سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
استراتژی استراتژِی معاملات با زیگ زاگ - صفحه 203
صفحه 203 از 203 نخستنخست ... 103153193201202203
نمایش نتایج: از 2,021 به 2,028 از 2028
    کاربرجدید

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام
    202 صفحه درباره زیک و زاک گفتید. یه چیزهایی از واقعیت رو یافتید ولی بهش هنوز نرسیدید. من نمی خوام بگم من بهش رسیدم ولی همین زیک و زاک رو با شرایطی دیگر مانند فورگت کردن بتونید روی چارت درست اعمال کنید میلیاردر می شید.
    رعایت کردن زیک و زاک یعنی ترید کردن بدون فورکست و پیش بینی. کسی با پیش بینی و فورکست ترید کنه محکوم به کال شدنه چون در این بازار همیشه اتفاقات غیرقابل پیش بینی زیاد رخ می دهد که علت های بی شماری دارد مانند سیگنال فالز و ...
    کسی که بدون فورکست با زیک و زاک شروع به ترید کنه و بر اساس اون پوزیشن و باز و بسته کنه در صورتی که زیک و زاکش درست باشه با یک مدیریت سرمایه ملایم در مدت کمی بی نهایت پیپ می تونه شکار کنه.
    خیلی ها این و می دونن ولی همشون در یکجا مشکل دارند و اون اینه که نمی تونند زیک و زاک و درست روی چارت دربیارند و سیگنالهای ورود و خروج درست رو ازش بیرون بکشند.
    می دونید مشکل همتون کجاست؟
    با تجربه 11 سال سابقه بی وقفه ترید می تونم به جد بهتون بگم مشکل همتون در نمای چارت اشتباهه.
    تا وقتی که نمای چارتتون کندلی باشه وضع همینه. کار از ریشه خرابه.
    حالا ۹۹۹۹ میلیارد اندیکاتور رو روش امتحان کنید. بابا کار از ریشه مشکل داره.
    اول نمای چارت درست رو پیدا کنید. بعد برید سراغ ساخت استراتژی سودده و درست و غیره.
    همه چیز در نمای چارته. تا وقتی نمای چارتتون درست نباشه مدام می بازید و محکوم به فنا هستید.
    قدر گوهر و گوهرشناس فقط می دونه.
    موفق باشید.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1623Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط parham17 نمایش پست ها
    با سلام
    202 صفحه درباره زیک و زاک گفتید. یه چیزهایی از واقعیت رو یافتید ولی بهش هنوز نرسیدید. من نمی خوام بگم من بهش رسیدم ولی همین زیک و زاک رو با شرایطی دیگر مانند فورگت کردن بتونید روی چارت درست اعمال کنید میلیاردر می شید.
    رعایت کردن زیک و زاک یعنی ترید کردن بدون فورکست و پیش بینی. کسی با پیش بینی و فورکست ترید کنه محکوم به کال شدنه چون در این بازار همیشه اتفاقات غیرقابل پیش بینی زیاد رخ می دهد که علت های بی شماری دارد مانند سیگنال فالز و ...
    کسی که بدون فورکست با زیک و زاک شروع به ترید کنه و بر اساس اون پوزیشن و باز و بسته کنه در صورتی که زیک و زاکش درست باشه با یک مدیریت سرمایه ملایم در مدت کمی بی نهایت پیپ می تونه شکار کنه.
    خیلی ها این و می دونن ولی همشون در یکجا مشکل دارند و اون اینه که نمی تونند زیک و زاک و درست روی چارت دربیارند و سیگنالهای ورود و خروج درست رو ازش بیرون بکشند.
    می دونید مشکل همتون کجاست؟
    با تجربه 11 سال سابقه بی وقفه ترید می تونم به جد بهتون بگم مشکل همتون در نمای چارت اشتباهه.
    تا وقتی که نمای چارتتون کندلی باشه وضع همینه. کار از ریشه خرابه.
    حالا ۹۹۹۹ میلیارد اندیکاتور رو روش امتحان کنید. بابا کار از ریشه مشکل داره.
    اول نمای چارت درست رو پیدا کنید. بعد برید سراغ ساخت استراتژی سودده و درست و غیره.
    همه چیز در نمای چارته. تا وقتی نمای چارتتون درست نباشه مدام می بازید و محکوم به فنا هستید.
    قدر گوهر و گوهرشناس فقط می دونه.
    موفق باشید.
    سلام دوست گرامی.
    میشه بفرمایید نمای چارت شما چیه؟

کاربرجدید

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نمای چارت زیاده انواع و اقسام نماهای مختلف وجود داره و هر کدومشون کلی زمان می خواد برای بررسی و آزمایش کردن ولی من نمای چارتی رو ترجیح می دم که محور تایم رو دستکاری کنه. به تحقیق به این نتیجه رسیدم که تا مادامی که محور ایکس ما یا همان محور تایم ما تغییر نکند و برهم زده نشود امکان ندارد به حالت و وضعیت ایده آلی برسید.
    نمای چارتی که من استفاده می کنم یا renko است یا tlb که هردوی اینها محور ایکس رو دستکاری می کنند و البته تایم در یکجاهایی حذف می شود که خودتون بیشتر در جریانید. به هر حال تجربه هر کسی در بازار متفاوته ولی این تجربه اجبار تغییر دادن و دستکاری کردن محور ایکس تایم رو با پشتوانه 11 سال سابقه کاری فشرده می گم. چیزی که خودم بهش رسیدم.(البته حالت خاصی از پوینت فیگور هم محور ایکس تایم رو دستکاری میکنه ولی من نتونستم خودمو باهاش هماهنگ کنم از نظر من بعد کلی درگیری جواب نداد)
    چارت کندلی ظاهری زیبا و دقیق داره و همه چیز ظاهرا درسته ولی در باطن باتلاقی برای باخت های مداوم شماست. کار رو برای ترید خیلی سخت میکنه. کار در شرایط خیلی سخت میشه. سود کردن در این حالت غیرممکن نیست ولی خیلی خیلی سخت هست چون کار از ریشه خرابه. این نظر منه. به کسی تحمیل نمی کنم.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    510Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    یک مدل تنظیم هست که روی چارت کلیک راست کنید و گزینه آخر تو قسمت پروپرتیز تیک scale fix رو بزنید چارت حالت یک به یک فیکس میشه ولی قبلش باید نمای چارت رو درست کنید و بعد فیکس کنید.
    مدل دقیق تنظیم هم به این صورت هست که گرید ها رو روشن کنید تو تایم یک ساعته تعداد کندلهایی که داخل یک شبکه قرار میگیره باید 4 تا باشه تعدادش رو به توان 2 برسونید میشه 16 تعداد مربع های پایین تابالای چارت باید نزدیک این عدد باشه. اینجوری چارتتون یک به یک میشه و تازه میتونید تحلیل درست انجام بدین.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    145Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
    یک مدل تنظیم هست که روی چارت کلیک راست کنید و گزینه آخر تو قسمت پروپرتیز تیک scale fix رو بزنید چارت حالت یک به یک فیکس میشه ولی قبلش باید نمای چارت رو درست کنید و بعد فیکس کنید.
    مدل دقیق تنظیم هم به این صورت هست که گرید ها رو روشن کنید تو تایم یک ساعته تعداد کندلهایی که داخل یک شبکه قرار میگیره باید 4 تا باشه تعدادش رو به توان 2 برسونید میشه 16 تعداد مربع های پایین تابالای چارت باید نزدیک این عدد باشه. اینجوری چارتتون یک به یک میشه و تازه میتونید تحلیل درست انجام بدین.
    سلام امکانش هست به همراه عکس توضیح بدید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    214Array = 12
    قدرت امتیازدهی
    12
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام اندیکاتور زیگزاگ رنگی میخوام میشه بگید کجا پیداش کنم.مرسی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    214Array = 12
    قدرت امتیازدهی
    12
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام یه اندیکاتور هم میخوام ماکزیمم و مینیمم قیمت و بازوبسته رو راحت به من بده .مرسی

کاربرجدید

میزان امتیاز
    13Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdy78 نمایش پست ها
    سلام میشه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم / قسمت هایی که گفتین به توان دو برسونید و . . . واضح نبود مرسی

صفحه 203 از 203 نخستنخست ... 103153193201202203