سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
آموزش بهترین کتاب تکنیکال - صفحه 3
صفحه 3 از 23 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 230
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    274Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط vacker نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوست گرامی و عزیز که توضیحاتی به من دادن واقعاٌ متشکرم . من اکثر این کتابا رو دارم و تا الان بخاطر مشغله کاریم تونستم کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی اونم نصفه بخونم . یه بدی که شاید کتاب داشته باشه اینکه بعضی از نکات واقعا مفهومی هست و یکی باید بهت توضیح بده . متاسفانه توی استان بوشهر تریدر نیست . و من بقولاٌ هرچقدر هم که کتاب بخونم و توی فروم پست بدم شاید 30 درصد راه رو برم . ولی اگر استادی باشه که اشکلات آدم رو بگیره مسلما توی پیشرفت آدم خیلی تاثیر داره . من خودم روش اسکالپ رو خیلی دوست دارم چون از انتظار کشیدن بدم میاد وقتی روی حساب دمو کار میکنم همه چیز بر وفق مراده ولی همین که پا تو حساب ریال میگذارم انگار همه منتظرن من بشینم پای چارت اونوقت که هرچی سیگنال میده دقیقاٌ برعکس جواب میده .
    من خیلی دوست دارم امواج الیوت . چنگال آندرو و بقیه ابزار بازار رو یاد بگیرم الان هم موقعی نیست که بشینم تو خونه بگم خودم تنهایی همه اینها رو فقط با خوندن یاد میگیرم . چون واقعا اساتیدی هستن که میتونن تجربشون در اختیار آدم بگذارن تا تجربه ای که شاید من در طول 5 سال بخوام بدست بیارم در عرض 2 سال بدست بیارم . و اگر از اساتید کسی هست که بتونه الفبای این ابزار رو طوری یادم بده که خودم با خوندن مباحثش متوجه بشم واقعا ممنون میشم .
    vacker_i
    h.r.azarban@gmail.com
    سلام
    دوست گرامی شما میتونید از تاپیک زیر نیز استفاده کنید.

http://pcmbrokers.org/forum/showthre...8C%D9%86%DA%AF
    شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند
    عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند
    دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند
    بخند خدا با توست

کاربر عضو

میزان امتیاز
    111Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    دوستان کسی کتاب (راهنمای کامل اندیکاتور ها و نمودار های رایج در تحلیل تکنیکال نویسنده : استیون بی . آکالیس ترجمه محمد کریم طهماسبی ) رو مطالعه کرده .
    هر کسی مطالعه کرده میشه لطف کنه در مورد محتوای مطالب کتاب توضیح مختصری بده .
    با تشکر

کاربر عضو

میزان امتیاز
    40Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    دوستان میتوانید سایت های که اخبار در مورد بازار تبادلات ارزی وبورس میدهند معرفی کنید
    ممنون

عضو تیم پرایس اکشن

میزان امتیاز
    14019Array = 167
    قدرت امتیازدهی
    167
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام دوست عزیز در همین انجمن روزانه اخبار مهم بازار عنوان وتحلیل وبررسی میشه که بیشترشون هم تحلیلهای معتبری هستند ،
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

کاربر عضو

میزان امتیاز
    13Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharom نمایش پست ها

درود بر شما ... من اگر جای شما بودم و فقط به زبان پارسی مسلط بودن اینگونه برنامه ریزی می کردم برای مطالعه :

1. 23 اصل موفقیت وارن بافت ( فقط 23 اصل انتهای کتاب )

2. کندل استیک - کل کتاب
      لینک دانلود : PICOFILE

3. کتاب الگوهای هارمونیک در بازارهای سرمایه ( فییوناچی و ترازهای آن ؛ بخش چهارم - فصل پنجم تا فصل هشتم ) { نوشته : علی محمدی }
    4. کتاب آشنایی مقدماتی با بورس بین الملل (بخش؛ الگوهای کلاسیک - از صفحه 79 تا 93 ) { نوشته حامد خسروی}
      لینک دانلود : PICOFILE

5. کتاب الگوهای هارمونیک در بازارهای سرمایه ( شکاف های قیمت و انواع آن - بخش دوم کتاب ) { نوشته : علی محمدی }

6. نقاط پیوت پونت ( مرداد ماه امسال کتاب کاملی در این رابطه در وبلاگم انتشار می دهم ولی فصل 8 کتاب دوئل با روند محمد شعبانی در این مورد نیز مفید است )

7. کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه - جان مرفی ( فصل چهارم - قستهای ؛ تعریف روند - روند سه جهت دارد - روندها به سه دسته تقسیم میشوند - حمایت و مقاومت - خطوط روند - خط کانال - خطوط روند داخلی )

8. کتاب دوئل با روند ( فصل اول : شناسایی پیوت ها) {نوشته محمد شعبانی }

9. کتاب دوئل با روند ( فصل دوم : معرفی روند ها ؛ بخش های 3.2 تا 7.2 ) {نوشته محمد شعبانی }
    10. کتاب آموزش روش چنگا اندری {نوشته وحید درزی ) برای اینکه دیدی نسبت به این ابزار پیدا کنید .
    11. مدیریت سرمایه در بازارهای مالی (پیشنهاد می کنم کل کتاب را مطالعه بفرمایید ) { نوشته بنت ای مکدوول ؛ ترجمه رامسری و محامی }

تا به اینجا اطلاعات لازم و پایه ای لازم را فرا می گیرید بعد از این می بایست نوع روحیه خود را شناسایی کنید که تریدر مغز شما چگونه است ؟
    سیستم معاملاتی مناسبی را بر طبق روحیه خود انتخاب کنید و هر روز تمرین کنید یعنی بک تست بگیرید برای اینکار هم به شما استفاده از تست اکسپرت که در نرم افزار متاتریدر 4 گذاشته شده است را پیشنهاد می کنم ... از اول هر سال شروع کنید که دیدتان نسبت به تاریخ های مختلف آشنا شود ... به ساعت باز شدن بازارها دقت کنید ... اگر بازار تبادلات ارزی کار می کنید به روزهای جمعه توجه داشته باشید ...
    سیستمی که من به شما برای شروع پیشنهاد می کنم که بسیار ساده و راحت است سیستم معاملاتی است که در فصل دوم کتاب دوئل با روند آورده شده ، می باشد . حداقل به مدت 6 ماه دمو کار کنید و سپس مبلغ حداقل 2 هزار دلار را برای ترید تمرینی خود در نظر بگیرید و به مدت 1 سال با ترید کنید . مدیریت سرمایه حرف اول را می زند .
    این بازار صبر می خواهد ... پس تا جایی که می توانید صبور باشید و از شکستهای خود درس بگیرید ..
    4 دفتر تهیه کنید :
    دفتر شماره 1 : جهت یاداشت ترید ها در روز ؛ اشتباهات و اشکالات خود و سیستم معاملاتی خود را بنویسید
    دفتر شماره 2 : جهت جمع بندی هفتگی اشتباهات و همچنین سود و ضرر ها در هر سهم یا جفت ارز ... و امتیاز دادن به خود و سیستم نسبت به هفته ی قبل ...
    دفتر شماره 3 : جهت جمع بندی فصلی اشتباهات و همچنین سود و ضرر ها در هر سهم یا جفت ارز ... و امتیاز دادن به خود و سیستم نسبت به فصل قبل ...

هیچ موقع مطالعه ی خود را قطع نکنید . . .
    بعد از اینکه اطلاعات پایه بر ذهن شما حک شد به سراغ مطالعه کتاب های هارمونیک تریرد مقدماتی و پیشرفته بروید ... سپس به سراغ آموزش تحلیل زمانی بروید ... و آخر به سراغ آموزش سیستم های معاملاتی چون ایچیموکو بروید ... و اگر به سطح بالایی از اطلاعات رسیدید به شما پیشنهاد می کنم به سراغ آسترولوژی بروید ...
    سلب مسئولیت : تمامی مطالب نظر شخصی بنده است ... حتما با یکی از اساتید امر مشورت نمایید .

با سلام
    من حدود چند ساله كه در بازارهاي سرمايه فعاليت مي كنم. به نظر من بدون ياديگري تحليل تكنيكال، هارمونيك و اليوت نبايستي در اين بازار فعاليتي داشت. در خصوص منابع معرفي شده متاسفانه كتاب تحليل تكنيكال خوبي در كشور نداريم. كتاب مورفي بد نيست اما مطالبش خيلي قديمي و در عين حال كم است. من كه از كتاب هاي لاتين استفاده كردم. شنيدم دكتر علي محمدي يك كتابي در خصوص تحليل تكنيكال نگاشته اند كه سرفصل هاي ارائه شده آن را جالب و در عين حال جديد ديده ام (در يكي از سايت اين فهرست ارائه شده است) اما هنوز نتوانسته ام آن را به دست آورم (ظاهرا هنوذ منتشر نشده است) اما كتاب هاي الگوهاي هارمونيك و به خصوص هارمونيك پيشرفته ايشان را خوانده و بسيار استفاده برده ام. كتاب اليوت ايشان نيز كامل بوده اما به دليل سخت بودن مباحث اليوت بايستي چند بار مطالعه شود.
    در خصوص الگوهاي شمعي نيز من كتاب ايشون و همچنين نيسون را مطالع كردم كه به نظرم كتاب ايشون به دليل جديد بودن از كتاب نيسون بهتره ضمن اينكه تعداد الگوهاي معرفي شده آن نيز بيشتر مي باشد.
    در رابطه با چنگال آندروز منبع مناسبي نيافته ام.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    دروددوستان چندین مقاله از شرکت خدمات تجاری ایمانی هست که در سایت fxf1.comمیتوانید دریافت کنید این مقاله ها با زبان بسیار شیوا و ساده در مورد اموزش تکنیکال برای مبتدیان گفته شده و اساس و بنیان تکنیکال را بیان میکنند مخصوصا برای دوست عزیزمان اقای اذربان بسیار مفید میباشد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    تحلیل تکنیکال جان مورفی كتاب پايه ميباشد اول اينو بخونيد

کاربر عضو

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    کتاب دوئل با روند به صورت پي دياف كسي نداره ؟ خود آقاي ازادي اگر ميشه لطف كنند بزارن برا دانلود

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15689Array = 210
    قدرت امتیازدهی
    210
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط jadidian نمایش پست ها
    کتاب دوئل با روند به صورت پي دياف كسي نداره ؟ خود آقاي ازادي اگر ميشه لطف كنند بزارن برا دانلود
    سلام

پی دی افش من ندیدم ولی اگر تو اینترنت سرچ کنید میتونید بصورت اینترنتی کتاب تهیه کنید .
    دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

https://t.me/Mostafatrader

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    59868Array = 674
    قدرت امتیازدهی
    674
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط jadidian نمایش پست ها
    وقتی قیمت کتابش 2600 تومان هست که کسی پی دی اف دانلود نمی کنه.

در خصوص جمله قرمزت ترجیح میدم توضیح اضافی ندم ، امیدوارم در آینده بیشتر به جمله هات فکر کنی.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

صفحه 3 از 23 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین