سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
استراتژی ترید به سبک آٰر تی ام (rtm) - صفحه 2

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون راجع این نوع سیستم تحلیل چه می باشد ./ متشکریم

رأی دهندگان
11. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • این روش روش خوبی برای معاملات است

7 63.64%
  • این سیستم یه سیستم معمولی است

3 27.27%
  • من هم از این روش به سود دهی رسیدم

0 0%
  • باید سیستم به روز رسانی شود

1 9.09%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    39Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    سلام عزیزان از همه پوزش می طلبیم فرصت انتقال مطالب رو به سایت نداریم فعلنه از این بابت از همه عذر میخواهیم نمی دونم اجازه لینک کانال آرشیو مطالب روش پرایس اکشن به سبک ایف ( آر تی ام ) t.me/RTMboxرو داریم نه فعلا با اجازه ادمین های عزیز سایت برای مطالعه عزیزان قرار می دهیم . با آروز ی موفقیت برای همه عزیزان

کاربر عضو

میزان امتیاز
    39Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    @چطور می توانید با روح خود ارتباط برقرار کنید؟ khul محقق تبتی معتقد است :” تمام امراض جسمی از مشکلات روحی سرچشمه می گیرد ” تخلیه تنش ها ی روح و التیام آن ، راهی است جهت رهایی از هرگونه اختلال ارگانی جسمی در بدن واینکه هاله ی انسان به معنای واقعی بتواند بدون مواجه شدن با مانع و سدی آزادانه به هر طرف حرکت کند. در این جاست که می توانیم بگوییم هاله ی خود را بیدار کرده ایم . این بدان معنی است که : هر چه قدر انرژی معنوی و روحی که از طریق چاکرای فوقانی سر (در هاله انسان مراکزی برای ورود و خروج انرژی وجود دارد که چاکرا نامیده می شود) به ما وارد می شود بیشتر باشد ، هاله ما پررنگ تر است .

روح در واقع انعکاس یک نیروی ماورای دنیوی است که خداوند پس از خلق ، آن را در کالبد جسمانی وی در زمین جای می دهد . با اتصال به دنیای ماوراء و الهی ، روح ما در حالتی آرام و بدون تنش قرار می گیرد. شاید اصلا” متوجه این موضوع به معنای دقیق نشویم ولی می فهمیم که روح ما در وضعیتی آرام بسر می برد.

ما همواره بدنبال سلامتی ، موفقیت و شادکامی در دنیای مادی هستیم ، غافل از اینکه ذاتا” خود ما با بی اعتنایی به روح و روان خود ، مانعی هستیم برای نیل به همه ی اهداف فوق . زمانی که به محدودیتهای دنیای مادی و معایب آن پی ببریم ، ناخودآگاه مجبور به ارتقاء وضعیت روحی خود جهت رسیدن به آرامش وسلامتی کامل می شویم .در غیر این صورت ” بی قراری روحی ” ایجاد می شود.

بسیاری از عوامل هستند که در ایجاد حالت ” بی قراری روحی ” نقش دارند ودر این اوضاع است که ما سعی می کنیم وضعیت آشفته خود را تغییر و ترمیم کنیم ، مثل ؛ ورشکستگی مالی ، از دست دادن نزدیکان ، زمانی که به هر دلیلی خود را در مقابل یک بحران روحی ناگهانی می بینیم و یا نزدیک به زمان مرگ هستیم ، و یا وقتی که در برابر اهداف دنیوی ( موفقیتها ، کامیابی و سلامتی ) خود را ناتوان ببینیم. احتمال وقوع این حالت در مورد افراد حساس و عاطفی بیشتر است.

صرف نظر از عوامل ایجاد این حالات روحی ، همه ی انسان ها نیاز دارند که با ضمیر نا خود آگاه و روح خود ارتباط برقرار کنند تا درجه ی آرامش ایده آل برسند ، در اینجا به راهکارهایی از علم مدیتیشن ( روشی از روان درمانی ) اشاره شده است که با تمرین آنها می توانید تاحدی به ماهیت روحی خود پی ببرید :

در یک اتاق تاریک بنشینید ، چشمانتان را ببندید و بدن خود را کاملا” در حالی راحت قرار دهید ، هفت بار نفس عمیق بکشید . ( دم عمیق و بازدم آهسته ) ، بر تمام بدن خود تسلط داشته باشید ، به مدت چند ثانیه بروی تمام نقاط پاهای خود تمرکز کنید و دوباره تنفسی عمیق بکشید و در این موقع حس می کنید که پاهای شما وجود خارجی ندارد. حال ، چند ثانیه ای بروی نیم تنه بالایی ، قفس سینه و ناحیه کمر ، تمرکز کنید و دوباره نفسی عمیق بکشید. در مرحله بعد همین کار را در ناحیه سر انجام دهید . بعد از هر مرحله ، باز هم حس می کنید آن عضو از بدن شما وجود خارجی ندارد. با وجود این حس و انجام تنفس های عمیق ، نهایتا” شما با خود می گویید : “مثل اینکه من جسم ندارم و جدا و بدون آن زنده هستم!” . به مدت ۳۰ ثانیه در همان وضعیت بمانید .

هالی ارغوانی در اطراف خود حدود ۶ متر بالاتر از جسم و زمین تجسم کنید و آهسته بگویید :” این جسم معنوی من است که اجازه داده در مورد همه چیز در زندگیم فکر و تجربه کنم ، ولی این خود من نیستم ! تصور کنید که این هاله بخار شد و در هوا محو شد ، در اینجاست که باز هم آهسته می گویید : من نه خود جسم مادی هستم و نه احساسات و افکارم ، من به خودی خود و مستقل از همه ی اینها هستم و وجود دارم . برای ۳۰ ثانیه در همان وضعیت بمانید .

به آرامی با خود بگویید :” من تنها یک جسم نیستم ، جسمم تنها وسیله ای است برای به حرکت درآوردن روح .من افکار و احساساتم نیستم ، آنها تنها حاصل از روح من هستند ، ذهن من ابزاری برای روحم است . من خود روحم هستم !!این خود من هستم ، من دارای هوش ، استعداد و عشق الهی هستم و می توانم با خدا ارتباط برقرار کنم . بله من یک روح هستم !!

به مدت ۵ دقیقه به همان حال بمانید و به آرامی از وضعیت خود خارج شوید: آهسته چشمها را باز کنید ، چند بار نفس عمیق بکشید .

با انجام این تمرین ، احساس سبکی می کنید و به یک آرامش فوق العاده روحی دست می یابید . فهمیدید که شما تنها یک کالبد جسمی و یا افکار و احساساتتان نیستید ، جسم و فکر شما محو شد و خود شما باقی ماندید . این “شمایی ” که در این تمرین مدیتیشن به آن رسیدید ، روح شما است . هم اکنون ، آرام و سبکتر شده اید.

این تمرین را هر روز ، مخصوصا” زمانی که به بحرانی روحی دچار می شوید ،انجام دهید .

این تمرین باعث ایجاد آرامش و برانگیخته شدن نیروی عشق الهی در شما می شود.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    39Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    شخصیت تریدری , [17.10.17 12:17]
    خیلی وقت نیست این تصور که شخصیت افراد ثابت است به چالش کشیده شده، باید بگویم برخلاف آنچه که ممکن است فکر کنید، می.توانید شخصیت خود را پرورش دهید و تبدیل به انسانی با شخصیت قوی شوید. اگر می.پرسید: چگونه شخصیتی قوی داشته باشیم؟ یا می.خواهید بدانید شخصیت.هایی که همیشه بدون تلاش اضافه، نظر دیگران را به خود جلب می.کنند چه خصوصیاتی دارند این مقاله برای شماست. در این مقاله شخصیت قوی خود را پیدا خواهید کرد و با تمرین نکات گفته شده آن را بیش از پیش رشد خواهید داد.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:21]
    تقریبا تا همین اواخر تصور می.شد شخصیت افراد تغییر نمی.کند. در سال ۱۸۹۰ ویلیام جیمز روانشناس معروف هاروارد در کتاب تاثیرگذار خود گفت شخصیت فرد با رسیدن به اوایل بزرگسالی در قالبی از گچ مستحکم می.شود. این دیدگاه به مدت بیش از یک قرن رواج داشت. اما به مرور زمان نظریات منعطف بودن شخصیت اعتبار خود را پیدا کردند و امروزه ما انسان.ها از کنترل و اثرگذاری خود بر ویژگی.ها و صفاتی که قصد تغییر یا پرورش آن را داریم آگاه هستیم.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:23]
    @شخصیت چیست؟
    شخصیت الگوی معمول تفکر، احساس و رفتار فرد است که از او انسانی متمایز می.سازد. وقتی ابراز می.کنیم که کسی شخصیت خوبی دارد منظورمان این است که او دوست.داشتنی و جالب است و بودن در کنار او تجربه.ی خوشایندی است. همه می.خواهند که برای دیگران جذاب باشند. برای رسیدن به این خواسته داشتن یک شخصیت خوب، حتی از ظاهری جذاب هم حیاتی.تر است. در حقیقت ٪۸۵ از موفقیت و شادی افراد در نتیجه.ی کیفیت رابطه.ی آنها با دیگران شکل می.گیرد. در نهایت این شخصیت شماست که تعیین می.کند سایرین به شما جذب شوند یا از شما فاصله بگیرند. در حالی که تنها تا اندازه.ای قدرت داریم ظاهرمان را تغییر دهیم، این توانایی را داریم که شخصیت خود را تا هر اندازه که می.خواهیم ارتقا دهیم. ما می.توانیم صفات و ویژگی.های یک شخصیت قوی را که مناسب و مطلوب می.دانیم در خود تقویت کنیم.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:26]
    #چگونه می.توانیم شخصیت قوی داشته باشیم؟

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:26]
    @۱. شنونده.ای عالی باشید
    ژاکلین کندی یکی از جذاب.ترین زنان دنیا به حساب می.آمد؛ زیرا مهارت اینکه شنونده.ای استثنایی باشد را در خود رشد داده بود. نحوه.ی نگاه این زن به چشم.های دیگران، توجه او به تک.تک کلمات گوینده و انتقال این احساس به آنها که مهم هستند زبانزد بود. هیچ چیز خوشایندتر از این نیست که کسی مشتاقانه به حرف.های شما گوش بدهد؛ زیرا این احساس را به شما می.دهد که تنها آدم مهم روی زمین هستید.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:27]
    #۲. بیشتر مطالعه کنید و علائق.تان را گسترش دهید
    هرقدر بیشتر مطالعه کنید و به زمینه.های بیشتری برای یادگیری و صرف وقت علاقه نشان دهید، شخصیت قدرتمندتری پیدا خواهید کرد. وقتی آدم.های جدیدی را ملاقات می.کنید حرفی برای گفتن خواهید داشت و می.توانید با دیگران در این موارد وارد بحث و گفتگو شوید. در این موقعیت ممکن است در مواجهه با نادانسته.های دیگران عصبانی شوید، اما به یاد داشته باشید که اگر به نحوی مناسب اطلاعات خود را با آنها در میان بگذارید اشتیاق آگاهی را در آنها روشن خواهید کرد.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:28]
    !۳. خوش صحبت باشید
    این مورد به میزان مطالعه و دانسته.های شما مربوط است. زمانی که اندوخته.ی بیشتری برای شریک شدن با جمع کسب کردید نوبت به آموختن نحوه.ی به اشتراک.گذاشتن آن با دیگران می.رسد. هیچکس نمی.تواند درباره.ی تمام موضوعات بداند، بنابراین شریک شدن دانسته.هایتان با دیگران به روابط شما تازگی می.دهد.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:29]
    %۴. نظرات خود را بیان کنید
    هیچ چیز خسته.کننده.تر از همنشینی با کسی که در هیچ زمینه.ای نظر نمی.دهد نیست. اگر قادر به شرح نظری که دارید نباشید مکالمه به جایی نخواهد رسید. اگر نظری نامعمول یا متفاوت از دیگران دارید در مطرح کردنش درنگ نکنید، چرا که جذابیت شما بیشتر خواهد شد؛ البته به شرط آنکه از دسته.ی آدمهای. همه.چیزدان به نظر نرسید. چشم.انداز متفاوت شما به موضوع، باعث گسترش روشن.بینی جمع می.شود.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:29]
    ۵. با آدم.های جدید ملاقات کنید
    سعی کنید با آدم.های جدید ملاقات کنید به خصوص کسانی که با شما متفاوت هستند. این کار نه تنها باعث آشنایی شما با فرهنگ.ها و راه.های متفاوت انجام کارها می.شود بلکه افق.های شخصیتی شما را نیز توسعه می.دهد.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:30]
    ۶. خودتان باشید
    دومین مورد خسته.کننده بعد از نداشتن هیچ نظری در گفتگو، این است که سعی کنید کسی که نیستید به نظر برسید. ادای کسی که نیستید را درآوردن به دلیل اینکه در جمع جایی پیدا کنید یا موردپسند واقع شوید معمولا نتیجه.ی عکس می.دهد. به این علت که ما منحصر به فرد هستیم، نشان دادن همان شخصیت خاص.مان است که ما را جذاب می.کند. تلاش برای تقلید از دیگری نه تنها کاملا محکوم به شکست است بلکه نشانه.ای از فقدان اصالت است.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:31]
    ۷. توجه طلب نباشید
    داشتن یک شخصیت قوی به معنای آن است که شما شادی و امنیت را از درون خودتان دریافت می.کنید و برای تائید گرفتن از دیگران نیاز به جلب توجه ندارید. شخصیت.های قوی زمان خود را صرف توجه.طلبی با شکایت از دنیا، غیبت از دیگران یا رفتارهای نمایشی نمی.کنند، به جای آن اجازه می.دهند که اعمال و رفتارشان درباره.ی آنها سخن بگوید. مهم است بدانید که توجهات زودگذر ماندگار نیستند؛ آنچه به یادها می.ماند شخصیت قوی شماست.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:31]
    مهههههههههههههههههههم

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:32]
    ۸. نگاه و نگرشی مثبت داشته باشید
    کسی نمی.خواهد اطراف آدم.های منفی که دائما شکایت می.کنند یا حرف مثبتی برای گفتن ندارند باشد. سعی کنید آدم شادی باشید که با ورودش به اتاق، با خود انرژی می.آورد. می.توانید این کار را با مدنظر قرار دادن بهترین ویژگی.های آدم.ها و موقعیت.ها انجام دهید. لبخند گرمی بزنید، شادی را بپراکنید و با حضور خود به اطراف روح بدمید.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:37]
    ۹. فرصت.های.تان را خودتان خلق کنید
    در حالی که برخی در گوشه.ای در انتظار ترفیع، پیدا کردن کار، مسافرت و سایر فرصت.ها نشسته.اند، شخصیت.های قوی تلاش می.کنند تا فرصتی خلق کنند و به سمت هدفی حرکت کنند. شخصیت.های قوی یادگیری، رشد و تحول را بخشی از روند همیشگی زندگی خود در نظر می.گیرند. برای داشتن شخصیت قوی باید به جای ترسیدن از تغییر آن را با آغوش باز بپذیرید و از رخوت دوری کنید. شما هم ممکن است مانند هر کس دیگری ترس.هایی داشته باشید، اما نباید بگذارید این ترس.ها شما را کنترل کنند. در عوض اجازه بدهید اشتیاق شما به شادمانی و موفقیت بزرگ.تر از ترس.های.تان باشد.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:37]
    ۱۰. حامی دیگران باشید
    حامی بودن احتمالا جذاب.ترین خصوصیتی است که می.توانید در شخصیت خود ادغام کنید. همان.طور که خود شما چنین خصوصیتی را در دیگران دوست دارید، خودتان چنین حمایتی را برای بقیه در مواقع نیاز فراهم کنید. همه.ی ما خیلی دوست داریم کسی که در گوشه.ی زمینِ بازیِ زندگی ما را تشویق. کند، به ما باور داشته باشد و کمک کند وقتی افتادیم دوباره از نو شروع کنیم.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:38]
    ۱۱. پایبند اصول باشید و از اعتبار خود محافظت کنید
    صداقت و عمل مطابق با گفتار و قول.های.تان احترام، تحسین و قدردانی دیگران را به همراه می.آورد. اعتبار شما در نتیجه.ی سال.ها به دست آمده و ممکن است در نتیجه.ی یک رفتار اشتباه خدشه.دار شود. سعی کنید به هیچ قیمتی آن را از دست ندهید مگر در مواقعی که مجبور باشید کیفیت مهم.تری مانند صداقت را زیرپا بگذارید. همیشه با خودتان صادق باشید و فراموش نکنید ممکن است منبع الهام کسی باشید.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:38]
    ۱۲. آرامش خود را حفظ کنید
    فایده.ای در واکنش.های اغراق.آمیز و جوش آوردن نیست. آرامش باعث پیشرفت شما می.شود، زیرا در چنین حالتی از وقار و صلح است که می.توانید تمرکز و تفکر کنید و در نهایت تصمیمی که به بهترین شکل منافع شما را تامین کند بگیرید. آرامش، بدون شک یکی از صفات بارز افرادی با شخصیت قوی است. وقتی خودتان، افکار و احساسات.تان را به شیوه.ای آرام و صمیمی ابراز کنید، به طور حتم شخصیت شما برای اطرافیان خوشایند به نظر خواهد رسید.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:39]
    ۱۳. مسئولیت.پذیر باشید
    هیچکس دلش نمی.خواهد اطرف آدم.هایی که دائما از زندگی گلایه می.کنند و نیاز به توجه دارند باشد. همه.ی ما مشکلات خودمان را داریم که لازم است به آنها رسیدگی کنیم، اما نمایش ناراحتی و اعتقاد به جبر روزگار تا به حال نتوانسته گره.ای از مشکل کسی باز کند. همه.ی ما مسئول زندگی.مان هستیم، بنابراین لازم است از اینکه هر کسی جز خودمان را بابت شکست.های.مان مقصر بدانیم دست برداریم. یک شخصیت قوی مسئولیت اعمال خود را می.پذیرد و بهترین تلاشش را برای تغییر سرنوشت انجام می.دهد. شادی شما هم یک وضعیت ذهنی است که خودتان مسئول خلق پایه.ای آن هستید. به علاوه اینکه قانون جذب را به خاطر داشته باشید:

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:39]
    ۱۴. از تکانه.های نامعقول به سلامت گذر کنید
    تکانه.های بدون فکر گاهی بخشی از طبیعت انسانی ما هستند، برخی آدم.ها احساسات خود را شدیدتر از دیگران تجربه می.کنند و این موضوع گاهی باعث رفتارهای تکانشی (بدون فکر) می.شود. اگر در مقابل این تکانه.ها ایستادگی نکنید، آنها می.توانند به روابط شما خسارت وارد کنند همچنین عقل و منطق شما را دور بزنند. گاهی به خودمان اجازه می.دهیم در ترس و غم غوطه.ور شویم، اما اگر می.خواهید بدانید چگونه شخصیت قوی داشته باشیم؟ باید بگویم تصمیم تماما با شماست که آیا می.خواهید درنهایت برده.ی ترس.ها و ناامیدی.ها شوید یا با تمرینِ به دست گرفتن کنترل احساسات.تان شخصیت قوی داشته باشید.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:40]
    ۱۵. حقیقت طلب باشید
    آدم.های حقیقت طلب دوست داشتنی هستند، کسانی که حقیقت را هر چند سخت و دردناک به دروغی آرامبخش ترجیح می.دهند. حقیقت طلبی بدون شک یکی از مهم.ترین صفات فرد دارای شخصیت قوی است. آدمهای قوی و عقلانی همیشه از شک استقبال می.کنند و درستی اطلاعات را می.سنجند، همین است که به آنها می.گوییم عاقل. شخصیت.های قوی خود را از تمام سوگیری و پیش.داوری..های.شان آزاد می.کنند و در جستجوی خوشبختی در تمام مراحل هستند.

۱۶. شجاع باشید و عقب.نشینی نکنید
    ترس، احساسی کاملا طبیعی به شمار می.رود. انسان.ها به لحاظ ژنتیکی مستعد احساس ترس در موقعیت.های استرس.آورند. همه.ی آدم.هایی که روی کره.ی زمین زندگی می.کنند ترس را حداقل برای یک بار هم که شده در زندگی تجربه کرده.اند. گرچه در حالی که برخی این ترس را نشان می.دهند، برخی دیگر ترس خود را با مهارت پنهان می.کنند و اجازه می.دهند شجاعت بر وجودشان حکومت کند. اگر شخصیت قوی می.خواهید دقیقا باید همین کار را انجام دهید. با موانع و چالش.های زندگی خود روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید، عقب.نشینی نکنید، وحشت.زده نشوید و همیشه به خودتان اعتماد داشته باشید.

۱۷. همدل باشید
    همدلی یکی از مهم.ترین و باارزش.ترین صفات شخصیتی است، در حقیقت این خصوصیت است که از ما انسان می.سازد. امروزه یکی از اشتباهات رایج این است که مردم فکر می.کنند نشان دادن همدلی و صمیمیت به آنها چهره.ای ضعیف می.دهد. اما حقیقت این است که فقط آدمهای واقعا قدرتمند، کسانی که از درون می.درخشند، می.توانند رفتار خوب و مهربانانه با دیگران داشته باشند. به اطرافیان خود عشق بورزید و همیشه با آنها همدلانه رفتار کنید بدون اینکه در مقابل انتظاری از آنها داشته باشید. هیچ وقت دیگران را قضاوت نکنید؛ چرا که برای هر کس در زندگی مبارزه.ای در جریان است که شما از آن هیچ نمی.دانید!

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:41]
    ۱۸. اعتماد به نفس داشته باشید
    افراد با اعتماد به نفس بسیار جذاب و قدرتمند هستند. وقتی به پتانسیل.های خودتان ایمان داشته باشید، به دیگران القا می.کنید که همین.طور درباره.ی شما فکر کنند. اعتماد به نفس در زندگی به دست ما ساخته می.شود، برای داشتن شخصیت قوی باید یاد بگیریم روی اعتماد به نفس خود کار کنیم به علاوه.ی اینکه به خودمان احترام بگذاریم و خود را دوست داشته باشیم. در گذر سال.های زندگی موقعیت.های فراوانی پیش می.آید که عزت نفس ما را هدف می.گیرند، اما این به خودمان بستگی دارد که به نرمی از میان این موانع عبور کنیم و هرگز به شکست یا مغلوب شدن رضایت ندهیم. موفقیت، موفقیت می.آورد و قطعا برای تحقق آن لازم است وقت و انرژی فراوانی صرف کنید. به جای اینکه تنها به شکست.های بزرگ خود تمرکز کنید، ضروری است که متوجه.ی همه.ی موفقیت.های کوچک.تان باشید. این کار تا اینجا بهترین راه ساختن اعتماد به نفس و نهایتا تبدیل شدن به شخصیتی قوی است که همه او را تحسین می.کنند.

شخصیت تریدری , [17.10.17 12:42]
    ۱۹. با «همه» رفتاری مودبانه داشته باشید
    رعایت ادب هیچ وقت از مد افتاده نخواهد شد؛ زیرا مردم همیشه از رفتار مناسب استقبال می.کنند. وقتی صحبت از رفتار مودبانه به میان می.آید باید گفت رعایت ادب و مهربانی با آشنایان و افرادی که از آنها خوش.تان می.آید کار سختی نیست، چالش واقعی زمانی است که قرار باشد با افرادی که با آنها مشکل دارید مودبانه رفتار کنید. اگر خودتان را در طول روز به نوعی مدیریت کردید که با این افراد نیز رفتاری در شان شخصیت قویِ خودتان داشته باشید، نهایتا از آنچه قصدش را داشته.اید نیز قوی.تر خواهید بود.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    39Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    با سلام عزیزان

مطالبی رو از گروه محقیقن درک ماهیت اصلی بازار رو تقدیم تون میکنم امیدوارم مفید باشد .بسم الله

سلام خدمت همه دوستان و هموطنان عزیز » همانگونه که همتون می دونین ! تا کنون خیلی هامون تو بازار ضرر دادیم و ارز زیادی از کشور خارج شده .بهمین منظور برای بهبود ترید و داشتن برایند مثبت این گروه تشکیل شد .( مختصری درباره خودمان بگوییم ما هم همانند شما از چندین سال پیش شروع کردیم و بارها حساب ها کال کردیم و از این فروم به ان فروم از این دوره به آن دوره .. این مقاله آن کتاب و .... منتها هرگز خسته و ناامید نشدیم و ادامه دادیم تا به امروز و به نتایجی هم به لطف خدا رسیدیم هرگز بر این باور نبودیم که روشی رو رد و روش دیگری و تایید کنیم سعی کردیم از همه دوره ها فقط 10 درصد بیاموزیم و همه رو در یکجا قرار بدیم و با هم ترکیب و یک روش بهتر رو درک کنیم به قول دوست قدیمی که هر کجا هستند خدا سلامتشون کنه می گفت : همه چیز را همگان دانند... سخن حکیمانه ای بود که زدند حال پیشنهادی دارم خدمت همه دوستان و هر کسی را که می شناسید بهش اعلام کنید بیاین برای یکبار هم شده یک تصمیم جدی برای زندگی خودمون بگیریم : سعی کنیم تو همین گروه هر چی می دونیم رو به اشتراک بگذاریم و اعلام کنیم که چیزی از بازار درک کردیم یانه و چند درصد تونستیم بازار رو درک کنیم ؟؟!! اگر مثلا 10 درصد بنا بر این دلایل شما بیا 10درصد تو به دوستت بده اونم 10 درصد شو بده تو بشین 20 درصد و همینجور ی ادامه بدین تا برسین به 70 درصد همین 70 درصد کافی خواهد بود برای برآیند مثبت ♦️و اما ما بنظر خودمون به 70 درصد رسیدیم و با این دانشی که از ناحیه خدا شامل حالمون شده دوستان می تونند به برایند مثبت به امید خدا برسند ♦️بیاین یه قولی بهم بدیم یا تو همین گروه برایندمون رو مثبت کنیم یا کلا بازار رو بذاریم کنار و بریم دنبال شغل دیگه و اصلا نگران اینهم نباشین که سنمون زیاده از ما گذشته ووو یه دوستی دارم که باباش بعد از داشتن سه تا فرزند شروع کرد به یاد گیری مکانیک ماشین های سنگین و الان شکر خدا در ناحیه خوب شهرمون خونه و زندگی داره /// در نظر داریم به امید خدا مشکلات ترید تک تک بچه ها رو حل کنیم به امید خدا بخشی رو طراحی می کنیم تا بچه ها بیان بگن مشکلات تحلیل و ترید شون چی هست تا اول به کمک دیگر دوستان نهایت هر کاری از دستمون بر میاد انجام بدیم تا مشکلات رو رفع و حل کنیم به امید خدا ................ بسم الله و شروعی دوباره

کاربر عضو

میزان امتیاز
    39Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array

درد و دلها

Balance, [28.10.17 12:09]
    [In reply to clay.fxp]
    بسیار عالی واقعا چقدر خوبه هر کسی هر چی از بازار یاد گرفته به بقیه هم یاد بده. دوستان وال استریت یه شبه موفق نشدن بارها کار گروهی انجام دادن بارها با مشورت هم پیش رفتن. کاش ما هم این کار رو انجام بدیم. خداروشکر این بازار برای همه جا داره اینجوری نیست که اگر چیزی به کسی یاد بدیم بازار خودمون کساد بشه یا مشتریمون کم بشه. البته منظورم با کسی نیست اما خب توی بازارهایی هست که بعضی افراد فوت کوزه گری رو هیچ وقت به کسی یاد نمیدن چون نمیخوان بازار خودشون خراب بشه. اما اینجا بازار انقدر وسیع هست که همه می تونن ازش استفاده کنند. پس همدیگر رو کمک کنیم. دوستان حتی به فرزندان خودتون هم آموزش بدید واقعا چند سال آینده اکثر شغل ها و کسب و کار های امروزی از بین میره و شغل هایی موفق خواهد بود که یا تکنولوژی بسیار قوی دارن یا علم درآمدزایی جدید دارن. پس به فکر خودمون و آیندگان هم باشیم.????????????????????

clay.fxp, [28.10.17 12:21]
    [In reply to Balance]
    سلام و می دونین چیه واقعیت اینه کسانی تو این بازار به یکسری مطالب رسیدن ولی هیچکدوم کامل نیتسند .خلاصه بگم خدا انسان رو موجود اجتماعی خلق کرده و با در کنار هم بودن می تونند همه چیز رو داشته باشن !!! شما فرض یه سا ختمان میخوای بسازی یه نفر ادعا کنه من می تونم بی نظیر ترین سازه های مقاومتی رو بسازم و کل من همه چیز دارم چون یه خونه بدون ستون اصلا بی معنی هست .بله ظاهر این حرف درسته ولی یه خونه فقط با ستون ها که ملزومات اصلی هستند هرگز تبدیل به خونه نخواهد شد و همیشه ناقص خواهد بود اون خونه نیاز داره به بنا ه خوب و همچنبن دیگر افراد و هر کسی هنر خاص خود را داره و اینجوری نیست که همه همه هنر های رو داشته باشند بهتره کمی واقع بین باشیم و دقت داشته باشیم در امور زندگی !! هیچکی حرف نمی زنم دلیل می پرسی میگه دزد زیاد و وقتی می گی محیط امن ایجاد میشه می گن تو فکر فروش همین مقدار هستم و سالها زحمت کشیدم براش ...... من میگم بله عزیز سالها زحمت کشیدی ولی خوب چیز ناقص بدست اوردی می فروشی که چی مردم رو اسیر هیچی کنی !!! پس اینهم نوعی دزدی هست عزیز و شما دارین به نوع خاصی دزدی می کنین که فرمول ناقص رو به مردم عرضه می کنین . سپاس در پناه خدا

کاربر عضو

میزان امتیاز
    39Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    بله درسته واقعا هر کدوم از افراد یه قسمتی از بازار رو یاد گرفتن واقعا همه باید با هم این قسمت های کوچیک را در کنار هم بزاریم تا این پازل کامل بشه. هیچ کسی نیست که توی این بازار زحمت نکشیده باشه یا همه چی رو کامل فراگرفته باشه. همه ناقص یاد گرفتیم وقتی کامل میشیم که همه هر چی بلدیم به همدیگه آموزش بدیم. حتی اگر کسی هم تا حالا برای این بازار زحمت نکشیده چه ایرادی داره از دانش دیگران استفاده کنه ؟ اصلا حتی اگر کسی تمام اطلاعات بازار رو مفت هم به دست بیاره مهم اینه که از خودش لیاقت نشون بده و بتونه از همین اطلاعات مجانی هم استفاده کنه که استفاده کردن از همین اطلاعات هم بازم تلاش و همت میخواد. به قول یکی از اساتید خیلی کتاب ها و منابع آموزشی هست اما اونی که نخواد زحمت بکشه نه تو کلاس پولی چیزی یاد می گیره نه تو کلاس رایگان نه با کلی کتاب و اطلاعات و منابع. پس واقعا اگر کسی هم اطلاعاتش رو در اختیار دیگران قرار بده و از اطلاعات دیگران استفاده کنه بسیار موفق تر خواهد بود.

بله این یه موضوع . موضوع دیگه اینه وقتی همه چیز باشه و کامل هم باشه تو سایت های بزرگ ایرانی به تبلیغ میشه و اعلام میشه منابع رایگان هست و اینجوری دیگه کسی نمی تونه سو استفاده هم بکنه

مفهوم واقعی کار تیمی

چیزی که در سرزمین ما هیچ وقت آموزش داده نشده و مردم ما خودشون هم نمیخوان باهم کار کنن

چندساله من دارم تلاش میکنم در دانشگاه گروهی بشیم تا دربورس بهترین بازده رو با کمترین ریسک بگیرم اما همه خودشون رو عقل کل میدونن و همیشه هم تو ضرر هستن

من از روحیه جناب کلی واقعا خوشم میاد و با مطالبی که عاشقانه در اختیار ما میزاره تشکر میکنم
    از وقتی این گروه راه اندازی شد متاسفانه دانشم اجازه مشارکت نداد و مشگل زبان و منابع رو هم دارم ولی تمام تلاشم رو خواهم کرد که مفید باشم

از پرایس اکشن چیزی نمیدونسم و در کانل rtmبه لطف جناب کلی کم کم دارم راه میوفتم و الگوها رو دنبال میکنم

کاربر عضو

میزان امتیاز
    39Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    مفهوم واقعی کار تیمی

چیزی که در سرزمین ما هیچ وقت آموزش داده نشده و مردم ما خودشون هم نمیخوان باهم کار کنن

چندساله من دارم تلاش میکنم در دانشگاه گروهی بشیم تا دربورس بهترین بازده رو با کمترین ریسک بگیرم اما همه خودشون رو عقل کل میدونن و همیشه هم تو ضرر هستن

من از روحیه جناب کلی واقعا خوشم میاد و با مطالبی که عاشقانه در اختیار ما میزاره تشکر میکنم
    از وقتی این گروه راه اندازی شد متاسفانه دانشم اجازه مشارکت نداد و مشگل زبان و منابع رو هم دارم ولی تمام تلاشم رو خواهم کرد که مفید باشم

از پرایس اکشن چیزی نمیدونسم و در کانل rtmبه لطف جناب کلی کم کم دارم راه میوفتم و الگوها رو دنبال میکنم

کاربر عضو

میزان امتیاز
    39Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    ha Nie o, [29.10.17 11:19]
    [In reply to Shahryar]
    سلام . این بخاطر یک موضوع هست و اون هم اینه که انسانها (ساختار ارثی هستند و می تونیم ناخود آگاه خیلی چیزها رو ارثی از والدین انسانی نهفته است که با استفاده از اون قدرت می تونه همه سا ختار و ژن خودش رو تغییر بده ...// و این امتیاز آزادی به من هدیه داده شده و من اگر اراده کنم می توانم هر انچه که دلم میخواد باشم من براحتی می توانم انتخاب کنم در در راه خدا باشم یا در راه ضد خدا هر دو را می توانم با نیرورهای خارق العاده تجربه کنم وکسانی هم هستند که همیشه بلاتکلف هستند یعنی نه در امور دینوی موفق هستند و نه در امور دینوی و اخوری یعنی نه در راه خدا هستند و نه در راه ضد خدا و کلا ساختاری رنج گونه با نویز زیاد دارند .....

ha Nie o, [29.10.17 11:27]
    و اما در باب علم در باب علم طرفداران خدا همواره علوم خور را در اختیار عموم قرار می دادند و بر خلاف گروه ضد خدا که همیشه علوم را در نزد خود مخفی نگه می دارند .. البته در این مورد نظربات متفاوت هست و عده ای یر این باور هستند که هموراه گروه مدعی دوستدار خداوند ضعیف عمل می کنند بر خلاق گروه ضد خدا .. گروه خدا دوست بر این باورند که علم باید بدرستی استفاده و رشد داده بشه و نه اینکه به واسطه بدرست آوردن یه علم قانع شد و هموراه باید در کشف علوم جدید بود و هموراه از اون مراقب نمود تاریخ گویا این موضوع هست که از علوم گذشته مراقب نشد و همه علوم بدست آمده دانشمندان (مخصوصا) ایرانی همه به غارت کرد و این هم بخاطر وجود افراد زیادی بودند که بلاتکلیف بودند همواره در زندگی .... پس از این به بعد یک قولی به خودمان بدیم و مانندگوسفند زندگی نکنیم ..// (اختباس از کتاب چگونه گوسفند نباشیم) و از همین این لحظه یا در راه خدا باشیم و در جهت اهداف خدا حرکت کنیم یا یک فراماسونر باشیم و لااقل زندگی دنیوی خوب و ثروتمندی را تجربه کنیم ... وسلام و توکل بر خدا

ha Nie o, [29.10.17 11:27]
    با اجازه بنظرم مطالب خوبی شد ارسال می کنم تو گروه ها

ha Nie o, [29.10.17 11:28]
    اگر نظری دارین بگین تا اصلاح کنم .سپاس

کاربر عضو

میزان امتیاز
    39Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    ببینید همه چیز در درون خودتون هست نه در بیرون از خودتون تنها کاری که باید بهش مسلط باشین اینه که با ذهنتون بتونین کنار بیاین !!! از نظر من ذهن همون ابلیس هست !! ذهن همیشه ما رو قول میزنه همش تو گوش ما وزوز میکنه و احازه نمیده تصمیم درست رو بگیریم همیشه ما رو به شک می اندازه !! موجب اعصبانیت ما میشه !! موجب ضرر ما میشه ! ذهن آینده نگر نیست و همیشه فقط امروز و فردا رو می بینه بهمین خاطر هست که وقتی یه روز سود کنیم روز های دیگه ضرر می کنیم ! روی ساختار ذهن و کنترل اون کار کنین !! همه چیز در در درون خود ماست نه در بیرون نه در بازار !! قبلا هم بارها دیدن افرادی اومدن و روشی رو معرفی کردن که 100 درصد سوده هست و وقتی 40 درصد سود داده یهویی همش از دست رفته چرا؟؟ چون همه چیز در درون هست نه در بیرون !! در درون همه خدایی هدیه داشته شده که واقعا اگه باهاش مچ بشین خدایی میکنه و می توین توی بازار اون چیزی رو ببینی که پیچیده ترین الگو های ریاضی اون رو نمی تونه بهتون نشون بده من دعوتتون میکنم به این سیستم !!! روشی که باهاش دنیاتون رو تکون بدین . با سیستم و متد خدا کار کنین ! ببینم باز هم کسی تو دنیا بزرگتر از شما می تونه باشه؟؟!! ☄️ روی ساختار ذهن کار کنین ! تحقیق کنین ! اگر قدرت خدای درون رو درک کنین نیاز به هیچ ابوناچی و عمو ناجی نخواهید داشت !! به همه قول شرف میدم اگه ذهنتون رو کنترل کنید همه دنیا رو هم می تونین کنترل کنید .../ منتظر چی هستین شروع کنید تحقیق و نتیجه تحقیقات رو تو گروهی به اشتراک بذارین تا دنیا رو بترکونیم

clay.fxp, [31.10.17 12:07]
    [Forwarded from clay.fxp]
    مرسی طاها می دونی چیه عزیز متاسفانه بازار قانون خاصی نداره که من بگم مثلا وقتی A اتفاق افتاد بعد از اون B اتفاق افتاد پس C باید اتفاق بیوفته اشتباهی که تا الان در همه گروه ها و فروم ها داشیتم و همه منتظر همین هستند باز متاسفانه . اصلا بازار تبادلات ارزی با همه بازارها فرق داره و کلا نامنظم هست و یک ساختار وحشی گونه داره و فقط ما هستیم که باید اونرو برای خودمون رامش کنیم بهمین خاطر ما هم مطالب رو پراکنده قرار دادیم تا بچه های با توانای خودشون نظم اون رو پیدا کنند وقتی بتونین نظم موجود در مطالب رو پیدا کنین می تونین نظم در بی نظمی بازار رو هم درک کنین .چرا اینهمه مطالب ظاهرا غیر مرتبط داریم در گروه تحقیق و کانال ها قرار میدم چون باید بازار رو از یک نقطه نظر دیگه دید یعنی روش بازی کردن با پول رو دونست وقتی بتونیم مفهموم بازی با پول و همچنین بازی پول تمیز و بازی پول کثیف رو درک کنین دیگه مار تموم خواهد بود و شما نه تنها در بازار تبادلات ارزی در تمامی تجارت ها موفق خواهید شد ... فقط عجله نکنید به مرور ناخود آگاه همه چیز را خواهد فهمید فقط باید براش زمان در نظر بگیرین حتی اگه 20 سال هست که تو بازار سود نکرین باز هم باید صیر کنید تا ساختار ذهنتون و ترون های مغزتون تغییر پیدا کنه یعنی از حالت X به حالت YX تبدیل بشن (به نوعی اجازه بدین تا به مرور زمان تبدیل بشین به فردی که یه سوپر تریدر هستش) نه اینکه ماهی می تونین 10 درصد بسازین !! همه شما توانایی ساختن ماهی 50 درصد سود رو براحتی خواهید داشت .خلاصه بگم قدرت هایی هستند که خدا در وجود همه به امانت گذاشته فقط باید صبور بود و گام های درست برداشت ..به امید خدا و باز بسم الله

clay.fxp, [31.10.17 12:10]
    ????پس باید روی درک موضوع کار کرد روز قبل بازار چی میگفت ؟! امروز داره چی میگه ؟!آیا یاز هم حرف دیروز رو میزنه؟!یا امروز حرف جدیدی داره ؟! آیا ادامه حرکت دیروز به امروز واگذار شده ؟! یا کلا امروز حرف جدایی نسبت به دیروز داره؟! من چجودی می تونم با بازار دوست بشم ؟! و چطور می تونم منظور بازار رو برای امروز درک کنم؟! فکر نکنید ما توهم داریم و گاهی موادی بالای می زنیم و توهم می گیم .(بهتره آرامش بگیریم از خدا و صبور باشیم و نتایج رو دنبا ل کنیم )????

کاربر عضو

میزان امتیاز
    39Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12