سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
نظر سنجی بهترین استراتژِی در انجمن
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    8Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

Lightbulb بهترین استراتژِی در انجمن

با سلام به همه ذوستان انجمن،

من تازه وارد شدم که داشتم قسمت های استراتژی هارو که میدیدم واقعا سردرگم شدم که از نظر کسی که بیشتر این سیستم هارو بکار برده و سود و زیانش رو بررسی کرده بنظرتون بهترین و در عین حال ساده ترین کدام هست؟

ممنون میشم هم راهنماییم کنید هم نظر خودتون رو ایجا اعلام کنید.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    85Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ymz1376 نمایش پست ها
    با سلام به همه ذوستان انجمن،

من تازه وارد شدم که داشتم قسمت های استراتژی هارو که میدیدم واقعا سردرگم شدم که از نظر کسی که بیشتر این سیستم هارو بکار برده و سود و زیانش رو بررسی کرده بنظرتون بهترین و در عین حال ساده ترین کدام هست؟

ممنون میشم هم راهنماییم کنید هم نظر خودتون رو ایجا اعلام کنید.

دوست عزیز
    بهترین برای هر تریدر متفاوته
    بستگی به روحیه و توانایی فرد استراتژی انتخاب میشه
    برای یه تریدر ممکنه روشی مبتنی بر اسکلپ بهترین باشه و برای یه تریدر دیگه اسکلپ زجر آور و ضرر ده باشه
    برای انتخاب استراتژی باید به همه چیز دقت کرد
    لانگ ترم و میان مدت و کوتاه مدت و نوع ریسک و روحیه فرد و انتظاری که از بازار داره و .....
    شما بهتره خودتون زمان بذارین و استراتژی های مختلف تست کنین و تصمیم بگیرین کدومش مناسب شماست

کاربر عضو

میزان امتیاز
    8Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    باسلام

خوب من خیلی از تاپیک های انجمن رو دیدم + استراتژی ها و سیستم ها ولی مثلا در پست های استراتژی ها میبینیم که آخرین بحث ها برای حداکثر سه چهار سال پیش هستند و دیگر کسی به مباحث چیزی اضافه نکرده که فکر میکنم دلیلش یا اینه سیستم در بلند مدت جواب نداده یا دارند سود می کنند و نوش جانشان به هرحال میخواستم بدونم از افراد باسابقه ای که بیشتر این سیستم هارو بررسی کردند، در هر رنجی از انواع تردینگ ( چه کوتاه مدت چه بلند مدت) سیستمی که از نظر آن ها برای شروع مناسبتر هست و تاکنون جواب داده کدام هست...
    ویرایش توسط ymz1376 : 07-31-2017 در ساعت 04:34 PM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    122Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    بیشتر سیستم هایی که وجود داره به هیچ دردی نمیخورند و با وجود عدم کارایی توسط افرادی که خود را در آن سیستم استاد میدانند آموزش داده میشود و افرادی نا اگاه مثل خودم اولین روز آموزش را در کلاس بورس با هزار امید شروع کردم و هیچ چیزی جز اعتماد به نفس و خود بزرگ بینی استادم ندیدم
    از ان روز تا الان 6 سال گذشته و 1 سال دنبال همه ی استراتژی های بدرد نخور موجود رفتم و 5 سال روی چارت خالی کندل استیک کار کردم و هزاران سوال طرح کردم ایده گذاری کردم با مقایسه شباهت ها و رفتار ها کلی از این بازار آموزش دیدم و تازه بعد از این همه سال آماده ی کار در این بازار هستم
    تمامی افرادی که از این بازاذ سود می برند استراتژی خود ساخته ای دارند که انرا در اختیار دیگران نمیگذارند و تحلیل خود را به صورت نمادین با کشیدن چند خط روند یا کانال یا شلوغ کردن نمودار با قیبوناچی بیشتر سعی در گمراهی و نمایش ساده ی این بازار دارند و با گفتن کلمه ی بازار احتمالات و قطعی نبودن چیزی در این بازار خود را از اموزش و استراتژی اشتباه یا تحلیل نا درست تبرئه میکنند
    این بازار بازار قاطعیت است و قیمت باید در زمان خاص به قیمت خاص برسد . مثلا عدد 110.611 در دلار ین و 1269.63 که الان طلا روی آن قرار دارد مهمترین قیمت در این بازه قیمتی است وکلوز و حتی برخورد به آن باعث صعود و نزول میشود
    پس به نظر من بدنبال راه و استراتژی در این بازار باش که به 1 پیپ هم شرایطیتش را عوض کند قیمت نسبت به نقاطش واکنش دهد نه با نقاشی کردن روی نمودار شما رو به بازی بگیرد