سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری - صفحه 26
صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 16242526
نمایش نتایج: از 251 به 254 از 254
    بخش پشتیبانی دانشگاه

تشکر از ایشان ، 11 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    45Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط halizadeh نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید متاتریدر قسمت new orderبه مشکل پیدا کرده .تمام قسمت ها مخفی شده

مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

متا تریدر رو حذف کردم .دوباره نصب کردم درست نشد.

سلام بنده ادمین بخش آموزش دانشگاه هستم.
    سوال شما یک سوال آموزشی است. لطفا سوالات آموزشی هر درس را در بخش مربوط به آن بپرسید تا پاسخ خود را دریافت کنید.
    با تشکر

2. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از PCMTU Support تشکر کرده اند: halizadeh,PCMCoach

کاربرجدید

تشکر از ایشان ، 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    12Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام واحترام و تشکر قدردانی از&nbsp; جناب اقای درزی <br><br>با تشکر از توضیحات خوب حضرتعالی پیرامون ویدیوی الحاقی درس کار با سایت و کابین تریدری که بنده نکته های زیادی را یاد گرفتم .<br><br>استاد محترم جناب اقای درزی سوالی داشتم از خدمتتان&nbsp; اینجانب امیرعلی درستی از دانشجویان ترم اول&nbsp; دانشگاه PCM دروس کار با سایت کابین تریدری ومتاتریدر 1 ودرس بازارمالی جهانی را ترم گذشته پاس کرده بودم و لی اشتباها مجددا همین دروس را مجددا انتخاب کرده ام .ضمن عرض پوزش از این مشکل پیش&nbsp; امده ، هرچند نکات زیادی را با دیدن مجدد&nbsp; فیلم های ارسالی یاد گرفته ام .می خواستم از جنابعالی سوال کنم&nbsp; ایا قابل انصراف هستند.&nbsp; یا اینکه مجدا باید پاس نماییم هر چند مهلت حذف واضافه انها گذشته است. با وجود این استاد عزیز اینجانب با هایت و راهنمایی های جنابعالی اطلاعات زیادی پیرامون مسایل بازارمالی جهانی کسب کرده ام .اگر امکان دارد ما را راهنمایی نمایید. با تشکر مجدد

4.  

بخش پشتیبانی دانشگاه

میزان امتیاز
    45Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers
    Array

پرسش و پاسخ عمومی دانشگاه تریدری

...

6.  

بخش پشتیبانی دانشگاه

میزان امتیاز
    45Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sociology نمایش پست ها
    با سلام واحترام و تشکر قدردانی از&nbsp; جناب اقای درزی <br><br>با تشکر از توضیحات خوب حضرتعالی پیرامون ویدیوی الحاقی درس کار با سایت و کابین تریدری که بنده نکته های زیادی را یاد گرفتم .<br><br>استاد محترم جناب اقای درزی سوالی داشتم از خدمتتان&nbsp; اینجانب امیرعلی درستی از دانشجویان ترم اول&nbsp; دانشگاه pcm دروس کار با سایت کابین تریدری ومتاتریدر 1 ودرس بازارمالی جهانی را ترم گذشته پاس کرده بودم و لی اشتباها مجددا همین دروس را مجددا انتخاب کرده ام .ضمن عرض پوزش از این مشکل پیش&nbsp; امده ، هرچند نکات زیادی را با دیدن مجدد&nbsp; فیلم های ارسالی یاد گرفته ام .می خواستم از جنابعالی سوال کنم&nbsp; ایا قابل انصراف هستند.&nbsp; یا اینکه مجدا باید پاس نماییم هر چند مهلت حذف واضافه انها گذشته است. با وجود این استاد عزیز اینجانب با هایت و راهنمایی های جنابعالی اطلاعات زیادی پیرامون مسایل بازارمالی جهانی کسب کرده ام .اگر امکان دارد ما را راهنمایی نمایید. با تشکر مجدد
    سلام بنده ادمین بخش آموزش دانشگاه هستم.
    دوست عزیز برای حل این موضوع لطفا شماره دانشجویی و ایمیل خود را به بخش پشتیبانی تلگرامی به آیدی زیر ارسال کنید. با تشکر
    pcmtu_support@

8.  

صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 16242526