سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
باینری اپشن
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39

موضوع: باینری اپشن

کاربرجدید

تشکر از ایشان ، 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    10Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

باینری اپشن

باسلام وقت بخیر دوستان من در الیمپ ترید و باینری اپشن فعالیت دارم بعضا در بعضی جا ها می بینم یا می شنوم که فلانی روشی داره ترید هاش هشتاد در صد درسته و می فروشه اگه اینطوره پس در اینکه تمرین زیاد می خواد در دمو باید تمرین کنیم شکی نیس ولی اگه این روشا درست باشند تمرین واسه چیه در ضمن اگه درست هم باشه همه این روشو بگیرن ایا بروکر اجازه ترید درستو همیشه میده یا نه .نظر شما چیه .ممنون

2.  

تحلیل گر منتخب فروم

تشکر از ایشان ، 402 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    9029Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط irnavidir نمایش پست ها
    باسلام وقت بخیر دوستان من در الیمپ ترید و باینری اپشن فعالیت دارم بعضا در بعضی جا ها می بینم یا می شنوم که فلانی روشی داره ترید هاش هشتاد در صد درسته و می فروشه اگه اینطوره پس در اینکه تمرین زیاد می خواد در دمو باید تمرین کنیم شکی نیس ولی اگه این روشا درست باشند تمرین واسه چیه در ضمن اگه درست هم باشه همه این روشو بگیرن ایا بروکر اجازه ترید درستو همیشه میده یا نه .نظر شما چیه .ممنون
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید عکس ها و تصاویر را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن تصاویر اینجا کلیک نمائید .

دوست عزیز این چند مورد پوزیشن با حداقل حجم و امروز عصر در عرض یکی دو ساعت گرفته شده
    مایل باشید برام پیام خصوصی بدهید تا در حد توان راهنمائی کنم
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 04-18-2019 در ساعت 01:13 AM

4. 3 کاربر زیر به خاطر این پست از مهدی موسوی تشکر کرده اند: dama,mp_emperor,sadeghfx

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 34 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    55Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    سلام

جناب موسوی ضمن تشکر از شما خواستم در خصوصی مزاحم بشم در مورد این روش باینری اپشن ولی امکان ارسال پیام خصوصی ندارم بابت تعداد کم پستها ممنون میشم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

6. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از dama تشکر کرده اند: بابافرخ,مهدی موسوی

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    9029Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    عملکرد امروز عصر را با حداقل حجم برای ان عده از دوستان میگذارم که مدعی هستند از ترید نمیشه سود کسب کرد
    و از اساتید محترم انجمن که بنده خود را مدیون محبتشان هستم انتقاد کرده و انها را پوشالی مینامند

ضمنا یاداوری اینکه در پاینری روزهای تعطیل بازار هم امکان ترید وجود داره

ویرایش توسط مهدی موسوی : 04-20-2019 در ساعت 09:49 PM

8. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از مهدی موسوی تشکر کرده اند: dama,EhsanSh

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    9029Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array
    در امتداد شب ................

کسب سود مثل اب خوردن

با تشکر از اساتید محترم که صبر را در ابتدای کار بهمون اموختند

ویرایش توسط مهدی موسوی : 04-21-2019 در ساعت 01:19 AM

10. کاربر زیر به خاطر این پست از مهدی موسوی تشکر کرده است: dama

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 390 بار در 259 پست
    میزان امتیاز
    1294Array = 37
    قدرت امتیازدهی
    37
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    در امتداد شب ................

کسب سود مثل اب خوردن

با تشکر از اساتید محترم که صبر را در ابتدای کار بهمون اموختند
    زمان باز بودن هر معامله چقدر بوده است ؟ (تقریبا )

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

12. کاربر زیر به خاطر این پست از guest تشکر کرده است: مهدی موسوی

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    9029Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
    زمان باز بودن هر معامله چقدر بوده است ؟ (تقریبا )
    جناب guest

زمان باز بودن پوزیشن بستگی به نوع ترید داره

اون استیتمنت اول که گذاشتم روش کندلی بود و هر یکدقیقه یک پوزیشن باز میشد و سر یک دقیقه بسته میشد غیر از دو جای موج که دو دقیقه باز میگذاشتم ولی این روش استرس زیاد داشت

روش اخیر بر حسب ساختار شناسی موج هست که خیلی راحته و زمان بستگی به محل نماد در موج داره و همانطور که در یکی از تصاویر میبینید از نیمساعت تا دو ساعت پوزیشن ها را ست میکنم

بنده هیچ موقع نه اهل ترید بودم نه مشتری جمع کردن و نه هنر نمائی ( اگر بودم اقلا یک ادرس تلگرام میگذاشتم ) ولی یکی دو پست اخیر دو نابخرد که عدم توانائی خود را به دیگران تسری داده و کل دنیا را از چشم پول میبینند و بنده را بخواب رفته نامیدند باغث شد چند روز اخیر روی این نوع ترید تمرین کرده و نتیجه را به درخواست کنندگان 20 پوزیشن لایو تقدیم کنم

همانگونه که میبینید در صورت تسلط به این ترید روزانه سرمایه را تا 500 برابر هم میشود افزایش داد که خوشبختانه بنده نه چنین دیدگاهی دارم و نه چنین نیازی و علاقه من به تحلیل صرفا به جهت جنبه علمی ان هست

در خاتمه از دیدن پست اقا خلیل خیلی خوشحال شدم ایشان انسان بامرام و با اخلاقی هستند

14. 4 کاربر زیر به خاطر این پست از مهدی موسوی تشکر کرده اند: ed2008,guest,mp_emperor,بابافرخ

کاربر فعال

تشکر از ایشان ، 390 بار در 259 پست
    میزان امتیاز
    1294Array = 37
    قدرت امتیازدهی
    37
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    جناب guest

زمان باز بودن پوزیشن بستگی به نوع ترید داره

اون استیتمنت اول که گذاشتم روش کندلی بود و هر یکدقیقه یک پوزیشن باز میشد و سر یک دقیقه بسته میشد غیر از دو جای موج که دو دقیقه باز میگذاشتم ولی این روش استرس زیاد داشت

روش اخیر بر حسب ساختار شناسی موج هست که خیلی راحته و زمان بستگی به محل نماد در موج داره و همانطور که در یکی از تصاویر میبینید از نیمساعت تا دو ساعت پوزیشن ها را ست میکنم

بنده هیچ موقع نه اهل ترید بودم نه مشتری جمع کردن و نه هنر نمائی ( اگر بودم اقلا یک ادرس تلگرام میگذاشتم ) ولی یکی دو پست اخیر دو نابخرد که عدم توانائی خود را به دیگران تسری داده و کل دنیا را از چشم پول میبینند و بنده را بخواب رفته نامیدند باغث شد چند روز اخیر روی این نوع ترید تمرین کرده و نتیجه را به درخواست کنندگان 20 پوزیشن لایو تقدیم کنم

همانگونه که میبینید در صورت تسلط به این ترید روزانه سرمایه را تا 500 برابر هم میشود افزایش داد که خوشبختانه بنده نه چنین دیدگاهی دارم و نه چنین نیازی و علاقه من به تحلیل صرفا به جهت جنبه علمی ان هست

در خاتمه از دیدن پست اقا خلیل خیلی خوشحال شدم ایشان انسان بامرام و با اخلاقی هستند
    سلام و تشکر از پاسجتان
    اول از همه
    توجه دوستان را به قسمت های به رنگ آبی از نوشتار آقای موسوی عزیز جلب میکنم.
    ایشان فرد بسیار با تجربه، پشتکار و هوشمندی هستند.
    بنابر این فکر نکنید شما (من ) هم با چند روز تمرین به چنین نتیجه ای نزدیک شویم.
    دوم
    گله از جناب موسوی عزیز که رعایت حال اکثریت امثال من را نمیکنند و جملاتی را نقل میکنند که محرک و دستیابی به آن برای ما بدون کسب تجربه کافی محال است .
    سلامت و موفق باشید.
    ویرایش توسط guest : 04-21-2019 در ساعت 11:43 AM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

16. 2 کاربر زیر به خاطر این پست از guest تشکر کرده اند: بابافرخ,مهدی موسوی

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    9029Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
    سلام و تشکر از پاسجتان
    اول از همه
    توجه دوستان را به قسمت های به رنگ آبی از نوشتار آقای موسوی عزیز جلب میکنم.
    ایشان فرد بسیار با تجربه، پشتکار و هوشمندی هستند.
    بنابر این فکر نکنید شما (من ) هم با چند روز تمرین به چنین نتیجه ای نزدیک شویم.
    دوم
    گله از جناب موسوی عزیز که رعایت حال اکثریت امثال من را نمیکنند و جملاتی را نقل میکنند که محرک و دستیابی به آن برای ما بدون کسب تجربه کافی محال است .
    سلامت و موفق باشید.
    سلام

ضمن تشکر از محبت شما قصدم از گذاشتن این پست و تصویر نشان دادن این امر هست که همانطور که نوشتید اموزش کامل این علم نیاز به ممارست و تمرین داره ولی

ولی مهمترین امری که باعث شده بنده تا به امروز با اشتیاق همه روزه انرا چون یک محصل ابتدائی تمرین کنم این امر مهم هست که حرکت امواج تابع نظم دقیق هست

این یعنی اگر در طول سالیان گذشته یک لحظه به نتیجه غیر از این نظم میرسیدم مطمنا انرا رها میکردم و چون نظمی درون حرکت امواج وجود داره لاجرم قابل فهم و مهار هست

مثل این نماد که درون عکس گذاشتم

خط صورتی زیر قیمت فیبو 168 در صد هست و تعداد کندلهای درون باکس ابی رنگ که بنده رسم کردم هر دو 4 کندله
    این یعنی قیمت به محل چرخش رسیده و میشه به فواصل زمانی نیمساعته بای گرفت

در خاتمه بعرض دوستان میرسانم که کاری که در این تاپیک انجام دادم یعنی گذاشتن چند عملکرد مثبت ،، از روی ناچاری و علیرغم میل باطنیم بود چون چند ورشکسته به تقصیر بدجوری قصد تخریب داشتند

از همگی عذر میخام

ببینید شاهد از غیب رسید

بعد از گذاشتن پست بالا به چارت سر زدم دیدم موج صعودی شروع شده و چون فرصت ویرایش پست باقی بود خواستم با شما به اشتراک بگذارم

ویرایش توسط مهدی موسوی : 04-21-2019 در ساعت 02:32 PM

18. 5 کاربر زیر به خاطر این پست از مهدی موسوی تشکر کرده اند: ed2008,EhsanSh,guest,mp_emperor,بابافرخ

کاربر عضو

تشکر از ایشان ، 157 بار در 104 پست
    میزان امتیاز
    308Array = 11
    قدرت امتیازدهی
    11
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    من نمیدانم دقیقا کی توهین کرده یا نابخرد بوده و ...
    آقای موسوی بیایید یک مساله ای را بررسی کنیم. شما که چند سال در بازار نمیدانم واقعی یا دمو بودید. علت این تعصب به قبولاندن نظم چیست دقیقا ؟
    شما میگویید 500 برابر کردن سرمایه در یک روز. شما این حرفی که میزنید دقیقا میدانید یعنی چه؟! آیا تا به حال از منظر بانکها و موسسات مالی بزرگ به این مساله نگاه کرده اید؟ تا به حال به قسمت های مدیریت ریسک سر زده اید؟
    ممکن هست بگویید فردی که چنین پستی میدهد از سود کردن دیگری ناراحت است. ولی مساله اینجاست که به هیچ وجه اینطوری نیست.
    یک مساله دیگر که همیشه مطرح هست بحث دمو و واقعیت است
    من نمیدانم چطور میخ آید اثبات کنید که این اتفاق در واقعیت رخ داده است. مطمین هستم میدانید که ترید روی دمو و واقعیت مثل خوردن آب و قیر با هم فرق دارد!
    در نهایت شما میگید که نه به خاطر 500 برابر بلکه به خاطر علم است. این مساله جالبی است. اگر واقعا اون 500 برابر سهله 5 برابر هم برای شما مساله ای نیست واقعا دست مریزاد که این همه وقت میگزارید!

20. کاربر زیر به خاطر این پست از shangil تشکر کرده است: EhsanSh

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین