سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
آموزش سیکلها و چرخش های زمانی - صفحه 2
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 45
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    161Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array

ویرایش توسط syzygy : 10-09-2017 در ساعت 11:44 PM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    16Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام. شما با روش مورد اشاره خودت ترید هم میکنی ؟ اگر جواب مثبته در چه بازه زمانی اینکار رو انجام دادی و بازدهی چقدر بوده؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    161Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    ریل کار نمیکنم تا زمانی که 100% بشم روشم بالای 95% جواب میده ولی روشم این خط و خطوط نیست .این عکس رو برای تحلیل زمانی گذاشتم و تایم فریم تحلیل زمانی حداقل ماهانه و بعد ان سالانه و بعد ان تایم فریمیست که شما باید پیدا کنید
    اصول کارم هم کندل استیکه و تا الان روی همه نمودار ها جواب داده اون 5% هم که مونده ترتیب حرکتی کندل ها و واکنش ان ها به تارگت هاس یه چیزی شبیه اصول الیوت که ترتیب حرکت و اصلاح داشت
    با روشم به بقیه افراد و حتی ادمین سایت همسایه که با فرا شروع میشه حدود حداقل مجموعا 600 پیپ در 3 روز روی نفت و یورو و طلا سیگنال دادم تا برای اتاق ترید یا در سایتی استخدام بشم که هنوز جواب ندادند
    ویرایش توسط syzygy : 10-10-2017 در ساعت 09:36 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    504Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    یکی از استفاده هایی که از چرخشهای بازار میشه متوجه شد رو تصویر کشیدم. خودم از این روش استفاده میکنم. حرکت استوک پشت سر هم و چرخشی هست. هر چرخش میتونه یه علامت و نشانه باشه. مثلا موج a ریزش داشتیم استوک هم تا زیر 30 رفته و حالت برگشتی گرفته و موج b رو قراره بسازه. استوک تا اندازه قبلی بر می گرده اما قیمت نصف قبلی هم بر نمی گرده این نشون میده که حرکت تموم نشده و ادامه ریزش رو داریم که موج c رو میسازه. هر وقت چرخش و برگشت قیمت همگون نباشن میشه حرکت بعدی رو حدس زد.
    تو حرکت d هم استوک تا بالای 70 رفته و موج ریزشی e استوک به همون اندازه برگشته ولی قیمت نصف حرکت قبلی هم جبران نکرده این یعنی ادامه روند رو تو موج f داریم.
    حرکت ها و چرخشها رو سعی کردم با رنگ نشون بدم. من خودم معمولا موج c و f رو با گذاشتن حد ضرر میگیرم. 80 درصد جواب میده ولی صبر زیاد لازم داره.

cycleeee1.jpg

کاربر عضو

میزان امتیاز
    144Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    بازار قطعیتی ندارد. هر کی میگه داره بیاد با قطعیت تحلیل بزاره بگه تا چه زمان کدام قیمت دیده میشود
    منم میام بک تست میکنم گذشته بازارو بعد توو لایو که میشه میبینم موضوع عوض شده
    تکرار تکرار تکرار بازار قطعیتی نداره. ای آگاهان
    ویرایش توسط mql-expert : 10-11-2017 در ساعت 01:04 AM
    انجام تمامی سفارشات کد نویسی به صورت حرفه ای در اسرع وقت

تلگرام : https://t.me/MPA665

کاربر عضو

میزان امتیاز
    161Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    همین 2 تا عکس رو هم گذاشتم نباید میزاشتم کلی نکته توشه
    من که میگم قطعیت داره و همین که خودم میدونم و ازش استفاده میکنم برای خودم کافیه

کاربر عضو

میزان امتیاز
    144Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط syzygy نمایش پست ها
    همین 2 تا عکس رو هم گذاشتم نباید میزاشتم کلی نکته توشه
    من که میگم قطعیت داره و همین که خودم میدونم و ازش استفاده میکنم برای خودم کافیه
    شما اگر ادعا میکنی که بازار قطعیت داره و ناتوان هستی از انجامش چرا با قدرت میگی قطعیت !!

وقتی هم از شما درخواست تحلیل بابت ادعای شما میشه میگی برای خودم کافیه ؟!! اگر برای خودت کافیه این ادعا رو هم برای خودت نگه دارید

من هم داد میزنم سیستم 100% دارم ملت . دو نفرم ازم تحلیل بخوان بگم برای خودم کافیه ؟ ! اخه این جوابه ؟

کسیکه از سیستم 95% برد صحبت میکنه بعید بدونم نیاز داشته باشه جایی استخدام بشه چون اونقدر سود میکنه که نیازی به اینکارا نباشه

بنده فقط انتقاد کردم . قصد توهین ندارم

به هرحال موفق باشید
    انجام تمامی سفارشات کد نویسی به صورت حرفه ای در اسرع وقت

تلگرام : https://t.me/MPA665

کاربر فعال

میزان امتیاز
    408Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mql-expert نمایش پست ها
    بازار قطعیتی ندارد. هر کی میگه داره بیاد با قطعیت تحلیل بزاره بگه تا چه زمان کدام قیمت دیده میشود
    منم میام بک تست میکنم گذشته بازارو بعد توو لایو که میشه میبینم موضوع عوض شده
    تکرار تکرار تکرار بازار قطعیتی نداره. ای آگاهان
    با شما موافقم قطعیتی وجود نداره ... سر خبرهای مهم که همه خریدارها و فروشنده ها منتظر اعلام خبر هستند تا زور یکی بر دیگری غلبه کند چکونه باید از قطعیت صحبت کنیم؟ شاید در تکنیکال منهای فاندامتال قطعیت بیشتری در بازار یافت شود ولی اینکه بازار قطعیت دارد از نظر بنده غیر قابل قبوله.
    در عین حال سپاس فراوان از دوست عزیز syzygy که اطلاعات خودشون رو به اشتراک میذارن من دنبال میکنم. با سپاس
    از وقتی که یاد گرفتم در این بازار چگونه یک شاگرد باقی بمانم؛ شروع به پیشرفت کردم!

کاربر عضو

میزان امتیاز
    161Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    من برای استارت کارم به سرمایه اولیه نیاز دارم بدون پول هم اکانت برای شروع کار بهت نمیدن
    و بدلیل محدودیت هایی که دارم نمیتونم هیچ کار فیزیکی انجام بدم تا سرمایه اولیه برای شروع کار را داشته باشم بهمین دلیل دنبال شغلی در زمینه فعالیت بازار تبادلات ارزی و بورس هستم تا با درامد از ان راه برای خودم اکانت داشته باشم
    در ضمن من 5سال وقت گذاشتم تا به نتیجه برسم ایا شما باشید این سیستم را به کسی میگید ؟ یا حتی حاضر به فروش سیستمتون هستید ؟
    من به راحتی میتونم تحلیل تکنیکال اموزش بدم ایا انقدر بی وجدان هستم که با پول بقیه به جایی برسم ؟ همه ی ادم ها مثل هم نیستن که هم پولدار باشند هم بی وجدان باشند و هیچ اهمیتی به بقیه ندهند پس ندیده و نشناخته در مورد ادما قضاوت نکنید
    چند تا پست قبلی را گذاشتم که نشان بدم که میشه تحلیل زمانی را بدرستی پیدا کرد . تحلیل قیمتی هم به سادگی همین تحلیل زمانیست البته برای من ساده هست نه برای شما ( معما چو حل گشت اسان شود )
    ایرانیها خصوصیات خوبی دارند که توی ژنتیک انها به وفور پیدا میشه ( ترس دروغ دزدی و تقلید واماده خوری و .. ) و خیلی چیزهای دیگه باعث شده برای رسیدن به اهدافمون از میانبر استفاده کنیم
    کپی رایت . مهندسی معکوس و هک و ... از جمله این میانبر هاست و اگر کسی برای رسیدنبه اهدافش راه درست و منطقی را بره مسخرش میکنند .هر جای دنیا به جز ایران بودم الان نوبل اقتصاد داشتم
    منم برای کسی که بخواد و نیازمند تحلیل قیمتی هر نموداری باشه و سهم من را از ان تحلیل بده به ان سیگنال میدم با حداقل استاپ لاس

کاربرجدید

میزان امتیاز
    16Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام . ببینید دوست عزیز شما برای اثبات روش خودت چه برای جذب سرمایه یا فروش سیگنال و یا حتی آموزش باید هیستوری حساب داشته باشی . ماشااله این روزا مدعی زیاده ولی اکثر قریب به اتفاق جرات ارایه یه حساب حداقل یک ساله رو ندارن!!! چه اونایی که مثلا معروف هستن و چه تازه کارها!! باز خوبه شما واقعیت ماجرا در مورد حساب ریل خودتو گفتی.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین