سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
بازخوانی تجربه هایی که بازار بابت یاد دادن آن به ما بهایش را می گیرد - صفحه 3
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33
    تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5777Array = 78
    قدرت امتیازدهی
    78
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بزرگترین دشمن دانش جهل نیست ، بلکه توهم دانستن است. (استیون هاوکینگ)

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5777Array = 78
    قدرت امتیازدهی
    78
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بورس , محل انتقال ثروت از افراد عجول به افراد صبور است .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    خلاصه فصل پنجم کتاب رازهایی از ترید کردن غیر احساسی (لری لوین)
    فصل پنجم: آيا شما استحقاق كسب درآمد را داريد

اكثر ما با اين طرز تفكر پرورش يافته ايم كه ھر چه بیشتر كار كنیم درآمد بیشتري نیز كسب خواهیم كرد. افرادي با طرز تفكري متفاوت با آنچه ذكر شد در میان ما زياد نیستند كه دريافته باشند با كوشش كم در زماني بسیار كوتاه كه تا حتي چند دقیقه نیز میتواند محدود باشد انسان مي تواند به سودي بالغ بر هزاران دلار دست پیدا كند آنهم فقط با يك تلفن و سفارش تريد.خیلي ها با اين طرز تفكر غريبه هستند. و مهمتر آنكه اين طرز تفكر در تصور ذھني خیلي از افراد نیز نمي گنجد .

همه ما تصوري از خود در ناخودآگاهمان داريم كه تصوير شخصي خوانده مي شود. تصوير شخصي تمام اعمال زندگیتان را كنترل مي كند و آن ذهنیتي است كه عقیده داريم درباره خودمان صدق ميكند. آن لزوما صحیح نیست ولي ما اعتقاد داريم صحت دارد .
    اين تصوير شخصي از هر تصور ديگر شما قويتر است. بعنوان مثال وقتي اعتقاد ما بر اين باشد كه هیچكس استحقاق ندارد به سرعت و با سهولت در تريد خود درآمد زيادي كسب كند؛ و اين مساله درمورد خودمان بدون پیشبیني اتفاق بیفتد آنگاه تصوير شخصي ما در گوشمان خواهد گفت: ” اين نمي تواند درست باشد، مردم نمي توانند به اين سرعت پول كسب كنند.“ در نتیجه ناخودآگاه ما كه بواقع داراي قدرت زيادي نیز هست بدنبال راهي خواهد گشت تا اين سود را از دست بدهد. البته كه با اين تصوير ذهني؛ اين روند اجتناب ناپذير است. در اين شرايط خلاف اين تصوير ذهني عمل كردن بسیار سخت است. اين پديده در صدها مورد از گزارشهاي روانشناسان ديده شده و در نتیجه به اثبات رسیده است .

مانند مثال كم كردن وزن؛ شما وقتي موفق خواهي بود كه تصوير شخصي خود را تغییر دهید. اين تصوير بايد نشانگر شخصي باشد كه در فضاي تجارت مستحق كسب سود است. اگر تا كنون نتوانسته ايد اين تصوير را در خود بسازيد سعي بر تغییر تصوير قبلي و ترسیم اين تصوير داشته باشید.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    خلاصه فصل ششم کتاب رازهایی از ترید کردن غیر احساسی (لری لوین) قسمت اول
    فصل ٦ : روشهاي تريد

اجازه بدید صادق باشم .معامله گری واقعا قانونی ندارد شما می توانید در هر جایی که خواستید انجام بدهید .در هر زمانی که خواستید عمل کنید. شما می توانید موقعیتهای خروجی تان را اضافه و کم کنید و می توانید مثلا به طور معمولی واقعا معامله نکنید. تنها چیزی که می تواند جلوی شما را از مشارکت بگیرد فقدان پول مورد نیاز برای معامله است بعداز ان شما تصمیم میگیرید که چه کار می خواهید بکنید . وچه زمانی می خواهید ان را انجام دهید بسیاری از کارهای دیگر
    که اجازه ..... زیادی بدهند وجود ندارند. اگر شما تصمیم گرفتید بدون هیچ روشی معامله کنید من به شما قول می دھم موفق نخواهید شد .

..... عمل خوب است اما شما نیازمند چیزی هستید که من ان را اساسا ..... قانونمند می نامم. ان به این معنی است که شما باید بتوانید هنگامی که خواستید معامله کنید .اما معاملاتی که شما انجام می دهید نیاز به از بین بردن روشهای تحت عمل شما دارد. روشها به شما کمک خواهد نمود با ثبات قدم بیشتری در رابطه با معاملاتتان داشته باشید. انها به شما کمک می کنند تا از اشتباهات تخیلی که می تواند حساب شما را کم کند پرهیز کنید.. موضوع این نیست که در چه نوعی از معامله در حال کارهستید (معامله متناوب . معامله روزانه. . معامله کوتاه مدت). شما نیاز دارید با روشمند کردن معامله تان با روشهای روشن مخصوص به خودتان بالا بیایید.
    مشکل این است که اغلب مردم نمی خواهند روشهای شخصی خودشان را ارتقا دهند چون اگر انها عمل می کردند مجبور می شدند به خاطر نتایجشان مسئولیت داشته یاشند و همین طور ما همه می دانیم اکثر مردم نمی خوهند مسئولیتی در قبال عمشان داشته باشند. اما همچنین ما می دانیم تنها راه موفقیت در معامله پذیرفتن مسوولیت ١٠٠ % و عمل به علاقه بیشتر شخصی خودمان است.
    در ادامه دقیقا چگونگی روشهای من که درداخل رایانه من در اداره ام ضبط شده دیده می شود.

خلاصه از آخان آراز
    ویرایش توسط khosroshahiy : 01-06-2014 در ساعت 03:24 PM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    خلاصه فصل ششم کتاب رازهایی از ترید کردن غیر احساسی (لری لوین) قسمت دوم
    فصل ٦ : روشهاي تريد

در ادامه دقیقا چگونگی روشهای من که درداخل رایانه من در اداره ام ضبط شده دیده می شود.

قوانین برای معامله
    ٧/٦/٩٨
    1. همیشه یک دستور توقف بکار ببرید (من هرگز یک معامله را بدون دستور توقف نمی گذارم)
    2. بعد از ٣ معامله ضررده در یک روز معامله را متوقف کنید (من می خواھم از فرو رفتن خودم در یک چاه بزرگ پرهیز کنم)
    3. اگر من ١٠٠ واحد سود در یک معامله بدست بیاورم من حد توقفم را برا ی سربه سرشدن حرکت خواھم داد .( اگر من یه پول حسابی در یک معامله بدست بیارم من به خودم اجازه نمیدم پولم روی معامله ای از دست بره)
    4. فقط یک حر کت را در بازار بکار ببرید ( من معمولا خودم را به زحمت می اندازم اگر یک احساسی در مورد بازار و عمل روی ان داشته باشم . من بیشتر زمانی موفق هستم که یک شکل نمودار یا یک دلیل فنی را برای ورود به بازار داشته باشم.)
    5. رموز معامله گران سطوح مختلف را استفاده کنید انها عمل می کنند!!! .
    6. روی تعطیلات ترید نکنید. (اکثرا در هر موردی که من معامله می کنم در این نوع از بازارها معاملات موفق من بسیار کوچکند و ضرر های من بسیار بزرگ. به لعنت خدا ھم نمی ارزه)
    7. همیشه با بهترین علاقه مندی در تخیل عمل کنید (این چیزی است که من سعی دارم و انجام می دهم و هر معامله ای را قرار می دهم. من تشخیص می دهم که تنها مسئول نتایجم هستم.)
    8. معامله با ثبات روی قیمت بالای سمت بلند و قیمت پایین سمت کوتاه (من منطقه قیمتی برای کمک به ماندن روی سمت درست بازار بکار می برم)
    9. همیشه دنبال خطوط سیگنال برای کمک به خودتان برای اجرا کردن معاملاتتنان بگردید )این تکنیک پیشفرض بازار است که من برای کمک به خودم مناطق حمایتی و مقاومتی را استفاده می کنم(.
    10. با معاملاتتان راحت باشید . اگر لذت بخش و سرگرم کننده نیست . به انجامش نمی ارزه )این فی نفسه روشن است اگر شما از ان لذتی نبرید شما موفق نخواهید بود(
    11. شما مجبور نیستید هر روز ترید کنید )بعضی مواقع من بازار را ترک می کنم و برای یک روز فراموشش میکنم . این کار معمولا نیروی تازه ای به من می بخشد(
    12. صبر کنید تا اینکه بازار به شما نشان دهد که ایا یک قالب زمانی راهی عالی هست یا نه . برای صبور بودن .صبر کردن . صبر کردن برای یافتن فرصتی برای ترید )یک قالب زمانی یک فن دنباله دار معامله است که من پیوسته زیر نظر دارم(

ترس تنها چیزیست که ما را از یاد گرفتن باز می دارد اگر همواره نگران این باشید که کاری که می کنید (یا نمی کنید) در جهت منافع شماست یا نه هیچگاه نخواهید توانست چیز جدیدی درباره طبیعت و ذات بازار فرا گیرید. با مشخص کردن و متوقف کردن ضرر های کوچک به خود این امکان را می دهید که بهترین راهها را برای بال و پر دادن و اضافه شدن به سودهایتان فرا بگیرید.

خلاصه از آخان آراز

کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    خلاصه کتاب زندگي از راه داد و ستد در بازارهاي مالي (بخش یک از قسمت اول)

شرحی از
    دیروز و امروز (از کتاب زندگي از راه داد و ستد در بازارهاي مالي )
    اکثر معامله گران بيشتر وقتشان را در جستجوي يک موقعيت معاملاتي مناسب صرف مي کنند اما به محض اين که وارد آن معامله مي شوند کنترل خود را از دست مي دهند و به محض اين که معاملاتشان وارد ضرر مي شود بي قراري مي کنند و يا وقتي معامله شان وارد سود مي شود بيش از حد سر خوش مي شوند.

خلاصه از آقای ابطحی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    21Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    .::. اگر استعداد داريد، اما تلاش و تحرك شما به جايي نمي رسد، احتمالا بر خود مسلط نيستيد..::.
    "جان ماکسول"

.::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
    معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
    Insta ID : freedomfromforex
    Skype ID : freedomofForex

کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    یکی از خطاهای فكری/ذهنی رایج در معامله گری
    پیش گویی منفی :
    در این خطا ذهن ، آینده را بر اساس حدس و احساسات منفی و نه دلایل منطقی پیش گویی میکند !
    مثلا : در این سهم میدانم آخرش مجبور به شناسایی ضرر خواهم شد ... من همیشه با این سهم ضرر داده ام.... من همیشه در این سهم معاملات بدی داشته ام... و ....

جالب است بدانید که وقتی ذهن در فرد شروع به اعلام پالس پیشگویی منفی میکند ، حواس پنجگانه فرد را مجبور به یافتن نكاتی در اثبات این پیشگویی میکند !
    فردی که پالس این خطای منفی در ذهنش زده شده است ، با دیدن یک منفی و یک عدد قرمز روی تابلو ، در ذهنش شروع میشود که : "دیدی گفتم ...." ، "دیدی درست حدس زدم..." و صحه گذاری های منفی در ذهن وی مدام روی هم انباشته میشوند.
    این نتیجه گیری فوری از یک حدس و پیشگویی غلط قبلی را که اغلب تاکید بر درست بودن پیشگویی ذهنی غلط دارد و شامل "دیدی گفتم" های مكرر ، مغرورانه و مسرورانه ذهن است "پیش گویی خود کام بخش" میگویند.

بین پیش بینی و پیشگویی منفی به طریق بالا ، تفاوت وجود دارد.
    پیش بینی یک استدلال یا حدس هوشمندانه مبتنی بر دلایل منطقی نسبتا قوی است که انسان برای حل مسائل روزمره خود آن را مورد استفاده قرار میدهد. درستی یا نادرستی آن را آزمایش میکند و نسبت به آن تعصبی ندارد .
    ولی در پیشگویی منفی با وجود اینكه فرد به نادرست بودن حدس خود نیز میرسد ، ولی باز ذهنش اصرار دارد که از نظرات و حدسیات نادرست خود دفاع کند و حتی موارد مغایر با آن را شانس بداند !!
    مثلا اگر به این فرد بگویید دیدی اشتباه فكر میکردی ؟ خواهد گفت: " نه این دفعه شانس آوردم " یا میگوید : "شما برای دلخوشی من اینطور میگویید و گرنه اینطور نیست"

کیمیاگر

کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    بازارهای سرمایه گذاری نه سودده اند و نه زیان دهد بلکه عملکرد ما باعث سود و یا زیان می شود.
    اسدی نیا

وقتي سهمي اسير روند نزولي آن هم به مدت زياد و شيب نسبتا تند است ، نمي توان به هر مثبتي كه مي خورد به عنوان فرصت خريد نگاه كرد ، بالاخره در مسير نزولي سهم يكي دوباري هم زور مي زند براي برگشت ، بايد قدرت را سنجيد
    گنگ خواب دیده

معنی هر اصلاح مهم پس از رشد (ریزش) سریع این است که :باید قدری صبر کنیم تا بلوغ فطری بازار با رشد شاخص متوازن گردد
    رازک

کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    کارهایی که من نوعی نمی کنم تا ضررم بیشتر شود:

• عدم پایبندی به سیستم معاملاتی به خاطر ترس و طمع و خوشبینی زیاد!
    • دوستی با روند فقط در کلام!
    • عدم توجه به حد ضرر اول و نگه داری بخش زیانده سبد تا حد ضرر دوم!
    • تمرکز روی بخش زیانده سبد!
    • دلزدگی از بازاربه خاطر زیان!
    • عدم رعایت درصد وزنی گروههای مختلف در سبد!
    • عدم رعایت 20 درصد نقدینگی!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین