذشته را با اسکریپت مخصوص وارد متاتریدر میکنیم که به این طریق ما فقط تیک را از csv که فرمت دیتا دانلود شده است به fxt که فرمت خواندن اطلاعات تیک در استراتژی تستر متاتریدر است تبدیل کرده ایم .
    پس این همه توضیح برای این بود که بپم خدمتتون اون دیتا رو احتیاج نداریم تا یک ساعت دیگه دیتا یورو را با حجم 110 مگ که با نرم افزار سون زیپ زیپ شده قرار میدم خدمت دوستان عزیزم که حجم واقعی این دیتا در حالت غیر فشرده یک گیگ هستش.

راستی این رو هم اضافه کنم که اگه استراتیتون زیاد هم حساس نیست میتونید از همون دیتا استفاده کنید.
    ویرایش توسط Kazem As'adi : 10-11-2012 در ساعت 07:39 PM

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    1933Array = 47
    قدرت امتیازدهی
    47
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    امکان استفاده از اندیکاتورها متای تریدر هست در این نرم افزار؟
    ویرایش توسط alizali : 10-11-2012 در ساعت 08:39 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    117Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    سلام خدمت دوستان عزیزم

در اینجا لینک دانلود دیتا یورو رو از اول 2012 تا انتا استفاده از نرم افزارهای سپتامبر همین سال قرار داده ام که فایل CSV اون یک گیگ هست که با استفاده از نرم افزار 7ZIP فشرده کردمش که یک گیگ رو در این فرمت به 110 مگ تقریبا کاهش داده است راستی این دیتا رو از همون نرم افزار بالا گرفتم.

برای آنزیپ کردن هم نرم افزار رو از اینجا دانلود کنید دوستان

7z920.exe

لینک دانلود دیتا یورو :

EURUSD.7z

موفق باشید.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    117Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
    ایا امکان استفاده از اندیکاتورها متای تریدر هست در این نرم افزار؟

سلام
    بله دوست عزیز البته اگه شفارشی باشه سرعت رو یه مقدار در بک تست میاره پائین اما خوبه در نهایت البته اگه اندیکاتور استاندارد نوشته شده باشه ایرادی نمیگیره مگه اینکه غیر استاندارد باشه و اینکه بهتره از تمپلیت برای مجموعه اندیکاتورهاتون استفاده نکنید دوست عزیز یا اینکه ابتدا اندیکاتورها رو بندازید و بعدش تمپلیت رو اجرا کنید اما حالت ست کردن دستی اندیکاتور بهتر میتونه باشه.
    ویرایش توسط Kazem As'adi : 10-11-2012 در ساعت 08:20 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    117Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    سلام مجدد خدمت سروران عزیزم :

(( دوستان خواهشا مثل من شغلتون رو ول نکنید به خاطر ف ا ر ک س ))

بیاید استراتژیتون رو به این شکل تست بگیرید اگه مشکل وقت دارید که نمیتونید زیاد بشینید پای سیستم ایرادی نداره برادران و خواهران عزیز به دلیل این که یک ایرانی مسلمان از پس هرکاری بر میاد ،بیاید و یک ماشین مجازی نصب کنید رو سیستمتون یعنی همون VMWARE و در اون یه ویندوز نصب کنید ترجیحا از نوع XP و بعدش یه متاتریدر اونجا نصب کنید و اموزشها رو اونجا اعمال کنید و بجای شات دان کردن ویندوز مجازیتون در VMWARE اون رو SUSPEND کنید که برای این کار در نرم افزار یه قسمت مشخص شده که گزینه ای هست شبیه به HIBERNATE که به معنی خواب زمستانی است که با این کار نزم افزار های باز بسته نمیشوند اما سیستم خاموش میشود و در مرتبه بعدی بالا امدن سیستم همون نرم افزارهای باز رو خواهید داشت و میتونید در شب بعد که از سرکار تشریف اوردید بشینید و تست بگیرید از استراتژیتون و اصلا سرعت ویندوز مجازیتون پائین نمیاد یعنی مشکلی که در هایبرنت کردن ویندوز بیس برای ما بوجود میاد .
    ای دوستان عزیزی که قرار داد بستید تمام دارائیتون رو بریزید در بازار و زندگیتون رو نابود کنید خواهشا قبلش یه مقدار روانشناسی و مدیریت سرمایه بخونید که اقای فرزاد عمادی در این زمینه اموزشهای خوبی دارن و بعد برید سراغ باقی کار که همون استراتژی(تا دلتون بخواد در بازار ریخته اما اگه یکی رو شروع کردید تا اخرش برید و از این استراتژی به اون استراتژی نپرید برای اینکه اخرش شاخه میشکنه و باقیش رو هم نمیگم که میدونید اتفاق درد ناکی رخ میده) میشه تازه ان رو هم بیاید در اینجا با این شیوه بک تست بگیرید.

لینک فیلم اول :

STEP.7z

برای بالا بردن اطلاعات بد نیست دیدن این ویدیو اما بزا هم تاکید میکنم اگه از نرم افزاری که در پست بالا اشاره کردم استفاده کنید بسیار مفید به فایده خواهد بود دوستان.

در پائین هم فایل تکست که لینکها رو درونش قرار دادم اگه مشکلی باشه در حدمت دوستان هستم.

با تشکر کاظم اسعدی
    فايل هاي ضميمه

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    1933Array = 47
    قدرت امتیازدهی
    47
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    من نرم افزارو رو گرفتم
    الان چطور میشه باش ترید کرد
    این که فقط دیتا رو میگیره اون هم معلوم نیست از کدوم بروکر؟
    میشه توضیح بیشتر و بهتری در خصوص نرم افزار معرفی شده بدید

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین