سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
Teamwork | EURUSD - صفحه 31
صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 21293031
نمایش نتایج: از 301 به 305 از 305

موضوع: Teamwork | EURUSD

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 152 بار در 87 پست
    میزان امتیاز
    689Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط syzygy نمایش پست ها
    خیلی خوبه اگه یکم تکنیکال بلد باشیم
    یکم از کندل استیک استفاده کنیم نقاط مهم بازار رو پیدا کنیم نه سقف و کف بازار
    الکی نگیم الان تو کانال قرار داره یا الان 50 درصد فیبو یا سرو شانه و ازین چرت و پرتا
    من خودمو میگم از هر اشتباهی که میکنم درس میگیرم و بیشتر یاد میگیرم اگه این اشتباهات نبود الان حتی جرات نداشتم حرف بزنم چون شاید یه نفر بخواد ازین نقاط استفاده کنه
    امروز یه تحلیل تو usd-cad گذاشتم حواسم نبود نوشتم جای خوبیه برای خرید ولی برای خرید فروش یا هر سیگنال باید قیمت هایی رد بشه یا برخورد بشه و چون رد نشده بوود ویرایش کردم و چیز دیگه ای نوشتم
    درسته که اینجا آزادی بیان هست و هرکس میتونه تحلیل بزنه ولی اگر سیگنالی اعلام میکنید بگید که این قیمت مهمه یا ازینجا رد بشه میره بالا یا میاد پایین یعنی هرکس بخواد استفاده کنه چند پیپ بالا یا پایین این نقطه استاپ میزاره و با قبول این رسک چند پیپی وارد معامله میشه
    الان تو همین 1 ساعت گذشته ببینید 100 تا 150 پیپ حرکت داشتیم .پس لطفا اگر نقطه ای توی تحلیلتون مهمه و رد شدن آن قیمت باعث fail شدن تحلیلتون میشه لطفا اعلام کنید

امیدوارم سال خوبی داشته باشید و هیچ چیزی جای سلامتی را نمیگیره . امیدوارم همیشه سالم باشید و هیچ وقت محتاج کسی نباشید
    پیشنهاد :
    به هیج وجه دیگه تحلیل و پستی نزن تا نتونستی پلن درست و درمونی پیدا کنی و بهپاهاش بتونی به سود دهی مستمر برسی
    آشفتگی و بینظمی در روش تحلیلتان کولاک میکند
    یکم ریلکس
    برو تو لاک خودت و سعی کن منطقی بالا و پایین شدن قیمت را تجزیه و تحلیل کنی
    وقتی یکم تحلیل میکنی و بعضا تیپی میخوره فکر میکنی دیگه بازار تو دستته ولی اول خطا رفتن همینجاست
    -----------------------------------------------
    تقریبا صد درصد افرادی که تو فروم پست تحلیلی میزنن نتونستن به روش سود ده برسند پس لطفا این کارها را در خانه و روی حساب اقعی تست نکنید
    بازار سهل و ممتنع نیست
    بازار نیاز به هوش سرشار و پشتکار و اراده ی آهنین دارد
    تنها راه موفق در پس پردهی زحمت و نور چراغ و .....به دست خواهد آمد
    ---------
    سال خوش

2. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از WINNER تشکر کرده اند: gold,syzygy

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 185 بار در 108 پست
    میزان امتیاز
    380Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ممنون از راهنماییتون . من پلن معاملاتی دارم . آشفتگی هم ندارم چند تا اشتباه کردم و اونم باعث شد تا روشی که روش کار میکردم و 90% برام درست بود 100% بشه

4.  

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 185 بار در 108 پست
    میزان امتیاز
    380Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    من تنها دلیلی که تو این فروم هستم اینه که به علت بیماری خونه نشین شدم و اجازه کار و فعالیت جسمانی ندارم

برای سرگرمی دارم تحلیل میزارم . نقاطی هم که مشخص میکنم نقاط مهمیه و در کل منطق بازارمالی جهانیه . شاید تو 50 تا پست اخرم 5 تا اشتباه کرده باشم و سعی میکنم ازین به بعد این اشتباهات را نکنم که باعث ناراحتی شما بشه . مطمعن باش که تو اولین فرصت دیگه تو هیچ فروم ایرانی نمیام چون وقتی یه ایرانی میگه موفق باشی منظورش اینه که میخوام سر به تنت نباشه و در کل به اون شخص حسادت میکنه
    من کل زندگیم بخاطر مشکلاتی که داشتم و محدودیت هایی که باهاش میجنگیدم و انسانهایی که فقط بهم میگفتن نه نمیتونی و این کار نشدنیه و ... تونستم به همه آرزوهام و هدف هام برسم .کارهایی که 1 انسان سالم و معمولی هم نتونست اونارو انجام بده . شما آخرین نفر نیستی و بعد شما هم بازم هست کسانی که فقط دارن پیشرفت یکی دیگه را نگاه میکنن و منتظر یه لغزش ازون شخص هستن تا ازش ایراد بگیرن ولی من با این لغزشا بزرگ شدم و هر رووز یه پله بالاتر میرم ولی شما سر جای اولت میمونی و میپوسی

شما هم الان دنبال ظاهر قضیه هستی و تا زمانی که من و امثال منو نمیشناسی در مورد کسی قضاوت کن .

6.  

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 195 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    1099Array = 33
    قدرت امتیازدهی
    33
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط WINNER نمایش پست ها
    ...

بازار نیاز به هوش سرشار و پشتکار و اراده ی آهنین دارد
    تنها راه موفق در پس پردهی زحمت و نور چراغ و .....به دست خواهد آمد
    ---------
    سال خوش
    نقل قول نوشته اصلی توسط syzygy نمایش پست ها
    من تنها دلیلی که تو این فروم هستم اینه که به علت بیماری خونه نشین شدم و اجازه کار و فعالیت جسمانی ندارم

برای سرگرمی دارم تحلیل میزارم . نقاطی هم که مشخص میکنم نقاط مهمیه و در کل منطق بازارمالی جهانیه . ...
    من کل زندگیم بخاطر مشکلاتی که داشتم و محدودیت هایی که باهاش میجنگیدم و انسانهایی که فقط بهم میگفتن نه نمیتونی و این کار نشدنیه و ... تونستم به همه آرزوهام و هدف هام برسم .ک
    ...
    تا زمانی که من و امثال منو نمیشناسی در مورد کسی قضاوت کن .
    سلام بر هر دو دوست عزیز و گرامی

هوش و پشتکار همه دوستان من ( و شما ) مثال زدنیست.
    حتما سوء تفاهمی شده.
    من به شخصه از پست های هر دو شما استفاده میکنم. و هر روز به دنبال پست جدیدی از شما و سایر دوستان میگردم.
    همیشه نکات مثبت وجود دارد که آنها را باید مد نظر قرار داد.

سالی با آرامش و سلامتی و موفقیت برای شما ( و خودم ) آرزومندم.
    ویرایش توسط guest : 03-23-2019 در ساعت 03:19 AM

8. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از guest تشکر کرده اند: ali-66,syzygy

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 241 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    828Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
    http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

10. کاربر زیر به خاطر این پست از r-kamyab تشکر کرده است: guest

صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 21293031