سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
بورس شاخص کل
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21
    تحلیل گر منتخب فروم

تشکر از ایشان ، 402 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    9029Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

بورس شاخص کل

سلام

حالا که به خوبی و خوشی توافق هسته ای به سرانجام خود رسید لازمه اخلاقمون را هم بهتر کنیم و روی اختلاس های جدید که سبد به دست در نوبت ایستاده اند با چشم اغماض ینگریم و در دلمون بگوئیم انشا اله گربه بود

خوب شدن اخلاق بنده هم اینکه با بورس آشتی کرده ( البته فقط در حد تحلیل ) و هر از گاهی روی شاخص کل تحلیل در حد خط خطی کردن و اشغال فضای ارزشمند فوروم بکنم

دو تصویر زیر روز قبل از توافق و به درخواست دوستی انجام شده اند

و اما امروز هر چه با شاخص کل ور رفتم شاید بتونم یک موج صعودی از توش در بیارم نشد که نشد و نتیجه کارم چند تحلیل گونه با تارگت های مختلف ( البته در دو سطح ) انهم به این علت که در یک هفته گذشته، از امواج بورس اموختم که حرکاتش بهیچ وجه مثل فا رکس موزون نیست ، یعنی نمیشه با قاطعیت نسبی هم که شده محل چرخش قیمت را تشخیص داد،

اصلا شکل هائی در اندیکاتورها ظاهر میشه که بیشتر به موجود عجیب الخلقه و فرازمینی شباهت داره و بنده مثلا تا کنون نمیدونستم و حتی نمیتونستم حدس بزنم که مکدی میتونه چنین قیافه ای هم داشته باشه

ویرایش توسط مهدی موسوی : 08-02-2015 در ساعت 01:42 PM

2.  

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    9029Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

در شاخص کل بورس ایران ، بنظر چنین اصلاحی وجود دارد

شاد باشید

4.  

کاربرجدید

تشکر از ایشان ، 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    7Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    آقا مهدی خودت رو خسته نکن الکی !منم اول میگفتم که میشه این بورس رو تحلیل کرد ولی باید بدونی باتوجه به اختلاس ها یا دست کاری هایی که توی صورت سود و زیان یا ترازنامه های شرکت ها انجام میشه نمیشه این بورس رو تحلیل کرد. خودتون گروه فرآورده های نفتی رو ببینید !

000000000000000

امید عزیز سلام

بنده صد در صد با شما موافقم

موسوی
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 08-22-2015 در ساعت 06:57 PM

6.  

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    9029Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array
    سلام

عزیزانی که سهام در بورس ایران دارید ، به این تحلیل ماهانه شاخص توجه فرمائید ، همانگونه که دیده میشه البته به شرط درست بودن تحلیل ، بورس یک موج صعودی در پیش رو داره که همان ستون سبز اول هست و بعد دیگه تا مدتها نزولی خواهد شد، بهر حال خواستون باشه در انتهای موج صعودی سهامتون را تبدیل به پول بکنید عاقلانه تر خواهد بود

ارادت

8.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    66Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    pcmbrokers
    Array
    جناب موسوی چارت بورس رو چطور میشه داشته باشیم؟
    سپاس

10.  

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    9029Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط fmrfmr نمایش پست ها
    سپاس

سلام عزیز

باور کن من خودم هم به علت تنبلی به خیلی از ابزار های ساده تشخیصی بورس دسترسی ندارم ، و فقط و فقط یک متاتریدر رسا دانلود کردم و در ان اطلاعات مربوط به نمادهای بورس را میبینم که خیلی از موارد را نداره ولی شما هم از همین متاتریدر رسا شروع کن بعد در همین فوروم اقا مصطفی تاپیک های اموزشی تصویری کامل برای کسترش دیدگاهتون و نیز عملکردتون ایجاد کرده که با یک جستجو میتونی اون تاپیگ ها را پیدا گنی

بچه ها اگر ادرس اون تاپیک های اقا مصطفی را دارید محبت کنید در همین تاپیک برای استفاده دوستان و نیز خود بنده بگذارید ممنونتان میشم

در پایان این متاتریدر رسا را در گوگل بزن و دانلودش کن

ارادتمند

12.  

تحلیل گر منتخب فروم

تشکر از ایشان ، 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    3983Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط fmrfmr نمایش پست ها
    سپاس
    بهترین ابزار متاتریدر کارگزاری مفید هست. به اسم مفید تریدر. تقریبا 90 درصد کسانی که در بورس فعالند از مفیدتریدر استفاده می کنند. تمام ابزار های تکنیکال متاتریدر 5 رو دارا هست. به راحتی می تونید تحلیل کنید.

http://www.emofid.com/downloads/mt5/MofidTrader-5.exe
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

14.  

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    9029Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
    بهترین ابزار متاتریدر کارگزاری مفید هست. به اسم مفید تریدر. تقریبا 90 درصد کسانی که در بورس فعالند از مفیدتریدر استفاده می کنند. تمام ابزار های تکنیکال متاتریدر 5 رو دارا هست. به راحتی می تونید تحلیل کنید.

http://www.emofid.com/downloads/mt5/MofidTrader-5.exe
    کارن عزیز عزیزم

ممنون که همواره به کمکم میائی

بنده هم بنا به پیشنهاد بچه های اون جائی که تحلیل بورس براشون میکنم مفید را دانلود کردم از نظر اطلاعات به روز شده خوبه ولی متاسفانه اندیکاتورهای متا 4 را قبول نمیکنه ، ما هم که صد در صد اندیکاتورهامون بر مبنای 4 هست ، مگر اینکه بخواهیم از اندیکاتورهای شخصی استفاده نکنیم

ممنون بزرگوار

16.  

تحلیل گر منتخب فروم

تشکر از ایشان ، 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    3983Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    کارن عزیز عزیزم

ممنون که همواره به کمکم میائی

بنده هم بنا به پیشنهاد بچه های اون جائی که تحلیل بورس براشون میکنم مفید را دانلود کردم از نظر اطلاعات به روز شده خوبه ولی متاسفانه اندیکاتورهای متا 4 را قبول نمیکنه ، ما هم که صد در صد اندیکاتورهامون بر مبنای 4 هست ، مگر اینکه بخواهیم از اندیکاتورهای شخصی استفاده نکنیم

ممنون بزرگوار
    بسیار ممنون جناب موسوی گرامی. فکر نمی کنم متاتریدر 5 اندیکاتور های کمی نسبت به 4 داشته باشه. اکثر اندیکاتور های کاربردی مهمی رو داره. اگر اندیکاتور خاصی مد نظرتونه اسمشو بگید شاید بشه در گوشه و کنار پیداش کرد.

مثلا برای من همین اندیکاتور ایچیمکومو و پیوت ها در کنار فیبوناچی از سرمم زیاده. خیلی هم بهم کمک می کنه.
    حمل بر خود ستایی نباشه. مثلا امروز خپارس رو روی ساپورت اول روزانه در قیمت 881 ریال خریدم الان قیمت به مقاومت سوم روزانه رسیده.فقطم با پیوت و ایچیکمو و فیبو.. همینا در مفیدتریدر هست

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

18.  

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    9029Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array
    کارن عزیز بیش از 90 در صد اندیکاتور هائی که بنده استفاده میکنم را خودم ساخته ام متاسفانه نتونستم با مفید کنار بیام

در مورد خپارس که فرمودید به سابقه تحلیل ها نگاه کردم اتفاقا این نماد هم بود که در تصویر زیر ارائه میدهم

تصویر سمت جپ مربوط به یکی دو ماه قبل هست

ممنون

20.  

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین