سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
تازه می خوام شروع کنم البته زیاد مبتدی نیستم - صفحه 2
صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 102
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    119Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    بدهی که ندارم مسئولیت هم ندارم چون مجرد هستم ولی درآمد ثابتی هم ندارم و اصلا واسه همین دنبال کسب و کارهای آنلاین هستم چون درآمد ثابتی ندارم.
    منظورتون از کنترل احساسات کنترل ترس و طمع هست؟
    پس اگه هم بخوام بیام توی این کار باید حتما درآمد ثابتی داشته باشم؟
    خوبه اصلا بی خیال بشم چون دیگه نمیخوام ضرر بدم.
    پس نمیشه به عنوان شغل بهش نگاه کرد؟
    با تشکر.
    ویرایش توسط boorsi : 01-15-2016 در ساعت 02:03 AM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    63Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    دوست عزیز ببین هر کاری سختیها و مشکلات خودش را داره و فکر نکن بازارهای مالی هم استثنا هست و بسادگی فشاردادن سل و بای میشه تضمینی پولدارشد
    بعنوان کسی که 4ساله فعالم و الان مرد میانسالی هستم اگه بجای تو بودم با جدیت و پشتکار شبانه روزی این حرفه را دنبال میکردم و اصلا تردیدی نداشته باش که تو هم در صورت علاقه میتونی یکی از تریدرهای موفق باشی و خلاصه کنم که ارزش وقت گذاشتن را داره در صورت صبوری واموزش وپیگیر ی مستمر.اصلا هم حساب دمو را با ریل مقایسه نکن.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    433Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام دوست عزیز
    اینکه پرسیدی میشه به این کار به عنوان یک شغل نگاه کرد یا نه؟
    در جوابتون باید بگم، چرا که نه؟ نمونه بارزش جناب آقای بهزادی هستند که تحصیلات بالایی هم دارند و به خاطر موفقیت در این بازار (که از روش الیوت استفاده می کنند) خودشون رو قبل از 40 سالگی بازنشست کردن و از این بازار کسب درآمد می کنند (طبق فرموده خودشون توی همین انجمن، از سرمایه 10میلیون تومان شروع کردن و الان با چند میلیارد سرمایه کار می کنن، بدون عجله و با تعداد کم ترید) فکر کنم ماهی یکی دو تا ترید بیشتر نداشته باشن.
    در جواب اینکه گفتی، فقط الیوت رو یاد بگیری کافیه؟
    در جوابتون باید بگم، الیوت نقشه راهه، مثلا شما روی حمایتهای قوی خرید میزنی و روی مقاومتهای قوی فروش انجام میدی، حالا اگه به کمک الیوت فهمیده باشی که مقاومتی که بدست آوردی احتمالا انتهای موج 2 یا 4 هست شما با اطمینان بیشتر و حتی لات بیشتر میتونی وارد معامله فروش بشی ولی اگه بدونی که احتمال این اینکه همون مقاومت در میانه موج 3 هست، بخاطر ریسک بالا فروش از ورود به بازار خودداری می کنی. پس الیوت به عنوان نقشه راه بهت کم شایانی میکنه و شما برای نقاط ورود و خروج باید روش خودت رو پیدا کنی.
    در مورد اینکه شغل دیگه داشته باشی یا نه؟
    در جوابتون باید بگم، که اگر شما یک شغل اصلی داشته باشی و در کنارش در این بازار بدون عجله و با صبوری فعالیت کنی، به خاطر اینکه پشتوانه درآمدی دیگه ای داری میتونی با خیال راحت و با صبر و شکیبایی تجربه لازم در این بازار رو بدست بیاری و نیازی به عجله در معامله کردن رو نداشته باشی (مثلا خود من الان حدود 8 ساله که دارم در این بازار تحقیق می کنم ولی هنوز بیشتر از یکصدم لات حجم نمی گیرم، چون هنوز به سیستم مورد اطمینان خودم نرسیدم)
    و در آخر توصیه می کنم که به جای کار با حساب دمو، شما یک حساب میکرو یا سنتی باز کن و با سرمایه مثلا 10 یا 20 دلار و لاتهای پایین معاملات آزمایشی خودتو انجام بده تا از نظر روانشناسی، ترس و طمع و غیره رو در خودت تست بزنی و تقریبا همه شرایط واقعی کار در این بازار رو برای خودت داشته باشی و اگر موفق بودی کم کم لات معاملات رو افزایش بده تا به یک حساب استاندارد برسی.
    مورد دیگه ای به نظرم نمیرسه.
    ضمن احترام به نظرات دیگر دوستان، بنده فقط نظر خودم رو برای شما نوشتم امیدوارم به درد بخوره.
    با آرزوی موفقیت برای شما
    ارادتمند حسین

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2521Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    زیاد شنیدم که افرادی با وجود سابقه چند ساله در این بازار ناموفق بودند...

با وجود این همه کتاب و درس و سمینار و جزوه و کورس و ویدیوهای اموزشی و منابع فراوان چه دلیلی داره که باز هم ناموفق باشند؟

با احترام به نظر دیگر عزیزان باید عرض کنم که همه این روش های گفته شده خزعبلاتی بیش نیستند که اگر خزعبلات نبودن حتما باعث موفقیت میشدند...

این را هم جناب مهرداد عزیز هم بعد از سال ها وقت گذاشتن روی الویت و هارمونیک و غیره بهش رسیدند...

پایه و اصل تحلیل تکنیکال : همه چیز در قیمت خلاصه شده است و گذشته تکرار خواهد شد...

همین و تمام دیگر هیچ چیز نیاز ندارید به جز همین یک خط...تمام روش ها تنها برای رد گم کنی ساخته و پرداخته شده و اینکه تنها یک چیز را نبینیم و ان قیمت است...

موفق باشید...

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5780Array = 79
    قدرت امتیازدهی
    79
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    انشالا پیروز باشید
    دید من به چارت

مساله از جایی شروع میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

کاربر عضو

میزان امتیاز
    119Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    چیکار کنم؟
    بی خیال بازار تبادلات ارزی بشم؟
    یعنی همه تو این بازار ضرر می کنند؟
    اگه ضرر می کنند پس چرا اینقدر فعال داره این بازار و اینقدر فشار عرضه و تقاضا زیاده؟
    ویرایش توسط boorsi : 01-16-2016 در ساعت 01:09 AM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    119Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    اگه واقعا نمیشه تو این بازار سود کرد و همش ضرره لطفا بهم بگید که وقتم رو واسه آموزش و تجربه در این زمینه تلف نکنم چون دارم از همین الان واسه کسب تجربه با دموی نرم افزار کار می کنم و یک سری مطالب آموزشی رو هم دارم مطالعه می کنم.
    با تشکر.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2498Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط boorsi نمایش پست ها
    اگه واقعا نمیشه تو این بازار سود کرد و همش ضرره لطفا بهم بگید که وقتم رو واسه آموزش و تجربه در این زمینه تلف نکنم چون دارم از همین الان واسه کسب تجربه با دموی نرم افزار کار می کنم و یک سری مطالب آموزشی رو هم دارم مطالعه می کنم.
    با تشکر.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2498Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array
    ولی تمرین و مدیریت اعصاب میخواد

کاربر عضو

میزان امتیاز
    130Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط boorsi نمایش پست ها
    با تشکر.
    سلام
    اگه همه تو این کار ضرر بکنند دلیل نمیشه که شما هم ضرر کنی شما تلاش خودت رو بکن برای اینکه به شما فشار روانی زیاد نیاره به عنوان شغل دوم بهش نگاه کن و توی وقتهای بیکاری روش کار کن پس تلاشت رو بکن اگه موفق شدی که کار رو ادامه بده

صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین