سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
مقاله ترجمه مقالات پرایس اکشن و روانشناسی معامله گری - صفحه 2
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28
    مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2508Array = 53
    قدرت امتیازدهی
    53
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    وتشکر فراوان بابت این زحماتی که متقبل میشوید
    سایت معرفی شده برای پرایس اکشن فعال نیست ...مطالب در آدرس دیگه ای جریان داره؟ یا سایت مجدد راه اندازی میشه؟
    سلام
    ظاهرا امروز صبح به دلیل برخی تنظیمات فنی دردسترس نبوده ولی اکنون مجددا راه اندازی شده و می توانید وارد سایت شوید.

http://www.price-action.ir/
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

مدیران

میزان امتیاز
    2994Array = 54
    قدرت امتیازدهی
    54
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

اهمیت استراتژی خروج از معامله – بخش سوم (آخر)

نویسنده: لنس بگز

برای مطالعه کامل مقاله کلیک کنید

بر اساس اطلاعاتی که ما در بخش های 1 و2 درباره شان بحث کردیم، اکنون بیایید درباره روش من و درباره مدیریت خروج برای معاملات کوتاه مدت روزانه بحث کنیم.
    بهترین روش انجام این کار، نخست در نظر گرفتن این است که، هدف من از معامله گری چیست؟ بازار انتخابی من چطور حرکت می کند؟ و من چه نیازهای روانی را در رابطه با مدیریت معاملات و خروج هایم باید درنظر بگیرم.
    نخست اینکه، در تلاشم به چه چیزی از طریق معاملات روزانه دست پیدا کنم؟
    هدف نهایی من درآمد مستمر و پایدار است. من بدنبال معاملات رویایی نیستم. اگر چنین چیزی بدست آورم عالی می شود، اما هدفم این نیست.
    من برای درآمد داشتن معامله می کنم. من می پذریم که هر روز ختم به سود نخواهد شد، اما قطعا هدفم برای سودآوری هفتگی است، و مطمئنا برای هر ماه هم اینطور است. پس نمی توانم منتظر حرکاتی بزرگ در بازار باشم. من نوسانات کوچک را معامله می کنم، و در جستجوی درآمد ثابت هستم.
    خب، در توسعه استراتژی خروج من، ما نیاز داریم که یک نیازمندی را برای درآمد مستمر در نظر بگیریم. این بدان معنی است که درصد بالای معاملات برنده، و کنترل ریسک سخت گیرانه، هر دو عواملی مهم در طراحی استراتژی خروج من هستند.

مدیران

میزان امتیاز
    2994Array = 54
    قدرت امتیازدهی
    54
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

درمان مختصر مشکلات روانی معامله گری

نویسنده: برت استنبارگر

ترجمه و نشر: price-action.ir

بخش اول: درمان برای کسی که از نظر ذهنی سالم است.

رایج است اینطور فرض شود که نقش روانشناس کمک به افراد در حل مشکلاتشان است. در ته ذهن ما تصویری از بیمار روی تخت وجود دارد، که با یک تحلیلگر خبره در نظریات فروئید صحبت می کند. درحقیقت، روانشناسی کاربردی راه درازی را از ابتدای مسیرش با عنوان "درمان از طریق گفتگو" طی کرده است. قطعا، بسیاری از روش های جدیدتر، که بطور گسترده ای مورد مطالعه قرار گرفته و از طریق تحقیقات کسب اعتبار کرده اند، هرگز تاکیدی بر گفتگو و صحبت کردن ندارند. با این حال، باورهای قدیمی به سختی از بین می روند. افراد فرض می کنند که شما برای دیدار یک روانشناس، نیاز به داشتن "یک مشکل" دارید. در حقیقت، شرکت های بیمه هزینه های ویزیت به روانشناسان و روانپزشکان را پرداخت نمی کنند مگر اینکه با "تشخیص" مشکلاتی که تحت "درمان" قرار می گیرند ارایه شوند. اگر کمی فکر کنید که اصرار و کلیشه بر این پافشاری می کند که نیاز به ملاقات با یک "دکتر روانپزشک" دارید، شما با مشکلی روبرو هستید.
    .
    .
    .
    .

مدیران

میزان امتیاز
    2994Array = 54
    قدرت امتیازدهی
    54
    Array

پنج خطای رایج در معامله بر اساس استراتژی پین بار

نویسنده: نایل فولر

شاید پین بار قدرتمندترین الگوی کندل استیک در پرایس اکشن باشد که تا به حال وجود داشته است. اگر بخواهم تنها یک الگوی شمعی پرایس اکشن را برای معامله در باقی عمرم انتخاب کنم، احتمالا الگوی پین بار را برمی گزینم. هرچند، پین بار با وجود ساختار ساده اش در صورتیکه ندانید چطور بین یک موقعیت خوب با بد فرق بگذارید، می تواند خیلی فریب دهنده باشد.
    بسیاری از معامله گران را دیده ام که یک خطا در كار با پين بارها را بارها و بارها مرتكب می شوند؛ آنها هر پین باری که می بینند را معامله می کنند و هیچ گونه دقتی درباره محتوای بازاری که پین بار در آن شکل گرفته است نمی كنند. این معامله گران به طور مداوم در تلاش برای معامله با پین بارهای خلاف روند و بسیاری دیگر از خطاها هستند.
    واقعیت این است که پیچیدگی های زیادی برای معامله با پین بارها وجود دارند که اگر انتظار دارید که معامله موفقیت آمیزی با آنها داشته باشید، باید آنها را بدانید. بنابراین برای اینکه مشکلات بیشتری سراغتان نیایند اجازه دهید به برخی از بزرگترین خطاهایی که معامله گران در كار با پين بارها مرتكب مي شوند بپردازيم...
    .
    .
    .
    .
    .

مدیران

میزان امتیاز
    2994Array = 54
    قدرت امتیازدهی
    54
    Array

پنج راز مدیریت سرمایه برای معامله گری موفق (قسمت اول)

نویسنده: نایل فولر

مدیریت سرمایه مثل «فیل در اتاق» است که بسیاری از معامله گران نمی خواهند درباره آن صحبتی کنند. این مسئله می تواند خسته کننده، مبهم و یا حتی از نظر هیجانی برای برخی از معامله گران دردناک باشد که بخواهند درمورد مدیریت ریسک و سرمایه حرفی بزنند چون می دانند که آن را به درستی انجام نمی دهند.
    همانند هر چیزی در زندگی، گفت و گو در مورد "فیل در اتاق" معمولا بهترین کاری است که می توانید برای بهبود دادن معامله گری تان در بازار انجام دهید، به این معنی که صداقت با خود و تمرکز روی "سخت ترین" یا کسالت بارترین کارها، اول از همه و البته در اغلب موارد لازم است. اگر این موارد را نادیده بگیرید تبدیل به مشکلات بزرگی می شوند که دیگر قادر به کنترل آنها نخواهید بود.
    در درس امروز، قصد دارم به شما کمک کنم تا برخی از مهم ترین جنبه های مدیریت بحران و سرمایه را همچنان که در بازار معامله می کنید، بشناسید. این درس به بسیاری از پرسش هایی که معامله گران در مورد حدضرر، سر به سر شدن معامله، حدضررهای جابه جا شده و موارد دیگر می پرسند پاسخ می دهد. حالا بهتر است شروع کنیم...

مدیران

میزان امتیاز
    2994Array = 54
    قدرت امتیازدهی
    54
    Array

پرسش و پاسخ در مورد حرکت قیمت

ویسنده: لنس بگز

پرسشی که امروز توسط یکی از معامله گران مطرح شد و سوال مطرح شده اینقدر مهم است که من فکر کردم باید آن را به مطالب خبرنامه بیافزایم.
    سوال مطرح شده:
    سلام آقای لنس.
    من از مطالعه مقاله " تحلیل قیمت – به روش تایم فریم بالا به پایین " بسیار لذت برده و نکات فراوانی از آن آموختم. یک معامله گر باتجربه به ما یادآوری کرد که برای هر اسکالپر مشتاقی که خواهان درک آنچه روشی مناسب است خواندن این مقاله یک ضرورت است.
    گرچه چیزی که من را در مقاله گیج کرده، درباره شناسایی مومنتوم نوسان و تلاطم (ولاتیلیتی) حرکات قیمت به منظور درک قوت روند است، آیا برایتان مقدور است مقداری درباره این موضوع برای ما صحبت کنید؟
    با سپاس
    پاسخ:
    من خوشحالم که از مقاله خوشتان آمد. سپاس گذار بازخورد عالی شما هستم.
    سوال عالی است – گرچه تجربه بالایی برای پاسخ دادن در قالب ایمیل را لازم دارد.
    به مجرد اینکه در چهارچوب حمایت و مقاومت، " ناحیه ای " که احتمال بالاتر و ریسک پایین تر را برای معامله را فراهم می کند تعیین کنم، سوال این خواهد بود که، "کجا وارد بازار شوم " ؟
    .
    .
    .
    .

مدیران

میزان امتیاز
    2994Array = 54
    قدرت امتیازدهی
    54
    Array

درمان مختصر (قسمت دوم)

ویسنده: برت استنبارگر

من در يک اتاق انتظار نشسته بودم و در حال مطالعه يک مجله پرطرفدار بودم، قتی به نقل قولی جالب از مل گيبسون بازيگر/كارگردان رسيدم، مصاحبه كننده به اين موضوع اشاره كرد كه بسياری از هنرپيشگان در فيلم اخير ايشان "آخرالزمان" هيچ تجربه قبلی در اجرای نقش نداشتند. مصاحبه كننده پرسيد آيا كار كردن با آنان به عنوان يک كارگردان تجربه سختی بود؟
    پاسخ گيبسون اين بود كه آن طورها هم سخت نبود. ايشان اصرار داشتند که برای ياد دادن ادای نقش به یک شخص، چيزی كه نياز به انجام آن داريد نشان دادن چگونگی نفس كشيدن آن احساسی است كه در تلاش برای به تصوير كشيدن آن دارند. آقای گيبسون تاكيد نمود، اگر هنرپيشگان بتوانند هدف تنفس شان را تغيير بدهند، می توانند وارد حالتهای احساسی شوند كه مورد نياز همان نقش است.
    .
    .
    .
    .
    .

مدیران

میزان امتیاز
    2994Array = 54
    قدرت امتیازدهی
    54
    Array

پنج راز مدیریت سرمایه برای معامله گری موفق (قسمت دوم)

ویسنده: نایل فولر

حریص نباشید: تمام مدت در فکر هدف های بزرگ نباشید.
    یک راز دیگر در مدیریت سرمایه این است که شما باید واقعا برای معاملات حد سود داشته باشید. این ممکن است واقعا برای شما راز به نظر نرسد ولی از آنجا که بسیاری از معامله گران بورس به سادگی و به همان اندازه که باید داشته باشند، حد سود ندارند، من آن را یک راز در نظر می گیرم... و بسیاری از معامله گران تقریبا هرگز حد سود ندارند. چرا با حد سود آنقدر مشکل دارید؟ جوابش واقعا ساده است: وقتی معامله ای در بازار سرمایه طبق میل شما پیش می رود حد سود داشتن دشوار است چون تمایل طبیعی شما این است که می خواهید معامله ای را که به سود شماست باز بگذارید. در عین حال که مهم است تا به معاملات در سودتان اجازه دهید تا به حرکت خود ادامه دهند... باید مشخص و انتخاب کنید که تا چه زمانی این کار را انجام دهید. قطعا نباید سعی کنید که هر معامله برنده ای بدون برنامه ادامه یابد. بازار نوسان دارد و بیشتر مواقع نمی شود که یک حرکت جهت دار قوی بدون مقدار زیادی برگشت باشد.

.
    .
    .
    .
    .

مدیران

میزان امتیاز
    2994Array = 54
    قدرت امتیازدهی
    54
    Array

حمايت و مقاومت - عالی ترين ابزار معاملاتی (قسمت اول)

ویسنده: لنس بگز

ترجمه و نشر: وبسایت پرایس اکشن

با وجود تمام اغراق ها و جنجال های تبليغاتی از سوی بازاريابهای اينترنتی كه سعی در فروش آخرين "رازهای" معاله گری به شما دارند، حقيقت اين است كه رازی در كار نيست.
    ستاپ هايی را با پرایس اکشن تشخيص دهيد كه پتانسيل معاملات با ريسک پايين تر و يا احتمال بالاتر را ارائه كنند.
    به شيوه ای مستمر و منضبط وارد معاملاتی كه در بالا صحبت شد شويد.

ريسک خود را به حداقل برسانيد.
    سرمايه خود را مديريت كنيد.
    احساساتتان را مديريت كنيد.
    نتايج معاملاتتان را در يک ژورنال ثبت كنيد، آنها را بررسی كنيد تا تشخيص دهيد چه كاری درست جواب می دهد و چه كاری نه.
    به انجام آنچه درست جواب می دهد ادامه دهيد.
    هر آنچه را درست جواب نمی دهد را بهبود ببخشيد.

اگر بطور موفقيت آميزی در بازار بورس معامله نمی كنيد، به اين دليل است كه شما يكی از كارهای فوق (يا همه آنها) را انجام نمی دهيد. رازی در كنار نيست. بنابراين، زمان آن رسيده است كه دست از جستجو برای راه حل جامع (راه حل طلايی) برداشته و مشغول كارهايی شويد كه قبلا جواب داده است. و برای شروع چه بهتر از آن كه با مورد نخست در ليست فوق اقدام کنید، ستاپی كه پتانسيل معاملات با ريسک پايين تر ويا احتمال بالاتر را ارائه كند.
    .
    .
    .
    .
    .

مدیران

میزان امتیاز
    2994Array = 54
    قدرت امتیازدهی
    54
    Array

تغییر - چگونگی مقابله كردن با استرس

ویسنده: برت استنبارگر

ترجمه و نشر: وبسایت پرایس اکشن

در مقاله قبلی ام، و نخستين قسمت از سری مقالات دو قسمتی روانشناسی معامله گری، موضوع استرس و مقابله با آن را معرفی كردم. ما شاهد بوديم كه استرس برای معامله گری ذاتی است و برای همه فعاليت هايی كه شامل درجه بالايی از ريسک و عدم قطعيت هستند وجود دارد. با اينحال اينكه اين استرس تبديل به پريشانی مزمن گردد يا خير، تابعی از مقابله ما با آن می باشد. افراد از شيوه های مقابله مختلفی بهره می برند، از جمله روش های مقابله : تمرکز بر احساسات، تمرکز بر مساله، و استراتژيهای اجتنابی. اين شيوه ها برای كنار آمدن با تهديد نه خوب هستند و نه بد. اغلب مواقع، وقتی مشكل ساز هستند، به اين دليل است كه ثابت و سفت و سخت شده اند. يكبار در زندگی، ممكن است بعنوان يک هدف مفيد خدمت كرده باشند. هرچند، اكنون، متعاقب ورودشان پيامدهای ناخواسته را با خودشان وارد می كنند.
    بسياری از معامله گران از الگوهای رفتاری که بطور مستمر باعث ضرر آنها می شوند آگاه هستند و نمی توانند درک کنند که چرا با وجود آگاهی، این الگوها را تکرار می کنند. این، دوراهی بنیادینی است که افراد را به سمت روان شناسان سوق می دهند. دانستن الگوهای مشکل دارتان، برای تغییر لازم است اما کافی نیست. .
    .
    .
    .
    .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین