سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
حاشیه های تاپیک هوش مصنوعی در بازار تبادلات ارزی - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    257Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی اف ایکس نمایش پست ها
    اولا عرض سلام و سلامتی به شما دوست عزیزی دارم که از قرار معلوم علاقه دارید به وادی منطق و بحث و مباحثه منطقی قدم بگذارید

ثانیا باید عرض کنم اگر کمی خودتون بیشتر تحقیق بکنید ، چه در استیتمنتهایی که در این تاپیک حالا یا بصورت عکس یا بصورت حساب لایو ، بهتره بگیم دموی لایو گذاشته شده

و چه فهوای کلامی بیان شده توسط نویسنده تاپیک ، کسی به دنبال معرفی سیستم ، بهبود سیستم و در نهایت هم نتیجه گرفتن حتی برای خود نیست

چون اصولا سیستمی وجود نداره ، البته به غیر از سیستم استیتمنت سازی برای یک عده مبتدی تازه کار . تازه به این وادی آمده

کار سختی نیست یک لحظه چشم خودتون رو ببندید زمان ابتدای آشنائی خودتون رو خصوصا زمانی که بصورت خود آموز به دنبال سایتهای مختلف برای یاد گیری میگشتید رو به یاد

بیارید . منظورم فعلا مرحلهء امکان سنجی برای این بازار . این که از چه پتانیسیلی برخورداره و کلی موارد دیگه . در صورت مواجهه با تاپیکی از این دست دچار چه ذهنیتی میشدید؟

استیتمنت به قول یکی از عزیزان سبز ! گذاشته شده از اون طرف هم تشویق به ارتباط از طریق پیام خصوصی داده میشه (نقض آشکار قوانین سایت)

شما خودتون به چه نتیجه ای میرسید . شاید به جرات میتونم بگم اکثریت آی دیهای این سایت از تجربهء متوسط بالایی برخوردارن . به خوبی هم میدونن استیتمنت کاذب چی هست

حتی از طریق شیوهء پوزیشن گیری به تجربه به سال افراد هم میتونن پی ببرن و در نهایت اینکه تریدر واقعی هستن یا خیر یا که حتی مشغول به چه کاری هستن

من بیشتر ناراحت این هستم که فردی با قایم شدن در پوستهء نجابت اولیه (پهن کردن بساط) ، در ادامه به نیش زدن و توهین به افراد با تجربه و لجن مال کردن عدهء دیگه مشغوله

در اون سایتی که (به قول خودشون در طی این سالها اون سایت یکی از موارد بوده ) ایشون نام برده بودن و آی دی که هیچ نسبتی با من نداشتن و فقط افتخار آشنائی از طریق

پیغام خصوصی داشتم و نکاتی رو از تجربیات حرفه ای ایشون بصورت مختصر و مفید (اشاره های تخصصی و کاری) به بنده داشتن . همین و بس . حالا اگر رسم الخط بنده مانند

همکار بزرگوارم بوده ، چون خودم زیاد در نگارش تخصص ندارم از نحوهء نگارش و نوع نگاه و باز کردن و بحث کردن مسائل ایشان خوشم آمده و دوست دارم من هم راه ایشون

رو برم هیچ چیزی رو ثابت نمیکنه . از همین جا هم به ایشون سلام عرض میکنم امیدورام در تمام مراحل زندگی موفق باشن که خالصانه به راهنمائی افراد میپردازن .

اما یک گلگی هم از ناظر سایت دارم . اصولا افرادی که به این شکل در سایتها ظاهر میشن ، بنا به بتجربه خودم ، دیدم که بعضی موراد کارشون چیز دیگری غیر از کار اصلی بوده

حالا از بازاریابی آنلاین گرفته تا خرید و فروش بیت و کوین و پول الکترونیکی تا مدیریت سرمایه به روش هایپ و ... بدشون نمیاد در غالب معامله گر آنلاین هم ظاهر بشن و

به بازاریابی به روش کاذب بپردازن . توصیهء من در مورد این افراد ..... و بن کردن سریع ، اما بعد از تذکر لازمه هست .

دیگه ههمه میدونن این شغل اصولا سلکشن و طیف های فعالیتی مختلفی داره وبه اعتقاد خودم کسی حق نداره از طریق خراب کردن طیفهای شغلی مختلف (تحلیلگر،بازاریاب{آی بی} و ...در نهایت خدا بخواهد معامله گری)

از سروکول عدهء دیگه بالا بره . در مورد افرادی که بصورت کاذب رفتار افراد رو تقلید و اجرا میکنن اون هم به قصد کار دیگه ای که اصلا و ابدا

پیدا کردن و مشخص کردن چنین افرادی خیلی سخت نیست ، غیر ممکن نیست چون به هر حال با یک کار تخصصی طرفیم . یکی یا دو مورد بعد سالها .

حالا هم موردش پیدا شده . دیگه گذشت زمانی که فروم نویسهای حرفه ای با بولد کردن و حتی رنگی کردن سطور نوشته شده در پستهای افراد کاذب ، تناقضات گفته شده رو به همراه

تحلیل کامل استیتمنت به شخص مذبور یاد آور میشدن . البته خوشبختانه . چون به هر حال این سطح از کار هم انرژی زیادی طلب میکنه خصوصا شخص بی وجدان و

خونسردی که خودش رو با مهارت حق به جانب جلوه میده . باز هم از صحبتهایی که به هر حال یک بار هم شده شروع کنندش بودم از دوستان و شما ناظر عزیز عذر خواهی میکنم

ولی آخه بی وجدانی هم حدی داره
    جناب پیت بول.اولا که بنده شما رو از روی نگارش عصبی نوشتنتون میتونم بشناسم.تو این مورد شکی ندارم.اما کلا حرفهایی که میزنید مشتی حرفهای بی سر و ته هست.

بیسوادی شما رو هر چقدر بنویسم باز کمه.نوشتید سیستمی وجود ندارد ولی استیتمنت ساخته میشه.مگر چنین چیزی ممکنه که سیستم وجود نداشته باشه ولی استیتمنت خودبخود ساخته بشه.اگر من شانسی اینکار رو میکنم خوب پس شما هم انجام بده تا بدون سیستم بودن ثابت بشه.

خیلی ها در پیام خصوصی و ایمیل از من درخواست هایی دارن.نه بشما ربط داره و نه به کسی دیگه.خلاف قوانین سایت هم نیست.چون اصطلاخ "خصوصی" رو شما درک نمیکنید.مگر اینکه من بصورت اسپم وار مزاحمتی برای دیگران ایجاد کنم.در ضمن فرستادن ایمیل به من هم ازطرف دیگران بمن هم بشما ربطی نداره.پس عربده کشی رو بذار کنار و حرف منطقی بزن.

شما فرمودید استیتمنت کاذب.درسته؟؟؟؟.الان من با بروکر pcm دارم کار میکنم و همین الان هم استیتمنت دارم.اگر کاذبه.پس بروکر هم کاذبه.چون بروکر کاذب استیتمنت کاذب میسازه.من خودم که بروکر نیستم...پس لطفا قرص هات رو بخور بعد بیا تو انجمن.

همین الان هم 16 نفر مداوم از اکانت من سیگنال میگیرن.حتی هزینه هم می پردازند.اما در ایمیل حرفها رد و بدل میشه.به شما ربطی داره.؟نه..

جناب پیت بول پیام خصوصی بهت داده.من که میگم خودت پیت بولی.حالا اگر رفتی با آی دی پیت بول هم اومدی من حرفت رو باور نمیکنم.پسر جون رسم الخط نوشتاریت 99 درصد شبیه اون آقاست.کی رو میخوای گول بزنی.

تا زمانی که بنده سیگنال میدم و خلاف قوانین انجمن هم نباشه کسی بمن ایراد نمیگیره.شما هم گلکی از ناظر سایت نداشته باش.و خودت رو با این حرفها کوچک نکن.

من اگر بی انصاف و خونسرد هستم.شما که عصبی و غیر قابل کنترلی.یعنی به حدی عصبی هستی که نحوه نوشتاریت داد میزنه در بازارمالی جهانی اساسی شکست خوردی.ببین عزیزم ما آدمهایی داریم که اینقدر در کنج اتاق خونشون تو بازارمالی جهانی غرق شدند که بحالت غیر قابل کنترل رسیدند.بهمه هم بد و بیراه میگن.فکر هم میکنند چون خودشون نمیتوانند پس دیگران هم ناتوانند.من احتمال میدم شما در بدو تولد هم هوشتون کاملا مصنوعی بوده.نه فقط الان.(این در جواب اون حرفهایی که نوشتی)

در ضمن تنها فردی که استیتمنت هاش همراه با پسورد بوده فقط من بودم.حتی خود شما جناب پیت بول یک اکانت دادی که کاملا در ضرر بود.بعد هم بستی.پس وقتی پسورد اکانت موجود هست برای وارد شدن به هیستوری و دیدن ریز معاملات.تنها چیزی که واضحه اینه که استیتمنت دروغی نیست.خودت هم صد بار دیدی من رمز و پسورد میذارم.نمیدونم حالا چت شده با بغض و کینه رفتار میکنی.بهر حال رفتارهای بچگانه و بزرگ کردن خودتون چیزی رو عوض نمیکنه.خود خوری نکن.از جلوی چارت بلند شو.همیشه قدم بزن و ورزش کن و از افکار و تخیلات رویایی بیا بیرون.فشار عصبی که بهت وارد میشه.خیلی زیاده............................

2.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    108Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array
    !!!???Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat
    خوب من از یه چیزی میخواستم مطمئن بشم که شدم

عزیزم راحت باش . کاملا سازمان یافته به کارت ادامه بده . خوووووووووووب ؟؟؟ باریکلا بچهء خوب .

باریکلا به بچه های خوب !

به به . به به !

استیتیمتنت درست کن استیتمنت درست کن که بهترین کار ممکنه

خوبه این سری حمایت سایت رو هم به سمت خودت جلب کردی

البته یه مدت بعد دوباره غیبت میزنه

الان دارم میبینم آی دی پیت بول هم خودت بودی

اون بحثها هم همه بازار گرمی و سناریوی از پیش تعیین شده ء خودت بود

دموئیه دموووووووو

همون بده نمکی ببره

4.  

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

تشکر از ایشان ، 342 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    2520Array = 60
    قدرت امتیازدهی
    60
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

خواهشمندم به حاشیه پایان داده شود تا مسیرتاپیک مانند شروع آن در راه آموزش قرار گیرد. از هر دو طرف خواهشمندم از ارسال مطالب حاشیه ای جدید جدا خودداری کنید.

مطالب حاشیه ای به بخش حاشیه ها منتقل خواهند شد تا خانم nail به ادامه تاپیک بپردازند.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

6.  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12