سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
پرسش و پاسخ عمومی
صفحه 1 از 13 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 129
    مدیر طرح و برنامه واحد آموزش دانشگاه پی سی ام

تشکر از ایشان ، 220 بار در 108 پست
    میزان امتیاز
    229Array = 3
    قدرت امتیازدهی
    3
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array

پرسش و پاسخ عمومی

با عرض سلام و ادب خدمت شما؛

این تاپیک به پرسش و پاسخ های عمومی کاربران محترم درباره دانشگاه تریدری پی سی ام اختصاص دارد.

هر گونه سوال درباره دانشگاه، دروس و واحدها، برنامه ها و ... که قبل از ورود به دانشگاه دارید در اینجا مطرح بفرمائید.

برای دانشجویان عزیز در هر مقطع و هر دوره ای تاپیک های جداگانه ای جهت پرسش و پاسخ تخصیص داده شده است.

برای دریافت پاسخ از سوی مدیران لطفا صبور باشید، در اسرع وقت و بصورت کامل پاسخ شما در همین جا ارسال خواهد شد.

برای تسریع امور می توانید ابتدا تمامی پرسش و پاسخ های قبلی کاربران دیگر را مطالعه کنید و اگر مورد مشابهی نیافتید درخواست خود بطور روشن و واضح طرح بفرمائید.

اصل اول در پرسش و پاسخ ها و دریافت راهنمائی و کمک، مطرح نمودن سوالات بطور شفاف و کامل است، لطفا شرح کاملی از مساله یا مشکل خود دهید و در صورت نیاز تصویر آنرا هم ضمیمه نمائید.

کاربران مطلع و یا دوستان دیگر هم می توانند در روال پاسخگوئی شرکت کنند اما پاسخ های تکمیل کننده از سوی مدیران منتشر خواهد شد.

با سپاس فراوان

2. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از PCMCoach تشکر کرده اند: Arashmahmoudvand,FirstLine,Sadegh86,Sylar

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    19Array = 1
    قدرت امتیازدهی
    1
    pcmbrokers
    Array
    سلام . جناب آقای درزی! یک تازه کار بعد از پایان ترم اول ، چقدر توانمندی معامله گری خواهد داشت؟ با فرض اینکه هر آنچه که آموزش میدهید را بخوبی و کامل آموخته باشد. متشکرم

4. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از Isometric تشکر کرده اند: Sylar,بابافرخ

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 27 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    37Array = 2
    قدرت امتیازدهی
    2
    pcmbrokers
    Array
    .......................
    ویرایش توسط بابافرخ : 10-24-2018 در ساعت 01:10 AM

6. کاربر زیر به خاطر این پست از بابافرخ تشکر کرده است: Sylar

کاربرجدید

تشکر از ایشان ، 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام .
    انچه در وبینار اشاره شد که دروس ترم یک رایگان هست ولی برای انتخاب تحلیل تکنیکال و کارگاهش نیاز به امتیاز داشتن هست . با توجه به اینکه من دانش بسیار جزئی در این خصوص دارم و امادگی انجام معاملات را ندارم . این موضوع کمی مشکل ایجاد میکند . چه راهکاری برای این موضوع هست

8. کاربر زیر به خاطر این پست از pouryanasiri تشکر کرده است: Sylar

میزان امتیاز
    229Array = 3
    قدرت امتیازدهی
    3
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام
    پس از پایان ترم 1 هنوز انتظار معامله گر شدن از دانشجویان نداریم.
    به همین خاطر نحوه امتیازدهی رایگان به آنها را پیش بینی کرده ایم که بزودی شرح خواهیم داد.
    ولی انتظار داریم که آمادگی کامل و اعتماد به نفس خوبی برای دوستان فراتر از محیط های دیگر بسازیم.
    با ارادت

10. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از PCMCoach تشکر کرده اند: FirstLine,Isometric,M.N.Derikvandi,Sylar

میزان امتیاز
    229Array = 3
    قدرت امتیازدهی
    3
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام
    دروس ترم 1 کاملا مسیر خودش را طی خواهد کرد و نحوه امتیازدهی به گونه ای است که یک تازه کار به دردسر نخواهد افتاد.
    نگران نباشید و مطمئن باشید بعد از این همه سال تجربه یک همچین مواردی را در نظر خواهیم گرفت و از قلم نخواهد افتاد.
    راهکارش را بزودی متوجه خواهید شد.
    با ارادت

12. 5 کاربر زیر به خاطر این پست از PCMCoach تشکر کرده اند: FirstLine,Isometric,M.N.Derikvandi,pouryanasiri,Sylar

کاربر عضو

میزان امتیاز
    19Array = 1
    قدرت امتیازدهی
    1
    pcmbrokers
    Array
    سلام و وقت بخیر خدمت مدیر محترم دانشگاه، جناب درزی.
    بنده در سایت بروکری ثبت نام کردم و کلیه مراحل را به اتمام رساندم. در پایان با این پیام مواجه شدم که اگر تا 30 روز اینده حساب خود را شارژ نکنید حساب شما غیر فعال میشود. از توضیحات شما فهمیده ام که بروکری هم منفعتی در پرپایی این طرح بزرگ دارد و باید داشته باشد تا طرح توجیه پذیر شود. ولی نکته اینجا است که برای فردی مثل من تازه فهمیده مفهومی بنام بازار مالی هم وجود دارد قبول کنید سخت است (بقول شما) حتی 100دلار در به بسم الله وارد این کار کند. تقاضا دارم برای کسانی که در ترم اول ثبت نام میکنند این فرجه را ایجاد و قایل شوید که بعد از پایان ترم اول ملزم به واریز وجه به حساب کاربری خود شوند. و ادامه کار در ترم دوم مشروط به این مساله گردد. متشکرم.
    ویرایش توسط Isometric : 10-24-2018 در ساعت 11:26 PM

14.  

میزان امتیاز
    229Array = 3
    قدرت امتیازدهی
    3
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Isometric نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت مدیر محترم دانشگاه، جناب درزی.
    بنده در سایت بروکری ثبت نام کردم و کلیه مراحل را به اتمام رساندم. در پایان با این پیام مواجه شدم که اگر تا 30 روز اینده حساب خود را شارژ نکنید حساب شما غیر فعال میشود. از توضیحات شما فهمیده ام که بروکری هم منفعتی در پرپایی این طرح بزرگ دارد و باید داشته باشد تا طرح توجیه پذیر شود. ولی نکته اینجا است که برای فردی مثل من تازه فهمیده مفهومی بنام بازار مالی هم وجود دارد قبول کنید سخت است (بقول شما) حتی 100دلار در به بسم الله وارد این کار کند. تقاضا دارم برای کسانی که در ترم اول ثبت نام میکنند این فرجه را ایجاد و قایل شوید که بعد از پایان ترم اول ملزم به واریز وجه به حساب کاربری خود شوند. و ادامه کار در ترم دوم مشروط به این مساله گردد. متشکرم.
    با سلام
    در یک فایل ویدئوئی کامل شرح دادیم که برای ترم1 هیچ محدودیتی نداریم.
    نگران نباشید.
    آن پیام ها پیش فرض سایت است و همه دریافت میکنند.
    با سپاس

16. 3 کاربر زیر به خاطر این پست از PCMCoach تشکر کرده اند: FirstLine,Isometric,M.N.Derikvandi

کاربر عضو

میزان امتیاز
    19Array = 1
    قدرت امتیازدهی
    1
    pcmbrokers
    Array
    جناب درزی سلام . از سعه صدر و پاسخ گویی شما کمال تشکر را دارم. بنده در 3 درس اول ترم یک ثبت نام کردم. از وقتی با دانشگاه و شما آشنا شدم مرتبا در این زمینه جستجوهای فراوانی کردم. در یکی از بروکرها که اتفاقا در امارات هم هست حسابی را دیدم که نام آن را cent گذاشته است. کار جالبی است. با تغییراتی اگر آن را اجرا کنید شاید بد نباشد. پیشنهاد میکنم با حداقل موجودی 100 دلار ولی با روش cent این حساب را برای مبتدیان اجرا کنید. حداقل حساب در آن بروکری 5 دلار بود. شما قطعا و مسلما بهتر از بنده میدانید که آن حساب بر حسب سنت کار میکند. روزگار بر شما خوش بادا.
    ویرایش توسط Isometric : 10-25-2018 در ساعت 04:28 PM

18. کاربر زیر به خاطر این پست از Isometric تشکر کرده است: FirstLine

میزان امتیاز
    229Array = 3
    قدرت امتیازدهی
    3
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Isometric نمایش پست ها
    جناب درزی سلام . از سعه صدر و پاسخ گویی شما کمال تشکر را دارم. بنده در 3 درس اول ترم یک ثبت نام کردم. از وقتی با دانشگاه و شما آشنا شدم مرتبا در این زمینه جستجوهای فراوانی کردم. در یکی از بروکرها که اتفاقا در امارات هم هست حسابی را دیدم که نام آن را cent گذاشته است. کار جالبی است. با تغییراتی اگر آن را اجرا کنید شاید بد نباشد. پیشنهاد میکنم با حداقل موجودی 100 دلار ولی با روش cent این حساب را برای مبتدیان اجرا کنید. حداقل حساب در آن بروکری 5 دلار بود. شما قطعا و مسلما بهتر از بنده میدانید که آن حساب بر حسب سنت کار میکند. روزگار بر شما خوش بادا.
    همواره سعی میکنیم در خلال برگزاری امور دانشگاه نظرات دوستان رو هم جمع آوری کنیم.
    سپاس

20. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از PCMCoach تشکر کرده اند: FirstLine,Isometric

صفحه 1 از 13 12311 ... آخرینآخرین