اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال چهار جفت ارز اصلی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال چهار جفت ارز اصلی

Slتمام معاملات 45 پیپ میباشد . شروع از 2012/5/21
    ویرایش توسط jabal ameli : https://www.traderha.com/member/5608-jabal-ameli در ساعت 05-18-2012, 11:13 PM

نوشته اصلی توسط jabal ameli نمایش پست ها
    Sl تمام معاملات 45 پیپ میباشد .
    با سلام و خیر مقدم به آقای عاملی

میشه یه توضیح بدین منظور از این 45 پیپ چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

در یک یک سیگنال ها وتمام ارزها sl از نقطه ورود با احتساب اسپرد 45 پیپ میباشد . ولی تیک پروفیت در هر سیگنال ارائه میگردد .

نظر

usd / jpy Sell at : 79.37 Take profit at : 79.15

نظر

gbp / usd buy at : 1.5664 tp : 1.5707

نظر

دوستانی که در طول ترید , مارکت را دنبال میکنند در بعضی معاملات برای خروج با سود بیشتر میتوانند از macd استفاده نمایند .

نظر

#5 با 43 پیپ مثبت بسته شد .

نظر

خروج از 4# . pip -18

نظر

4 ارز

خروج از 4# . pip -18
                  آقا این 4 جفت ارز چی هست؟ کدوم ارز ها توشه یا حساب میشه

نظر

خروج از 4# . pip -18
                    دوسته من این یعنی چی پیپ رو چطور حساب کنم؟ با مثال توضیح می دهید>؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir_haji نمایش پست ها
                      دوسته من این یعنی چی پیپ رو چطور حساب کنم؟ با مثال توضیح می دهید>؟
                      من متوجه پیپ نمیشم وچطوری با دلار حساب کنم؟مثلا 1 پیپ میشه 1 دلار ؟

نظر

سلام . منظور خروج از سیگنال ارائه شده در پست شماره 4 میباشد (sell usd / jpy ). در سیگنال نام برده sl تعریف شده بود ولی شرایط بازار به گونه ای پیش رفت که sl فعال میشد به همین جهت برای به حد اقل رساندن ضرر خروج از معامله اعلام گردید .

یعنی نتیجه این سیگنال بجای 45 پیپ ضرر 18 پیپ بود .
                        ویرایش توسط jabal ameli : https://www.traderha.com/member/5608-jabal-ameli در ساعت 05-25-2012, 12:38 AM

نظر

من صحبتی از دلار نکردم ؟؟؟؟ اینکه هر پیپ شما چند دلار میشه بستگی به حجم پوزیشنتون داره که اینم توسط مدیریت سرمایه خودتون مشخص میشه !!!!!!

Eur / usd
                          gbp / usd
                          usd / chf
                          usd / jpy
                          و فعلا برای ارزهای eur /jpy و aud / usd هم سیگنال ارائه میگردد .
                          ویرایش توسط jabal ameli : https://www.traderha.com/member/5608-jabal-ameli در ساعت 05-25-2012, 12:33 AM

نظر

eur / usd sell at :79.63 tp : 79.33

ببخشید اشتباه شده
                            ویرایش توسط jabal ameli : https://www.traderha.com/member/5608-jabal-ameli در ساعت 05-25-2012, 05:33 PM

نظر

Eur / usd : Buy at : 1.2570 tp : 1.2614

LOSS :-45
                              ویرایش توسط jabal ameli : https://www.traderha.com/member/5608-jabal-ameli در ساعت 05-25-2012, 05:29 PM

نظر

پردازش ...
                              X