سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
تحلیل تحلیلهای شخصی alozard - صفحه 31
صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 21293031
نمایش نتایج: از 301 به 307 از 307
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    300Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxmatin نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    طاعات قبول
    از مظالب مفیدتان بهره بردم
    ببخشید میشه در تلگرام برای دقایقی در خدمت شما باشم تا از تجربیات شما در تایم فریم های پایین استفاده کنم
    با تشکر
    9305893228
    سلام
    روزتان بخیر
    جناب متین از اینکه وقتتان را در اختیار من قرار دادید سپاسگزارم .
    مایل به برقراری تماس نیستم .
    مرسی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    300Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    روزتان بخیر
    نگاهی به پوند در آستانه همه پرسی جدایی از اتحادیه اروپا - نشان میدهد پوند مجددا به ضعیف ترین موقعیت خود ( ساپورت ۱.۴ ) در چند دهه اخیر رسیده است و نتایج این همه پرسی تاثیر مستقیمی بر پوند در دهه آینده خواهد داشت . این یک نقطه عطف در مبادلات جهانی محسوب می شود و اهمیت فراوانی دارد . اولین هدف پوند جهت احیای ارزش خود رزیستنس ۱.۷ خواهد بود .مهمترین سوال هم می تواند این باشد که چه حجم از پس اندازهای ارزی میبایستی به پوند تبدیل شود . پوند بخریم ؟
    شروع هفته را پوند هم جهت با نظر سنجیها - با کپ و عبور از شورت ترند لاین صعودی در تایم روزانه آغاز کرده است . قانون گپ ها می تواند دلیلی بر برگشت قیمت جهت پر کردن گپ - پس از هیجان بازار می باشد .
    مرسی

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

کاربرجدید

میزان امتیاز
    17Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
    سلام
    روزتان بخیر
    مایل به برقراری تماس نیستم .
    مرسی
    خواهش میکنم
    سلام
    طاعات قبول
    جسارتا اندیکاتور غیر اصلاحی یا روشی خوب برای اسکالپ اگر ارائه بدهید لطف میکنید..
    با تشکر

کاربر فعال

میزان امتیاز
    300Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxmatin نمایش پست ها
    خواهش میکنم
    سلام
    طاعات قبول
    جسارتا اندیکاتور غیر اصلاحی یا روشی خوب برای اسکالپ اگر ارائه بدهید لطف میکنید..
    با تشکر
    سلام
    روزتان بخیر
    جناب عالی با یک سرچ ساده می توانید تعداد زیادی سیستم بر اساس اسکالپ بدست آورید . اما باید توانایی خودتان را چنان بالا ببرید که بتوانید سیستم خودتان را با توجه به روحیات و مدیریت سرمایتان بوجود آورید .
    در پست شماره 293 سیستم اسکالپی را که بوجود آورده ام - قرار داده ام . امروز هم در سایتهای مختلف با اسامی دیگری همین سیستم را ارایه میکنند - تصویر پایین سیستم من را با اسمی جدید و برداشت خودش از سیستم در سایتش قرار داده - این در حالی است که شرایط (موجود در تصویر ) وروود و خروج و حد سود متفاوت با چیزی است که من از این سیستم می خواستم .
    می خواهم بگویم که من یک سیستم اسکالپ معرفی کرده ام - ولی نهایتا فقط خودم می توانم بیشترین بهره را ببرم و شما هم سعی کنید با جستجو و کنکاش در سیستمها - و یاد گیری موارد لازم - سیستم خودتان را بوجود آورید .
    مرسی

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    300Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    شبتان بخیر
    نگاهی به یورو در برابر دلار نشان دهنده قدرت گرفتن دلار- پس از به قدرت رسیدن ترامپ است .
    تصویر پایین یک احتمال از حرکت قیمت در ترازهای فیبوناچی است .
    مرسی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    300Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array

کاربر فعال

میزان امتیاز
    300Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    شبتان بخیر
    نگاهی به چارت پوند در برابر دلار :
    الف - ابتدا به چارت هفتگی نگاهی بیاندازیم ـ جایی که بوضوح می توانیم پنج موج نزولی را ببینیم ـ در حال حاضر قیمت در حال اصلاح و بر روی موج a قرار دارد ـ اما آیا موج a اصلاحی به پایان رسیده است ؟ برای پاسخ به این پرسش به یک تایم پایینتر می رویم تا بهتر بتوانیم ریز موجهای ـ موج اصلاحی a را ببینیم .
    ب - در تایم روزانه می توانیم یک abc را شمارش کنیم ـ اما هنوز نمی توانیم با قاطعیت بگوییم که موج a اصلاحی تایم هفتگی به صورت یک abc خواهد بود و یا در ادامه به abcde تبدیل خواهد شد ـ
    بی نظمی فراوان در چارت و عدم اطمینان خریداران و فروشندگان باعث شده این جفت ارز ـ از استقبال کمی بین تریدر ها ـ در حال حاضر تبدل شود _ ورود بر روی این جفت ارز دارای ریسک بالایی است .
    مرسی

صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 21293031