سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
دوره cfa
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: دوره cfa

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

دوره cfa

در این تاپیک سعی میکنم دانسته های که از مطالعات در این زمینه کسب نموده ام برای شما عزیزان به اشتراک بزارم.

در سایت های فارسی زبان زیادی به معرفی این دوره پرداختند و این تاپیک برای انسجام و منبع معرفی در فروم ایجاد شده است.

به شخصه در پی آمادگی برای این دوره هستم و هنوز متاسفانه نتوانستم در این آزمون ها شرکت کنم.

انشالله که مفید واقع گردد.
    ارادتمند - خلیل
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array
    منابع برای دانلود : Welcome to www.VividBook.Net

ویرایش: مختص cfa تنها نیست بلکه برای دوره های دیگه منابع موجود هست
    ویرایش توسط عبدالرحمان : 08-28-2013 در ساعت 07:27 PM

مدیربخش تاثیر گذارترین حرکات در بازارهای مالی

میزان امتیاز
    3637Array = 67
    قدرت امتیازدهی
    67
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود

خلیل جان اگر ذهنم یاری بده باید کسی که برای همچین مدرک گردن کلفتی میخواد آزمون بده باید حداقل 5 سال سابقه معامله گری در بازارهای محتلف بین الملی با مدیریت سرماه رو داشته باشه بهمراه مدارک ثابت کننده این موضوع.

موفق باشی
    Think / Act / Enjoy

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
    درود

خلیل جان اگر ذهنم یاری بده باید کسی که برای همچین مدرک گردن کلفتی میخواد آزمون بده باید حداقل 5 سال سابقه معامله گری در بازارهای محتلف بین الملی با مدیریت سرماه رو داشته باشه بهمراه مدارک ثابت کننده این موضوع.

موفق باشی
    طه جان همین حالا برا ما آزمون آماده نکردند که بخوایم مدرک ارایه بدیم.

فعلا ایران باید باشیم تا اقامه اکی بشه نصف الی پنج چهارم همین زمان رفته !

مدارک دقیقا چیه ؟ ترید ؟ کار در موسسه مالی معتبر؟ میشه بیشتر توضیح بدی

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    193Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    تهران دوره اش دانشگاه شریف برگزار می شه منم می خواستم برم. امتحانش هم هست.

حاج خلیل کلاس های کانون برو مدرک اصول حرفه ای بازار سرمایه رو بگیر ان هم خوبه کتاب هم دادن بیرون می تونی بری بخونی مستفیم امتحان بدی برای امادگی cfa هم خوبه

در ضمن امتحانش هم انگلیسی این cfa

فقط وقت کلاس رفتن ندارم
    ویرایش توسط ali2000 : 08-28-2013 در ساعت 11:11 PM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    Array
    طه جان تمام مدارک خواهم گرفت " cfa, frm , cpa , acca , caia , cma"

سنی ندارم واسه هر کدوم دو سال وقت بزارم میشه دوازده سال ! تازه شدم 36 سال ...

باید یه ایرانی اول و آخر نام و سری در بازارهای مالی در بیاره ... اینکه گردنش کلفته این فلانه قانع نمیکنه !

مدارک و دوره گذاشتن واسه گرفتن و گذراندن نه نگاه کردن ... دکترای اقتصاد هم خواهم ادامه داد "البته خارج از مرز"

علی جان اگزوز ایران هستیم نمیتونم به تهرآن بیام "رفتن دبی واسم آسونتره حتی از شیراز اومدن از نظر مسافتی" والی از همین ایران درو میکردم ... البته مدارک داخلی فکر نکنم هیچ اعتباری داشته باشه !

فدای هر دو شما

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    193Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    مدارکش اعتبار نداره ولی یک اطلاعات اولیه مهم می تونی بگیری دوره اقتصاد اسلامی! با نزول 22 درصد بانکی که به زودی 30 درصد هم می شه

شوخی
    فقط مدارکش برای کار کردن تو کارگزاری لازم الان همه کارگزارها دنبال یک نفر که دارای مدرک اصول سرمایه یا تحلیل گری باشه می خوان
    یکی بخواد شرکت مشاوره ای سبدگردان هم بزنه این مدارک می خواد فقط مدارک خودشان قبول می کنند.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9634Array = 130
    قدرت امتیازدهی
    130
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ساعتی پیش خبری مبنی بر لغو تحریم اخذ مدارک cfa توسط دوست عزیزم AIO به دستم رسید

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به لینک روبرئ بروید: http://www.cfainstitute.org/about/go...ce_policy.aspx

کاربر عضو

میزان امتیاز
    8Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام

من هم مدرک اصول بازار سرمایه رو دارم هم مدرک معامله گری ابزار مشتقه الانم 3ساله کارمند کارگزاریم

کار در کارگزاری اصلا اش دهن سوزی نیست یه حقوق معمولی البته شاید فکر کنید بجه هایی که در کارگزاری کار می کنن از رانت اطلاعاتی و ........... برخوردارن که بخدا اصلا این طور نیست یا لااقل برای ما اینطور نیست
    به نظرم زمانی رو که می خواهید برای مدارک ایرانی بگذارید برای cfaبزارید خیلی بهتره و این امکان هست بتوانید در خارج از کشور یه شغل پیدا کنید
    در مورد سابقه کاری هم که دوستمان گفت باید بگم اینطور نیست من چنتا از دوستانم که دانشجویه صنعتی شریف بودن ای امتحان دادن قبولهم شدن اما از بد شانسی خورد به تحریم وبه انها مدرک ندادن ولی چیزی در مورد سابقه کاری نگفتن اتفاقا این مدرک رو طراحی کردن که دارندگان آن بتوانند در کارگزاریها مشغول فعالیت بشوند چطور کسی که این مدرک و نداره ازش سابقه کاری می خوان؟

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9634Array = 130
    قدرت امتیازدهی
    130
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khosro نمایش پست ها
    سلام

من هم مدرک اصول بازار سرمایه رو دارم هم مدرک معامله گری ابزار مشتقه الانم 3ساله کارمند کارگزاریم

کار در کارگزاری اصلا اش دهن سوزی نیست یه حقوق معمولی البته شاید فکر کنید بجه هایی که در کارگزاری کار می کنن از رانت اطلاعاتی و ........... برخوردارن که بخدا اصلا این طور نیست یا لااقل برای ما اینطور نیست
    به نظرم زمانی رو که می خواهید برای مدارک ایرانی بگذارید برای cfaبزارید خیلی بهتره و این امکان هست بتوانید در خارج از کشور یه شغل پیدا کنید
    در مورد سابقه کاری هم که دوستمان گفت باید بگم اینطور نیست من چنتا از دوستانم که دانشجویه صنعتی شریف بودن ای امتحان دادن قبولهم شدن اما از بد شانسی خورد به تحریم وبه انها مدرک ندادن ولی چیزی در مورد سابقه کاری نگفتن اتفاقا این مدرک رو طراحی کردن که دارندگان آن بتوانند در کارگزاریها مشغول فعالیت بشوند چطور کسی که این مدرک و نداره ازش سابقه کاری می خوان؟
    سلام بر دوست عزیز

کار در کارگزاری های داخلی اصلاً مد نظر نیست و برای این امر نیاز به همون مدارک داخلی است

کار در موسسات مالی بین الملل نیازمند این مدرک هست که باز شخصاً برای کار قرار نیست به دنبال مدارک بروم چرا که در همین حین پست میزنم در معتبرترین موسسه مالی مشغول به کار هستم و تا ابد هم آنجا خواهم ماند وهدف از کارم کسب درآمد یا رانت اطلاعاتی نیست بلکه از روی علاقه می باشد .

اما در کل از به اشتراک گذاری نظراتتون متشکرم و این پست اخیرم به این منظور بود که دوستان در ایران میتوانند مشغول به مطالعه و بدست آوردن منابع امتحانی باشند .

امیدوارم که افراد لایق همه دارلی بهترین مدارک مالی معتبر بین الملل شوند.

از دوستانی که در ایران مطلع هستند آزمون ها در کجا و به چه شیوه برگزار میشود خوشحال میشوم نظراتشون بیان کنند.
    ویرایش توسط FundTrader : 10-13-2013 در ساعت 05:13 PM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین