سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
روش معاملاتی ان تی دی ( NTD System)
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 44
    کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    502Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

روش معاملاتی ان تی دی ( NTD System)

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز مخصوصا دوستان و تریدرهای فعال pcm
    امروز یه چرخی توی فروم زدم دیدم جای یکی از سیستم های معروف معاملاتی به نام NTD خالیه (برام جالب بود!)
    به خاطر همین دیدم خالی از لطف نیست که دست به کار بشم و به امید خدا و با همکاری سایر دوستان انشاالله ی تاپیک پربار برای معرفی این سیستم بزنم.
    مدیریت محترم لطفا اگه قبلا چنین تاپیکی ایجاد شده بنده رو ببخشند و مطلع کنن.
    پرپیپ باشید.
    بازارمالی جهانییعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
    ----------------------------------------
    forexdive@yahoo.com

2.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    502Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    Array
    با نام و یاد خداوند حی و توانا
    با اجازه اساتید ، شروع می کنم آموزش روش معامله گری ntd رو و از دوستان صمیمانه دعوت به همکاری برای به نتیجه رسیدن این بحث رو دارم.
    در ابتدا کمی توضیحات :
    روش New Trading Dimention یا NTD (بعد جدید معامله گری) روشی است بسیار جذاب ، علمی و حساب شده که در 1998 توسط دکتر بیل ویلیامز ابداع و بکار گرفته شد.
    این روش یک روش مبتنی بر تعقیب رونده که بنده حدود 2 سال روی اون چه در دمو و چه در حساب ریل کار کردم و نتیجه گرفتم.
    دوستان از اونجایی که در این روش از 4-5 ایندیکیتور قدرتمند استفاده می شه و تعدادی از اونها مخصوصا برای دوستان تازه کار ، خیلی شناخته شده نیست اجازه می خوام که با صبر و حوصله ، تاپیک رو دنبال کنن و عجله نکنن!!
    معرفی این سیستم به همراه متعلقاتش لااقل 1 هفته زمان خواهد برد و سعی می کنم به تمام زوایا و ریزه کارا های اون بپردازم.
    بازارمالی جهانییعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
    forexdive@yahoo.com

4.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    502Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    Array
    هر روش قدرتمند تریدینگ (به قول معروف پدر مادر دار!!) باید بتونه جواب های دقیقی به سوال هایی که در ادامه مطرح می کنم رو داشته باشه تا تریدر در هر موقعیتی به دور از رفتارها و احساسات انسانی بتونه ترید کنه و هر استراتژی ای اگه به هر دلیلی جوابی برای هرکدام از این سوالات نداشته باشه ، اون روش قابل اتکا نیست و یه جاییش لنگ میزنه!
    اما سوالات :

1- کدام ارزها یا سهام و بازارها برای این روش مناسب هستند؟ (بازارهای نوسانی - بازارهای روندی )
    2- مشخص کردن اینکه دقیقا کدام جفت ارزها مخاطب روش ما هستند و اینکه آیا در حال حاضر بر اساس این روش ، آیا پتانسیل صحیح و قدرتمندی برای ترید وجود داره یا خیر ؟
    3- درصورتی که در مورد بازار خاصی ، پتانسیل ترید وجود دارد حال نقطه دقیق ورود کجاست ؟
    4- پس از گرفتن پوزیشن، درصورتیکه بازار بر خلاف پیش بینی ما حرکت کند ، نقطه خروج کجاست ؟ (استاپ لاس)
    5- درصورت تحلیل و پیش بینی درست ما ، نقطه تارگت و هدف ، دقیقا کجاست ؟ (تیک پروفیت)
    6- درصورتیکه بازار در جهت پیش بینی و تحلیل ما حرکت کرد نحوه جابجایی استاپ و تیک ما برای رسیدن به حداکثر سود ( تریلینگ استاپ ) به چه صورت است ؟

در ادامه ابتدا به معرفی ابزارهای مورد نیاز (ایندیکیتورها) این روش می پردازم و سپس گام به گام شروع به بررسی و پاسخ به سوالات مطرح شده در بالا می کنم . حتی الامکان سعی می کنم از کلی گویی و ایده پردازی های صرفا نظری و نه چندان عملی بپرهیزم تا در نهایت پس از معرفی کامل این روش به همراه سایر دوستان ، شروع به گرفتن پوزیشن حتی المقدور به صورت لایو و ارایه نتایج اون بکنم.
    شاد باشید.
    ویرایش توسط forexdive : 03-16-2013 در ساعت 03:22 PM
    forexdive@yahoo.com

6.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    502Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    Array
    سلام بر همه
    خب من هرچی نوشته بودم همش پرید!!
    مهم نیست دوباره تایپ می کنم...
    ایندیکیتورهای مورد نیاز این استراتژی (که همگی در قسمت بیل ویلیامز ایندیکیتورها قابل دسترسی هستند) عبارتند از :

1-Alligator
    2-Awesome Oscillator ) A.O )
    3-Accelerator
    4-Gator Oscillator
    5-Fractals

معرفی اجمالی ایندیکیتورها :

Alligator :
    مادر ایندیکیتورها ، متشکل از 3 مووینگ ساده با دوره های 5(سبز) ، 8 (قرمز) و 13(آبی) (نسبت های دنباله جادویی فیبوناتچی) برای تعیین دوره های کوتاه ، میان و بلند مدت روند
    کاربردها : تشخیص روندی یا رنج بودن بازار مورد نظر - تعیین نقطه ورود ، خروج ، استاپ و تریلینگ استاپ (یه مرتبه بگو همه چی دیگه!!)

A.O :
    حالت خاصی از MACD است با پارامترهای 5,34,5 و هیستوگرام های سبز و قرمز رنگ
    کاربرد : تعیین جهت روند و ارایه سیگنال های خرید و فروش

تا همین جا رو داشته باشید تا ادامه راه...
    روز بخیر
    forexdive@yahoo.com

8.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    پی دی اف ساسان امیری را قرار بدید بهتر نیست .... سیستم خوبی است .... 5 سال قبل روش وقت گذاشتم ولی واقعا نقطه ضعف بزرگی در خروجها دارد .....

موفق باشید
    یا حق

10.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    502Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxramin نمایش پست ها
    پی دی اف ساسان امیری را قرار بدید بهتر نیست .... سیستم خوبی است .... 5 سال قبل روش وقت گذاشتم ولی واقعا نقطه ضعف بزرگی در خروجها دارد .....

موفق باشید
    یا حق
    سلام حق با شماست
    راستش من 2 سیستم دیگه هم معرفی کردم و قرار بر این شد که دوستانی که مایل به آشنا شدن با روش های دیگه هستن یه ندا بدن تا پی دی افی براشون آپ کنم تا بعد از مطالعه بیان و در مورد هر روش در تاپیکی جداگانه بحث کنیم ، رفتند که رفتند!!
    حق با شماست پی دی اف رو قرار می دم اگه کسی مایل به ادامه تاپیک بود که یا علی من در خدمتم.
    درضمن من ازش نتیجه گرفتم ، من این روش رو با واگرایی ها تلفیق می کنم ، فوق العادست.
    forexdive@yahoo.com

12.  

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    486Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxramin نمایش پست ها

موفق باشید
    یا حق
    منم نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ...... ( البته این جریان مال خیلی وقت پیشه )
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام .
    .................................................. ....................

14.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    502Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن فیاض نمایش پست ها
    منم نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ...... ( البته این جریان مال خیلی وقت پیشه )
    راستش هدف من از ایجاد چنین تاپیکی همین بود! که دوستانی که باهاش آشنا نیستن ، آشنا بشن و دوستانی که نتونستن ازش نتیجه بگیرن فرصتی فراهم بشه تا بتونیم همگی (شاید حتی در قالب یک تیم و در حساب ریل) روی اون کار کنیم و ازش استفاده کنیم.توی این 1-2 روزه مشکل آپ کردن داشتم و دارم به محض رفع شدن برای دوستانی که این پی دی اف رو ندارن آپ میکنم
    یا حق
    forexdive@yahoo.com

16.  

مدیر بخش تحلیل های اعضا

تشکر از ایشان ، 6,110 بار در 1,056 پست
    میزان امتیاز
    23530Array = 278
    قدرت امتیازدهی
    278
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام و درود

با تشکر از دوست عزیز forexdive راهی را که شروع کردید بسیار زیباست اگر هر کاری فقط به صرف مطالعه فقط انجام میشد که در تمام دوران مدرسه تا فارغ التحصیلی میگفتند فقط کتابها را بخوانید و بیایید امتحان دهید و دیگر برگزاری کلاس ها کاری بیهوده بود . بازارمالی جهانی با قدمت طولانی که دارد مطمئنا" تمام روشها و سیستم ها قبلا" ارائه شده و اثر و رد پایی از گذشتگان در جای جای اینترنت وجود خواهد داشت اما ایجاد فروم ها و تاپیکها به منزله کلاس درسی می ماند که دانش آموختگانی که قبلا" توانسته اند با سیستمی ارتباط بر قرار کنند و از آن سیستم نتیجه بگیرند بعنوان راهنما به ارائه سیستم بپردازد تا بتواند پاسخ گوی سوالات و ایرادهایی که برای دیگر دوستان بوجود می آید باشد تا اشکالات بدین گونه بر طرف گردد و با مشارکت یکدیگر بتوانند به نقاط و ضعف سیستم آشنا بشن و سیستمی بهینه با روحیات شخصی خود طراحی نمایند . پس در زمان جناب آقای امیری هم باید میگفتن آقای ویلیامز مطرح کرده دیگر شما مطرح ننمایید .لذا از دوست عزیزم forexdive در صورت امکان تقاضا دارم در صورتی که به سیستم اشراف دارند به ادامه بپردازند و دوستانی هم که قبلا" با این روش فعالیتی داشتند موارد آنرا به چالش بکشند تا شاید با کمک همدیگر بتوانند برای دوستانی که قبلا" با این روش آشنایی نداشتند تجربه ای خوبی به دست آید .

موفق باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

18.  

کاربرجدید

میزان امتیاز
    2Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام

من هنوز هم به این سیستم توجه خاصی دارم به نظرم یکی از قویترین سیستم ها در دنیای تردینگ هست اگر بخوبی درکش کنید به همه جا خواهید رسید

ادامه بدید حتما موفق میشوید

20.  

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین