سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
علت شکست ترید من
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 54
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4030Array = 73
    قدرت امتیازدهی
    73
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

علت شکست ترید من

در این تاپیک تریدرها نتیجه تریدهایی که منجر به سود نشده و علت آن را توضیح دهید تا همه با علت های شکست یک ترید آشنا شویم

ادمین

میزان امتیاز
    1095Array = 40
    قدرت امتیازدهی
    40
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Red face موضوع حساسیه (بخوانید: احساسیه)

با تشکر از شما برای باز کردن این تاپیک.

اینکه بدونیم علت ضرر کردن در تریدمون چی بوده خیلی خوبه البته. ولی اینکه شهامتش رو داشته باشیم که بگیم ضرر کردیم ... اونهم در ملآ عام؟؟؟ این بهتره
    کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
    رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
    ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    5637Array = 84
    قدرت امتیازدهی
    84
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

چراغ اول

سلام دوستان,
    من چراغ اولو روشن میکنم.
    من توانستم در مدت کوتاهی یک اکونت 14000 دلاری را تبدیل به صفر نمایم.چرا؟
    1- البته لازم بذکر است که این اکونت را من از 5000 دلار به 14000 دلار طی مدت کمتر ازسه ماه رسوندم ولی متاسفانه در اثر یکسری اشتباهات و ترید احساسی آنهم بر خلاف روند اصلی (Counter trading) , و عدم گذاشتن استاپ به دلیل شیوه ترید-چون همیشه در پایان روز میبستم معمولا -.
    2- من اعتقاد دارم تا ضرر نکنیم تجارب ارزشمند بدست نمی آوریم و بنظرم دمو تریدینگ تنها باعث فریب تریدر میگردد.
    3-از شکست ها باید درس بگیریم.
    4- بهترین موقعیت برطرف نمودن ایرادات شیوه تریدینگ شرکت در کلاسهای استاد بزرگوار جناب مهندس آزادی میباشد بهمراه ممارست.
    امیدوارم که این تجارب درس عبرتی برای دوستان باشد.
    مخلص همه
    عکس هاي ضميمه
    اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    5637Array = 84
    قدرت امتیازدهی
    84
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    می خواستم یک نکته را اضافه کنم که قدر داشته های خود را بدانیم و حداکثر بهره را ببریم ,استاد آزادی واقعا بینظیر میباشدو به جرات میتوانم بگویم استادی با این سطح دانش و توانایی تحلیل وعزت نفس بی همتاست. و ضمنا بایستی از مدیریت خوب مدیرعامل بروکر و صداقت کاری ایشان تشکر نمایم ,صداقت کاری ایشان ستودنی است . انشاالله در کنار ایشان جزو تریدرهای حرفه ای خواهیم شد.
    مخلص بچه های خوب ایران
    اهواز-شیرالی
    اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

ادمین

میزان امتیاز
    1095Array = 40
    قدرت امتیازدهی
    40
    Array

Thumbs up چراغ اول

با تشکر فراوان از آقای شیرالی عزیز

مطالب شما عموما بسیار خلاصه و هوشمندانه هست. امیدوارم شرکت ما موفق بشه به شما خدمت کنه.

توجه دوستان را به این پست جلب می کنم که علیرغم کوتاه و مختصر بودن بزرگترین و مهمترین اشتباهاتی را که دشمن اصلی تریدر ها هستند لیست کرده:

1) ترید خلاف روند
    2) ترید احساسی
    3) ترید بدون استاپ

اشاره به بی ارزش بودن نتیجه حسابهای دمو هم نکته بسیار مهمی بود.

امیدوارم با کنترل بیشتر به کار ادامه بدید و در آینده نزدیک پست شما در تاپیک جدید "چطور در معامله ام موفق شدم؟" را بخوانیم. از لطفی که به ما دارید بسیار سپاسگزارم اگرچه کاری به جز انجام وظیفه نبوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط bears hunter نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    من چراغ اولو روشن میکنم.
    من توانستم در مدت کوتاهی یک اکونت 14000 دلاری را تبدیل به صفر نمایم.چرا؟
    1- البته لازم بذکر است که این اکونت را من از 5000 دلار به 14000 دلار طی مدت کمتر ازسه ماه رسوندم ولی متاسفانه در اثر یکسری اشتباهات و ترید احساسی آنهم بر خلاف روند اصلی (Counter trading) , و عدم گذاشتن استاپ به دلیل شیوه ترید-چون همیشه در پایان روز میبستم معمولا -.
    2- من اعتقاد دارم تا ضرر نکنیم تجارب ارزشمند بدست نمی آوریم و بنظرم دمو تریدینگ تنها باعث فریب تریدر میگردد.
    3-از شکست ها باید درس بگیریم.
    4- بهترین موقعیت برطرف نمودن ایرادات شیوه تریدینگ شرکت در کلاسهای استاد بزرگوار جناب مهندس آزادی میباشد بهمراه ممارست.
    امیدوارم که این تجارب درس عبرتی برای دوستان باشد.
    مخلص همه
    ویرایش توسط Mehdi : 09-24-2011 در ساعت 03:24 PM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    5637Array = 84
    قدرت امتیازدهی
    84
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    با تشکر فراوان از آقای شیرالی عزیز

مطالب شما عموما بسیار خلاصه و هوشمندانه هست. امیدوارم شرکت ما موفق بشه به شما خدمت کنه.

توجه دوستان را به این پست جلب می کنم که علیرغم کوتاه و مختصر بودن بزرگترین و مهمترین اشتباهاتی را که دشمن اصلی تریدر ها هستند لیست کرده:

1) ترید خلاف روند
    2) ترید احساسی
    3) ترید بدون استاپ

اشاره به بی ارزش بودن نتیجه حسابهای دمو هم نکته بسیار مهمی بود.

امیدوارم با کنترل بیشتر به کار ادامه بدید و در آینده نزدیک پست شما در تاپیک جدید "چطور در معامله ام موفق شدم؟" را بخوانیم. از لطفی که به ما دارید بسیار سپاسگزارم اگرچه کاری به جز انجام وظیفه نبوده.

با عرض سلام و ارادت خاص خدمت مهندس مدیرعامل بروکر عزیز
    و همچنین تشکر فراوان از اظهار لطف و محبت جنابعالی,
    امیدوارم که با راهنمایی های حضرتعالی و دوستان بزرگوار و ارشمند دیگر همچون استاد عزیز جناب مهندس آزادی, مصطفی عزیز و مابقی دوستان و بزرگواران مجموعه پرسپولیس کپیتال بتوانیم قدمی کوچک در راه خدمت به هموطنان عزیز و بی نظیر برداریم,
    جا دارد بار دیگر از صداقت کاری شما تشکر نمایم.
    در اینجا لازم است اضافه نمایم که در کنار مسایل عنوان شده یکی دیگر از مهمترین مسائلی که باعث شکست من در آن مقطع شد مسئله عدم رعایت مانی منیجمنت بوده است که درآخرین کلاس استاد دقیقا اشاره زیبایی نمودند و تا قبل از آن من کمتر رعایت کردم و اعتراف میکنم که کلمه به کلمه آن جلسه برای من چراغ راه پر فروغی بوده است , و خواهد بود.
    زین پس به جای واژه ناماٌنوس مانی منیجمنت بگوییم : دار و ندار یک ترید موفق و سکوی پرتاب بسوی موفقیت در بازار تبادلات ارزی.
    ارادتمند و مخلص شما و همه دوستان
    شیرالی

arman68
    مهمان

Talking

سلام
    من ارمان هستم ، فوق تخصص کال دارم (البته الان مدتی ترک کردم البته هنوز در اواخر پازپروری هستم)
    تو این مدتی که از بازار دور بودم ، یه نگاه بیطرفانه به گذشته ترید خودم کردم و متوجه شدم که اصلیترین علت من در ناموفق بودن در ترید 2 عامل اصلی بوده
    1- اعتیاد پیدا کردن به ترید
    2- سهل انگاری در مدیریت سرمایه و ریسک به ریوارد پوزیشن ها
    و یه عامل فرعی دیگه که البته به نظرم شاید جز همون مهم ها باشه نداشتن استراتژی برای ترید کردن و ترید نکردن باشه که چون از ادم معتاد توقع یه همچین چیزی نمیره برای همین جز موارد فرعی اوردمش(خدا هیچکسی رو معتاد از دنیا نبره)
    به امید موفقیت همه دوستان

عضوگروه تریدری پیوت پوینت ها

میزان امتیاز
    1303Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    Array

Wink

متصفانه ما مثل مسیحی ها کلیسا نداریم برای اعتراف کردن برای همین من همین جا اعتراف میکنم
    من 2 بار کال شدم و علت کال شدن من هم 2 دلیل داشت

1- نداشتن استراتژی ای که به آن اعتماد داشته باشم
    2- معاملات احساسی

که هنوز هم بعضی از موقه ها باز هم احساسی معامله میکنم ولی دیگه مثل اون موقه ها نیسیت.

ادمین

میزان امتیاز
    1095Array = 40
    قدرت امتیازدهی
    40
    Array

برای چی ترید می کنیم؟

با تشکر از آرمان و بهمن عزیز که با شوخ طبعی مطلب خیلی مهمی را عنوان می کنند.

کل قضیه این هست که ما از خودمان بپرسیم اصولا برای چی ترید می کنیم؟ می خواهیم لذت ببریم از این کار؟ یا می خواهیم از این کار پول در بیاوریم؟ حتی اگر قصدتان لذت بردن هم باشد، باور کنید وقتی پول از آن در بیاورید بسیار بیشتر لذت خواهید برد. پس در هر دو حالت باید هدفتان پول در آوردن باشد و این کار را بدون داشتن یک نقشه کلی (همان استراتژی) نمی شود عملی کرد.

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 111
    قدرت امتیازدهی
    111
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman68 نمایش پست ها
    سلام
    من ارمان هستم ، فوق تخصص کال دارم (البته الان مدتی ترک کردم البته هنوز در اواخر پازپروری هستم)
    تو این مدتی که از بازار دور بودم ، یه نگاه بیطرفانه به گذشته ترید خودم کردم و متوجه شدم که اصلیترین علت من در ناموفق بودن در ترید 2 عامل اصلی بوده
    1- اعتیاد پیدا کردن به ترید
    2- سهل انگاری در مدیریت سرمایه و ریسک به ریوارد پوزیشن ها
    و یه عامل فرعی دیگه که البته به نظرم شاید جز همون مهم ها باشه نداشتن استراتژی برای ترید کردن و ترید نکردن باشه که چون از ادم معتاد توقع یه همچین چیزی نمیره برای همین جز موارد فرعی اوردمش(خدا هیچکسی رو معتاد از دنیا نبره)
    به امید موفقیت همه دوستان

سلام

من هم دقیقا و صد در صد 2 عامل بالا که دوست عزیزمون مطرح کردند را عامل شکستهای خودم میدونم و غیر از این دو مورد هیچ

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین