سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
علت شکست ترید من - صفحه 2
صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 54
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    8Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

شکست بنده حقیر در ترید

با سلام خدمت استاد عزیز وبزرگوار آزادی وتمامی دوستان خوب

بنده در مدت 8 روز کاری 500 دلار را به 1500 دلار تبدیل کردم وتقریبا در مدت نیم ساعت کال شدم به دلیل رعایت نکردن مدیریت سرمایه وتسلیم شدن در برابر اصلاح بازار من معتقدم زمانیکه شما در جهت خلاف بازار ترید میکنید نباید زمانی که دارید وارد زیان میشوید دست دست کرده و به باد رفتن سرمایتون را تماشاکنید که بنده این اشتباه را بر اثر بی تجربگی انجام دادم و تا زمانی که یک تریدر قوی از نظر شناخت لحظات بازار نشدم دست به ترید نمیزنم که این زحمت بر دوش برادر عزیزمون جناب استاد آزادی است که تا همینجا مطالب زیادی از ایشان آموختم
    امیدوارم ایشان در زندگی همیشه موفق و سربلند باشند

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22983Array = 269
    قدرت امتیازدهی
    269
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

علت شکست

با سلام خدمت اساتید گرام

من مدت 1 سال است که ترید می کنم و علت زیان دادنم را اول در نداشتن علم کافی جهت ترید می دانم . دوم نداشتن مدیریت بر سرمایه
    سوم بدلیل بی تجربگی منتظر نشتن در جهت برگشت بازار.
    در همین جا از جناب آقای مهندس مدیرعامل بروکر بخاطر فراهم نمودن امکانات کلاس آنلاین و بقیه دست اندر کاران به نوبه خودم کمال تشکر وقدردانی را دارم
    و همچنین از استاد بزرگ و دانشمند جناب آقای آزادی که اینجور خالصانه تمامی دانش و تجربه خود را در اختیار مبتدیانی چون من قرار می دهد سپاس و قدردانی می نمایم
    و باید اعتراف کنم که درس های استاد آزادی نه تنها نگاه من را در روش ترید کردن عوض کرد بلکه پند و اندرز های ایشان در تمام مراحل زندگی برای من اثر گذار بود و چشم من را به دنیای تازه ای باز کرد.
    از درگاه ایزد آرزوی سر بلندی و سعادت برای گروه پرسپولیس مخصوصا" معلم آرجمند را دارم
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

Rasool_N
    مهمان

سلام

با سلام من به دلایل دانش کم - نداشتن پلن معاملاتی - عدم مدیریت سرمایه - تحلیل های ناقص - ندانستن تمام نکاتی که استاد در مورد بحث روانشناسی گفتند - حد خوشی - آموزش کم - داشتن اساتید نه چندان خوب و.......... موجب از دست دادن 2 / 3 سرمایه ام شد و ضربه روحی بدی خوردم و دیگه تصمیم گرفتم تا تجدید قوا به بازار وارد نشوم این موضوع مربوط به حدودا 2 سال پیشه (کمتر از 2 سال) و هیچ استاد خوبی پیدا نکردم تا اینکه بعد از حدودا یک سال سر نزدن به سایت شما درست یک روز قبل از کلاس ها متوجه این کلاس ها شدم و حالا به جرات می گویم استاد نیما آزادی بهترین و ریز بینانه ترین استادی است چه در زمینه درسی و چه بازار سرمایه داشتم و افتخار می کنم به شاگردی نزد ایشان و بعد تشکر از کارگزاری پرسپولیس کپیتال

یه دنیا سپاس از استاد عزیزم و بروکر پرسپولیس کپیتال

کاربرجدید

میزان امتیاز
    7Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

Cool جالب

با سلام میشه گفت اکثر تریدرها علتهای مشترکی در شکست ترید دارن و اونم میتونه تریدهای احساسی بی برنامه ترید کردن .کم بودن آستانه صبر و تحمل .. البته من شکستی که در ترید داشتم بخاطر رعایت نکردن مدیریت سرمایه بود این بزرگترین دلیلش بود ....البته این عوامل قبلی هم بی تاثیر نبودن

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    یکی رفته بود شکار بعد از کلی یا لیالی یاالتی کردن دست خالی بازگشت .
    پرسیدند چه شد چرا دستخالی آمدی ؟
    گفت تفنگم شلیک نکرد !
    پرسیدند چرا؟ گفت به هزارو یک دلیل !
    گفتند به چه دلایلی؟
    پاسخ گفت: اولیش اینکه تفگم تیر نداشت؟
    حالا این حال تریدرهای ناموفق است که برای آن هزارو یک دلیل می توان آورد و از اینجا و اونجا رطب و یابس به هم بافت که این است و جزاین نیست.اما حقیت حال همه در این جمله خلاصه میشود
    نداشتن استراتژی ( یعنی همان گلوله برای شلیک) ادامه دارد

بهرام
    بهرام دانش

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    روزی شیخ ابوسعید ابی الخیر می خواست بر منبر شود جمعیت بسیار بودند و ایستادگان بیشمار .
    مردی از آن میان برخاسته گفت:
    خدای رحمت کناد آنکس را که گامی فرا پیش نهد!
    آنگاه شیخ بر منبر شده گفت: بسم الله الرحمن الحیم سخن همان است که آن مرد گفت ! والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.
    و از منبر پایین شد !
    زیان تریدرها همانند همان جمعیتی است که آمده اند تا ساعتی را پای سخنان شیخ بسر کنند اما شیخ جمله ای می گوید و می گذرد.
    این همان سخن است که
    جناب نیما آزادی بارها گفته اند اما به بیانی دیگر
    به نظر شما ایشان این مطلب را با چه بیانی فرموده اند؟

بهرام
    ویرایش توسط bah1002 : 10-31-2011 در ساعت 08:52 PM
    بهرام دانش

arman68
    مهمان
    بهرام جان سلام
    البته مواردی که گفتی بسیار شیرین و دلنشین هستند، ولی هر داستانی به هر موضوعی نمیخوره
    این مثل حکایت فوتبالیست های حرفه ای و آماتور هست .
    حرفه ای ها مثل تیم ملی المان تا اخرین لحظه به تاکتیک و استراتژیشون پایبند هستند ، چه گل زده باشن ، چه خورده باشن
    ولی یه تیم مثل تیم ..... هز چقدر هم که استراتژی و تاکتیک و روانشناسی روشون کار شده باشه ،وقتی گل میزنن ، خودشونو گم میکن و تا به خودش میان میبنن چند تا خوردن ، اگه از اول هم گل خورده باشن که دیگه هیچ ، استراتژی و غیره یادشون میره ، حرفای مربی رو هم نمیشنون ، هر کدوم فکر میکنن فردین هستن یا مثل فرنگیش راکی هستن و باید خودشون تیم رو نجات بدت ، اخرش هم دست از پا درازتر از میدون میان بیرون.
    ابنون همیشه بدون که بهترین و حرفه ای ترین ادمها در هر رشته ای چه ورزشی چه غیر ورزشی همیشه در وهله اول یه مربی خوب داشتن و بعد هم یه مشاور و یا یه کوچ خوب کنارشون هست ، وگرنه اونا هم یه جاهایی میزنن تو خاکی .
    حالا ممکنه این بین استثنا هایی هم پیدا بشن ، ولی همه بو علی یا بیل گیتش نمیشن ، ما در مورد موارد عام صحبت میکنیم
    صد البته " و خداوند توجیه را آفرید"
    ضمنا اگه تو این بازار بی در و پیکر که هیچ قانونی نداره و خیلی ها با یاد گرفتن چند تا اصطلاح فرنگی و قلمبه سلمبه ،مترصد سرکیسه کردن دیگران هستند ( و صد البته کسی که میره کلاس که یه چیزی یاد بگیره بطور حتم و یقین اون چند تا کلمه رو بلد نیست یا اگه هم بلده به حساب اینکه طرف داره تو یه جای معتبر تدریس میکنه ،با خودش میگه حتما استاد واردی هست وگرنه این بابا که اینجا گذاشتن و اسمش استاده ، نمیذاشتن تدریس کنه و متاسفانه هزار و صد هزار البته که بلا نسبت خیلی از دوستان و عزیزان ایرانی جماعت عقلش به چشمشه )،شما تونستی یه استاد خوب و با سواد و دلسوز مثل اقای آزادی پیدا کنی ، بدون اون روز عنایت خداوند شامل حالت بوده .
    در پناه حق
    ارادتمندم
    ویرایش توسط arman68 : 10-31-2011 در ساعت 09:32 PM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    5637Array = 85
    قدرت امتیازدهی
    85
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bah1002 نمایش پست ها
    روزی شیخ ابوسعید ابی الخیر می خواست بر منبر شود جمعیت بسیار بودند و ایستادگان بیشمار .
    مردی از آن میان برخاسته گفت:
    خدای رحمت کناد آنکس را که گامی فرا پیش نهد!
    آنگاه شیخ بر منبر شده گفت: بسم الله الرحمن الحیم سخن همان است که آن مرد گفت ! والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته.
    و از منبر پایین شد !
    زیان تریدرها همانند همان جمعیتی است که آمده اند تا ساعتی را پای سخنان شیخ بسر کنند اما شیخ جمله ای می گوید و می گذرد.
    این همان سخن است که
    جناب نیما آزادی بارها گفته اند اما به بیانی دیگر
    به نظر شما ایشان این مطلب را با چه بیانی فرموده اند؟

بهرام
    سلام
    میشه بگین خود شما توی کدوم دسته قرار دارین؟موفق و یا نا موفق؟
    چیزی که اینجا من و بقیه دوستان گذاشتیم فقط با نیت کمک به تازه کاران این بازار است و لاغیر و گرنه توی همین افراد هستند کسانی که در حال حاضر به دلیل زحمات بینظیر آموزشی استاد عزیز آقای مهندس آزادی پرفورمنس بسیار عالی دارند .(فقط برای نمونه عرض میکنم یک مورد از این افراد که در اینجا پست دارند توانسته در مدت 5 هفته 7163 پیپ )درامد خالص داشته باشند.اگر خواستید به من ایمیل بزنید تا مدارک اونو به شما نشون بدم.
    شما چطور؟ آیا بهتر بلدید کار کنید؟ برام جالبه بدونم.
    برای شما آرزوی موفقیت دارم.
    ویرایش توسط bears hunter : 11-01-2011 در ساعت 03:18 AM
    اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    آرمان عزیز
    ضمن سلامی گرم به شما دوست محترم وبزرگوار پیشا پیش از بذل توجهی که کردید جدا تشکر میکنم. جام کلام حضرتعالی به جان و دل نیوشیده حقیقتا بهره بردم.
    در وحله اول عرض کنم که آنچه را که این بنده آورده ام خدای ناکرده هیچگونه تعرضی به هیچکدا م از دوستان نداشته و چنین قصدی هم در کار نبوده (و واقفید که باز در مثلی گفته اند در مثل مناقشه نیست ! )اما تایید همه آنچه را که دوستان عزیز در این تاپیک با تمام بزرگواری خود به یادگار گذارده اند را به نحوی در بر دارد .
    برای مثال گفتن علت عدم موفقیت در شکار : به 1001 دلیل یعنی همه خطاها یی که علت عدم موفقیت و زیان ناخواسته 95% زیان کرده های این بازارند . نداشتن گلوله هم هر نوع عاملی که به نظر خودمان مهمترین است.
    وبارزترین نکته در باره همه عزیزان همینکه متوجه این مطلب اند که باید برخواست و گامی فرا پیش نهاد. همین همبستگی . شرکت تمام عیار برای فراهم آوری توفیقی بزرگ . باز گویی آنچه در چنته داریم تا شاید دوستی را به کار آید . یکی برای همه همه برای یکی . که انشاالله این بنده نیز جزو این دسته باشم و با استفاده بردن از مطالب ارزنده شما عزیزان آزموده را نیازمایم . که گفته اند آزموده را آزمودن خطاست ! تمام آنچه در باره تو فیق داشتن استاد دانا و عالم و آشنای به موضوع فرموده اید کاملا صحیح است . حقیقتا از اینکه توفیق یار ما شد تا از بزرگوار استادی چون جناب آقای نیما آزادی بتوانیم مستفید شویم این بنده ناچیز حقیقتا مسرورم و به خود می بالم. که هیچ شمشیری بدون استاد آهنگر آبدیده نشد. و از گروه بروکری پرسپولیس نیز باید ممنون باشم که ضمن فراهم آوری این دوره ی آموزشی این افتخار را نصیبم کرد تا دوستان خوب و با فراستی چون شما بیابم . امیدوارم دوستیمان پایدار باشد و پس از این بیش از اینها توفیق استفاده داشته باشم. باعذر مجدد از تقصیر کلام امیدوارم هماره توفیق یارتان باشد.
    مخلص شما بهرام
    بهرام دانش

کاربر عضو

میزان امتیاز
    72Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    ( bears hunter )دوست یا دوستان محترم با سلامی گرم به محضر تان توجهتان را ارج گزارده تشکر میکنم .
    در خاطرات همه بزرگان از تمامی ملل اگر نیک بنگریم احدی را نمی یابیم که مادر زاد موفق و پیروز بدنیا آمده باشد. همگان در مسیر زندگی با فراز و نشیبهایی روبرو بوده اند چون سخن ما در باره بازار است حتی تریدرهای بزرگ و موفق ! اما در آنچه از امثال مذکور آورده ام روی سخن بیانی است کلی که همت بزرگ همگان را نشانه گرفته خواهش تلاشی بزرگ برای پیروزی ای که همگی در آن سهیم باشند را دارد . همانگونه که به دوست عزیز م آرمان نوشتم : هیچگونه تعرضی به شما دوست بزرگوار یا هر عزیز دیگر را نداشته و چنین قصدی هم در کار نبوده در هر صورت اگر سوء تفهامی شده عذر تقصیر دارم . و چه خوب کرده از موفقیتتان در کسب سود چند هفته ای خود فرموده اید که نشان از موفقیت شما بعد از ناکامی های احتمالی که داشته اید دارد . و این تجربه ارزش درنگ بیشتر در علل عدم توفیق در قبل و نیل به این پیروزی در حال حاضر را حداقل برای خود این بنده دارد. شخصا امیدوارم از تجربیات شما دوست عزیز باز هم استفاده کنم . به امید پیروزی هر چه بیشتر شما در کسب پیپ های بیشمار . دوست شما بهرام
    ویرایش توسط bah1002 : 11-02-2011 در ساعت 01:16 AM
    بهرام دانش

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین