سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
قرار دادن اکانت دمو و ریل کارگزاری پرسپولیس در امضاء
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

قرار دادن اکانت دمو و ریل کارگزاری پرسپولیس در امضاء

با سلام خدمت تمامی دوستان ارجمند

دوستان سیستم های زیادی را در این فروم مطرح کرده اند که بعد از معرفی سیستم ، آنها را به صورت عملی در یک حساب (ریل یا دمو) به آزمایش آنها پرداخته اند ، و یوزر نیم و پسورد اینوستور حساب در امضاء قرار میدهند که گاها برای کاربران لاگین کردن و سوئیچ کردن بین حساب ها مشکل هست، به همین دلیل یک راهی برای آن جستجو نمودم و آن هم استفاده از سایت MyfxBook میباشد.

عزیزان با عضویت در این سایت میتوانند اکانت مورد نظر خودشان را ثبت کنند و یک ویجت از سایت دریافت و در امضاء قرار دهند که ریل تایم دوستان حساب را بدون ست کردن در متاتریدر ، مشاهده کنند و حتی با کلیک بر روی ویجت تمام جزئیات اکانت به نمایش گذاشته شود

1- روی اکانت خود کلیک کنید

2- از منو باز شده بر روی Setting کلیک کنید

3- برای افزودن اکان بر روی Add Account کلیک نمایید.

4- در تصویر باز شده در ادامه مراحل بالا ، گرینه نمایش داده شده را انتخاب کنید

5- در این قسمت نماد کارگزاری پرسپولیس را انتخاب کنید

6- در قسمت سرور نوع اکانت (ریل یا دمو)

7- شماره اکانت خود را وارد کنید

8- پسورد اینوستور را وارد کنید

9- گزینه Create Account را برای ثبت اطلاعات حساب کلیک کنید

دوباره بعد از مراحل بالا روی یوزر خود کایک کرده و منوی Setting را انتخاب نماید تا صفحه ای همانند صفحه بالا مشاهده کنید ( بعد از ثبت اکانت)

در قسمت Status میبینید که یوزر ما در حالت خصوصی (Private ) قرار دارد و این گزینه به حالت پابلیک یا عمومی باید تغییر داد

10- برای تصحیح حالت بالا بر روی Edit کلیک کنید

11- این قسمت میتوانید ویرایش کنید و نحوه معامله و سبک معاملات... را انتخاب کنید (در حالت عمومی برای کاربران قابل نمایش هست)

12- در این قسمت تیک حالت Private را به Public تغییر دهید .

در گزینه های بعد از قسمت 12 میتوانید تغییرات ایجاد کنید و مخاطبان را بر حسب نیازهای که دارند به اطلاعات حساب شما دسترسی پیدا کنند.

13- بر روی اکانت خود مجددا کلیک کنید و از قسمت باز شده Widgets را کلیک کنید

14- حسابی را که میخواهید ویجت ان را دریافت کنید انخاب کنید (در صورت افزوده شدن بیش از یک اکانت ...)

15- انواع ویجت ها برای نمایش موجود هست و بسته به سیلقه شما بر روی یکی از آنها کلیک کنید

16- بعد از کلیک میتوانید قسمت BB Code را برای قرار دادن در فروم ( امضاء خود ) کپی کنید

17- از قسمت کنترل پنل شما به قسمت امضای خود دسترسی پیدا کنید

18- ویرایش امضاء را کلیک کنید تا صفحه ادیتور باز شود و لینک که در BB Code کپی کردید اینجا پیست بزنید !

19- گرینه ذخیره امضاء را کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

ارادت خلیل
    ویرایش توسط ناظرسایت : 02-10-2013 در ساعت 10:26 PM
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

Banned

میزان امتیاز
    10003Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    pcmbrokers
    Array
    سلام

با این موضوع خیلی موافق هستم که هر فردی تو این بازار فعال هست باید بتونه استیتمنت لایو ارایه بده. مدتی قبل حسین عزیز و چند نفر دیگر از دوستان این کار رو در امضاشون انجام دادند که به نظر من نشان از خبرگی این افراد در این بازار داره که توانایی ارایه استیتمنت و یا نتایج تریدهای حساب خود را به سایرین دارند.

مهم نیست که شما سود کنید یا ضرر. اون چیزی که مهمه اینه که این توانایی رو داشته باشید که چنین موردی رو به معرض نمایش بگذارید.

اینکه حساب دمو بگذارید یا ریل و اینکه چگونه مدیریت سرمایه کنید نیز امری کاملا شخصی هست. اما اینکه دیگران وضعیت تریدهای شما رو ببینند و حداقل بدونند در چه مسیری حرکت می کنید بسیار می تونه مفید باشه.

از سویی چنین موردی باعث میشه بشه به درستی تریدرهای واقعی رو از تحلیلگران و آموزگاران تمیز داد و شناخت. بحثی که این روزها نقل هر مجلسی شده است و جالب هست بدونید خیلی از افراد سرشناسی که می شناسیم اصلا تریدر نیستند و فقط در حیطه آموزش و تحلیل در بازار هستند که البته اون هم ارزش خاص خودش رو داره.

من روی یک حساب این کار رو انجام می دهم و فکر می کنم اگر همه دوستان هم همت کنند و این رو در امضاشون بگذارند بعد از مدتی دیگه هر فردی می دونه که هر کس در این انجمن چند مرده حلاج هست. اینجوری مباحث حاشیه ای و منم منم کردن ها هم خود به خود تمام میشه.

ضمنا فکر می کنم لزومی نداره حساب پی سی ام باشه و می تونید هر بروکری رو قرار بدهید.

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 02-10-2013 در ساعت 09:10 PM

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15762Array = 212
    قدرت امتیازدهی
    212
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

طبق قوانین فروم حساب باید حتما مطابق با pcm باشد .

مرسی
    دوستانی که حساب live نزد pcm دارند و تمایل به دریافت تحلیل رایگان از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

https://t.me/Mostafatrader

کاربر فعال

میزان امتیاز
    964Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بنظر من هم یکی از بهترین کارهایی که باید از مدتها پیش اتفاق میافتاد ارائه یک حساب ( هر چند دمو ) در امضاء اشخاص است تا دید بهتری به مراجعه کنندگان به فروم بدهد و وزن افراد در دنیای واقعی مشحصتر شود .

متاسفانه سالهاست که شاهد ارائه مطالب رنگارنگ و تکنیکها و روشهای مختلف و همچنین تحلیلهای متعدد هستیم که مشخصاً اغلب آنها دارای نواقص بسیاری برای اجرای پوزیشن هستند و عمده آنها ، صرفاً یک تابلو وسوسه انگیز برای ورود به این بازار هستند .
    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    Array
    ezzal جان هر سیستمی در دنیا دارای نواقصی هست و هیچ کدام موفقیت را تضمین نمیکند ! لز ریسک سیستمی بگذریم ، ریسک احتمالات بازار و ریسک عملکرد فرد هم در موفقیت دخیل هست !

خلاصه مطلب یک اکانت صرفا نشانگر استراتژی و علم شخص مورد نطر نیست پس معیاری لازم محسوب میشه ولی کافی خیر!

موفق باشید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    964Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    ezzal جان هر سیستمی در دنیا دارای نواقصی هست و هیچ کدام موفقیت را تضمین نمیکند ! لز ریسک سیستمی بگذریم ، ریسک احتمالات بازار و ریسک عملکرد فرد هم در موفقیت دخیل هست !

خلاصه مطلب یک اکانت صرفا نشانگر استراتژی و علم شخص مورد نطر نیست پس معیاری لازم محسوب میشه ولی کافی خیر!

موفق باشید
    سلام

بهر حال بنظر من کارنامه ای با قابلیت تکرار و رعایت مدیریت سرمایه ای منطقی بیانگر رعایت تمامی نکات لازم و کافی برای موفقیت در بازار است که ارائه آن را تا کنون در بین تریدرهای ایرانی ندیده ایم .
    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

کاربر فعال

میزان امتیاز
    970Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    Array
    با سلام و تشکر

این قسمت BB code چطوری میاد؟
    من مراحل ذکر شده را انجام دادم ولی بی بی کد را پیدا نکردم.لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    Array
    سلام عزیزم

در مرحله اول تشکر کنم از شما و بگم که پیام شما به دست بنده رسید و الساعه در خدمتم ! به زودی دسترسی شما استاد عزیز به تالار ویژه باز خواهد شد " اساتید و پیشکسوتات روی چشمان ما جا دارند"

برای قرار دادن کد باید ابتدا اکانت خود را در سایت ذکر شده ثبت نمایید و سپس در قسمت ویجت که توضیحات همراه با تصویر در بالا هست بروید و یکی از اشکال نمایش داده شده را کلیک کنید تا قسمت کدها برای شما نمایش دهد.

حالا اگر توضیح دهید در کدام مرحله مشکل دارید به صورت دقیق و تصویری بنده در خدمت شما هستم.

اگرم نیاز هست پسورد اکانت در سایت نربوطه و حساب شما برای بتده پیام خصوصی کنید تا الساعه کار شما راه بندازم.

ارادتمند

کاربر فعال

میزان امتیاز
    970Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    سلام عزیزم

در مرحله اول تشکر کنم از شما و بگم که پیام شما به دست بنده رسید و الساعه در خدمتم ! به زودی دسترسی شما استاد عزیز به تالار ویژه باز خواهد شد " اساتید و پیشکسوتات روی چشمان ما جا دارند"

برای قرار دادن کد باید ابتدا اکانت خود را در سایت ذکر شده ثبت نمایید و سپس در قسمت ویجت که توضیحات همراه با تصویر در بالا هست بروید و یکی از اشکال نمایش داده شده را کلیک کنید تا قسمت کدها برای شما نمایش دهد.

حالا اگر توضیح دهید در کدام مرحله مشکل دارید به صورت دقیق و تصویری بنده در خدمت شما هستم.

اگرم نیاز هست پسورد اکانت در سایت نربوطه و حساب شما برای بتده پیام خصوصی کنید تا الساعه کار شما راه بندازم.

ارادتمند
    سلام

از اطف و محبت شما بسیار ممنونم.لطفا مرا بیش از این شرمنده نکنید من شاگرد هم محسوب نمیشوم قربان.

خلیل جان من اکانت را ثبت کردم حالا در قسمت account widgets هستم آنجا اکانت را انتخاب کردم و همچنین system page را .حالا در ادامه باید چکار کنم که بتونم BBC code را ببینم؟

با سپاس فراوان و ارادت

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    Array
    بعد از ثبت اکانت باید ان را از حالت پریوایت به پابلیک تغییر دهید تا وقتی در قسمت ویجت میایید و کلیک بر روی هر گزینه میکنید کد نمایش دهد

حتما شما مرحله تبدیل حالت پریوایت به پابلیک را جا انداخته اید.

چک کنید " در بالا نحوه تغییر وضعیت از پریوایت به پابلیک هست"

اگر اینجا درست صورت گرفته باشد با رفتن در قسمت ویجت و کلیک روی هر گزینه بدون شک باید کد را به شما بدهد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین