سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
Teamwork | EURUSD - صفحه 22
صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 12202122
نمایش نتایج: از 211 به 215 از 215

موضوع: Teamwork | EURUSD

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 75 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    1374Array = 41
    قدرت امتیازدهی
    41
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    ضمن تائید فرمایش اقا احسان بنده هم بارها به ذهنم خطور کرد از دوستان تقاضا کنم که به گذاشتن عدد یا تصویر خالی بسنده نکنند
    میدونم شرایط انجمن به شدت تغیر کرده و اون فضای حاکم مهرامیز و تشویق کننده چند سال قبل جایش را به خرده گیری و مچ گیری داده که وظیفه مدیران انجمن هست که با مشاهده چنین موارد شخص خاطی را از حضور در جمع مانع شوند ، ولی دوستان عزیز که به تک تک شما ارادت دارم ، اگر قصد اموزش و پیشرفت دارید از تمسخر ها نهراسید ،،

ضمنا این موارد که ارائه میشوند هیچیک سیگنال برای ترید نیستند همانطور که استاد یزدی چند روز قبل فرمودند ،، اینها نظر تحلیلی بیش نیستند
    در مورد تحلیل های خودم عرض میکنم اگر 70 در صد درست باشه به خودم نمره قبولی میدم و هیچ تعصبی در صحت نتیجه تحلیل هایم ندارم
    چون اگر درست بود که خوشحال میشم و اگر غلط بود از ان میاموزم و مطمنا خوشحالتر میشم

و اما دید بنده از یورو دلار در تایم 4 ساعت بشرح تصویر زیر هست

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

اقای موسوی عزیز ،
    درست میگید واسه همینه که امیرحسام میری از هیچ تمسخری نمیترسه و به هیچ تشکری که زیر پستها زده میشه دلخوش نیست و به همه این حمایتهای دنیوی که ادم ها از هم میکنند میخنده ، مهم نیست که پیش ادم ها که سرابی بیش نیستند عزیز باشید و مورد قبول باشید مهم اینه که کارت درست باشه و وجدانت راحت .کاربرهایی که به تشکرهایی که ازشون میشه دلخوشند و به حمایت پوشالی هم دلخوش هستند به خصوص به حمایت افرادی دلخوشن که درفصای مجازی با نام کاربری مجازی واردشدند درخواب غفلت هستند .افرادی سود دنیا و اخرت میبرن که اگر تحلیلی میذارن برای خیر رساندن به دیگران باشه و هدف فقط خیررسانی بوده باشه حالا چه اون تحلیل عملی بشه چه نشه . بذار هر فردی هم که دلش میخواد بیاد و به قول شما مچ گیری کنه .چه اهمیتی داره . مگه با مچ گیری این افراد از ارزش کار تحلیل شما کم میشه یا به اعتبار شما لطمه ایی وارد میشه .
    ویرایش توسط hesam forex : 01-20-2019 در ساعت 08:41 PM

2. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از hesam forex تشکر کرده اند: ed2008,مهدی موسوی

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 41 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    482Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
    ای جان، یاد تالار قیمت ها و اون روزها افتادم یک لحظه...

والا احسان جان من یک سیستم تحلیلی دارم برای خودم بر مبنای چنگال هستش...

تحلیل در تایم فریم روزانه

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

یک سیستم ترید هم دارم برای نقطه دقیق ورود و خروج که بر مبنای خطوط حمایت و مقاومت و پیووت ها (که اهدافی که بالا اعلام کردم از اینجا استخرلج شده...)

بسیار هم عالی ..... مشخصه شما هم سالهاست که تو بازار هستید نمیدونم چرا من با پیچفورکها زیاد ارتباط برقرار نکردم شاید به این خاطر هست که خیلی دقیق و منظم دنبالش نرفتم.... موفق باشید
    خودتو بذار جای قیمت!

4. 3 کاربر زیر به خاطر این پست از ehsan55 تشکر کرده اند: Amir_A,ed2008,مهدی موسوی

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 75 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    1374Array = 41
    قدرت امتیازدهی
    41
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
    با سلام
    به هیچ وجه امیدی به صعود EURUSD ندارم و اهداف ریزشی را برای آن متصور هستم...

Target1: 1.13424
    Target2: 1.13081
    Target3: 1.12695
    باسلام
    احتمال ریزش تا 1.066 رو میشه تخمین زد (لانگ ترم).

6. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از hesam forex تشکر کرده اند: Amir_A,ed2008,ehsan55,مهدی موسوی

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 24 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    173Array = 11
    قدرت امتیازدهی
    11
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan55 نمایش پست ها
    دوستان کاش دلایل رو هم میذاشتین . ببینید اصلا مهم نیست یورو دلار صعودی هست یا نزولی مهم اینه که در کنار هم بیاموزیم. همه این بازار بهانه ای هست که ما در کنار هم باشیم همه دنیا و امورش بهانه ای است برای آگاه شدن........(به قول شمس تبریز : ایام مبارک باد از شما. مبارک شمایید! ایام می.آید تا به شما مبارک شود.)
    از توجهتون سپاسگذارم.
    ببخشید من دیر به دیر سر میزنم الان پست شما را دیدم.
    اولا اینکه درمقامی نیستم که بخوام در حضور دوستان مطلبی به اشتراک بگذارم.
    ولی براینکه بی ادبی نباشه تا جایی که بتونم چشم.
    هنگام تحلیل و تجزیه فقط از نقاطی که خود قیمت ساخته استفاده می کنم و از روی تجربه معتقدم قیمت ها هنگام حرکت رو به جلو از خود نشانه هایی باقی میگذاره که در اینده به این نقاط واکنش نشون میده و یا به اصطلاح خودم این محدوده را پر می کنن.
    یه موقعی هست که تا نزدیکی نقاطی که جاگذاشته حرکت کرده ولی دوباره بدون دیدن و پر کردن این نقاط برگشت می خوره .
    مثلا انتظار داشتم بعد از نزول تا 1.1210 روند بازار تا 1.2050 صودی باشه ولی حرکت قیمت ها طوری بود که تا 1.1215 رفت و بدون پر کردن محدوده مورد نظرم برگشت خورد و این نوع رفتار باعث شد که نظرم برای صعودی بودن تغییر کنه.
    و در حال حاضر فعلا نگاهم در کوتاه مدت صعودی تا 1.1428 و 1.1455و دوباره نزول تا 1.1210
    ببخشید اگه نتونستم شفافتر و واضح تر توضیح بدم.

8. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از ali-66 تشکر کرده اند: Amir_A,ed2008,ehsan55,guest

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 41 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    482Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    خودتو بذار جای قیمت!

10. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از ehsan55 تشکر کرده اند: ali-66,guest

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 12202122