سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
اکسپرت و اسکریپتهای کاربردی من - صفحه 18
صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 8161718
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 180
    کاربرجدید

میزان امتیاز
    3Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان
    من با دايناميك تريدر مشكل دارم يعني با اكسپرتي كه تو متا 5 قرار دادم ديتاهام تو فايل ذخيره ميشه ولي تنظيمات دايناميك را كه وارد ميكنم اصلا هيچ نمادي را بالا نمياره. ممنون ميشم كسي راهنماييم كنه

کاربرجدید

میزان امتیاز
    3Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان
    من با دايناميك تريدر مشكل دارم يعني با اكسپرتي كه تو متا 5 قرار دادم ديتاهام تو فايل ذخيره ميشه ولي تنظيمات دايناميك را كه وارد ميكنم اصلا هيچ نمادي را بالا نمياره. ممنون ميشم كسي راهنماييم كنه

کاربر عضو

میزان امتیاز
    491Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با عرض سلام واحترام.لطفا اکسپرت مفید تریدر بنام Data Exporter V4.0 By A.R™ را طوری تغییر دهید تا نام نمادهارو بجای فارسی انگلیسی استخراج کند. دینامیک تریدر با نامهای فارسی هماهنگی زیادی ندارد.وارد کردن نامها هم دستی کار طاقت فرسا و وقتگیری است.اگر گزینه ای به آن اضافه کنید که هردو نوع نام را بتوانیم به خواسته خود انتخاب کنیم که عالی و اکسپرت بدون نقصی خواهد شد.این اکسپرت در حال حاضر بهترین استخراج کننده دیتا از متاتریدر می باشد.باتشکر.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    5067Array = 70
    قدرت امتیازدهی
    70
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام خدمت دوستان عزیز

مدتها پیش پیام عزیز اسکریپت easy order رو معرفی کردند . با اپدیت شدن متاتریدر ورژن قبلی از کار افتاد و در حال حاضر ورژن جدید این اسکریپت کاربردی بیرون اومده که علاوه بر رفع مشکل اون با اپدیت متاتریدر ، قابلیتهای جدیدی نیز به آن افزوده شده . از جمله قابلیت نمایش میزان لات سایز و میزان ریسک دلاری قبل از ثبت معامله و نیز امکان تعیین تعداد معاملات .

در فایل پیوست ، اسکریپ ها را در شاخه اسکریپت و فایل DLL را در شاخه لایبرری کپی کنید . یک اندیکاتور هم هست که برای تعیین میزان ریسک به ریوارد بکار میرود و از قابلیتهای ورژن جدید است که باید در شاخه اندیکاتورها کپی کنید .

در زمان اجرای این اکسپرت به مشکلی بر خوردم که با مطالعه تاپیک اصلی اون در بازار تبادلات ارزی فکتوری مشکلم بر طرف شد . چون امکان داره این مشکل برای شما هم پیش بیاید لینک اون رو قرار میدم تا پله پله با اون پیش برین تا مشکل برطرف بشه . صرفا دیالوگهای بین این دو شخص classy و sangmane (نویسنده اسکریپت) رو بخونین. .http://www.forexfactory.com/showthre...10#post8244610

ضمنا بد نیست اولین پست از همین تاپیک هم مطالعه کنین .
    http://pcmupload.pcmfa.net/uploa...4884247071.rar
    پیروز و سربلند باشین .
    ویرایش توسط polino : 06-21-2015 در ساعت 03:39 PM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام. یه اندیکاتور هست که اطلاعات روز جاری را میده مثل
    pips to open
    hi to low
    distance from hi
    distance from low
    spread
    فکر کنم اسمش daily data بود دوستان اگر دارن لطفا آپلود کنن.
    ممنون

کاربرجدید

میزان امتیاز
    3Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام وقت بخیر...
    یه سری توضیحات خدمت بعضی از دوستان که مث من از اکسپرت جناب ارشیا استفاده کردند اما در اون مسیری که میخاهند دیتا اکسپورت بشه نمیشه و میره در DATA FOLDER نرم افزار متا C:\Users\HOME\APPDAT\ROAMING\MetaQuotes\Terminal\D 36123A318CA652BFFB3F7720760856F\MQL5\Files اکسپورت میشه؛ میتونند از راه زیر استفاده کنند.
    اون فولدری که میسازه کپی کردم تو یه آدرس دیگه و به داینامیک همون آدرس رو دادم و به راحتی شروع به کار کرد البته هر دو نرم افزار در درایو هایی غیر از C نصب کرده بودم و با این راه ساده تونستم نرم افزار رو اجرا کنم.
    برای باز کردن فولدر متا دیتا هم کافی است در منو فایل متا OPEN DATA FOLDER بزنید.
    امیدوارم به کارتون بیاد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    3Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط alitaban نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر...
    یه سری توضیحات خدمت بعضی از دوستان که مث من از اکسپرت جناب ارشیا استفاده کردند اما در اون مسیری که میخاهند دیتا اکسپورت بشه نمیشه و میره در DATA FOLDER نرم افزار متا C:\Users\HOME\APPDAT\ROAMING\MetaQuotes\Terminal\D 36123A318CA652BFFB3F7720760856F\MQL5\Files اکسپورت میشه؛ میتونند از راه زیر استفاده کنند.
    اون فولدری که میسازه کپی کردم تو یه آدرس دیگه و به داینامیک همون آدرس رو دادم و به راحتی شروع به کار کرد البته هر دو نرم افزار در درایو هایی غیر از C نصب کرده بودم و با این راه ساده تونستم نرم افزار رو اجرا کنم.
    برای باز کردن فولدر متا دیتا هم کافی است در منو فایل متا OPEN DATA FOLDER بزنید.
    امیدوارم به کارتون بیاد.
    البته با این روش یک مشکل هنوز باقی میمونه اون هم در تایم فریم های پایین دائم مجبورید لحظه به لحظه داده های اکسپورت شده رو کپی کنید در آدرسی که داده بودید. برای این مشکل کسی راه حلی داره ؟؟؟؟ فکر کنم برگردم به رسا و داینامیک 5 کار کنم بهتر باشه چون تو اون از این مشکلها نداشتم..سپاس

کاربرجدید

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    من این اکسپرت رو دانلود کردم و طبق فرمایش شما نصب کردم و در چارت پیاده کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2491Array = 41
    قدرت امتیازدهی
    41
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
    فایل اکسل تعیین حجم بر اساس ریسک تعیین شده.

این فایل قابلیت برقراری با پلاتفرم را دارد. به این منظور باید گزینه enable DDE server در پلاتفرم را فعال کنید.

فایل اکسل با تغییر میزان ریسک ، بالانس، حد سود ، حد ضرر میتواند حجم مجاز برای معامله و همچنین میزان دلاری که سود خواهید کرد را محاسبه کند.

البته این جز اکسپرتها نبود ولی دستیار خوبیست!!

Position Size Calculator
    بنده اون گزینه رو فعال کردم حالا چه جوری فایل اکسل خودشو آپدیت میکنه ؟ چه جوری وصل میشه؟

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    من با ادونس گت کار می کنم
    همانطور که می دانید ادونس گت برای تنظیم داده گزینه تایم ندارد و به همین دلیل باید اندیکاتور انتقال داده استفاده کرد که تاریخ داده ها را تغییر می دهد من از elliot expory indicator استفاده می کنم
    فقط یک مشکل وجود دارد که این اندیکاتور نمی تواند بصورت اتوماتیک تمام تایم فریمها را انتقال دهد و برای انتقال داده هر تایم فریم لود کرد(وارد آن شد)
    میخواستم بدانم ورژن جدیدی برای این نوع اندیکاتور که مثل سایر اندیکاتورهای انتقال داده اتوماتیک تمام تایم فرمها را انتقال دهد نداریم؟

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 8161718