سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
تحلیل تحلیل همگانی eurgbp - صفحه 10
صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 100
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    128Array = 11
    قدرت امتیازدهی
    11
    pcmbrokers
    Array

eur gbp h1

کاربر عضو

میزان امتیاز
    165Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array

کاربر عضو

میزان امتیاز
    282Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دیروز ماه گرفتگی جزئی بود ولی باز هم تاثیر خودش را می گذارد
    من برای ورود به معامله نوع کندل روزی که خسوف یا کسوف اتفاق افتاد را در نظر میگیرم و بالا و پایین اوپن و کلوز اوردر میزارم که معمولا یک روندی موافق با نوع کندل شکل میگیره
    با توجه به کندلهای دیروز فکر کنم کراسهای پوند و دلار نیوزلند روندشان مشخصتر باشد
    eurgbp - gbpjpy - eurnzd - nzdjpy - audnzd - nzdusd و...

30 مرداد هم خورشید گرفتگی داریم که در امریکا هست و فکر کنم روندی را در دلار تشکیل بده
    ویرایش توسط omidbaran : 08-08-2017 در ساعت 05:53 PM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    353Array = 10
    قدرت امتیازدهی
    10
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidbaran نمایش پست ها
    دیروز ماه گرفتگی جزئی بود ولی باز هم تاثیر خودش را می گذارد
    من برای ورود به معامله نوع کندل روزی که خسوف یا کسوف اتفاق افتاد را در نظر میگیرم و بالا و پایین اوپن و کلوز اوردر میزارم که معمولا یک روندی موافق با نوع کندل شکل میگیره
    با توجه به کندلهای دیروز فکر کنم کراسهای پوند و دلار نیوزلند روندشان مشخصتر باشد
    eurgbp - gbpjpy - eurnzd - nzdjpy - audnzd - nzdusd و...

30 مرداد هم خورشید گرفتگی داریم که در امریکا هست و فکر کنم روندی را در دلار تشکیل بده
    جل الاخالق
    یعنی با این موارد ترید میکنید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    282Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بله
    چندین سال هست که با این موارد ترید میکنم
    و جالب هست بدانید که کندلی که در روز گرفتگی تشکیل میشود تا مدتها در خاطر میماند یعنی چند ماه بعد قیمت به اون برسه واکنش نشون میده
    البته هیچ چیز صد در صدی در این بازار وجود نداره یا من ندیدم این روش هم مانند بقیه
    میتونیدخورشید گرفتگی و ماه گرفتگی ماهها و سالهای پیش را روی چارت پیاده کنید و خودتون نتیجه گیری کنید
    البته نه روی همه جفت ارزها بیشتر شاید بسته به محل وقوع
    ویرایش توسط omidbaran : 08-08-2017 در ساعت 11:12 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    912Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دوست عزیز آسترولوژی پیچیده تر از این حرفاست که شما فکرشو میکنی !!
    پدیده ای مثل یک ماه گرفتگی حتی جزئی بسته به موقعیت و هزاران عوامل موثر دیگه میتونه بین 1 ماه تا 10 سال در آینده تاثیرشو بزاره . پس به هر حال یک فرقی باید بین چارت دلار و مثلا چارت شاخص کل جیبوتی باشه . و این دید شما از استرولوژی کل چارت های دنیا رو با یه چوب میزنه
    Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
    There is also a time to buy and a time to sell
    !

Rocco fund
    13:21 26.12.2016

کاربر فعال

میزان امتیاز
    531Array = 12
    قدرت امتیازدهی
    12
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    * هشدار شدید ترامپ به کره شمالی: بهتر است کره شمالی بیش از این آمریکا را تهدید نکند. این تهدیدها با خشم و آتشی پاسخ داده می.شوند که جهان قبلاً (نمونه آن را) شاهد نبوده است. (فارس)

* کره.شمالی در واکنش به اظهارات ترامپ: مشغول بررسی طرح حمله به پایگاه آمریکا در گوام هستیم. (ایسنا)

*ژاپن از اجرای مانورهای هوایی مشترک با بمب.افکن.های مافوق صوت آمریکا در آسمان ژاپن و در نزدیکی شبه جزیره کره خبر داد. در همین حال، تنش.ها در این منطقه در بحبوحه آزمایش.های موشکی ادامه.دار کره.شمالی به شدت افزایش یافته است. (ایسنا)

این خبرها تنها به فاصله اندکی از ماه گرفتگی انتشار یافت و باعث ریسک گریزی در بازار اسیا شد ... و اگر در سشن امریکا این ریسک گریزی ادامه پیدا کنه ... اون وقت تغییر روند اساسی در بازار خواهیم داشت که با خسوف بی ارتباط نخواهد بود !!!

کاربر عضو

میزان امتیاز
    282Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    یه زمانی یه آدمهایی بودند که به گالیله میگفتند مگر میشود زمین گرد باشد . زمین ثابت هست و خورشید بدورش میچرخد اما گذشت زمان مشخص کرد چه کسانی در اشتباه بودند. و همینطور همه کسانی که ایده ای داشتند و مخالفانشان که بدون تحقیق فقط امدند حرف زدند و جهالت خودشان را به رخ کشیدند

پس بهتر هست اگر چیزی را نمیدانیم دیگران را مسخره نکنیم چرا که با اینکار ...

و اما من گفتم که من اینجوری معامله میکنم نگفتم بقیه هم همین کار را میکنند که دیدگاه من بخواهد کل چارتهای دنیا را بهم بریزد . هر کسی ممکنه راههای جداگانه داشته باشه منهم یه زمانی کلی نرم افزار آسترولوژی رو سیستمم نصب بود اما حالا نیست

برای من مهم این هست که برایند تریدهایی که روی ارزهای مناسب بعد از این ماه گرفتگی انجام دادم در این دو روز مثبت بوده و اگر همه تریدهای مذکور را همین الان ببندم 85 درصد سود کردم

و قطعا برای روز خورشید گرفتگی هم برنامه ترید دارم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    912Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidbaran نمایش پست ها
    یه زمانی یه آدمهایی بودند که به گالیله میگفتند مگر میشود زمین گرد باشد . زمین ثابت هست و خورشید بدورش میچرخد اما گذشت زمان مشخص کرد چه کسانی در اشتباه بودند. و همینطور همه کسانی که ایده ای داشتند و مخالفانشان که بدون تحقیق فقط امدند حرف زدند و جهالت خودشان را به رخ کشیدند

پس بهتر هست اگر چیزی را نمیدانیم دیگران را مسخره نکنیم چرا که با اینکار ...

و اما من گفتم که من اینجوری معامله میکنم نگفتم بقیه هم همین کار را میکنند که دیدگاه من بخواهد کل چارتهای دنیا را بهم بریزد . هر کسی ممکنه راههای جداگانه داشته باشه منهم یه زمانی کلی نرم افزار آسترولوژی رو سیستمم نصب بود اما حالا نیست

برای من مهم این هست که برایند تریدهایی که روی ارزهای مناسب بعد از این ماه گرفتگی انجام دادم در این دو روز مثبت بوده و اگر همه تریدهای مذکور را همین الان ببندم 85 درصد سود کردم

و قطعا برای روز خورشید گرفتگی هم برنامه ترید دارم
    شما متن منو کامل و با دقت نخوندی دوباره بخون !!
    بحث به رخ کشیدن اطلاعات و .... نیست - یا حداقل فک نکنم کسی پیدا بشه که توی استرولوژی مالی به من بگه چیکار کن چیکار نکن
    هدف حرف من فقط یک جمله بود : علم ناقص از طمع و ترس هم خطرناک تره
    حالا خود دانی میخوای ادامه بده کاملشو یاد بگیر یا بشین اتفاقات رو به هم ربط بده
    کد HTML:
     بدون تحقیق فقط امدند حرف زدند و جهالت خودشان را به رخ کشیدند
    ما جاهل شما عالم

من کمی از توهمات که خودم دچارش شده بودم رو برا بقیه توضیح دادم که بفهمند و پیگیر علم باشند نه مثل تاپیک خنده داری که اسپکت های روزانه سیارات رو به روند جاری روز ربط میداد
    ویرایش توسط WOLF.051 : 08-10-2017 در ساعت 03:03 PM
    Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
    There is also a time to buy and a time to sell
    !

Rocco fund
    13:21 26.12.2016

کاربر عضو

میزان امتیاز
    282Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دوست عزیز قصد اهانت به شما نداشتم اون جمله ای هم که نقل قول کردی اصلا منظورم شما نبودی
    جواب شما این بود
    "" و اما من گفتم که من اینجوری معامله میکنم نگفتم بقیه هم همین کار را میکنند که دیدگاه من بخواهد کل چارتهای دنیا را بهم بریزد . هر کسی ممکنه راههای جداگانه داشته باشه منهم یه زمانی کلی نرم افزار آسترولوژی رو سیستمم نصب بود اما حالا نیست "
    به هر حال دوست ندارم باعث ناراحتی کسی باشم از شما معذرت میخواهم
    شاید اهدافمان فرق میکند

مثل این میماند که یکنفر از فتوشاپ فقط بلد هست کارت ویزیت طراحی کنه ولی انقدر که اینکار را انجام داده دیگه توی این قسمت استاد شده و چند سال هست که از این قسمت داره درامد کسب میکنه
    منهم ادعا نکردم که میخوام ترید بر اساس آسترولوژی را آموزش بدم
    نه . من فقط روی یک قسمت کوچک از اون و اونهم به مدت 10 سال تمرکز کردم و دنبالش کردم و راهی برای ترید بر اون اساس دارم که ادعا نمیکنم بی نقص هست هنوز جا داره که روش کار بشه (علتش هم این هست که این پدیده ها در سال فقط چندبار رخ میده)
    اما به هر حال ازش سود میگیرم
    همین تریدهایی که فقط بر اساس ماه گرفتگی انجام دادم الان بعد از 3 روز 920 پیپ توی سود هست و به 1000 برسه احتمالا میبندم
    آرزوی سلامتی برای همه دوستان دارم

ویرایش توسط omidbaran : 08-10-2017 در ساعت 06:22 PM

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910