سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
آموزش تریگر چیست ؟ - صفحه 3
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    237Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دوست عزیز همانطور که میدانید ما در معامله با احتمالات سرو کار داریم چرا که اگر میتوانستیم صددرصد پیش بینی کنیم به یک میلیاردر تمام عیار بدل میشدیم برای همین است که همه ما به مدیریت سرمایه و استاپ لاس پایبند هستیم ولی تا انجایی که بتوانیم در تایم بالا روند و حالت الگو را بدست میاوریم و در تایم پایین تر هم تا انجایی که امکان باشد ریسک به ریوارد را کم میکنیم به عبارتی احتمالات را به صددرصد نزدیک میکنیم چرا که در تایم بالا ما با ریسک به ریوارد بزرگتری طرف هستیم و ضرر های بزرگتر حال بعضی از ما در معاملات بجای یک اردر ورود با مدیریت سرمایه خاص میاییم مدیریت سرمایه را نصف کرده با دو اردر ورود وارد بازار میشویم در تایم پایین تارگد اولیه که به اندازه ریسکمان است را پیدا میکنیم چرا که به محض برخورد به تارگد اولیه پوزیشن ما ریسک فری میشود و از انجا با جابجا کردن استاپ اردر دوم شروع به تریگر کردن میکنیم پس در کل در تایم پایین هدف کوچک کردن ریسک به ریوارد است بس

کاربر عضو

میزان امتیاز
    8Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام به نظر من مطمئن ترین نقطه ورود قله و دره میباشد واگر روزی هم خیلی خیلی حرفه ای شدیم در پایان اصلاح ورود میکنیم واین را هم بگوییم این مبحث مشکل اکثریت تریدرهاست حتی همانهای که ادعای حرفه ای بودن دارن

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    2447Array = 56
    قدرت امتیازدهی
    56
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    موضوع بسیار مهمی هست !

setup

Trigger
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

کاربر فعال

میزان امتیاز
    734Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    تریگر وسوسه ای بیش در ذهن تریدر نیست
    زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    باسلام خدمت اساتید ودوستان گرامی من در اصلاح پوزیشن مشکل دارم قبل فعال شدن پوزیشن قادر به اصلاح ان هستم اما بعد از فعال شدن پوزیشن ز مانیک پوزیشن به تارگت نیمه اول نزدیگ شد میخواهم کند تریگر کنم اما نمیتوانم روی متاتریدراین کار را انجامدهم متشکرم اگر راهنماییم کنین مرسی
    ویرایش توسط EBI135 : 10-15-2014 در ساعت 07:15 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1504Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام به دوستان از بجه هایی که تجربه بیشتری دارن خواهش میکنم توضیحی راجع به تریگر ارایه بکنن.به خصوص در مورد تعریف کاربر amirsiroos از تریگر.چون کلا با اونچیزی که من از تریگری خوندم متفاوته.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

کاربر عضو

میزان امتیاز
    322Array = 14
    قدرت امتیازدهی
    14
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت شما دوست عزیز

یک سوال:مطابق با فرمایش شما (برای شناختن زمان ورود شورت کننده گان یا لانگ کننده ها،قیمت با شتاب بیشتری به سطوح مورد نظرمان واکنش نشان داده و پرشتاب تر صعود یا نزول می کند) ما شتاب بازار را چگونه متوجه شویم؟!(اینکه کندلهای طویل ببینیم؟!)

کاربرجدید

میزان امتیاز
    28Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    " وقتی در هر تایم فریمی تحلیل می کنید وقتی می توانید بگویید که تریگر داده که بازار در یک تایم فریم بالاتر در زیر یا بالای آن سطح بسته شود "
    "اگر به منطقه ای رسیدیم که مستعد برگشت بود بر اساس تعریف روند در یک تایم پایین تر عمل می کنیم"

با سلام
    بالاخره تایم فریم بالاتر یا تایم فریم پایین تر؟

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9634Array = 130
    قدرت امتیازدهی
    130
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط EBI135 نمایش پست ها
    باسلام خدمت اساتید ودوستان گرامی من در اصلاح پوزیشن مشکل دارم قبل فعال شدن پوزیشن قادر به اصلاح ان هستم اما بعد از فعال شدن پوزیشن ز مانیک پوزیشن به تارگت نیمه اول نزدیگ شد میخواهم کند تریگر کنم اما نمیتوانم روی متاتریدراین کار را انجامدهم متشکرم اگر راهنماییم کنین مرسی
    سلام دوست عزیز ،، منظور شما اتوماتیک کندل تریل کنید؟ یعنی وقتی قیمت به نیمه اول میرسد میخواهید استاب شما هر ک که بسته میشه استاب را به بالای یا پایین آن منتقل دهید اگر منظور شما را درست متوجه شده ام ، این کاری ندارد . هم دستی قادر به انجام آن هستید هم میتوانید از ابزارهای خودکار مثل اندیکاتورها و اسکریپت ها بهره ببرید که شخصاً ترجیح و توصیه میدم که دستی اینکار انجام دهید و با توجه به تشکیل هر کندل با ذهن خود یک تصمیم منطقی را اتخاذ کنید

با تشکر

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9634Array = 130
    قدرت امتیازدهی
    130
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahab65 نمایش پست ها
    سلام به دوستان از بجه هایی که تجربه بیشتری دارن خواهش میکنم توضیحی راجع به تریگر ارایه بکنن.به خصوص در مورد تعریف کاربر amirsiroos از تریگر.چون کلا با اونچیزی که من از تریگری خوندم متفاوته.لطفا راهنمایی کنید.ممنون
    تریگر کلابه معنای چکاندن ماشه میباشد ، یعنی شما وقتی در بازار عدله های لازم برای یک معامله مشاهده میکنید در یک پوینت اردر خود را ست یا به صورت لحظه ای معامله را انجام میدهید که به این میگن زدن تریگر .

حالا این عدله ها میتونه بلفرض کندل های برگشتی باشد ، مثل همر ، که بالای آن اردر خود را در یک سطح مشخص ست میکنید.

چیز خاصی نیست ، مهم اینه که شما دارای یک پلن و دیسیپلین مشخص باشید که به شما بگوید با چه عدله های مجاز به گرفتن پوزیشن هستید.

موفق باشید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)