سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
سیگنال دوستان ف.ا.ر.ک.س کار در استان قزوین - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30
    کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 1,034 بار در 189 پست
    میزان امتیاز
    1701Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و احترام

گروه رو تشکیل بدید، انشالله اگه خیر هستش...

نقل قول نوشته اصلی توسط حسـین نمایش پست ها
    سلام
    منم ده ساله که ضرر میدم
    حسین جان شکسته نفسی میکنن، بنده ایشان را زیارت کردم، از تریدرهای حرفه ای قزوین هستن...

2.  

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 201 بار در 51 پست
    میزان امتیاز
    413Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
    با سلام و احترام

گروه رو تشکیل بدید، انشالله اگه خیر هستش...

حسین جان شکسته نفسی میکنن، بنده ایشان را زیارت کردم، از تریدرهای حرفه ای قزوین هستن...
    سلام امیر جان
    ارادت داریم
    مشتاق دیدار
    با پشتکار و هوشی که من از شما سراغ دارم الان حتما یک استاد کامل هستی. ما باید بیایم پیش شما درس پس بدیم.

4.  

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 62 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    649Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط padash نمایش پست ها
    دمو اکانت 1000 دلار
    تا الان 1500 شده
    عکس از ترید ها هر پوزیشن با لات یک که جمعا 2 لات هست
    http://s8.picofile.com/file/8324027392/0101.jpg

هنوز سرت داغه !!!

برو بچه ، هر کی خاک بازارو خورده باشه . میفهمه اینده ی تاریکی در پیش داری !

خدا به خودت و خانوادت رحم کنه ، که چه پولهای رو تو این بازار از دس خواهی داد.
    ویرایش توسط r-kamyab : 04-19-2018 در ساعت 12:06 AM
    یک پایان تلخ ، همیشه بهتر از یک تلخی بی پایان است

6.  

کاربرجدید

تشکر از ایشان ، 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    14Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    متاسفم فقط
    مراقب باشید ضرر نکنید خودتون
    من اشتباه کردم
    همه دوستان موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
    هنوز سرت داغه !!!

برو بچه ، هر کی خاک بازارو خورده باشه . میفهمه اینده ی تاریکی در پیش داری !

خدا به خودت و خانوادت رحم کنه ، که چه پولهای رو تو این بازار از دس خواهی داد.

8.  

کاربرجدید

میزان امتیاز
    23Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط asal-babaei نمایش پست ها
    سلام خدمت شما من هم تقریبا یک سالی هست دارم کار میکنم آموزش هم از روی سی دی و یک ماه کلاس بود که رفتم و خیلی از اصطلاحات را نمیدونم سی دی های آموزشی هم نمیتونه کمک کنه میتونید این استادی که ئاره کار میکنه را برام معرفی کنی شماره ایی؟ادرسی؟؟تلگرام؟؟ ممنون میشم کمکم کنی
    سلام خانم بابایی ببخشید دیر شد جوابت را دادم گفتم شاید راضی نباشه شماره بدم دیروز که برام خصوصی زدید یادم افتاد ایشون الان مدرس بورس و تکنیکال تو قزوین هستند فقط کافیه تکنیکال را یاد بگیری تو هر بازاری میتونی فعالیت کنی در ضمن یه گروه هم میخوام برای بچه های قزوین درست کنم لینکش را میارم اینجا این هم آیدی تلگرامشه taheri_qazvin@

10.  

کاربرجدید

میزان امتیاز
    19Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط havamo1395 نمایش پست ها
    سلام خانم بابایی ببخشید دیر شد جوابت را دادم گفتم شاید راضی نباشه شماره بدم دیروز که برام خصوصی زدید یادم افتاد ایشون الان مدرس بورس و تکنیکال تو قزوین هستند فقط کافیه تکنیکال را یاد بگیری تو هر بازاری میتونی فعالیت کنی در ضمن یه گروه هم میخوام برای بچه های قزوین درست کنم لینکش را میارم اینجا این هم آیدی تلگرامشه taheri_qazvin@
    ممنون هانيه خانم باهاش تماس گرفتم ميگن اواخر خرداد بيا از مبتدي شروع كن تا پيشرفته منتها نميدونم مبتدي را شركت كنم من آموزش خود آموز روي سي دي را دارم

12.  

کاربرجدید

میزان امتیاز
    19Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط padash نمایش پست ها
    سلام
    من تبریزی هستم ولی چند وقته به قزوین نقل مکان کردم در صورت تمایل می تونیم همکاری کنیم
    من فقط بلند مدت وارد معامله می شم استراتژی من فقط تغییر روند هست تایم فرم 1 ساعت و 4 کار می کنم
    ماهی 8 الی 15 هزار دلار بر می دارم
    من 8 ماهه اشنا شدم با بازارمالی جهانی 2 ماهش رو با اندیکاتور های دیگران وقتم رو هدر دادم بعد خودم چون برنامه نویسی بلد هستم به زبان های مختلف نشستم کل گذشته بازار رو بررسی و یه اندیکاتور طراحی کردم چند ماه و الان خدا رو شکر خوب در می یارم با 500 دلار 40.000 تا در اوردم تو این چند ماه

من هر روز ترید نمی کنم معمولا هفته ای یک الی دو بار ترید می کنم بعضی وقت ها هم 20 روز معامله من باز می مونه تا تمام سودم رو بگیرم

من دونبال یک نفر هستم که استراتژی خودم رو باهاش تبادل کنم فقط تایم فرم 15 ، 30 ، 1h کار کنه ضرر خیلی کمی داشته باشه روش من 98 درصد درسته خیلی به ندرت ضرر می ده حداقل ورود با روش من 1 لات با 1000 دلار بالاترین ریسک ولی مشکلی نداره

من می خواهم تبدیل به ربات کنم به خاطر همین دونبال یک نفر هستم تو اون تایم فرم ها کمکم کنه تا شروع به برنامه نویسی ربات کنم

موفقت در بازارمالی جهانی پیدا کردن استراتژی خودتون هست دونبال اندیکاتور این و نباشید وقتتون رو هدر می دهید بررسی کنید مطالعه کنید سخت کار کنید حتما موفق باشید هیچ موقع ولش نکنید حتما تو دمو سود کنید بعد وارد بشوید
    طمع نکنید و زود زود هم معامله نکنید کم ترید کنید ولی با تحلیل حتی هم ضرر کنید اشکالی نداره فقط تحلیل و بررسی زودهم وارد معامله نشید
    ????بخش دوم

#اساتید_دروغین

دوستان دیگری هم هستند که با #آموزش_دادن چنین طرح و برنامه ای را دارند.

کسانی که خود را #استاد خوانده و از شما برای #آموزش #شیوه یا #روشی_استثنایی درخواست پول میکند و #مدعی سودها و تارگت خوردن های زیاد پوزیشنهاش هست ولی حتی یک #استیتمنت از خودش ارائه نمیده و برای ارائه ندادنش هزار جور توجیه میاره چطور میتواند معامله گری باشد که شما بهش اعتماد میکنید و بابت آموزش بهش پول میدید؟؟؟؟

شاید شما از این جنبه به قضیه نگاه کنید که مبلغی که برای #آموزش یاد گرفتن شیوه معامله گریش پول خیلی زیادی به او ندادید ولی تعداد زیادی از #افراد_مستاصل هستند که با ادعای #آموزش_راز_بازار و اینکه فقط آنها میتوانند #راه_سودآوری در بازارو به شما نشون بدن حاضر میشن بابت اموزش به این افراد پول بدن و فرضا 200 نفر اگر حاضر به پرداخت مبلغ نه چندان زیادی بشن مبلغ بسیار زیادی برای آموزش دهنده میشه. و در نهایت برنده ی این بازی ایشونه. مطمئنا چند راهکار به شما نشون میدن که بابت آموزش شما رو راضی کنن ولی اکثر این #دوستان_آموزش_دهنده خودشون معامله گری نمیکنن برای همین هم هست که وقتی ازشون درخواست #استیتمنت_یک_ساله یا حداقل شش ماهه میکنید نمیتونن استیتمنت نشون بدن. البته قطعا سعی در #درست_کردن_استیتمنت دارن ولی بخاطر اینکه حسابهاشون بیشتر از #چند_ماه ازش نمیگذره و قدمت زیادی نداره در صورت ارائه #اعتبارشون زیر سوال میره پس ترجیح میدن با توجیه از زیر بار ارائه دادن #استیتمنت در برن. دوستان اگر هر کسی به هر نحوی، تکرار میکنم #به_هر_نحوی چه #برای_آموزش و چه #برای_اکسپرت و غیره با ادعاهای غیر متعارف مثل #سودآوری و #تارگت_خوردن های زیاد در کانال یا گروه خودش از شما #درخواست_پول کرد بدونید برای جیب شما کیسه دوخته. به هیچ عنوان بابت هیچ کدوم از این #ادعاها وجهی #پرداخت_نکنید. تمام چیزهایی که شما برای موفقیت لازم دارید در قالب #کتاب، #جزوه، #ویدیو، #وبسایت و همینطور کانالهای اساتیدی که #تحلیل یا #مطالب_رایگان در اختیار همه قرار میدن در دسترس شما هست و در صورت پرداخت پول برای ادعایی که حتی برای اثباتش مدرکی ارائه نمیشه این شما هستید که #بازنده خواهید بود و جیب این دوستان رو بیشتر پر میکنید.

#جمع_بندی_مطالب

پس عزیزانم سرمایه های خود را چون شمع رو به باد قرار ندهید، چرا وقتی قصد یک خرید ساده را دارید مغازه های متعدد را می کاوید تا بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را بیاید ولی برای سرمایه های خود که با #زحمت فراوان بدست آورده اید ارزشی قائل نیستید و به راحتی آنرا به هر کسی می سپارید بدون اینکه تحقیقی به عمل آورده باشید.

بنده در بالا نکاتی را هرچند مختصر رابا شما در میان گذاشتم تا چون #ماده_شیری که از #بچه_های خود محافظت می کند شما نیز #از_سرمایه_خود_محافظت کنید.

پیروز و موفق باشید مانا به مهر????
    ????☄️????☄️????☄️????

14.  

کاربرجدید

میزان امتیاز
    23Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    ????بخش دوم

#اساتید_دروغین

دوستان دیگری هم هستند که با #آموزش_دادن چنین طرح و برنامه ای را دارند.

کسانی که خود را #استاد خوانده و از شما برای #آموزش #شیوه یا #روشی_استثنایی درخواست پول میکند و #مدعی سودها و تارگت خوردن های زیاد پوزیشنهاش هست ولی حتی یک #استیتمنت از خودش ارائه نمیده و برای ارائه ندادنش هزار جور توجیه میاره چطور میتواند معامله گری باشد که شما بهش اعتماد میکنید و بابت آموزش بهش پول میدید؟؟؟؟

شاید شما از این جنبه به قضیه نگاه کنید که مبلغی که برای #آموزش یاد گرفتن شیوه معامله گریش پول خیلی زیادی به او ندادید ولی تعداد زیادی از #افراد_مستاصل هستند که با ادعای #آموزش_راز_بازار و اینکه فقط آنها میتوانند #راه_سودآوری در بازارو به شما نشون بدن حاضر میشن بابت اموزش به این افراد پول بدن و فرضا 200 نفر اگر حاضر به پرداخت مبلغ نه چندان زیادی بشن مبلغ بسیار زیادی برای آموزش دهنده میشه. و در نهایت برنده ی این بازی ایشونه. مطمئنا چند راهکار به شما نشون میدن که بابت آموزش شما رو راضی کنن ولی اکثر این #دوستان_آموزش_دهنده خودشون معامله گری نمیکنن برای همین هم هست که وقتی ازشون درخواست #استیتمنت_یک_ساله یا حداقل شش ماهه میکنید نمیتونن استیتمنت نشون بدن. البته قطعا سعی در #درست_کردن_استیتمنت دارن ولی بخاطر اینکه حسابهاشون بیشتر از #چند_ماه ازش نمیگذره و قدمت زیادی نداره در صورت ارائه #اعتبارشون زیر سوال میره پس ترجیح میدن با توجیه از زیر بار ارائه دادن #استیتمنت در برن. دوستان اگر هر کسی به هر نحوی، تکرار میکنم #به_هر_نحوی چه #برای_آموزش و چه #برای_اکسپرت و غیره با ادعاهای غیر متعارف مثل #سودآوری و #تارگت_خوردن های زیاد در کانال یا گروه خودش از شما #درخواست_پول کرد بدونید برای جیب شما کیسه دوخته. به هیچ عنوان بابت هیچ کدوم از این #ادعاها وجهی #پرداخت_نکنید. تمام چیزهایی که شما برای موفقیت لازم دارید در قالب #کتاب، #جزوه، #ویدیو، #وبسایت و همینطور کانالهای اساتیدی که #تحلیل یا #مطالب_رایگان در اختیار همه قرار میدن در دسترس شما هست و در صورت پرداخت پول برای ادعایی که حتی برای اثباتش مدرکی ارائه نمیشه این شما هستید که #بازنده خواهید بود و جیب این دوستان رو بیشتر پر میکنید.

#جمع_بندی_مطالب

پس عزیزانم سرمایه های خود را چون شمع رو به باد قرار ندهید، چرا وقتی قصد یک خرید ساده را دارید مغازه های متعدد را می کاوید تا بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را بیاید ولی برای سرمایه های خود که با #زحمت فراوان بدست آورده اید ارزشی قائل نیستید و به راحتی آنرا به هر کسی می سپارید بدون اینکه تحقیقی به عمل آورده باشید.

بنده در بالا نکاتی را هرچند مختصر رابا شما در میان گذاشتم تا چون #ماده_شیری که از #بچه_های خود محافظت می کند شما نیز #از_سرمایه_خود_محافظت کنید.

پیروز و موفق باشید مانا به مهر????
    ????☄️????☄️????☄️????
    ممنون از اطلاع رسانی من تو این چندین ساله از خیلی جاها که غول بودن سیگنال میگرفتم تا فقط به تفکر معاملاتیم کمک کنه این شرکتهای بزرگ اینقدر موفق نبودن که این اقایانی که در بالا ذکر کردید و الانم نمونه اش زیاد شده تو گروه ها و خانم بابایی من در حال حاضر دارم سیگنال هم میگیرم اینجا توی تصمیمم کمکم کرده باهاشون تماس بگیر میانگین سود ماهیانه هم 1000 تا 2000 پیپه میتونه کمکت کنه -----pcmsignal@

16.  

کاربر عضو

میزان امتیاز
    18Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام خدمت شما من هم تقریبا یک سالی هست دارم کار میکنم آموزش هم از روی سی دی و یک ماه کلاس بود که رفتم و خیلی از اصطلاحات را نمیدونم سی دی های آموزشی هم نمیتونه کمک کنه میتونید این استادی که ئاره کار میکنه را برام معرفی کنی شماره ایی؟ادرسی؟؟تلگرام؟؟ ممنون میشم کمکم کنی
    سلام خانم asal-babaei سی دی و جزوه را بریز دور من اعتقادم این است که باید سر کلاس یاد بگیرید تا برایتان سوالی پیش اومد بتونی خودت بعدها با تجربه اساتید گلیم خودت را بتونی بکشی بیرون من هم مثل دوستتان اوایل ضررهای زیادی دادم ولی خدا را شکر الان اوکی شدم با استاد طاهری هم آشنا هستم و ایشون را میشناسم اگه قراره شروع کنی از مبتدی شروع کن ایشون آتی سکه تو قزوین یاد میدن ولی در کل مبحث تکنیکال را یاد بگیری میتونی در همه بازارهایی که تکنیکال جواب میده کار کنی اینم آیدی ایشون @taheri_qazvin@

18.  

کاربر عضو

میزان امتیاز
    18Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط havamo1395 نمایش پست ها
    ممنون از اطلاع رسانی من تو این چندین ساله از خیلی جاها که غول بودن سیگنال میگرفتم تا فقط به تفکر معاملاتیم کمک کنه این شرکتهای بزرگ اینقدر موفق نبودن که این اقایانی که در بالا ذکر کردید و الانم نمونه اش زیاد شده تو گروه ها و خانم بابایی من در حال حاضر دارم سیگنال هم میگیرم اینجا توی تصمیمم کمکم کرده باهاشون تماس بگیر میانگین سود ماهیانه هم 1000 تا 2000 پیپه میتونه کمکت کنه -----pcmsignal@
    دوست عزیز این که pcmsignal@ را معرفی کردید خودش سیگنال نمیده میاد از چندین شرکت سیگنال میگیره بعد میانگینش را میده به اعضاش اتفاقا دوست خوبم محمد خان رشوند هم باهاشون کار میکنه در این که میتونه تو تصمیم گیری هاش به کسی کمک کنه منم قبول دارم این حرف را تا اونجایی هم که میدونم سیگنال مجانی هست

20.  

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123