سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
چنگال اندرو - صفحه 6
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 58 از 58

موضوع: چنگال اندرو

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4468Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadele نمایش پست ها
    جناب میشه بیشتر در این مورد توضیح بدید

با تشکر
    خوب شد گفتم خودم نمی دانم!

انشالله هر وقت برنامه های سنگین مطالعاتی ام روی چنگال را آغازیدم، نکات کلیدی مطالعه شده را با همه دوستان تالار به اشتراک خواهم گذاشت.

شاد باشید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    51Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
    خوب شد گفتم خودم نمی دانم!

انشالله هر وقت برنامه های سنگین مطالعاتی ام روی چنگال را آغازیدم، نکات کلیدی مطالعه شده را با همه دوستان تالار به اشتراک خواهم گذاشت.

شاد باشید
    متوجه شدم

منتها نوع نگاهی که نسبت به اندروز دارید برام جالب بود.

پیروز باشید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام

یک فایل آموزشی داشتم برای چنگال آندرو که برای دوستان آپلود کردم ان شاالله مفید واقع بشه :

دانلود

سلام جناب آقای مصطفی
    با تشکر از پستهای خوبتون

متاسفانه با اینترنت دانلود منیجر نمیشه این فایل و دریافت کرد.
    ممکنه بفرمایید من و دوستان مثل من چطور این فایل آموزشی چنگال آندرو و تهیه کنیم؟

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15416Array = 207
    قدرت امتیازدهی
    207
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheida نمایش پست ها
    سلام

یک فایل آموزشی داشتم برای چنگال آندرو که برای دوستان آپلود کردم ان شاالله مفید واقع بشه :

دانلود

سلام جناب آقای مصطفی
    با تشکر از پستهای خوبتون

متاسفانه با اینترنت دانلود منیجر نمیشه این فایل و دریافت کرد.
    ممکنه بفرمایید من و دوستان مثل من چطور این فایل آموزشی چنگال آندرو و تهیه کنیم؟

سلام

من میتونم دانلود کنم مشکلی نداره .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    دانلودش کردم خیلی ممنون.
    با عرض پوزش.فهمیدم مشکل از کجا بود که دانلود نمی شد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    65Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    با سلام ازدوستانی که بیشتر با چنگال ها کار می کنند وتجربه بیشتری دارند یک سوال داشتم وقتی یک چنگال رسم می شود اعتبار ان چنگال تا چه موقعی است یا در چه شرایطی یک چنگال بی اعتبار می شود

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    13002Array = 150
    قدرت امتیازدهی
    150
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1982 نمایش پست ها
    با سلام ازدوستانی که بیشتر با چنگال ها کار می کنند وتجربه بیشتری دارند یک سوال داشتم وقتی یک چنگال رسم می شود اعتبار ان چنگال تا چه موقعی است یا در چه شرایطی یک چنگال بی اعتبار می شود
    سلام دوست عزیز من نظر خودم را میگم شاید براتون مفید باشه..
    جواب سوال شما در فلسفه چنگال یافت میشه،چنگال یا کانال اندروز برای مشخص کردن مسیر قیمت و خطوط سقف و کف ان مورد استفاده قرار میگیره پس تا وقتی که روند ما عوض نشده میشه بهش اعتبار داد...تا وقتی قیمت داخل کانالهای چنگال قرار داره نشون از روند دار بودن بازاره و وقتی قیمت از کانالها خارج بشه نشون از افزایش volatile داره و نوسانی بودن بازار را نشون میده...کاری به کاربرد چنگال نداریم اما حتی وقتی قیمت از باند های چنگال هم بیرون بزنه باز چنگال اعتبار داره و از خطوط هشدار که موازی باندهای چنگال رسم میشوند و کانالهای موازی را ایجاد میکنند برای هدف گذاری قیمت میشه استفاده کرد...فلسفه چنگال برمیگرده به سینوسی بودن رفتار قیمت و اینکه وقتی سه پیوت داشته باشیم و باهاش چنگال رسم کنیم قیمن معمولا در 80درصد مواقع به باند میانی برمیگرده ..این قانون برگشت قیمت به میانه خودش انقلابی در تحلیل و تریدری است و در امیختن علم فیزیک را با بازار های مالی نشون میده که بر اساس اون استراتژی و اندیکاتور های مختلفی ایجاد شده و روش های معاملاتی کم ریسکی ایجاد نموده است ...اگر چنگال صحیح و بر روی ماژورها رسم بشه اعتبار بالایی داره و معاملات کم ریسکی ایجاد میکنه.....
    پیروز باشید...
    سوالات در مورد تحلیل و ترید و هر نوع مطلب مربوط به این موارد را لطفا در این تاپیک قرار دهید تا مباجثه کنیم :
    دستیار معامله گر

کاربر فعال

میزان امتیاز
    389Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و شاد باش گویی سال نو بنده در مورد چنگال ها دو تا سوال دارم لطفا راهنمایی فرمایید : 1- موقع رسم چنگال آیا لازم است که نقطه Aمابین نقاط B وC باشد یا چنین الزامی وجود ندارد ؟ 2- در مباحث مربوط به چنگال منظور از کندل اسپایک (spike ) چیست ؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)