سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.

برای تماس با ما از این فرم استفاده کنید
آموزش بهترین کتاب تکنیکال - صفحه 23
صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 13212223
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 230
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    9Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط enrico 21 نمایش پست ها
    کتاب سیستم مدیریت سرمایه معامله گر از بنت ا مک داول هم بیشنهاد میدم بخونید خیلی بدردتون میخوره
    http://www.ketabforooshe.com/536-sys...oamelegar.html

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15806Array = 213
    قدرت امتیازدهی
    213
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    کتاب شاخص های تکنیکال: علی لطفی
    دوستانی که حساب live نزد pcm دارند و تمایل به دریافت تحلیل رایگان از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

https://t.me/Mostafatrader

کاربر عضو

میزان امتیاز
    9Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    دوئل باروند

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    60323Array = 679
    قدرت امتیازدهی
    679
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    چند تا بحث کلی هست که برای جلد چهارم از مجموعه 10 جلدی نگاه نو به بازار دارم کار میکنم. ایشالله اگر بتونم برای انتهای سال 94 جلد 4 ام را آماده کنم احتمال داره روی اخطارها کار بشه. هنوز تصمیم قطعی نگرفتم موضوع آخر مرداد مشخص میشه و شروع به نگارش میکنم محتوای کلی و سر فصل ها مشخص هست .....
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    13033Array = 151
    قدرت امتیازدهی
    151
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
    چند تا بحث کلی هست که برای جلد چهارم از مجموعه 10 جلدی نگاه نو به بازار دارم کار میکنم. ایشالله اگر بتونم برای انتهای سال 94 جلد 4 ام را آماده کنم احتمال داره روی اخطارها کار بشه. هنوز تصمیم قطعی نگرفتم موضوع آخر مرداد مشخص میشه و شروع به نگارش میکنم محتوای کلی و سر فصل ها مشخص هست .....
    سلام خدمت شما مهندس عزیز
    به به به سلامتی کتاب چهارم هم دارید تدوین میکنید خیلی خوشحال شدم از این خبر ....
    امار اینکه کتابهای قبلی شما را هرکدام چند مرتبه خواندم از دستم در رفته دیگه ولی در هر بار مطالعه باز هم نکته ای برای یادگیری دارند و حس تازه گی در آنها موج میزند ...دیروز برای چندمین بار مرورشون کردم و همیشه در اولویت اول کتابهایی که خوانده ام قرار دارند...هیچ کس نمیتواند نقش موثر شما را در راهنمایی و هدایت جامعه معامله گران ایرانی نا دیده بگیرد...
    همه اینها را گفتم که هم بدانید ما به اهمیت کار شما آگاهیم و هم اینکه بدانید با مطالب خود خواننده را در حد بالایی متوقع ساخته اید و بدانید که رسالت سنگینی بر دوش خود دارید و ما منتظر خرق عادت دیگری هستیم...مهندس کارت سخت شد....
    انشالله همیشه سلامت و ثروت مند باشید...

کاربر فعال

میزان امتیاز
    368Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
    سلام
    نیما جان به شدت منتظر کتابی بعدیتان هستیم

کاربرجدید

میزان امتیاز
    7Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام به همه
    مخصوصا سلام به جناب اقای نیما ازادی جدا ارادت دارم خدمتتون . دو تا از کتاب های شما رو خوندم / باید بگم چندین بار خوندم / اینطور بگم وقتی کتاب اول شما دوئل با روند رو خوندم تمام مطالبی که جسته و گریخته در پی دی اف های مختلف و کتابهای دیگر خونده بودم در مغزم کلاسه بندی و طبقه بندی شدند / نحوه استفاده از فیبو ناچی رو در کتاب رکن سوم بازار بطور دقیق و شفاف توضیح دادید / فرمودید می خواهید کتاب چهارم رو تالیف کنید خوشحال شدم / ولی متاسف شدم چون تا حالا از کتاب سوم تون خبر نداشتم میشه بفرمایید کدوم کتاب تا تهیه کنم
    ممنون

کاربر فعال

میزان امتیاز
    368Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط alester نمایش پست ها
    سلام به همه
    مخصوصا سلام به جناب اقای نیما ازادی جدا ارادت دارم خدمتتون . دو تا از کتاب های شما رو خوندم / باید بگم چندین بار خوندم / اینطور بگم وقتی کتاب اول شما دوئل با روند رو خوندم تمام مطالبی که جسته و گریخته در پی دی اف های مختلف و کتابهای دیگر خونده بودم در مغزم کلاسه بندی و طبقه بندی شدند / نحوه استفاده از فیبو ناچی رو در کتاب رکن سوم بازار بطور دقیق و شفاف توضیح دادید / فرمودید می خواهید کتاب چهارم رو تالیف کنید خوشحال شدم / ولی متاسف شدم چون تا حالا از کتاب سوم تون خبر نداشتم میشه بفرمایید کدوم کتاب تا تهیه کنم
    ممنون

کاربرجدید

میزان امتیاز
    13Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام

تحلیل تکنیکال جان مورفی از نظر بنده بسیار جالب و دارای نکات کلیدی مهمی که با کمی دقت کار امد نیز می باشد/

کاربرجدید

میزان امتیاز
    12Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام و ارزوی موفقیت روزافزون برای دوستان
    من تازه واردم.اما یه پیشنهاد داشتم.اگه دوستان علاوه برمعرفی کتاب ،لینک اون و هم میزاشتن بهتر بود.
    ممنون

صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 13212223