سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
روش معاملاتی ان تی دی ( NTD System) - صفحه 5
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 44 از 44
    کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    32Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
    سلام دوستان .ضمن تشکر از زحمات شما و اشتراک گذاری مطالب. خواستم بگم این سیستم واقعا سیستم کاملی است و بخوبی روند رو دنبال میکنه و مکمل آن هم سیستم chaos ( یا هرج و مرج ) است که در جهت معکوس پوزیشن میگیره . اما کارآیی این سیستم NTD بیشتر در بورس کالا است و در بازارمالی جهانی مخصوصا در تایم یک ساعته به پایین زیاد سود ده نیست . همونطور که در خود سیستم گفته شده برای بازارهایی مناسبه که زیاد افت و خیزهای ناگهانی نداشته باشه که جفت ارزها همه دارند و کمتر پیش میاد که سیگنال خوبی بگیریم و بتونیم استاپ هم دنبال کنیم و به سود خوبی هم برسیم .
    البته این رو با توجه به تجربه خودم گفتم چون مدتی تو بازارمالی جهانی باش کار کردم و توی بورس ایران هم همینطور .
    سلام آقا حسین عزیز
    حق با شماست و در تایم فریم های بالا به خوبی جواب میده.
    من هم مدتی با این سیستم کار کردم درباره این سیستم خیلی تحقیق کردم. دیدگاه خودم را نسبت به این سیستم بازگو میکنم.
    این سیستم تغیر روند ها رو "بعد" از اینکه روند تغیر کرد مشخص میکنه چون ماهیت موینگ ها ایجاب میکنه که از بازار کمی عقب تر باشیم ... در واقع یک تاییدی بر تغیر روند است.
    راجع به ضعف های نسبی سیستم توضیح نمیدم چون خود شما بهتر از من به آنها واقف هستید. اما برای بهینه کردن این سیستم میتوان از 2 علم دیگر کمک گرفت.
    سیگنال هایی که با این روش صادر میشه بسیار پرقدرت و ناب هستند و اصولا از بیبساها(تداخل پی در پی موینگ ها) در امان هستیم :

ترکیب الیوت ماینر ، هارمونیک و NTD

فقط بازار بورس و کالا :
    به این صورت که الیوت جهت روند اصلی را مشخص میکنه ... و سیگنال های ورود خودش را میده ...
    هارمونیک فقط در جهت معین شده توسط الیوت سیگنال صادر میکنه ...
    و با سیستم NTD تایید نقاط ورود و خروج را بررسی میکنیم (در تایم فریم های پایینتر به عنوان تریگر همراه با واگرایی) و در تایم فریم اصلی برای رد TP های اول و دوم هارمونیک به جهت کسب سود بیشتر.

برآیند این 3 سیگنال اگر در جهت تایید سیگنال های دیگه باشه ، سیگنال اصلی ما میشه که فقط با اون معامله میکنیم.
    سیگنال فوق العاده قوی هست و بسار کارساز.
    این سیستم به یک تیم حداقل 3 نفره نیاز داره و من مدت ها دنبال آن هستم.
    شاید با همکاری برخی از دوستان پیاده کردن و بررسی این استراتژی شدنی باشه..

monkaresi

2.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    77Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط forexdive نمایش پست ها
    درود
    چشم ممنون میشم اگه تا اینجای بحث ، نطراتتونو بفرمایین تا با توجه به این نظرات ، تاپیک مسیر خودشو پیدا کنه ،من علاوه بر اینکه این مدت کمی درگیر بودم و کمبود زمان داشتم منتظر همکاری دوستان بودم که...
    روز خوش
    با سلام

شاید خیلی وقت از این تاپیک گذشته ولی خواستم اول ازتون تشکر کنم و در مرحله بعد به چند نکته اشاره کنم

یکی از بهترین سیستمهای قوی و سود ده همین سیستم ان تی دی هست. فقط یه چند تا مشکل داره.

اول اینکه سیگنالهای خطا در مواقع رنج شدن بازار زیاد میده.

دوم وقتی بازار بشدت حرکات شارپ داره تیپی پوزیشن ما جایی است که خیلی از این حرکات را از دست میدیم.

سوم در مورد نقاط ورود هم وقتی بازار به پایان روندها میرسه و شروع به تغییر روند میکنه ما خیلی از ابتدای روند را از دست میدیم.

چاره این سه نقص را اگه بشه برطرف کرد. بی نظظیرترین سیستم معاملاتی خواهد بود بلا شک.

البته مهمترین ایرادش همون نکته اول هست و سیگنالهای خطا در بازار رنج.

لطفا اگه کسی تجربه ای برای حل این مشکلات داره در اختیار بذاره.
    .

4.  

کاربرجدید

میزان امتیاز
    15Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    این اقا بهروز دو سالی میشه تاپیک نمیذاره و خبری ازش نیست؟ مطالب خوبی میذاشت متاسفانه هر تاپیکی که ایجاد کرده یک هو ناپدید شده کسی میدونه کجاست؟ اتفاقی براش افتاده؟

6.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    225Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام و شب بخیر خدمت دوستان عزیز
    pdf جناب اقای ساسان امیری عزیز و اینجا میزارم که جاش خیلی اینجا خالیه

آموزش سبک NTD