سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
استراتژی ترید در نقطه سوم - صفحه 3
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 57
    کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 117 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    271Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
    وقتی دو نقطه رو داریم یک خط می کشیم و منتظر می مانیم تا قیمت به این خط برخورد کند و برگردد و ما در برگشت وارد معامله می شویم و یا بعد از شکست و پولبک به خط شکسته شده وارد ترید می شویم . چند درصد احتمال پولبک هست. تا اینجا درست متوجه شدم؟
    در ضمن نگفتید تی پی را چطور محاسبه کنیم؟ اخه خیلی مهمه
    ممنون

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    جناب علی لو انتخاب نقطه دو در تصویر اول برای این تایم فریم غلط هست چون هنوز موج ما تکمیل نشده اون نقطه را زمانی میتونید انتخاب کنید که که سوپر سیگنال از پایین هم یک فلش زده باشد

اما نقطه سوم و دوم ما در عکس دوم صحیح می باشد و عس سوم هم تا حدود زیادی درست است

2. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از اوپانیشاد تشکر کرده اند: Ghoghnoosepars,بابافرخ

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    1134Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
    جناب علی لو انتخاب نقطه دو در تصویر اول برای این تایم فریم غلط هست چون هنوز موج ما تکمیل نشده اون نقطه را زمانی میتونید انتخاب کنید که که سوپر سیگنال از پایین هم یک فلش زده باشد

اما نقطه سوم و دوم ما در عکس دوم صحیح می باشد و عس سوم هم تا حدود زیادی درست است
    تشکر از راهنمایی های ارزنده تان

شما چطور در تصویر اول نقطه دو را قبول ندارید ولی در تصویر سوم ان نقطه را به عنوان نقطه سوم قبول دارید؟؟؟
    در ضمن در عکس شماره یک سوپر سیگنال از پایین فلش و الارم داده

لطفا بیشتر توضیح بدهید؟

تعیین تی پی یادتان نرود؟؟

4. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از aliloo تشکر کرده اند: Ghoghnoosepars,بابافرخ

کاربر فعال

میزان امتیاز
    271Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    تشکر از راهنمایی های ارزنده تان

شما چطور در تصویر اول نقطه دو را قبول ندارید ولی در تصویر سوم ان نقطه را به عنوان نقطه سوم قبول دارید؟؟؟
    در ضمن در عکس شماره یک سوپر سیگنال از پایین فلش و الارم داده

لطفا بیشتر توضیح بدهید؟

تعیین تی پی یادتان نرود؟؟
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

تی پی و استاپ و تریگر میتونه با همون ای تی ار براتون کافی باشه وگرنه باید منتظر مباحث تکمیلی تر باشیم

6. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از اوپانیشاد تشکر کرده اند: Ghoghnoosepars,بابافرخ

کاربرجدید

تشکر از ایشان ،2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    6Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    اوپانیشاد جان سلام
    ممنون از تاپیک شما
    من سه نکته به ذهنم رسید
    1:شما نقطه اول رو بر اساس تایم فریم موجود ,میاین در پایین ترین نقطه در نظر میگیرید؟
    2:من بارها در این اندیکاتور دیدم که مثلا دو سقف و یا کف نزدیک به همو معتبر دونسته ,حال با این وجود ما هر دو را یکی حساب میکنیم یا یکی حساب میشن؟
    3:ببین دوست من ,من خودم یک تاپیک به نام استراتژی ufx گذاشتم که استقبال نشد من هم ادامه ندادم ولی در اون استراتژِی و همچنین استراتژِی سودال و یا حتی تحلیل از طریق واگراییها که دوستان زحمتشو قبلا کشیده بودند اصل مطلب بر اساس خط روند و شکست آن بوده که من اعتقاد دارم مطمعن ترین راه برای پوزیشن گیری هست ولی در استراتژِی که شما معرفی کردید فکر میکنم یه فوتای گوزه گری داره که اگر زحمت بکشید و بازگو کنید ممنون خواهم شد
    در ضمن یک آیتم در پلتفرم متا داریم به نام ترید لاین بای انگل که اصولا چارت میل به حرکت در 45 درجه داره ,آیا در استراتژِی شما این آیتم جایی دارد یا خیر ؟

پیروز باشید
    پارسا

8. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از parsa.pcm تشکر کرده اند: Ghoghnoosepars,بابافرخ

کاربر فعال

میزان امتیاز
    271Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa.pcm نمایش پست ها
    اوپانیشاد جان سلام
    ممنون از تاپیک شما
    من سه نکته به ذهنم رسید
    1:شما نقطه اول رو بر اساس تایم فریم موجود ,میاین در پایین ترین نقطه در نظر میگیرید؟
    2:من بارها در این اندیکاتور دیدم که مثلا دو سقف و یا کف نزدیک به همو معتبر دونسته ,حال با این وجود ما هر دو را یکی حساب میکنیم یا یکی حساب میشن؟
    3:ببین دوست من ,من خودم یک تاپیک به نام استراتژی ufx گذاشتم که استقبال نشد من هم ادامه ندادم ولی در اون استراتژِی و همچنین استراتژِی سودال و یا حتی تحلیل از طریق واگراییها که دوستان زحمتشو قبلا کشیده بودند اصل مطلب بر اساس خط روند و شکست آن بوده که من اعتقاد دارم مطمعن ترین راه برای پوزیشن گیری هست ولی در استراتژِی که شما معرفی کردید فکر میکنم یه فوتای گوزه گری داره که اگر زحمت بکشید و بازگو کنید ممنون خواهم شد
    در ضمن یک آیتم در پلتفرم متا داریم به نام ترید لاین بای انگل که اصولا چارت میل به حرکت در 45 درجه داره ,آیا در استراتژِی شما این آیتم جایی دارد یا خیر ؟

پیروز باشید
    پارسا
    اصل مطلب اینه که بتونیم حرکات بازار را تحلیل کنیم حالا با هرچی بنده نظرم را گفتم 3 تا الگوی حرکتی هندسی که نحوه ترید کردن متفاوت هست در هر کدام حالا نقطه ورود مون برخود با نقطه سوم هست که با تریگر های کندلی میریم سروقتش به تجربه دریافت کردم در صورت تجربه میشه سودهای خوبی از این الگو ها گرفت الان به موقعیت پیش امده در کدین توجه کنید این یک مثلث همگرا بوده در برخود به نقطه سوم بیریک کرده که میشده وارد بازار شد ولی بر اساس تجربه معامله گری در بیریک اوت ها منتظر یک پول بک میشیم و اونوقت به دنبال بریک دوم در جهت بازار وارد میشیم اینجوری هم از شر فیک بریک در امانیم هم اگر فیک برک را تشخیص دادیم از اونور وارد بازار میشیم که قدرتش بیشتر هست اگر هم در برخورد سوم کانتکت میشد که سر ضرب وارد میشدیم برای سل

10. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از اوپانیشاد تشکر کرده اند: Ghoghnoosepars,بابافرخ

کاربرجدید

میزان امتیاز
    3Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    وقتی دو نقطه رو داریم یک خط می کشیم و منتظر می مانیم تا قیمت به این خط برخورد کند و برگردد و ما در برگشت وارد معامله می شویم و یا بعد از شکست و پولبک به خط شکسته شده وارد ترید می شویم . چند درصد احتمال پولبک هست. تا اینجا درست متوجه شدم؟
    در ضمن نگفتید تی پی را چطور محاسبه کنیم؟ اخه خیلی مهمه
    ممنون

نقطه سوم برگرده sell ميكنبم ديگه؟

نقطه سوم كه برگشت sell ميكنيم ديگه؟

12. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از hhamed تشکر کرده اند: Ghoghnoosepars,بابافرخ

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 60 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    647Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    منتظریم ادامه بدین دوست عزیز:d

14. کاربر زیر به خاطر این پست از r-kamyab تشکر کرده است: بابافرخ

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    1134Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    امیدوارم این تاپیک ادامه یابد.

برخورد قیمت به نقاط سوم ( در صورت شکست صعود خوبی انتظار می رود )

طلا - یک ساعته

زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

16. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از aliloo تشکر کرده اند: Ghoghnoosepars,بابافرخ

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 34 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    771Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    لطفا از پلتفرم معاملاتی کارگزاری پرسپولیس جهت درج تصاویر استفاده نمایید.

ویرایش توسط ناظرسایت : 10-08-2014 در ساعت 07:22 PM دلیل: قرار دادن لینک غیر
    گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

18. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از mojir تشکر کرده اند: Ghoghnoosepars,بابافرخ

کاربر فعال

میزان امتیاز
    188Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    ویرایش توسط ناظرسایت : 10-08-2014 در ساعت 07:22 PM

20. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از piam تشکر کرده اند: Ghoghnoosepars,بابافرخ

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین