سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
پوریای ولی - صفحه 2
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 63

موضوع: پوریای ولی

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    575Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    تا به حال از خود پرسیده ایم: هدف ما از ورود به بازارهای مالی چیست؟؟؟
    آیا هدف سرمایه گذاری است یا به دست آوردن سودهای کلان و حل کردن تمام مسائل و مشکلات مالی؟؟؟؟
    آیا دید درستی به سرمایه گذاری داریم یا نه؟؟؟
    واقعا چرا در بازارهای مالی مخصوصا بازار پر فراز و نشیب بازارمالی جهانی هستیم؟؟؟
    به دنبال چه هدف یا اهدافی می گردیم؟؟؟
    دو کتاب زیر برای آشنایی با سرمایه گذاری و شناخت ماهیت بازارهای مالی بسیار عالی هستند.
    مطالعه این کتب باعث روشن شدن خیلی مسائل خواهد بود.

1. ثروتمندترین مرد بابل نوشته جورج کلاسون ترجمه مهدی مجرد زاده کرمانی
    2. تحلیل بنیادی، تکنیکال یا ذهنی نوشته مارک داگلاس ترجمه ریحانه هاشم پور

2.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    575Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    اگر هدف سرمایه گذاری است که با راحت ترین و ساده ترین روشها که در آینده بررسی خواهیم کرد به سود دهی خواهیم رسید.

اگر هدف جارو کردن بازار و میلیاردر شدن است که:

الف: مسیری که اکثرا رفته و به بن بست خورده اند را ادامه خواهیم داد. و یک روز شاد و سرمست از پیروزی و اکثر روزها غمگین و کال ...
    ب: قطعا روش یا روشهایی وجود دارد که بتوان سود سرشاری از بازار گرفت که انسانهای توانمندی به آن دسترسی پیدا کرده اند از جمله استاد عزیز جناب دکتر موسوی که آن مسیر نیز از سادگی و شناخت ماهیت ذاتی بازار به دست آورده اند نه ابزارهای مختلف تکنیکال و آمارهای متضاد فاندامنتال.

که باید برای انتخاب این مسیر با دیدی دیگر به بازار نگاه کرد و ماهیت بازار را شناخت.

ما در این تاپیک فقط با روش سرمایه گذاری کار داریم و این مسیر را به یاری خداوند ادامه خواهیم داد.

4.  

تحلیل گر منتخب فروم

تشکر از ایشان ، 46 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    8674Array = 119
    قدرت امتیازدهی
    119
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
    اگر هدف سرمایه گذاری است که با راحت ترین و ساده ترین روشها که در آینده بررسی خواهیم کرد به سود دهی خواهیم رسید.

اقا سید بزرگوار و دوستان سلام

سید جان قربون جدت اگه محبت کنید و در صورت داشتن اختیار مدیریت پست،، اسم ینده کمترین را در پست قبلی هر چند نشاندهنده لطف بزرگتان بر بنده هست ، را از حالت بولد در بیاری یک دنیا ممنون میشم ،، بنده همانگونه که بارها عرض کردم کوچک همه بچه های با مرام ( با مرام ) هستم

هر چند در مورد بنده اغراق فرمودید ولی برای تائید فرمایشتون در مورد ماهیت حرکت امواج، یک استیتمنت دمو مربوط به دو روز گذشته یعنی از اول هفته کاری حساب باز شده و توسط یک اکسپرت پوزیشن گیری شده کاری که بنده با همون اطلاعات مختصری که در ماهیت حرکت امواج دارم ،، در دو روز و هر روز یکساعت و نیم ( زمان خاصی که مطمنم موج در ان زمان و در ان محدوده رفت و برگشت خواهد داشت ) اکسپرت را ران کرده ام ،

محاسبات مربوط به زمان دقیق ران شدن اکسپرت که باید راس دقیقه خاصی ران بشه و سایر محاسبات مثل تی پی در تایم یک دقیقه صورت گرفته

در طی 2 پریود زمانی 3000 پوزیشن گرفته شده که با نزدیک به 40 در صد سود کل پوزیشن ها بدون یک زیان ،و بدون دراو داون ( جای متای عزیز خالی ) بسته شده ، برای بنده مهم تراز تعداد بای ها و سل ها بوده که هر دو حدود 1500 پوزیشن بوده

البته خدمت دوستان عرض کنم که بنده چنین عرضه و توانائی در حساب ریل را ندارم و خدا نیاره روزی که چنین هوسی به سرم بزنه ،، این موارد صرفا تمرین هست و بس، که حقیر هفته ای دهها حساب را به قصد یاد گیری باز میکنم و روش های مختلف را روی انها تمرین

نتیجه همه این تمرین ها همون کلام زیبای شما بود که راهی جز اموزش ماهیت حرکت امواج برای کسب سود نیست

من نمیدونم این حساب تا چند روز دیگر میتونه به این نحو بره جلو تا کال بشه ،، ولی شماره حساب خدمتتون میدهم که هر شب ساعت 12 شب ، نتیجه جدید را ملاحظه فرمائید

در چنین رشد بزرگی ، کافیه یکبار اشتباه محاسبه نمایم ( بنده هیچگاه نمیگویم که موج بی ضابطه حرکت کنه ، چون چنین باوری ندارم بنابرین مینویسم ما اگر اشتباه محاسبه نمائیم ) ، کل حساب ممکنه در یک شب کال بشه ،،

بنابرین مینشیم پای صحبت ها و تجربیات ارزشمند اقا سید و با این باور که شعر حکیم ادب ایران ، سعدی علیه الرحمه که چه زیبا میفرماید ( خون خوری گر طلب روزی ننهاده کنی ) ، به انچه داریم شکرگذار خالق خواهیم بود

Login: 123465623
    Investor: 5bbxsgt

ویرایش توسط مهدی موسوی : 06-10-2015 در ساعت 04:00 PM

6.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    575Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    جناب دکتر موسوی عزیز و مهربان

با تقدیر و تشکر فراوان از حضورتان در این فروم و نظر محبتتان به این حقیر
    بنده مدتهاست که وامدار محبت شما هستم و قلبا و زبانا ارادت خاصی به شما دارم.
    از گذاشتن پست بالا و توجهتان، همچنین ارائه شماره حساب و اینوستور ممنون و متشکرم.
    بی اغراق و ساده و بی ریا می گویم شما بدون داشتن استاد و مطالعه چندان، به ماهیت این بازار پی برده و بر امواج سوار گشته اید.
    به شما افتخار می کنم و مطمئنم اگر دوستان واقعا بخواهند از دل پستهای شما گوهرهای گرانبهایی به دست خواهند آورد.
    شخصا از یکی از پستهای شما دو مطلب گرفتم که واقعا در زندگی کاملا به دردم خورد و مدیون محبت و آموزش شما هستم.
    جهت یادآوری دیدگاه زیبای شما را مجددا تکرار می کنم:
    1. خداوند نیاز به ما ندارد، دیگران هستند که به مهر و محبت ما نیاز دارند.
    2. دنبال پول نباشید، پول خودش می آید.
    (با عرض پوزش اگر دقیقا این جمله شما نیست، ولی مضمون همان است.)
    شما با بازار حال می کنید. از بازار لذت می برید. با قیمت حرکت می کنید. دستشو می خونید و ... .
    و این هنر بزرگی است. صمیمانه تبریک می گویم.
    شما نه تنها باعث افتخار من به عنوان یک شاگرد بلکه باعث افتخار ایران و تریدرای ایرانی هستید.
    امیدوارم روزی برسد که دیدگاههای ما نیز در چارت با دیدگاههای شما همسو باشد.

دوستان عزیز از پستهای دکتر موسوی خیلی می شود الهام گرفت. ایشان و پستهایشان را قدر بدانید و بهترین استفاده را ببرید.

ارادتمند همه عزیزان: سید

8.  

تحلیل گر منتخب فروم

تشکر از ایشان ، 46 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    8674Array = 119
    قدرت امتیازدهی
    119
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام عزیزان

و درود بر اقا سید بزرگوار بخاطر ابراز محبت بی شائبه شان و تقدیم هزاران شاخه گل به سرکار خانم نعیمی ( که هر چند بنده سعادت اشنائی با ایشان را نداشتم ولی خدا وکیل اگر در این کار ،، مختصر توفیقی داشته ام بخاطر تشویق ایشان در پوشاندن لباس تیمساری به بنده بود ، به مثال تاثیر بال زدن پروانه در ایجاد سونامی که همانگونه که میدانید این یک اصل شناخته شده هست و دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که در دنیا نیرو ها روی هم تاثیر تصاعدی دارند مثل همین نیروی ایجاد شده در بال زدن پروانه روی سونامی در یک قاره دیگر )

این پست را با اجازه اقا سید و در توضیح پست بالاتر که شماره حساب خدمتتان دادم ارائه میکنم برای برخی توضیحات و برای دوستانی که ممکنه حساب را مورد نظر داشته باشند و احیانا بخواهند برای خودشان روش ترید با سود بالا طراحی کنند که صد البته کار ساده ای نیست و امیزش اکسپرت با دخالت تریدر در زمان و محل پوزیشن ها ضروری است

روز اول بعد از ارائه شماره حساب و بعد از ران شدن اکسپرت متوجه شدم داره امواج را بصورت مثلث ایجاد میکنه و با محاسبه دقیقتر دیدم مقداری از تی پی ها قراره بیرون مثلث بیوفته و این موضوع یعنی کشیده شدن تعدادی پوزیشن به روز بعد که میتونه ریسک داشته باشه از اینرو از ادامه کار جلوگیری کردم

روز دوم حساب از 65 هزار به 84 هزار افزایش یافت ولی مقداری پوزیشن ( حدود 20 در صد ) به روز بعد ماند ، اینجا بود که اولین اشتباه را انجام دادم که گذاشتن پوزیشن محافظتی در چائی بود که فکر میکردم موج تا ان حد خواهد رفت که در تصویر زیر درون باکس زرد ملاحظه میکنید و همانگونه که میبینید اشتباهم این بوده که 5 پیپ کمتر ان سطح را محاسبه نموده بودم که بایستی 10 پیپ پائینتر گذاشته میشد ، و چون حساب دمو بود انرا به امان خدا رها کردم ( که اگر ریل بود حتما از نزدیک مانیتور میشد و از گرفته شدن پوزیشن در این منطقه جلوگیری میشد ) ،

دوستان منطق بنده در گذاشتن این پوزیشن های محافظتی اینه که این پوزیشن ها گرفته نشه ، و صرفا برای خالی نشدن حساب و ارامش فکری ما گذاشته میشه ، و وقتی میبینم این پوزیشن ها گرفته شده تا حدودی اندازه سر سوزن عصبی میشم

مورد بعد که در استیتمنت بعنوان اولین زیان ثبت شده و با رنگ سبز ( یعنی تی پی با زیان ) به جهت این بوده که احتمالا در عقب جلو بردن چارت ، موس روی تی پی نشسته و انو پائین اورده که همانگونه که در زیر تصویر ملاحظه میکنید دو پوزیشن بای در تی پی تعین شده که با خط سفید روی چارت مشخص کردم بسته شده ولی این یکی به علت تغیر محل نا خواسته ،، در زیان بسته شد

نتیجه ای که علیرغم سود ، بنده از این یکی دوروز گرفتم اینکه اگر پوزیشن گیری را به اکسپرت میسپاریم دیگر خودمان نباید در ان مداخله دستی بکنیم ، چون این امر باعث شد دیروز هم نتونم طبق برنامه روزانه پیش بروم

در خاتمه مجددا بعرض میرسانم که هیچ انتظار موفقیت طولانی از این روش ندارم ،، ضمن اینکه تست بدی نیست ،، ببینیم تا کجا میشه افزایش داد

اقا سید امیدوارم مطالبتون را تحت عنوان پوریای ولی پیش برید که همگی منتظریم

=============================

بچه ها خدا وکیل کسی میدونه جریان این award چیه ؟؟ یه روز میبینم داده شده ، روز بعد پس گرفته میشه

منطق پشت سز این دادن و گرفتن ها چیست ؟؟ من که سر در نمیارم

ویرایش توسط مهدی موسوی : 06-13-2015 در ساعت 11:24 AM

10.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    575Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    با سلام و تشکر ویژه از دکتر موسوی عزیز و مهربان
    چشم استاد این تاپیک مسیر خودش رو میره و قطعا بعد از پایان این تاپیک انشاالله ترید برای دوستان امری شیرین بادید سرمایه گذاری میشه.
    اینو به همه دوستان عزیز قول میدم.
    بعد از اون اونوقت میایم بررسی و کالبد شکافی پوزیشن های شما و انشاالله با بازسازی اونا سعی میکنیم رمز و رازهایی به دست بیاوریم و اونوقت به چند ده برابر حساب در زمان کوتاه هم میشه دل بست. البته با منطق و حساب و کتاب در مدیریت ریسک و بدست آوردن آناتومی موج بر اساس دیدگاههای شما نه ماینر!!!

از دوستان بابت تاخیر پستها عذر خواهی میکنم. یکی از دلایل قطعی زیاد فروم می باشد که اگر راهکاری دارد ممنون می شوم دوستان راهنمایی کنند. و دلیل دیگر مشغله کاری شخصی می باشد که پوزش میطلبم.

12.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    575Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    بسم الله الرحمن الرحیم

در این تاپیک سه مرحله را بصورت گام به گام و عملی پیگیری میکنیم.

1. مدیریت سرمایه و استفاده از بازار تبادلات ارزی به عنوان بازاری برای سرمایه گذاری
    2. بررسی تکنیکال مقدماتی و طراحی ساده ترین روشهای ترید بر اساس آن
    3. نکات کلیدی و ترفندهایی که در ترید چه بر اساس مطالب این تاپیک چه دانش و تجربه خودشان می تواند مفید باشد.

بزرگان. اساتید.دوستان و سروران گرامی خیلی خوشحال می شویم نظرات سازنده و دانش و تجربه شما در این مسیر فرا رویمان باشد.

به امید موفقیت تمام عزیزان
    شاد باشید

14.  

کاربر عضو

میزان امتیاز
    211Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام سید جان
    ممنون از تاپیک بسیار پر بار شما
    راستش من هم از اول تاپیک که الان خوندم(اون قضیه پوریای ولی و یاد دادن دیدتون از بازار)
    با خودم گفتم شاید سید موردها و تجربیات عالی داشته باشه و می خواد اونها رو بگه.
    پس لطفا سید جان خیلی در مورد نظرات و گفتمان و این چیزها حساب نکن.خودت هم همه جا میبینید غیر از تعداد اندک خیلی در بحث و گفتگوها شرکت نمیشه.
    خواهشی که ازت دارم اینه که لطفا اون دید یا تجربه یا هرچی که خودت داری و باعث شده به این سود سرشار از بازار برسی رو عنوان کنی.
    ممنون میشم

16.  

کاربر فعال

میزان امتیاز
    575Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    محسن جان سلام

خیالت تخت تخت که موارد کاملا ساده و شفاف بیان می شود و قطعا با ی ذره همت، همه عزیزان می توانند سودی معقول و منطقی از بازار بگیرند.
    مدیریت سرمایه ما در ترید بر اساس ریسک به ریوارد بیش از یک به دو می باشد. حداکثر ریسک 3 درصد می باشد و پوزیشنهای ما در نقاط حساس قیمتی می باشد. همه موارد جزء به جزء بررسی خواهد شد و ترفندهایی که گفته می شود نکات ظریفی است که شخصا با مطالعه، ترید و تمرکز بر بازار، یا با راهنمایی اساتید و دوستان با تجربه به دست آورده ام و همه را انشاالله بیان می کنم و مطمئنم مفید و قابل استفاده می باشد.

به امید موفقیت همه عزیزان

18.  

کاربر عضو

میزان امتیاز
    211Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام.
    باز هم ازت تشکر میکنم که حداقل شما یکی حاضری معرفت به خرج بدی و طریقه گرفتن سودت از بازار رو بیان کنی.(قابل توجه بعضی ها)
    مشتاقانه منتظر ادامه مطلب هستم.
    ممنونم

20.  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)