اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ششمین نمایشگاه بین المللی بورس،بانک و بیمه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ششمین نمایشگاه بین المللی بورس،بانک و بیمه

با سلام

کارگزاری پرسپولیس کپیتال با همکاری پورتال تخصصی تحلیلی iTahlil قصد دارد یک سمینار آموزشی در دوبی با موضوع پوشش ریسک و بهره وری از نوسانات کالاها و ارزها و با مشارکت بورس کالای دوبی برگزار کند.

این سمینار در تاریخ 13 و 14 June در دوبی برگزار می شود.

بدین منظور اطلاع رسانی و ثبت نام برای شرکت در این سمینار آموزشی در ششمین نمایشگاه بین المللی بورس،بانک و بیمه انجام میشود.

از علاقه مندان برای شرکت در این سمینار دعوت می کنیم برای ثبت نام به محل زیر مراجعه نمایند:

بزرگراه چمران، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
    19 الی 22 اردیبهشت 1391
    ساعت 9 الی 16

سالن 31A
    غرفه 11

با تشکر
    ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 05-05-2012, 01:50 PM

به غرفتون سر ميزنيم
    لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

میشه شرایط ثبت نام رو اینجا ذکر کنید و آیا از طریق نت هم میشه ثبت نام کرد؟ من تهران نیستم و نمیتونم به نمایشگاه برم.

نظر

I Tahlil

استاد سمینارتون جناب حسنی ؟
        زندگي يك مشكل نيست كه بايد حلش كرد بلكه يك هديه است كه بايد ازش لذت برد ...

نظر

این سمینار را آقای حسنی پیشنهاد دادند و قرار بود ایشان در غرفه خودشان (نه غرفه ما) در نمایشگاه مذکور با حضور ما در این مورد اطلاع رسانی کنند. طبیعی است که هدف ایشان تبلیغ برای فروش تحلیل و استفاده از نام و اعتبار شرکت پرسپولیس کپیتال و بورس دوبی بوده که از نظر ما مشکلی نداشت. تعهد ما دعوت از گروه آموزش بورس دوبی و چند تن دیگر از اساتید برجسته به عنوان استاد و دادن گواهینامه شرکت در سمینار و تهیه محل و کلیه هزینه های برگزاری سمینار در دوبی بوده که همگی انجام و کتبا به ایشان اطلاع داده شده است. هدف ما از قبول این پیشنهاد کمک به ارتقاء سطح دانش علمی شرکت کنندگان بوده که مسلما بر اعتبار فزاینده ما تاثیر مثبت داشته و در دراز مدت هزینه های آنرا نیز جبران می کند.

دوستان و همکاران و مشتریان شرکت پس از بازدید از این غرفه اشکالاتی را به ما گزارش کرده اند که بعضی از این موارد عبارتند از:

یک) غرفه اصولا متعلق به ایشان نبوده است.
          دو) غرفه در حد و شآن چنین اطلاع رسانی نبوده و ایشان در مورد حضور همکاران شرکت موفق به عمل کردن به تعهدات خود نشده اند.

همچنین تا این لحظه هنوز هیچ برنامه مدون از طرف ایشان در مورد تنظیم زمانی و شرکت کنندگان ثبت نام شده و سخنرانان پیشنهادی (که طبق توافقنامه باید به تائید ما برسند) واصل نشده است.

ما از آقای حسنی در این موارد توضیح کتبی درخواست کرده ایم و کماکان امیدواریم ایشان به انجام تعهدات خود موفق شوند.

نتیجه معاقبا و ظرف چند روز آینده اعلام خواهد شد.

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
          به غرفتون سر ميزنيم
          نوشته اصلی توسط sma_forex نمایش پست ها
          میشه شرایط ثبت نام رو اینجا ذکر کنید و آیا از طریق نت هم میشه ثبت نام کرد؟ من تهران نیستم و نمیتونم به نمایشگاه برم.
          نوشته اصلی توسط sharom نمایش پست ها
          استاد سمینارتون جناب حسنی ؟
          کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
          رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
          ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
          sigpic

نظر

سلام
            من به غرفه itallil سر زدم و آقای حسنی رو ملاقات کردم و در مورد سیمنار صحبت شد ، یک بروشور بزرگ که آگاهی در مورد این سیمنار بود به من نشان دارد و دعوتم کرد که حتما برم دبی.
            آقای حسنی اگر بخواهد خیلی خوب میتواند برای کاری که به ایشان محول شده بطور احسن انجام دهد ، اما اگر منفعت مالی و وقت لازم داشته باشد.
            WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
            account demo

نظر

حتما خبر تعلیق سمینار را شنیده اید. در مورد منافع آقای حسنی که کلیه هزینه های سمینار در دوبی را ما متقبل شدیم و بعد معلوم شد که ایشان هزینه های ایران را هم از شرکت استاندارد و کنترل کیفیت می گرفته اند و در واقع بدون هیچ خرجی می شدند استاد و برگزار کننده سمینار و ... از این رو هم وقتش را داشتند و هم منافعش را.
              الان گفته اند که شرکت مزبور تائید نکرده (پس نتوانستند) و ایشان قبل از این تائید که لازم داشتند از ما خواستند در دوبی هتل رزرو کنیم و بورس دوبی را مشغول به کار روی برنامه آموزش کنیم و ...
              همه به منافع خودشان فکر می کنند البته ولی انسان باید برای حرف خود هم یک ارزشی قائل شود.
              تجربه خوبی بود تا ایشان را بهتر بشناسیم بدانیم که برای منافع خود هر حرفی می زنند و باید با این دید به ایشان نگاه کرد.

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
              سلام
              من به غرفه itallil سر زدم و آقای حسنی رو ملاقات کردم و در مورد سیمنار صحبت شد ، یک بروشور بزرگ که آگاهی در مورد این سیمنار بود به من نشان دارد و دعوتم کرد که حتما برم دبی.
              آقای حسنی اگر بخواهد خیلی خوب میتواند برای کاری که به ایشان محول شده بطور احسن انجام دهد ، اما اگر منفعت مالی و وقت لازم داشته باشد.
              کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
              رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
              ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم
              sigpic

نظر

پردازش ...
              X