اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

معاملات شخصی من روز ارزها.

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• معاملات شخصی من روز ارزها.

معاملات خودمو اینجا ثبت می کنم ...

5 معامله خرید روی پوند دلار.لطفا کسی روی دست من پوزیشن نگیره.مسئولیتش با خودش.

من استاپ لاس تعیین نمی کنم چون پای چارتم و در جای نا مناسب می بندم

سلب مسئولیت:این تاپیک فقط برای ثبت معاملات شخص خودم و تمرین بیشتر هست و به هیچ وجه توصیه نمی کنم دوستان از این معاملات استفاده کنند در غیر اینصورت مسئولیتش چه با سود و چه با ضرر بر عهده خود فرد است.

buy@1.5490
    sl@open

tp@15500

1 معامله خرید هم روی یورو دلار.

buy@1.2572
    sl@
    tp@1.2580
    ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 07-20-2012, 08:02 PM

نوشته اصلی توسط metal نمایش پست ها

buy@1.5490
    sl@open

tp@15500

buy@1.2572
    sl@
    tp@1.2580

همه با سود بسته شد.
    در پایان هیستوری امروز را می گذارم

نظر

buy@1.5490
      sl@open

tp@15500

buy@1.2572
      sl@
      tp@1.2580

سلام تی پی اولی 10 پیپ بود؟
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

بله.10 پیپ.بیشترم میشه.اما من طمع نمی کنم.فقط برام مهمه که سود کنم حتی 1 پیپ.

نظر

5 پوزیشن بای روی استرالیا ..............buy@9935......tp@9945

sl@9910

نظر

5 پوزیشن بای روی استرالیا ..............buy@9935......tp@9945

sl@9910

حد سود همه پوزیشن ها خورد

نظر

سه تا معامله فروش روی پوند. sell@1.5534 ........tp@1.5518...sl@1.5553

نظر

سه تا معامله فروش روی پوند. sell@1.5534 ........tp@1.5518...sl@1.5553

پوزیشن ها را در قیمت 1.5527 بستم با سود تقریبا 7 پیپ.من همیشه پای چارتم و مدیریت می کنم اگر شک کردم سریع می ندم.
                نتایج من تا این لحظه.natige.jpg
                یکی از پوزیشن هم مساوی اولین اردر از بالا بود که تو صفحه جا نشد و قابل نمایش نیست.
                ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 06-14-2012, 03:44 PM

نظر

سلام دوست عزيز
                  لطفا زمانهاي معامله رو هم بديد
                  دوم اينكه شما ميگيد كه پاي چارت هستيد و sl رو تشخيص ميدين اينكارو چطور انجام ميدين وقتي چارت داره بازي ميكنه
                  درضمن شما اينطوري هزينه زمان زيادي دارين ميكنين

درسته؟
                  صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

سلام دوست عزیزمیشه توضیح بدی چرا چنتا پوزیشن یکسان با هم میگیری ؟ و اینکه یکم عکس را بزرگتر بزارید بهتره ممنون
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
                      سلام دوست عزيز
                      لطفا زمانهاي معامله رو هم بديد
                      دوم اينكه شما ميگيد كه پاي چارت هستيد و sl رو تشخيص ميدين اينكارو چطور انجام ميدين وقتي چارت داره بازي ميكنه
                      درضمن شما اينطوري هزينه زمان زيادي دارين ميكنين

درسته؟
                      سلام
                      چشم.من عمرمو گذاشتم روی چارت باهاش مچم.فقط موقع خبر کمی اذیت می کنه که حواسم به این قضیه هست.در مورد sl و دلیل نگذاشتن زمانی که از سطح مورد نظر من که از قبل مشخص کردم رد بشه می بندمش .
                      عذر میخوام متوجه سوال آخری نشدم.اما من همش پای چارتم و پوزیشن هامو چک می کنم.من برای ترید وقت می گذارم و معاملاتمو گارانتی می کنم نه مثل فردی که صبح یک پوزیشن ثبت می کنه و میره شب میاد سراغش .به نظر من بازار با این نوسانات نیاز به کنترل داره.

نظر

نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
                        سلام دوست عزیزمیشه توضیح بدی چرا چنتا پوزیشن یکسان با هم میگیری ؟ و اینکه یکم عکس را بزرگتر بزارید بهتره ممنون
                        زمانی که به تحلیلم ایمان دارم چند تا پوزیشن ثبت می کنم اما در زمان شک معمولا کمتر یا حتی فقط 1 .نمی دونم چرا عکس کوچک نمایش داده میشه.حتی تنطیم هم کردم.دوباره بررسی می کنم.

تو لینک زیر جزئیات معاملات پیداست.
                        http://fxup.ir/images/whhf6v19tzteagw5l8pk.gif
                        ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 06-14-2012, 09:36 PM

نظر

دو تا سل هم روی پوند زدم. buy@1.5524 sl@ 1.5560 ...tp@1.5497

زمان باز کردن معامله45 به وقت تهران
                          ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 07-20-2012, 08:04 PM

نظر

دو تا سل هم روی پوند زدم. Buy@1.5524 sl@ 1.5560 ...tp@1.5497

(زمانی که پول داشتم راه سود کردن را بلد نبودم و همش ضرر دادم الان که به سودهی رسیدم پول برایم نمونده.)به زودی روی یک حساب 10 یا 20 دلاری ترید می کنم و هدفم رشد این مقدار به 500 دلار و سپس نصفشو برداشت می کنم و باقیمانده را باهاش ترید می کنم.

متاسفانه sl خورد ۀ؟
                            صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

دو تا سل هم روی پوند زدم. buy@1.5524 sl@ 1.5560 ...tp@1.5497

(زمانی که پول داشتم راه سود کردن را بلد نبودم و همش ضرر دادم الان که به سودهی رسیدم پول برایم نمونده.)به زودی روی یک حساب 10 یا 20 دلاری ترید می کنم و هدفم رشد این مقدار به 500 دلار و سپس نصفشو برداشت می کنم و باقیمانده را باهاش ترید می کنم.
                              بله.فقط همون 2 دیروز اس ال خورد و بقیه موراد با سود بسته شد.

نظر

پردازش ...
                              X