سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
سايتها و مطالب مفيد آموزشي - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام با تشکر از سایتهای معرفی شده می خواستم سایت بورسبازان رامعرفی کنم

کاربر جدید

میزان امتیاز
    9Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آزاد نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان از سایتهائی که در این قسمت برای آموزش بازار تبادلات ارزی نام برده شده سایتی که آقای کشاورزی معرفی کردند ..... شده اما سایت fxf1سایت بسیار کاملی از لحاظ آموزش بازار تبادلات ارزی میباشدو من خودم تمام مراحل آموزشی را از طریق دانلود کتابها ومقالات این سایت طی نموده ام و واقعا مثل یک دانشکده بازار تبادلات ارزی تمامی مراحل را مطلب گذاشته است.سایتهای مهم دیگری هستند که در انجام آموزش بازار تبادلات ارزی میتوان از آنها بهره گرفت.
    وقعا همینه که میگن !

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

Exclamation سایت eBook فارسی واقعی همراه با کتاب های اقتصادی :فیدیبو

سایتی پیدا کردم به
    اسم فیدیبو
    . برایم جالب بود کتاب پی دی اف را به اسم کتاب الکترنیک نمی فروخت و فرمت کتاب هایشان فرمت جهانی ebook بود . تازه مهمتر از همه چیز با انتشارات ها قرارداد دارند و پول فروش کتاب ها به دست ناشر می رسد . کپی رایت را هم رعایت می کنند . اولین بار تو ایران واقعا .
    کتاباشونم ارزون تر از قیمت کتاب های چاپی .
    بازم مثل خارجی ها اپلیکیشن دارند . روی ای او ای و اندرویید و ویندوز اپلیکیشن دارند.
    حتما سر بزنید ضرر ندارد.
    www.fidibo.com
    تازه کتاب های اقتصادیشونم این جاست

کاربرجدید

میزان امتیاز
    10Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    در سایت زیر می توانید تحلیل های تکنیکال جفت ارزها را مشاهده کنید.
    http://technical-analysis.forexlive.com/

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9634Array = 130
    قدرت امتیازدهی
    130
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimi نمایش پست ها
    http://www.fxf1.com/اینم سایت خوبیه
    سایتی که برخی منابع را بدون اجازه صاحب اثر در حال فروش است قابل قبول نیست. این سایت در زمانی که کورس های شرکت ایران بودس را در dvd های خود گنجانده بودند و به فروش میرساندند آشنا هستم و باز امر قانونی جلوی کار ایشان نگرفت. متاسفم.
    دوستان زحمات زیادی منقبل میشوند اما این افراد با یک کپی رایت حقوق را زیر پا میگذارند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    137Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    سایتی که برخی منابع را بدون اجازه صاحب اثر در حال فروش است قابل قبول نیست. این سایت در زمانی که کورس های شرکت ایران بودس را در dvd های خود گنجانده بودند و به فروش میرساندند آشنا هستم و باز امر قانونی جلوی کار ایشان نگرفت. متاسفم.
    دوستان زحمات زیادی منقبل میشوند اما این افراد با یک کپی رایت حقوق را زیر پا میگذارند.
    واقعا اين كار خيلى زشته، من هم يه نفر رو ميشناسم كه جزوه آموزش اليوت دكتر بهزادى رو بنام خودش چاپ كرده بود و ميفروخت.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9634Array = 130
    قدرت امتیازدهی
    130
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zelatan نمایش پست ها
    واقعا اين كار خيلى زشته، من هم يه نفر رو ميشناسم كه جزوه آموزش اليوت دكتر بهزادى رو بنام خودش چاپ كرده بود و ميفروخت.
    خیلی خوشحال میشم جزوه ایشون که در سایت قیمت ها اشتراک عموم بود یه نفر اینجا بزاره ببینم چطور مطابق با اون جزوه هست.
    فک میکنم یک تاپیک اموزش الیوت ایجاد شد که مطالب جزوه اونجا نشر میشد و در هر پست نام منبع گردآوری شده را ذکر میکردند که پوز توهمی را به خاک بمالند. منکر این نیست که برخی سخنان مشترک هست چون بیس کار یکسان میباشد از یک منبع که جناب حانسون و ماینر بو گرفته شده و اینکه برخی افراد جزوات استاد ساسان امیری را با تیتر دیگر به نام خود نشر داده بودند. پس از بیس بایست جلو نشر گرفته میشد چه دلی دارد ساسان گل مرد...

کاربر عضو

میزان امتیاز
    20Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    سلام.........از دوستان کسی مطلب یا لینکی در مورد استراتژی های مارتینگلی داره؟ در مورد گرید چطور؟ ممنون میشم لینک بزارید........
    .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
    معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
    Insta ID : freedomfromforex
    Skype ID : freedomofForex

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123