سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
بحث های پیرامون دوره آموزش مالتی مدیا بنیادی - صفحه 2
صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 92
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    104Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    سلام خلیل جان
    خدا قوت برادر
    بی صبرانه منتظر باقی اموزش ها هستیم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    106Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    حاج خلیل گل و بلبل الان با گوشیم اومدم فروم این رو تاپیک رو دیدم بال درآوردم انشاءالله در اولین فرصت دانلود میکنم. همیشه سورپرایزی، همیشه پرانرژی و همیشه عزیزی داداش.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    3Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    کار قشنگ و خوب را باید همواره تحسین کرد .... جناب رحمانی خدا قوت .... کار بزرگی آغاز کردید .... که پیشنیاز اینکار بزرگ قلب بزرگ و دانش عمیق است .... ان شا الله دارید ....

راستی من به تاپیکهای خاص انگار دسترسی ندارم ..... شاید بتونم چیزهایی هر چند ولو اندک بنویسم توی تاپیکهای مربوطه .....

موفق باشید
    یا حق

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsiroos نمایش پست ها
    جناب اقای رحمانی با شناختی از شما دارم میدونم که کار بسیار مفیدی کرده اید امیدوارم جامعه بازار تبادلات ارزی در ایران از شما ودانشتان حداکثر استفاده و بهره را ببرند چون اساتیدی مانند شما زحمت کش و دلسوز و در عین حال سوار بر دانش در این بازار بسیار کمیابند امید است خداوند بشما توفیق دهد
    میخوانه اگر ساقی صاحب نظری داشت ساقی مستی ره رسم دیگری داشت
    امیر سیروس گرامی مرا شرمنده خود کردید.

صفا آوردید ، جمع ما کم سن و سال ها را نورانی کردید.

از اینکه دوستانی همچون شماها کنارم هستند انرژی میگیرم.

انشالله که بتوانیم خدمتی به جامعه تریدری ایران زمین بکنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط golestanonline نمایش پست ها
    سلام خلیل جان
    خدا قوت برادر
    بی صبرانه منتظر باقی اموزش ها هستیم
    گلستانی گل همیشه گلستان باشی

ممنونم از محبتتون انشالله روزانه آپدیت خواهد شد.

درخواست یک تیتراژ برای صفحه نخست مولتی مدیا داده ام که به زودیربه دستم خواهد رسید و مولتی ها را یه خورده جذاب تر و در عین حال رسمی تر کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط @E1eCtr نمایش پست ها
    حاج خلیل گل و بلبل الان با گوشیم اومدم فروم این رو تاپیک رو دیدم بال درآوردم انشاءالله در اولین فرصت دانلود میکنم. همیشه سورپرایزی، همیشه پرانرژی و همیشه عزیزی داداش.
    الترای گل شما لطف دارید

میدانی که برکت زندگیم از خدمت به خلق تریدر بوده و هست.

انشالله همیشه خادم خلق الله باقی بمانم .

یکی از علت های انرژی داشتنم اینه که تمام تار و پود زندگیم از درآمدی است که از جانب مارکت هست و اعتقاد دارم راهی که یک نفر رفته بی شک دیگران هم خواهند توانست پس تا جای که رفته ام یار و یاورتان خواهم بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط fxramin نمایش پست ها
    کار قشنگ و خوب را باید همواره تحسین کرد .... جناب رحمانی خدا قوت .... کار بزرگی آغاز کردید .... که پیشنیاز اینکار بزرگ قلب بزرگ و دانش عمیق است .... ان شا الله دارید ....

راستی من به تاپیکهای خاص انگار دسترسی ندارم ..... شاید بتونم چیزهایی هر چند ولو اندک بنویسم توی تاپیکهای مربوطه .....

موفق باشید
    یا حق

رامین جان صفا آوردید برادر

شما لطف دارید داداش ، انشالله که بتونم در این وادی دین خود را به همه عزیزانی که باعث شدن به اینجا برسم الاخصوص اساتیدم و پدر و مادرم ادا کنم.

نکات زیر بیان کنم که در ابتدا حجت بر من تمام شود:

1- به دنبال شهرت نیستم چرا که شهرت به اندازه کافی دارم ، به طوری که چند سال استخدام موسسه مالی در آمده ام "آرزوی خیلی اساتید و مدرسین و ..."
    2- به دنبال کسب ثروت از طریق آموزش نیستم چرا که در قبل و الان همه چیز به رایگان اشتراک گذاشتم مثل تاپیک کنونی ...
    3- به دنبال مدیریت سرمایه و منیج نیستم چرا که سود موسسه مالی و حساب شخصی ارضاء ام میکنه...
    4- به دنبال فروش تحلیل وسیگنال نیستم چزا که همیشه به رایگان موقعیت تریدری هفته ام به اشتراک گذاشته ام.

.
    .
    .

این تاپیک صرفا برای همه گیر شدن سبک بنیادی "فاندامنتال" و سود تریدرهای ایران زمین تقدیم شما و فروم شرکت عالی پرسپولیس شده است

قربان شما - خلیل
    ویرایش توسط عبدالرحمان : 08-12-2013 در ساعت 11:36 PM
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

کاربر عضو

میزان امتیاز
    15Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    سلام به همه دوستان، به ویژه آقای رحمانی

آقای رحمانی عزیز از اینکه زحمت میکشید ودانسته های خود را به طور رایگان در خدمت عموم قرار میدهید نشان از بزرگواری و بزرگ منشی شما میباشد

امیدوارم بنده حقیر رو در جمع خودتون پذیرا باشید و سعی خواهم کرد شاگرد خوبی باشم .

با تشکر: حسین بابازاده

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    Array
    رامین جان عذرخواهی کنم ، در مورد تاپیک های بخش ویژه اقتصادی عنوان کنم در حال حاضر بیشتر مطالب به تحلیل الیوت و این تئوری مربوط میشه . گرچه آموزش های مولتی مدیا ام کیو ال و سایر قسمت ها موجود هست.از جمله کوت ریپورت و... اما در بخش بنیادی تصمیم بر آن شد که خدمتی همه جانبه به تریدرهای ایران زمین بکنم چرا که در این وادی تمام افراد صاحب نام ، به هر دلیلی خارج از گود رفتند و فعالیتی نمیکنند.

شما بزرگوار که در این سبک تحلیلی دارای تجربه هستید خوشحال میشوم که مرا همراهی کنید و در بخش های مختلف "تاپیک های بنیادی" با هم همراه شویم

نقل قول نوشته اصلی توسط 7484 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، به ویژه آقای رحمانی

آقای رحمانی عزیز از اینکه زحمت میکشید ودانسته های خود را به طور رایگان در خدمت عموم قرار میدهید نشان از بزرگواری و بزرگ منشی شما میباشد

امیدوارم بنده حقیر رو در جمع خودتون پذیرا باشید و سعی خواهم کرد شاگرد خوبی باشم .

با تشکر: حسین بابازاده
    حسین جان شما سروریت و لطف دارید

انشالله که مفید واقع گردد.

بخدا زبانم بند آماده از بس دوستان مرا مورد لطف خودشان قرار دادند. هم اینجا و هم در سایر رسانه های ارتباطی ...

کوچیک همه شماها هستم

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 46
    قدرت امتیازدهی
    46
    Array
    فردا عازم سفر هستم و خطوط ایرانم بسته میشه به همین خاطر تا جای که توانستم از دوستان قدیمی از طریق پیامک دعوت به عمل آوردم.

انشالله که دوستان با قلبی صاف و دلی پر از صمیمیت در کنار هم مطالب را پیش ببریم.

اصل بقا شغل خودمان "تریدری" در بالا رفتن سطح دانش مان در مباحث پیرامون بازار خواهد بود و این بدون اشتراک دانسته ها میسر نخواهد شد.قلب خود را همچون نسل اولی ها دریا کنید و در این راه تلاش خود را دریغ نکنید

دوباره بیان میکنم
    : نه این دوره بلکه تمام دوره های که در آینده ارایه خواهم کرد رایگان خواهد بود و هیچ محدودیتی برای کپی و به اشتراک گذاری ندارید.

دوستدار شما - خلیل
    ویرایش توسط عبدالرحمان : 08-13-2013 در ساعت 12:33 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    627Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    خلیل جان اشک تو چشمامه....

دست ما رو گرفتی،خدا دستتو بگیره داداش گلم

استاد هم خطابت نمی کنم چون می دونم ناراحت میشی...

از این راه زندگیت میگذره و من دعا کردم برات که خداوند اونقدر بهت برکت بده، اونقدر بهت سلامتی بده که از ثانیه به ثانیه زندگی پر برکتت نهایت لذت مادی و معنوی رو ببری.

خدا پدر اون اساتید و پدر و مادری رو بیامرزه که علاوه بر دانش تونستند این منش رو هم به بزرگواری چون شما بیاموزند....

الهی که سفرت به سلامت و بی خطر باشه...

شادمون کردی،الهی غم نبینی....

خلیل جان،عزتت زیاد.....

ویرایش توسط hich1389 : 08-13-2013 در ساعت 03:56 AM
    «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

کاربر فعال

میزان امتیاز
    312Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اقای رحمانی خدا خیرت بده اولین باری که من براتون چند ماه پیش پیام خصوصی گذاشتم و در پیامم گفتم که میخوام موج شماری الیوت را یاد بگیرم و شما اجازه دادید که در فروم الیوت کاران عضو بشم و از اون روز کلی پیشرفت کردم و همیشه من خودومو مدیون لطف و زحمات شما میدونم و حالا هم این تاپیک که اموزش فاندامنتال هست و مطمئنم که در این زمینه هم به لطف شما پیشرفت خواهم کرد.

بی صبرانه منتظر ویدئوهای بعدی شما هستم.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    354Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اقا خلیل عریز بسیار تشکر می کنم .امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید.

صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین