اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Experts and Indicators

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Experts and Indicators

سلام دوستان

آقا یک سوال :

اگه یک فکر و یک ایده داشته باشیم و بخواهیم اکسپرتش کنیم یا اندیکاتورش تولید بشه چیکار باید بکنیم؟؟
    واقعاً لزوم شکل گیری یک تیم قوی مسلط به برنامه نویسی و .... حس میشه!
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    سلام دوستان

آقا یک سوال :

اگه یک فکر و یک ایده داشته باشیم و بخواهیم اکسپرتش کنیم یا اندیکاتورش تولید بشه چیکار باید بکنیم؟؟
    اگه این تیم دست به دست هم بدهند واقعا محشره اما مشکلی که هست MQL زیان تخصصی که در حالی که راحت هست اما ناآشنا است. من که رشته ام کامپیوتر هنوز در بعضی از توابع اش مشکل دارم. اما اگه توابع محلی اش شناسایی شه زبان بسیار راحتی و تقریبا شبیه به c++ و c هست. خوبی MQL اینه help بسیار قوی داره. من اگه پروژه زمان تکمیل کردم در مورد شرح توابع شروع خواهم کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
      اگه این تیم دست به دست هم بدهند واقعا محشره اما مشکلی که هست MQL زیان تخصصی که در حالی که راحت هست اما ناآشنا است. من که رشته ام کامپیوتر هنوز در بعضی از توابع اش مشکل دارم. اما اگه توابع محلی اش شناسایی شه زبان بسیار راحتی و تقریبا شبیه به c++ و c هست. خوبی MQL اینه help بسیار قوی داره. من اگه پروژه زمان تکمیل کردم در مورد شرح توابع شروع خواهم کرد.
      ایده ها و نظرهای زیاد و خوبی در فروم وجود دارند .تشکیل گروه های تخصصی برای پیاده کردن و عملیاتی کردن این ایده ها ضروریه که امیدوارم به زودی به این مرحله هم برسیم.

نظر

سلام دوستان

آقا یک سوال :

آقا مهندس سلام
        ببخشید جسارت میکنم
        شما که میدانید اکسپرت ، یعنی توجه نکردن به حس بازار.چگونه میخواهید حس رو وارد اکسپرت کنید ؟خودتان اصلا" به اکسپرت علاقه ندارید آنوقت داری تشویق میکنید بیاید اکسپرت بسازیم ؟
        لطفا" توضیح دهید؟
        شاد سراسر وجودتان
        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
        account demo

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
          آقا مهندس سلام
          ببخشید جسارت میکنم
          شما که میدانید اکسپرت ، یعنی توجه نکردن به حس بازار.چگونه میخواهید حس رو وارد اکسپرت کنید ؟خودتان اصلا" به اکسپرت علاقه ندارید آنوقت داری تشویق میکنید بیاید اکسپرت بسازیم ؟
          لطفا" توضیح دهید؟
          شاد سراسر وجودتان
          از کجا میدونید حس رو نمیشه برد توی اکسپرت؟
          من میخواهم فکرم رو توی قالب نرم افزار ببرم.

اگر بتوانیم چند تا برنامه نویس کارکشته رو بکشیم اینجا برنامه زیاده .... کاش بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
            آقا مهندس سلام
            ببخشید جسارت میکنم
            لطفا" توضیح دهید؟
            شاد سراسر وجودتان
            سلام
            همین امروزه در مسابقات روبوکاپ روبات ها طوری برنامه نویسی میشوند که یاد میگیرند چگونه فوتبال بازی کنند
            بسیار زیباست که میبینیم یک روبات در خط دفاع بدون این که به او گفته شود بعد از چند بار پاس رو به عقب دادن و گل خودن دیگر هرگز این کار را نمیکند
            یا جارو برقی هایی وجود دارند که نقشه خانه ی شما رو یاد میگیرن و دفعه ی اول اگر در مدن 2 ساعت خانه شما رو جارو کنند دفعه ی بعدی 1:30 و بعد 1:15 و در طی چند بار بهینه ترید روش جارو کردن رو در حانه ی شما یاد میگین
            و برنامه ها مسائل ریاضی ای رو اثبات میکند که ریاضی دانان سالیان سال هست که نتوانستند ان مسائل رو حل کنند
            خب با این همه پیشرفت در برنامه نویسی روبات ها شاید هم اتفاقی که توی فیلم نابودگر یا ماتریکس و بسیاری از فیلم های دیگر افتاد به واقیت برسه...
            خواستم از قدت و هوش و حس روبات ها براتون بگم ...
            حالا اگر کسی سرمایه ای داره میتونه خرج یک پروژه بزرگ برای ساخت برنامه ای کنه که قوانین و چراچوب ترید و تحلیل رو بهش بدید و خودش یاد بگیره که چگونه ترید کنه سود آور تره...
            اینایی که مینویسم واقعیت داره میتونید تحقیق کنید!
            حالا توی ایران کار گروهی معنی نمیده واسه همین یک آدم باهوش میشینه و مدت زیادی رو صرف ساخت یک برنامه میکنه و چون تنها بوده واسه همین برنامش اونقدرا هم باهوش از آب در نمیاد ولی ممکنه در حد همون هوش کم هم برای آقای آزادی کافی باشه...

موفق و دنبال کننده ی اخبار هوش مصنوعی باشید
            /*صادق
            هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
            باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
            .

نظر

سلام دوستان

آقا یک سوال :

با سلام شکل گیری یک تیم قوی مسلط به برنامه نویسی مستلزم آموزش (هر چند مختصر) کاربران انجمن هست.
              همان حرکتی که شما در تکنیکال انجام دادید را می توان دنبال کرد. در اوایل امر خیلی از تحلیل ها غلط یا نپخته یا آماتور بود ولی در حال حاضر خیلی از دوستان دید خوبی نسبت به بازار پیدا کردند.

برای یادگیری زبان MQL دوستان می توانند ابتدا کتاب آقای رامین یزدان شناس با نام شاخص های تکنیکی و معاملات خودکار در بازار فارکس را مطالعه کنند.
              در مرحله دوم بنده پیشنهاد می کنم پی دی اف آموزشی آقای سعید ترک نژاد و همچین مثال های آقای مهندس امیر بابک تیموریان را دانلود و مطالعه کنند.

پ.ن : توصیه شخصی بنده این هست برای درک بهتر مفاهیم دوستان ابتدا ++C را مطالعه کنند بعد برند سراغ MQL

توجه داشته باشید که یادگیری زبان mql بسیار ساده است و مهم پیاده کردن ایده به زبان نرم افزاری است (در ++C می گویند طراحی الگوریتم یا رسم فلوچارت)
              هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
              چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

نظر

اکسپرت اگر برای ترید باشه که خود اکسپرت معامله کنه و پوزیشن بگیره من مخالفم ( البته نظر شخصیمه )
                ولی اگر برای کمک به تریدر استفاده شود خوب هست
                مثلا وقتی معامله ای را انجام دادیم تارگت را 162 درصد فیبو قرار دادیم و به هر دلیلی پای سیستم نبودیم اکسپرتی که با رسیدن به 127 درصد نیمی از سود را ببندد و استاپ را نقطه ورود انتقال داده شود در نبود تریدر خوب است... و از این قبیل . . .
                من اکسپرتی دارم که بر اساس سیستمی شب ها 20 پیپ سود میدهد ولی استفاده نمی کنم. حتی سیستمی دارم که خودم طراحی کردم( البته بر اساس تحلیل ) ولی اگر اکسپرت هم بشه بازم دید من با دید اکسپرت متفاوت می باشه.
                تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                در این سایت و در تلگرام
                SmartSignalFX@

نظر

با سلام
                  فکر میکنم اگه بشود اکسپرتی درست کرد که حتی شعور هم نداشته باشه اما بتواند از زمان مانیتورینگ ما بکاهد و ما را فقط به سمت مطالعه و مدیریت سوق دهد چه شود چه رسد به اینکه کمی هم شعور چاشنیش بشه فکر میکنید دور از واقعیت هرگز فیلم های 40 و 50 سال گذشته را ببینید با امروز مقایسه کنید شعر سال 2000 داریوش گوش کنید که 10 سال قبل از سالش اجرا شده به معنای آن دقت کنید با امروز قیاس کنید
                  پس در توانایی های خود شک نکنید که هیچ چیز در این عالم دور از دسترس نیست و راز آدمهای موفق خود باوری است
                  موفق و شاد باشید
                  آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                  آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                  پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                  پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                  پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

از کجا میدونید حس رو نمیشه برد توی اکسپرت؟
                    من میخواهم فکرم رو توی قالب نرم افزار ببرم.

اگر بتوانیم چند تا برنامه نویس کارکشته رو بکشیم اینجا برنامه زیاده .... کاش بشه.
                    با سلام خدمت شما دوست عزيز
                    بنده در امر برنامه نويسي ام كيو ال تا حدودي فعاليت كردم
                    چند نكته به ان رسيدم
                    چون زبان ام كيو ال زبان خيلي ضعيفي است اگر بخواهيم تمام جوانب بازار را در نظر بگيريم براي برنامه خيلي سنگين ميشود و گاهي مواقع انقدر كند عمل ميكند كه از بازار جا مي ماند
                    ولي در هر صورت اگر شما يك استراتژي خاص داريد بايد جزئياتش را بگوئيد و اگر استراتژي شما گسترده شود به همان اندازه در پياده سازي ان مشكل به وجود مي ايد در هر صورت بنده اماده خدمت به دوستان تريدر حرفه اي هستم تا انجا كه در توانم باشد.

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                      اکسپرت اگر برای ترید باشه که خود اکسپرت معامله کنه و پوزیشن بگیره من مخالفم ( البته نظر شخصیمه )
                      ولی اگر برای کمک به تریدر استفاده شود خوب هست
                      مثلا وقتی معامله ای را انجام دادیم تارگت را 162 درصد فیبو قرار دادیم و به هر دلیلی پای سیستم نبودیم اکسپرتی که با رسیدن به 127 درصد نیمی از سود را ببندد و استاپ را نقطه ورود انتقال داده شود در نبود تریدر خوب است... و از این قبیل . . .
                      من اکسپرتی دارم که بر اساس سیستمی شب ها 20 پیپ سود میدهد ولی استفاده نمی کنم. حتی سیستمی دارم که خودم طراحی کردم( البته بر اساس تحلیل ) ولی اگر اکسپرت هم بشه بازم دید من با دید اکسپرت متفاوت می باشه.
                      با سلام دوست عزيز
                      درمورد نكته اول بله ميشه اكسپرتي طراحي كرد كه موقع رسيدن به نقطه خاص نصف معاملع را ببندد و استاپ را به نقطه ورود بياورد
                      در مورد نكته دوم اگر ميشود ان اكسپرتي كه شبانه 20 پيپ ميدهد را براي بنده ارسال كنيد تا پي به استراتژي ان برده و با بالا بردن امنيت ان برنامه قابل اطمينان شود و مواردي همچون اكر برنامه تا درصد مشخصي ار سرمايه در ضرر رفت قفل كرده و تمام پوزيشن ها را ببندد و موارد اين جوري را به برنام اضافه كرد و يك نسخه براي شما ارسال گردد در خدمتيم
                      ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 06-05-2012, 11:45 AM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

چند وقت پیش یک نموداری دیدم که خبرها رو روی چارت نشون می داد که در فلان تایم فلان خبر اعلام شده کسی داره این اندیکاتور رو ؟

نظر

چند وقت پیش یک نموداری دیدم که خبرها رو روی چارت نشون می داد که در فلان تایم فلان خبر اعلام شده کسی داره این اندیکاتور رو ؟
                          سلام

امیدوارم به کار بیاد

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...indicators.rar
                          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

سعید جان نحوه کار کردن چطوریه . چون رو چارت من که چیزی نشون نمیده
                            مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                              سعید جان نحوه کار کردن چطوریه . چون رو چارت من که چیزی نشون نمیده
                              سلام

زمان اخبار هر ارزی را در چارت خودش نشون میده وقتی انداختی رو چارت یک بار چارت و ببند و دوباره باز کن باید پیدا بشه

نظر

پردازش ...
                              X