اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارتباط با مدیران بخش مباحث ترید اتوماتیک

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ارتباط با مدیران بخش مباحث ترید اتوماتیک

با سلام خدمت کاربران عزیز

از انجایی که هدف اولیه این فروم در جهت تبدیل شدن به مرجع کامل موضوعات آموزشی و تخصصی بازارهای مالی هست لذا ما برای حفظ این هدف و جلوگیری از پراکندگی مطالب و حفظ انسجام انها باز کردن تایپک در بخش های تخصصی فروم رو منوط به تایید مدیران هر بخش کرده ایم.هر تاپیکی که در فروم باز میشود باید از ابتدای شروع هدف مشخصی داشته باشد.

دوستان عزیز می توانند موضوعات درخواستی از مدیران برای آموزش در حیطه مباحث ترید اتوماتیک را در این تاپیک مطرح کنند و یا اگر خود دوستان ایده ای برای مطرح کردن دارند و تمایل دارند برای آن تاپیک جداگانه ای باز کنند یا موضوعی وجود دارد که فکر میکنند جای بحث و مشارکت دارد می توانند در همین تایپک ان را اعلام کنند تا با هماهنگی مدیران تاپیک ها ایجاد و به صورت منسجم و منظم جلو بره
    ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 05-14-2012, 11:55 AM

ترید اتوماتیک

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
    خواهشی که ازتون دارم و استدعا میکنم در صورت امکان بهش توجه کافی صورت بگیره مبحث آموزش زبان برنامه نویسی ام کیو ال در متا تریدر هستش که فکر میکنم توضیح گستردگی کاربرد و مفید بودن آن برای اساتید محترم خودم جسارت باشه لیکن پیشنهادات خودم رو در چند سطر بیان میکنم :
    - آموزش پایه ای برنامه نویسی ام کیو ال
    - انجام مثالهای پیشرفته در استفاده از اسیلاتور های ترکیبی و کندلها در برنامه نویسی در پریودهای زمانی مختلف
    - انجام مسابقه ارائه بهترین استراژی معاملات اتوماتیک به صورت بازخور گرفتن در 2 سال گذشته در برخی جفت ارزهای منتخب

با توجه به مطرح شدن ایده های مختلف در استراتژی ها و برنامه های و همچنین ارجحیت معاملات اتوماتیک نسبت به انسان از ابعاد مختلف از جمله تمرکز و دقت کامل , مهار ترس و طمع و دائمی بودن چکاپ بازار در صورت پیگیری مباحث فوق و پخته تر شدن متدولوژی این راه توسط اساتید محترم بدون شک موفق ترین تریدر ها موفق ترین طراحهای استراتژی که مسلط به برنامه نویسی خواهند بود خواهند بود .
    با تشکر
    سپهر

نظر

نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
      با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
      خواهشی که ازتون دارم و استدعا میکنم در صورت امکان بهش توجه کافی صورت بگیره مبحث آموزش زبان برنامه نویسی ام کیو ال در متا تریدر هستش که فکر میکنم توضیح گستردگی کاربرد و مفید بودن آن برای اساتید محترم خودم جسارت باشه لیکن پیشنهادات خودم رو در چند سطر بیان میکنم :
      - آموزش پایه ای برنامه نویسی ام کیو ال
      - انجام مثالهای پیشرفته در استفاده از اسیلاتور های ترکیبی و کندلها در برنامه نویسی در پریودهای زمانی مختلف
      - انجام مسابقه ارائه بهترین استراژی معاملات اتوماتیک به صورت بازخور گرفتن در 2 سال گذشته در برخی جفت ارزهای منتخب

با توجه به مطرح شدن ایده های مختلف در استراتژی ها و برنامه های و همچنین ارجحیت معاملات اتوماتیک نسبت به انسان از ابعاد مختلف از جمله تمرکز و دقت کامل , مهار ترس و طمع و دائمی بودن چکاپ بازار در صورت پیگیری مباحث فوق و پخته تر شدن متدولوژی این راه توسط اساتید محترم بدون شک موفق ترین تریدر ها موفق ترین طراحهای استراتژی که مسلط به برنامه نویسی خواهند بود خواهند بود .
      با تشکر
      سپهر
      سلام سپهر عزیز
      ممنون از این انرژی که داری
      در برنامه ای که در نظر داریم آموزش پایه ای برنامه نویسی c++ هست
      و همچنین آموزش توابع mql
      در مورد ترید اتوماتیک هم برنامه هایی هست اگر شما هم در این زمینه توانایی داری یا آشنایی داری زمینه بازه و مطرح کن

نظر

انتظار

بی صبرانه منتظر شروع دوره هستم
        انشاا... پس از تبحر در برنامه نویسی تجارب خودم رو روی تحلیل های تکنیکال با دوستان به اشتراک خواهیم گذاشت تا بتونیم استراتژیهای خوبی برای ترید اتوماتیک آماده کرده و بازخور بگیریم
        امیدوارم انتظار پیرم نکنه
        فعلا

نظر

نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
          بی صبرانه منتظر شروع دوره هستم
          انشاا... پس از تبحر در برنامه نویسی تجارب خودم رو روی تحلیل های تکنیکال با دوستان به اشتراک خواهیم گذاشت تا بتونیم استراتژیهای خوبی برای ترید اتوماتیک آماده کرده و بازخور بگیریم
          امیدوارم انتظار پیرم نکنه
          فعلا
          درود سپهر جان
          ممنون از پیگیری شما
          خرداد است امتحانات حتما پر انرژی ظاهر خواهیم شد برنامه های جالبی مد نظر هست ترید اتوماتیک میتوان از طریق هوش مصنوعی دنبال کرد اما این دور نمای کاری ماست

نظر

Forex Automated Trading

Introduction to Automated trading: An Overview

A Forex Expert Advisor, also known as an EA, is a mechanical trading system (MTS) used for Forex trading. Expert Advisors allow for automatic trading to take place, freeing the trader from continuously having to watch the market. Making a profit while trading in the foreign exchange market is determined by a large number of human factors, such as emotions, knowledge, and even the psychology of the trader. Automated programs such as Expert Advisors remove a great deal of these factors from the equation and enable the trader to make better informed decisions by evaluating multiple factors at once.An Expert Advisor can inform clients about the possibility of striking bargain deals and EAs are used by beginners and experienced traders alike. Regardless of the level of experience, Expert Advisors can be used to assist traders by allowing them to work in different markets and under different conditions.Expert Advisors are designed in the MetaQuotes Language 4 (MQL 4), which is a built-in language for programming trading strategies. This language allows for EAs to be programmed to trade accounts automatically by managing trading operations from directly sending orders to the broker's server, to placing and adjusting pending orders, or placing trailing stops.There are hundreds of different and unique EAs in the market, all functioning in accordance with different rules. The common factor they all share however, is the adherence to a strict trading strategy and the consistent way of evaluating all parameters at the same time, often more successfully than any human could. Nonetheless, it is important to remember that an Expert Advisor is a trading robot and should be used with caution. It is essential to understand how it operates, the implications it will have on your trading and strategy, and have a trustful source and point of contact for the EA.
            Advanced Automated Trading

The explosive growth in Automated Trading with the use of expert advisors has taken the Forex industry by storm. From novices to professional traders have created their own auto trading strategies with MetaTrader 4. Automated Trading is primarily focused on the use of Expert Advisors which are easily created using MQL 4 the coding language found in all MetaTrader 4 client terminals. By using MQL 4 traders from all around the world can easily code their own system and share it.However the use of Automated Systems is only as good as the broker you run them on . Contrary to what many people believe execution, latency, and the speed of the brokers servers make a huge difference in a trading strategy ..
            ویرایش توسط سپهر : https://www.traderha.com/member/5317-سپهر در ساعت 05-31-2012, 06:00 AM

نظر

اگر اجازه بدید من کمی مبانی برنامه نویسی رو توی فروم آموزش بدم
              فکر میکنم برای کسانی که هیچ آشنایی با برنامه نویسی ندارند میتونه خیلی مفید باشه
              دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
              2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
              3- آرامش در تریدری
              4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
              5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
              6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
              7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
              8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
              9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
              10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
              11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
              12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
              13- با روحیه ی بد ترید نکن
              14- خودتو گول نزن
              15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
              16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
              17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

مبانی برنامه نویسی

بخشی از مطلبی که نوشتم تا بعنوان یه پست جدید به نام مبانی برنامه نویسی توی تالار بنویسم

یک زبان برنامه نویسی درست مانند زبان گفتگوی من و شما دارای دستور زبان است
                اگر این دستور زبان را رعایت نکنیم برنامه ها قابلیت اجرا شدن نخواهند داشت
                نمونه:

کد:
                if (a<b)
                print(“h”);
                else
                print (“bye”);

ترجمه ی قطعه کد بالا به این شکل است

اگر a از b کوچکتر باشد آنگاه،
                چاپ کن hi
                وگرنه،
                چاپ کن bye

البته هر زبان قالب خودش را دارد و همین دستورات در زباندیگری ممکن است به شکل زیر نوشته شود
                مثلا همین قطعه کد در یک زبان دیگر ممکن است به شکل زیر نوشته شود:
                کد:
                If  a<b Then
                 write ('hi’)
                Else
                write ('bye’)
                End.
                ویرایش توسط hamidrezam : https://www.traderha.com/member/5447-hamidrezam در ساعت 08-17-2012, 02:42 AM
                دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
                2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
                3- آرامش در تریدری
                4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
                5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
                6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
                7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
                8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
                9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
                10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
                11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
                12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
                13- با روحیه ی بد ترید نکن
                14- خودتو گول نزن
                15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
                16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
                17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

سلام روی اکسپرت های تجاری و غیر تجاری هم اگه اجازه بدید کار بشه ؟
                  یادمان باشد :
                  کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

نوشته اصلی توسط علیم نمایش پست ها
                    سلام
                    مشکلی نداره. تاپیک مربوط بهش رو می توانید ایجاد کنید یا اگر بخشی جدا لازم داره به من بگید تا ایجاد بشه

مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط pcm نمایش پست ها
                      سلام
                      مشکلی نداره. تاپیک مربوط بهش رو می توانید ایجاد کنید یا اگر بخشی جدا لازم داره به من بگید تا ایجاد بشه

مرسی
                      باید بخشی ایجاد بشه با عنوان اکسپرت های تجاری و غیر تجاری

هدف من اینه که فعلا روی بک تست و بینه سازی کار کنیم و بعد اگر صلاح دونستید با پشتیوانی بروکر pcm روی بحث فروارد تست ها و اگر علاقه مندانی پیدا شدند برای منیج اکانت توسط خود بروکر کارهایی انجام بشه
                      یادمان باشد :
                      کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

بسیار عالی

خیلی هم خوبه
                        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                        https://telegram.me/Cyclicalwaves
                        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

باید بخشی ایجاد بشه با عنوان اکسپرت های تجاری و غیر تجاری

هدف من اینه که فعلا روی بک تست و بینه سازی کار کنیم و بعد اگر صلاح دونستید با پشتیوانی بروکر pcm روی بحث فروارد تست ها و اگر علاقه مندانی پیدا شدند برای منیج اکانت توسط خود بروکر کارهایی انجام بشه
                          در مورد ساز و کار به نتیجه رسیدن این بخش، باید کمی جلو بره تا ببینیم چه استفاده ای برای کاربران میتونیم ازش داشته باشیم.

بخش مورد نظر شما ایجاد شد:

اکسپرت های تجاری و غیر تجاری

با تشکر

نظر

سلام من تو این چند سالی که کار کردم هر از گاهی برنامه ای برحسب نیاز و کاربرد خودم نوشتم و استفاده کردم . حالا مایلم این چند تا اکسپرت و اسکریپتی که نوشتم رو در تاپیکی بصورت فایل mql4 باشتراک بذارم با هدف استفاده دیگران و بحث و ارتقاء برنامه نویسی خودم و دوستان .

میتونم یک تاپیک در بخش مباحث ترید اتوماتیک باز کنم ؟ ( تعدادشون هم زیاد نیست حدود 10 تا برنامه شاید باشه.)

نظر

نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
                              سلام من تو این چند سالی که کار کردم هر از گاهی برنامه ای برحسب نیاز و کاربرد خودم نوشتم و استفاده کردم . حالا مایلم این چند تا اکسپرت و اسکریپتی که نوشتم رو در تاپیکی بصورت فایل mql4 باشتراک بذارم با هدف استفاده دیگران و بحث و ارتقاء برنامه نویسی خودم و دوستان .

میتونم یک تاپیک در بخش مباحث ترید اتوماتیک باز کنم ؟ ( تعدادشون هم زیاد نیست حدود 10 تا برنامه شاید باشه.)
                              سلام آقای مهجور

چه ایرادی دارد. بسیار خوشحال میشویم.
                              لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پردازش ...
                              X