اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ مفاهیم کاربردی نجوم برای بازارهای مالی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پرسش و پاسخ مفاهیم کاربردی نجوم برای بازارهای مالی

درود...

اول بابت تاخیر که داشتم معذرت میخواهم. بنا به صحبتی که با یکی از دوستانم داشتم به این نتیجه رسیدیم که از آموزش مقدماتی شروع کنیم.
    برای همین منظور این قدم را برداشتم. تا با آگاهی بخشیدن به عزیزان این حرکت را به جایی برسانیم.

لازم میبینم چند نکته را ذکر کنم.

اول آنکه بیشتر سعی کردم کلیات را بصورت خیلی ساده بگویم یعنی آنچه مورد نیاز است از مطالب سنگین و کلمات نامانوس دوری کرده ام تا باعث سردرگمی خواننده نشود. در این صفحه جزوای است که توضیحات بیشتری را دربر دارد.

دوم آنکه این مطالب کمی مبهم است و ماهم که در حال تحقیق روی آن هستیم این شرایط را فرض میگیریم. حالا اگر آسترواژی از نظر هرکس علمی نیست نظرش محترم و مورد تایید است. اما بنده هیچ تلاشی برای اثبات علمی بودن آن ندارم. و متاسفانه از پاسخ و بحث در این زمینه معذورم.

سوم آنکه ما قرار نیست با آسترولزی جادو کنیم. که شخصا اصلا به این عراجیف اعتقاد ندارم و نخواهم داشت. ما قرار است از این ابزار مانند ایندیکیتوری بهره ببریم تا تریدی موفقتر داشته باشیم و شدیدا با ادعاهای بی سر و ته برخورد میشود. لزا از بوجود آوردن بحثهای بی مورد پرهیز بفرمایید.

اینجا فقط به پرسشها و مسائل فنی و مربوط به پیشروی در این مورد پاسخ داده خواهد شد.
    ویرایش توسط SAMADALDIN : https://www.traderha.com/member/4114-samadaldin در ساعت 06-23-2012, 06:15 PM
    من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

سلام واحترام جناب من قبلا ( قبل از ورود به فارکس ) مطالعاتی روی نجوم داشتم با دیدن مطالب شما پرسشی برام پیش اومد و سوالم این هست که آیا زمانی که قمر در عقرب هست آیا تاثیری روی ترید دارد ، همان طور که بعلم قدیم انجام بعضی کارها در زمان قمر در عقرب صورت نمیگرفت ، واگر جواب مثبت هست آیا در حالات بد نجومی دیگر مانند وارد شدن زهره به ماه باز هم اثر منفی در ترید داره ؟ ( البته من نجوم را از دید علم قدیم مطالعه کردم ) خوشحال میشم اگه جواب بدید با تشکر
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

لطفا از پایه و ریشه ای این بحث جلو ببریند ممنون میشم
      از چگونگی رابطه نجوم و بازار و تاثیراتش و.....

نظر

درود

ببخشید که کمی دیر به دیر سر میزنم.

یک کاره اداری دارم که پیرم رو در آوردن انقدر ازم کاغذ و مدارک میخوان

یک سفر کاری هم داشتم که دیگه خیلی دیر شد بازم شرمنده.

در پاسخ این دو عزیز

جناب ماندگار
        قمر در عقرب یعنی زمانی که ماه وارد برج عقرب میشود. و از قدیم شبهات و خرافاتی بوده که میگفتند این زمان دارای نحسی است. حال اگر کمی بیشتر بریم جلو به برسی ورود سیاره ای خواهیم رسید و در آن زمان این مورد قابل برسی است. اما باز هم میگویم از خرافات دوری کنید. (هرچند این واقعه از زمان تولد آقا محمد خان قاجار و اون اتفاقات تقویت شده. ولی دلیل بر قالب بودن و قانون شدن نیست.)

جناب حمید رضا
        بنده اول مطلب گفتم بیشتر بر موارد لازم تکیه میکنم تا موضوع سخت جلوه نکند. برای افراد جوینده مطالب زیادی هست. از کتب گرفته تا سایتهای مختلف. درخواست شما کاملا بجاست اما زمان گذاشتن برای مطالبی که داری اهمیت زیادی نیست. پیشرفت را کند میکند. بنده سعی دارم نکات کلیدی را بیان کنم. تا هرچه سریعتر به کارگاه ها برسیم.
        (با این پست زدن طولانی خودم. کی برسیم خدا داند)

نظر

اگر این آموزش ها تمام شد دوستی زحمت بکشد اینها رو به صورت جامع توی یک فایل پی دی اف آماده کند بسیار عالی میشه. با تشکر
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام
            شما از چه نرم افزاری استفاده میکنید واز کجا باید دانلود کرد؟
            با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط hoo نمایش پست ها
              سلام
              شما از چه نرم افزاری استفاده میکنید واز کجا باید دانلود کرد؟
              با سپاس
              درود

لطفا به این پست مراجه کنید. دو نرم افزار با حجم کم قرار داده ام.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                اگر این آموزش ها تمام شد دوستی زحمت بکشد اینها رو به صورت جامع توی یک فایل پی دی اف آماده کند بسیار عالی میشه. با تشکر
                درود و تشکر...

با عرض پوزش برای اینکه مطالب گسسته نشود پسته شما را به این مکان انتقال دادیم.

مطالب بنده خیلی مختصر و کوتاه است و فقط سعی دارم نکات کلیدی و لازم را بگویم. اگر به جزوه احتیاج دارید در کتابخانه زبان فارسی گن دو جزو خیلی خوب قرار داده ام که برای آموزش کامل مناسب است.

با استفاده از آنها کاملا با اصطلاحات آشنا میشوید....

نظر

سلام

ایا از روش گن در تایم های پایین مثل 15 دقیقه میشه استفاده کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                    سلام

ایا از روش گن در تایم های پایین مثل 15 دقیقه میشه استفاده کرد؟

درود....

کسی را دیدم که این کارا میکند. نتیجه اش را هم ندیدم. یعنی ندین که مثلا یک مدت طولانی این کار را انجام دهد و ببینم چه میشود...

اما اگر من بخواهم پاسخ دهم میگویم نه.

روش گن اساسا روش ترید بر مبنای تطابق زمانهای مختلف است. و انجام این امر در فاصله های کوتاه مدت. تقریبا نشدنی است...

نظر

با سلام و ممنون از آموزش شما.

اگر ممکنه به صورت عملی و با مثال بحث رو پیش ببرید تا بهتر متوجه بشم.راستش بدون مثال درک درستش مشکله.
                      A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

با سلام

1) از ستاره شناسی گن در تایم های پایین مثلا 15 دقیقه یا 30 دقیقه یا 1 ساعت میشه استفاده کرد ؟

2) در ستاره شناسی اقتصادی گن نقاط مهم را پیدا میکنیم این در حالی هست که با ترسیمات گن هم همین کار را انجام میدیم ؟
                        هر دو یک کار میکنند ؟ همدیگر را تایید میکنند ؟ لطفا یکم توضیح بدید؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
                          با سلام و ممنون از آموزش شما.

اگر ممکنه به صورت عملی و با مثال بحث رو پیش ببرید تا بهتر متوجه بشم.راستش بدون مثال درک درستش مشکله.
                          درود

بله حتما مثال هم قرار میدهم...

فقط لطف بفرمایید سوالات خود را در این تاپیک مطرح کنید....

نظر

نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                            با سلام

1) از ستاره شناسی گن در تایم های پایین مثلا 15 دقیقه یا 30 دقیقه یا 1 ساعت میشه استفاده کرد ؟

2) در ستاره شناسی اقتصادی گن نقاط مهم را پیدا میکنیم این در حالی هست که با ترسیمات گن هم همین کار را انجام میدیم ؟
                            هر دو یک کار میکنند ؟ همدیگر را تایید میکنند ؟ لطفا یکم توضیح بدید؟

ممنون
                            درود...

ببخشید در مورد سوال اول قبل هم در این همین تاپیک پرسیده بودید و من هم پاسخ دادم...

در مورد سوال دوم واقعیت متوجه منظور شما نشدم. که در ستارشناسی اقتصادی چه نقاتی را پیدا میکنیم. یا با ترسیمات گن چه نقاطی....

در سبک گن و یا کلا تحلیل بازار ما دنبال دو چیز هستیم. جهت حرکت و زمان حرکت.

در سبک ستارشناسی ما به دنبال زمان هستیم. و در ترسیمات دنبال جهت حرکت...

این دو از هم جدا هستند. یکی در محور افق و دیگری در محور عمود....

اگر پاسخ خودر را گرفتید که هیچ اگر نگرفتید. کمی سوالتان را باز بفرمایید. در خدمت هستم.

اگر لطف هم بفرمایید سوالات خود را در این تاپیک مطرح کنید تشکر میکنم تا تاپیک آموزشی یک پارچگی خود را از دست ندهد.

نظر

با سلام

لطفا با توجه به تسلط بالای شما بر مبحث گن در صورت ممکن برای کسانی که با این مبحث اشنایی ندارند یک طبقه بندی کلی بفرمایید که چه کتابهایی از اهمیت بالاتری برخوردار است . چند کتابی که بیشترین تاثیر را میتواند داشته باشد نام ببرید .(زبان اصلی )

ممنون

نظر

پردازش ...
                              X