سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
مصاحبه با مشتریان موفق - صفحه 4
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    مدیر انجمن عمومی

تشکر از ایشان ، 1,273 بار در 236 پست
    میزان امتیاز
    1328Array = 47
    قدرت امتیازدهی
    47
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

مشتری موفق ژانویه 2019 - کسب 45% سود در حساب معاملاتی

با سلام و احترام

جناب آقای محسنی، شما 45 در صد سود در حساب معاملاتی خود کسب نموده اید. از این بابت صمیمانه به شما تبریک می گوییم.

لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و در مورد روش معاملاتی خود توضیح دهید؟

سلام وقت بخیر
    خیلی خوشحالم که تونستم در کنار پی سی ام بروکر تا امروز معاملات موفقی داشته باشم و امیدوارم در آینده نیز در کنار هم معاملات خوبی داشته باشیم

در مورد روش معاملاتی من سوال فرمودید باید عرض کنم هر کس روش خاصی برای معامله کردن داره . در حقیقت روش معاملاتی مثل اثر انگشت میمونه که برای هر کسی منحصر به خودش هست و کسی نمی تونه از روی کس دیگری کپی برداری کنه ولی هر معامله اصول اولیه ای داره که همه تریدر ها باید به اون پایبند باشند . بسیار تاکید دارم که اگر چند ماه دیرتر وارد بازار بشیم خیلی بهتر از اینه که زودتر و بدون اطلاع و تجربه وارد معامله بشیم . من حدود 7 ماه در کلاس های فشرده در مورد بورس ایران و معاملات جهانی دوره دیدم و خودم هم مطالعه کردم بعد وارد بازار شدم بطور خلاصه کاری که من انجام میدم برای معامله به این شرح هست

اول

در تایم فریم ماهانه بعد هفتگی بعد روزانه روند را تشخیص میدم که نزولی هست یا صعودی

برای تایم فریم نزولی به فکر معاملات فروش و برای تایم فریم صعودی به فکر معاملات خرید هستم
    بعد در تایم فریم ساعتی و پانزده دقیقه دوباره روند را چک می کنم که با تایم فریم های قبلی همسو باشه
    دوم
    با استفاده از اسیلاتور آر اس آی و سی سی آی و مک دی کف قیمت را برای معاملات خرید و سقف قیمت را برای معاملات فروش در تایم فریم 15 دقیقه پیدا می کنم
    مهم اینه که این سه تا باید همدیگر را تایید کنند
    سوم

بعد از پیدا کردن کف و سقف قیمت منتظر تشکیل الگوها و پیوت میشم تا کندل برگشتی ایجاد بشه . بعد از تشکیل کندل برگشتی منتظر کندل تایید هم می مانم . این کار هم در تایم فریم 15 دقیقه انجام میدم
    چهارم

بعد از تمام این مراحل اولین معامله را با 30 درصد مبلغی که میخوام معامله کنم انجام میدم. اگر روند درست طبق نظر خودم پیش رفت 70 درصد بعدی را هم در معامله دوم انجام میدم
    پنجم
    حدود سود خودم را با توجه به فیبوناچی مشخص می کنم و نزدیک پی آر زد که شد مراقب هستم که اگر روند ادامه داره با روند همراه میشم و ادامه میدم ولی اگر روند رو به برگشت هست با تایید اندیکاتورها و تشکیل پیوت و تایید کندل برگشتی معامله را می بندم
    هرگز هرگز هرگز بدون استاب لاس معامله انجام نمیدم
    روش معاملاتی خود را روی کاغذ نوشته ام و به اصول خود پایبند بوده و از معامله خارج از روشم و بصورت احساسی کاملا دوری می کنم . حتی بعضی مواقع با تشخیص نقطه استاپ لاس دارم می بینم که معامله داره به استاپ میرسه و اگر معامله را ببندم شاید چندین دلار از ضرر جلوگیری کنم ولی چون به اصول خود پایبند هستم این کار را نمی کنم مگر اینکه با دلیل و مدرک متوجه بشم معامله را اشتباه انجام دادم یا استاپ لاس را اشتباه گذاشتم

بطور خیلی خلاصه روش معاملاتی خودم را عرض کردم امیوارم در کنار پی سی ام بروکر پر سود باشید

2. کاربر زیر به خاطر این پست از MehranPCM تشکر کرده است: رضا 12345

مدیر انجمن عمومی

میزان امتیاز
    1328Array = 47
    قدرت امتیازدهی
    47
    Array

مصاحبه با تریدر موفق سال 2018

با سلام و احترام جناب آقای شیخ حسنی، با عرض تبریک به خاطر ترید موفقی که در طول سال گذشته داشتین لطفا یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشد و بفرمایید چند سال است که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
    محمدرضا شیخ حسنی هستم تحصیلات دانشگاهی من در رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار بوده اما تجربه های کاری من طی 20 سال گذشته عمدتا از طریق کاربرد کامپیوتر در تجارت بین المللی و بورس اوراق بها دار تهران وهمزمان داد و ستد ارزی غیر آنلاین بوده و حدود 10 سال است که داد و ستد ارزی بصورت آنلاین انجام میدهم

ممکن است بفرمایید روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
    به طور کلی تکیه بر تحلیل فاندامنتال و استفاده محدود از ابزار تکنیکال
    تشخیص روند از طریق روشهای فاندامنتال و استفاده تکنیکال از خطوط روند در تلفیق با سطوح فیبوناچی و استفاده از تعداد محدودی از اندیکاتورها مثل اندیکاتور انحراف معیار استاندارد و همچنین راهنمایی از تعداد اندکی از الگوهای شمعی برای ورود به یک معامله جدید در جهت روند
    معمولا غیر از فیبوناچی از سایر ابزارهای تکنیکال استفاده نمی کنم و همچنین همواره چشم و گوش خود را به تحلیل های دیگران خصوصا خبرگزاریهای مالی می بندم و اخبار رسمی را فقط خودم تحلیل می کنم

چند سال سابقه کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟
    به صورت جدی حدود 10 سال که فقط بازارمالی جهانی کار می کنم و حوزه معاملاتی من چند جفت ارز محدود و طلا و نفت است که بر نوسانات آن ها تمرکز بیشتری نسبت به سایر نمادهای معاملاتی دارم

آیا تجربه کار با بروکر نماها را داشته اید؟
    خیر اما با بروکر فرصت طلب که اصطلاحا پیپ دزدی کرده و شرایط دیتا یی و ورود به یک معامله را تا حد امکان به نفع خود تغییر می دهد را داشته ام مثلا بروکر آلپری

نظر شما در باره خدمات و سرویسهای بروکر پی سی ام چیست چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
    معرفی دوستان و حضور دفتر اصلی در دوبی از عوامل اصلی انتخاب شما بوده
    سرویس شما به طور کلی خوب است اما کابین فارسی ضعیف طراحی شده و استفاده از آن کمی مشکل است برخی محدودیتهای برای جابجایی پول بین حساب های مشتری وجود دارد و در شرایط نوسانات بازار و اخبار مهم مینیموم لورج برای مشتری تعریف نمی کنید و لذا کنترل دقیق مارجین در شرایط نوسانی بازار میسر نیست که در بسیاری از بروکرهای دیگر اینگونه نیست معمولا در شرایط نوسانی مثلا اعلام میکنند که لورج را موقتا 1:200 تغییر میدهیم اما شما مینیموم ندارید

سخن شما با سایر تریدرهایی که مطلب شما را مطالعه می کنند چیست؟
    به نظر من این محیط برای کسانی که با نیت کسب مخارج زندگی وارد بشوند مناسب نبوده و به احتمال زیاد منجر به ضرر خواهد شد کار در این محیط باید با نیت سرمایه گذاری پس اندازها برای رشد پایدار سرمایه صورت پذیرد و سرمایه گذارموفق باید دانش حداقلی و توانایی مدیریت سرمایه داشته ، و از نظر دیگران تاثیر نپذیرد وبه جای فراگیری روشهای تکنیکال متعدد ، تمرین ارتقای کنترل عصبی و تعادل بین ترس و طمع را دایما مد نظر قرار دهد

فکر می کنید علت عدم موفقیت بعضی از دوستان چیست؟
    اغلب معامله گران نا موفق ناتوانی در مدیریت سرمایه دارند و به بازارمالی جهانی بعنوان یک شغل با در امد بالا برای تامین هزینه های زندگی نگاه میکنند و به جای نگاه سرمایه گزاری بلند مدت نگاه کاسبی روزانه یا ماهانه دارند که این مسئله فشار روانی ایجاد کرده و معامله گر دست به ریسک های غیر متعارف زده و نهایتا مارجین کال میشود

با تشکر از شما محمدرضا شیخ حسنی

4. کاربر زیر به خاطر این پست از MehranPCM تشکر کرده است: رضا 12345

مدیر انجمن عمومی

میزان امتیاز
    1328Array = 47
    قدرت امتیازدهی
    47
    Array

1131% سود در حساب معاملاتی - مشتری موفق فوریه 2019

با سلام و احترام جناب آقای مجتبی دستجردی، با عرض تبریک به خاطر ترید موفقی که در ماه گذشته داشتین لطفا یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشد و بفرمایید چند سال است که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
    باسلام و درود
    مجتبی دستجردی هستم ۳۴ ساله و دوساله که با بازار های مالی آشنا هستم.

ممکن است بفرمایید که روش معاملاتی شما چیست و در مورد آن توضیح دهید؟
    تحلیل زمان ، ابتدای کار با روش های متفاوتی کار میکردم که انتظارت منو برآورده نمیکرد و باید پای چارت می نشستم و منتظر موقعیت مناسب می بودم ،ولی در تحلیل زمان نیازی نیست که پای چارت باشم.

چند سال سابقه ی کار در بازارهای مالی آنلاین را دارید؟
    تقریبا ۲ سال ، حدود یکسال هم بصورت جدی مشغولم.

آیا تجربه ی کار با بروکرنماها را داشته اید؟

خوشبختانه خیر

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
    بروکر پی سی ام رو یکی از دوستانم که سالها تجربه بورسی داره به من پیشنهاد داد ، و بخاطر پیشنهادشون خیلی از ایشون متشکرم.
    درخصوص خدمات و سرویس دهی از هر لحاظ رضایت کامل دارم و در کمترین زمان ممکن انجام میشه که جای تقدیر دارد.

به نظر من بهترین و مهمترین توصیه اینکه، تا می تونید چارت رو ساده و بدون اندیکاتور تحلیل کنید و به تحلیل خودتون پایبند باشید.

فکر می کنید علت عدم موفقیت بعضی دوستان چیست؟
    عدم پایبند بودن به استراتژهاشون و عدم رعایت مدیریت سرمایه ، حد ضرر و احساسی پوزیشن گرفتن.

در آخر هم جا داره از دوست خوبم آقای مهندس رحیمی تشکر کنم که بنده رو با این بازارها آشنا کردند.

با تشکر از شما جناب آقای دستجردی

6. کاربر زیر به خاطر این پست از MehranPCM تشکر کرده است: بابافرخ

مدیر انجمن عمومی

میزان امتیاز
    1328Array = 47
    قدرت امتیازدهی
    47
    Array

179 درصد سود - مشتری موفق مارچ 2019

با سلام و احترام جناب درخشانفر، با عرض تبریک به خاطر ترید موفقی که در ماه گذشته داشتین لطفا یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشد و بفرمایید چند سال است که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
    حسين درخشانفر هستم ٢٨سال ساكن مشهد يك سال پيش با بورس ايران و فاركس آشنا شدم

دوره آموزش تكنيكال گذروندم،با مطالعه مباحث مربوط و مفيد به تحليل چارت قيمتها و توجه به اخبار مهم و موثر بازار معاملات خودمو انجام ميدم

حدود ٨ ماه

خير

نظر شما درباره ی خدمات و سرویس های بروکر پی سی ام چیست؟ چه عواملی باعث شد که بروکر پی سی ام را برای افتتاح حساب انتخاب کنید؟
    تازه افتتاح حساب داخل بروكر پي سي ام انجام دادم و هنوز زوده براي قضاوت ولي تا اينجا راضي كننده بوده و اميدوارم راضي كننده تر بمونه-با پرس و جو از افراد فعال در بازار

صبر-صبر-صبر و نكته مهم بعدي ديد دقيق و پايداري به تحليل درست و عدم توجه به اظهارنظر افراد

جبران ضررهاي گذشته،حجم هاي اشتباه،پيروي از ديگران،اصرار و لجبازي با بازار

با تشکر از شما جناب آقای درخشانفر

8. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از MehranPCM تشکر کرده اند: mojir,SOHRAABI,بابافرخ,پرويز

مدیر انجمن عمومی

میزان امتیاز
    1328Array = 47
    قدرت امتیازدهی
    47
    Array

کسب 145 درصد سود - تریدر موفق مارچ 2019

با سلام و احترام جناب آقای راستین، با عرض تبریک به خاطر ترید موفقی که در طول ماه گذشته داشتین لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟

حمیدالله راستین هستم از افغانستان در شهر کابل زندگی میکنم

روش معاملات من کوتاه مدت بوده از فورمول لزوم دید خودم بطور دقیق استفاده می نمایم و هیچ وقت بدون استاپلاس داخل معامله نمیشوم

بنده بیشتر از سیزده سال است که مشغول در زمینه تجارت آنلاین میباشم

بلی با بیشتر از پانزده بروکر اکونت داشتم و معاملات انجام میدادم

پی سی ام یکی از بهترین بروکر های بوده و از سرویس عالی برخوردار میباشد
    پی سی ام دارای اسپرید کم بوده و برنامه های واضیع و قابل اعتماد میباشد

توسعه من برای سایر تردیدها این است که در معاملات خویش دقیق باشند و بروکر قابل اعتماد را انتخاب نمایند و از این معاملات منحیث تجارت استفاده کنند نه قمار.

علت عدم موفقیت تریدر ها ندانستن معلومات و نداشتن استراتژی منظم میباشد.

با سپاس از شما جناب آقای راستین

ویرایش توسط MehranPCM : 04-20-2019 در ساعت 10:54 AM

10. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از MehranPCM تشکر کرده اند: saman241,بابافرخ

مدیر انجمن عمومی

میزان امتیاز
    1328Array = 47
    قدرت امتیازدهی
    47
    Array

1000 درصد سود - تریدر موفق ماه می 2019

با سلام و عرض عرض ادب،
    جناب آقای احمدی، شما تریدر موفق ماه می 2019 کارگزاری پی سی ام هستید. از این بابت به شما صمیمانه تبریک می گوییم.

لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
    من مهدی احمدی هستم، کارشناس ارشد سازه، از حدود هشت سال قبل با بازارهای مالی آشنا شدم، و هشت سال هست که در بازارمالی جهانی و بورس ایران سرمایه گذاری کرده ام، سه بار سابقه مارجین کال در کارگزاری پی سی ام را دارم، با mql4 کدنویسی میکنم

روش های معاملاتی من چند روش هست ، یکی از اون ها ترید در خلاف روند هست، یکی از آن ها ترید در محل استاپ لاس استراتژی های متعارف هست و معمولا با مارجین بالا که از طرف کارگزاری در اختیار کاربر هست ترید میکنم

با بروکر نما کار نکرده ام

از کارگزاری پی سی ام راضی هستم، معمولا نقدشوندگی پول در کارگزاری پی سی ام از کارگزاری های داخل ایران و بوررس ایران سریع تر هست که مزیت بزرگی هست

توصیه خاصی برای کسی ندارم میتونم این رو بگم که هر موقع تریدرها سود کردند مقداری از اون رو بردارند تا دیگه روی کل سودشون ریسک نکنند و اینکه خودشون رو قلبا دوست داشته باشند و لایق سود بدونند

علت اینکه عده زیادی در بازارمالی جهانی با شکست مواجه میشوند رو جدا از بحث روانشناسی و سطح مطالعه اونها این میدونم که چون این بازار ارزش افزوده ندارد لذا باید عده زیادی شکست بخورند و از اونجا که عده ای از سرمایه داران کلان از خبرها اطلاع دارند پس احتمال شکست سایرین بیشتر از 50 درصد هست، البته این با فرض این هست که اسکالپ کردن و اسپرید زیاد دادن رو کنار بگذاریم که تو اون حالت مجدد احتمال شکست بیشتر میشه

با سپاس فراوان از شما

12.  

مدیر انجمن عمومی

میزان امتیاز
    1328Array = 47
    قدرت امتیازدهی
    47
    Array

104% سود در حساب معاملاتی - تریدر موفق ماه می 2019

با سلام و عرض ادب،
    جناب آقای آل شیخ، شما تریدر موفق ماه می 2019 کارگزاری پی سی ام هستید. از این بابت به شما صمیمانه تبریک می گوییم.

لطفاً یک معرفی کوتاه از خودتان داشته باشید و بفرمایید چند سال هست که در این زمینه مشغول به فعالیت هستید؟
    مهدی آل شیخ هستم.کارشناس ارشد بیوشیمی بالینی پزشکی.۶ ماه دوره تکنیکال و فاندامنتال در حیطه بازار بورس ایران و بازارمالی جهانی دیدم.حدود ۴ سال در این زمینه فعالیت دارم.

بیشتر تریدهای من بر اساس اصول تکنیکال و استفاده از ابزارهایی مانند موینگ اوریج و ار اس ای و گاهی سیستم ایچیموکو هست.

۴ سال

خیر

من چندین سال با بروکر آلپاری کار می کردم ولی ارجحیت بروکر pcm برای من واریز و برداشت مستقیم ریالی و پشتیبانی بسیار خوب هست.که البته آلپاری واریز و برداشتش فقط وب مانی می باشد.

علت عدم موفقیت اکثر تریدر های تازه کار عدم رعایت حجم معامله و عدم پایبندی به حد ضرر می باشد. و اینکه اغلب افرادی که به زیان دچار می شوند نمی توانند به درستی حرص و طمع و ترس خود رو کنترل کنند.

با سپاس از شما جناب آقای آل شیخ

14.  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234