اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ تاپیک همه چیز در باب الیوت ماینر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سوالات: پرسش و پاسخ تاپیک همه چیز در باب الیوت ماینر

بهزاد جان سوالات را در همین تاپیک مطرح کنیم . ؟
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
    بهزاد جان سوالات را در همین تاپیک مطرح کنیم . ؟
    اگر زحمت بکشید و تاپیکی برای سوال باز کنید و این دو پست هم به اونجا منتقل بشه سپاسگزار خواهم بود.

ارادتمند- بهزاد

نظر

سلام دکتر جان

ممنون بابت راه اندازی تاپیک آموزشی !

در تاپیک مربوطه آیا به بررسی و ارایه پلان میپردازید یا اینکه در حین آموزش به مباحث تحلیل الیوت هم پرداخته میشه؟

مطالب برای بنده حکم تکرار دارند که واقعا مفید و موثر خواهند بود که جای تشکر ویژه داره.

این پلان پایه ترید من هست منتهی با تغییراتی که در استاب لاس ها ، نقاط ورود و جهت ایجاد کردم و در راستای این مباحث تاییدیه های قرار دادم.که به مراتب قدرت آن چند برابر کرده است.

اگر اجازه دهید بنده بعد از اتمام مطالب پلان شما در راستای همین تاپیک تاییدیه های که خودم استفاده میکنم عنوان نمایم.

ارادت خلیل

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
        سلام دکتر جان

در تاپیک مربوطه آیا به بررسی و ارایه پلان میپردازید یا اینکه در حین آموزش به مباحث تحلیل الیوت هم پرداخته میشه؟

مطالب برای بنده حکم تکرار دارند که واقعا مفید و موثر خواهند بود که جای تشکر ویژه داره.

این پلان پایه ترید من هست منتهی با تغییراتی که در استاب لاس ها ، نقاط ورود و جهت ایجاد کردم و در راستای این مباحث تاییدیه های قرار دادم.که به مراتب قدرت آن چند برابر کرده است.

اگر اجازه دهید بنده بعد از اتمام مطالب پلان شما در راستای همین تاپیک تاییدیه های که خودم استفاده میکنم عنوان نمایم.

ارادت خلیل
        سلام

این تاپیک، تاپیک آموزشی جدیدی نیست و کلیه این مطالب را سه، چهار سال پیش به طور کامل در قیمتها ارایه داده بودم. با از دسترس خارج شدن قیمتها احساس کردم باید مجددا این تاپیک ایجاد بشه. البته همونطور که می دونید پی دی اف هشتاد و شش صفحه ای مباحث از ابتدا تا انتها موجود هست، اما تجربیات فعالیت در فروم ها در این چند سال نشون داده که افراد تمایل بیشتری به خواندن مطالب از تاپیک های آموزشی دارند تا پی دی اف های موجود.

این توضیح رو هم بدهم که برای اینکه مجددا با بسته شدن احتمالی یک فروم این مجموعه هم دفن نشه! همزمان در پنج انجمن پرسپولیس کاپیتال، آریا اف ایکس، اتو تریدینگ، ایران ایگولد و یاس اف ایکس در حال ارایه هست.

ضمنا یک بار دیگر این فرصت برای عزیزان هست تا با جلو رفتن گام به گام مباحث ایرادهای خود رو برطرف کنند.

و اما در مورد تاپیک های آموزشی موازی بنده تصور می کنم شما همین الان کار خودتون رو شروع کنید و مجددا فعالیت خودتون رو منوط به نتیجه این تاپیک نکنید. خوشبختانه در فضای فروم ها یه قدر کافی فضا برای هرگونه فعالیتی هست. به اعتقاد من اینکه صبر کنید تا این تاپیک به نتیجه برسه با توجه به این موضوع که حرف های من تکرار گفته های گذشته است ضروری نیست.

این موضوع که شما تونسته اید روش رو شخصی سازه مناسب کنید تا کارایی اون بالا بره می تونه جالب باشه. من همیشه اشاره کرده ام که شخصی کردن روش های معاملاتی خیلی خوبه که هر فردی سیستم رو بر اساس روحیات خودش اماده کنه. خود من در اون زمان در ارایه این دوره 95 درصد مطالب دقیقا ارایه روش ترید ماینر بود و 5 درصد در جاهایی اون رو شخصی سازی کردم.

مطالب تخصصی زیادی رو تایپ شده اماده کرده ام که اگر فرصتی شد بعد از اتمام دوره اونها رو هم ارایه می دهم.

ارادتمند- بهزاد

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
          سلام

این تاپیک، تاپیک آموزشی جدیدی نیست و کلیه این مطالب را سه، چهار سال پیش به طور کامل در قیمتها ارایه داده بودم. با از دسترس خارج شدن قیمتها احساس کردم باید مجددا این تاپیک ایجاد بشه. البته همونطور که می دونید پی دی اف هشتاد و شش صفحه ای مباحث از ابتدا تا انتها موجود هست، اما تجربیات فعالیت در فروم ها در این چند سال نشون داده که افراد تمایل بیشتری به خواندن مطالب از تاپیک های آموزشی دارند تا پی دی اف های موجود.

این توضیح رو هم بدهم که برای اینکه مجددا با بسته شدن احتمالی یک فروم این مجموعه هم دفن نشه! همزمان در پنج انجمن پرسپولیس کاپیتال، آریا اف ایکس، اتو تریدینگ، ایران ایگولد و یاس اف ایکس در حال ارایه هست.

ضمنا یک بار دیگر این فرصت برای عزیزان هست تا با جلو رفتن گام به گام مباحث ایرادهای خود رو برطرف کنند.

و اما در مورد تاپیک های آموزشی موازی بنده تصور می کنم شما همین الان کار خودتون رو شروع کنید و مجددا فعالیت خودتون رو منوط به نتیجه این تاپیک نکنید. خوشبختانه در فضای فروم ها یه قدر کافی فضا برای هرگونه فعالیتی هست. به اعتقاد من اینکه صبر کنید تا این تاپیک به نتیجه برسه با توجه به این موضوع که حرف های من تکرار گفته های گذشته است ضروری نیست.

این موضوع که شما تونسته اید روش رو شخصی سازه مناسب کنید تا کارایی اون بالا بره می تونه جالب باشه. من همیشه اشاره کرده ام که شخصی کردن روش های معاملاتی خیلی خوبه که هر فردی سیستم رو بر اساس روحیات خودش اماده کنه. خود من در اون زمان در ارایه این دوره 95 درصد مطالب دقیقا ارایه روش ترید ماینر بود و 5 درصد در جاهایی اون رو شخصی سازی کردم.

مطالب تخصصی زیادی رو تایپ شده اماده کرده ام که اگر فرصتی شد بعد از اتمام دوره اونها رو هم ارایه می دهم.

ارادتمند- بهزاد
          ممنون دکتر جان

خوب اول لازمه این هست شما نحوه انتخاب تقاط ورود ... به صورت پایه بیان کند که بنده نیاز به دوباره کاری نباشه ، بعد من میام میگم خوب این کلاستر ها محتمل در فلان زمان به این خطوط همپوشان باشه کفایت میکنه و این نقاط رو در نظر میگریم.

یا جهت که بر اساس دی تی اسیلاتور تایم مادر هست ، میایم زمانی استناد میکنیم که با جدول جهت و بازدهی هم راستا باشه...

خوب اینا باید صبر کرد که شما اول پایه رو توضیح بدین بعد من تاییدیه ها رو عنوان کنم.

ارادت
          ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 07-07-2012, 11:53 AM

نظر

ممنون دکتر جان

خوب اول لازمه این هست شما نحوه انتخاب تقاط ورود ... به صورت پایه بیان کند که بنده نیاز به دوباره کاری نباشه ، بعد من میام میگم خوب این کلاستر ها محتمل در فلان زمان به این خطوط همپوشان باشه کفایت میکنه و این نقاط رو در نظر میگریم.

یا جهت که بر اساس دی تی اسیلاتور تایم مادر هست ، میایم زمانی استناد میکنیم که با جدول جهت و بازدهی هم راستا باشه...

خوب اینا باید صبر کرد که شما اول پایه رو توضیح بدین بعد من تاییدیه ها رو عنوان کنم.

ارادت

به نظر من که ارتباطی بهم نداره و تاپیک شما می تونه کار خودش رو ببره جلو!

پس حداقل تاپیک آموزشی بنیادی که قولش رو دادی راه بنداز. به نظر من که حیفه با توجه به محدوده اطلاعاتت هیچ اثر کاملی در این زمینه تا بحال از خودت بجا نگذاشتی. در حوزه آموزش بنیادی خلا زیادی در انجمن هست و اگر بتونی روش بنیادی رو که بر اساس داده های یک سال گذشته پیش بینی بنیادی می کنید ارایه بدی خیلی می تونه موثر باشه. من هم کمکت می کنم در بخش هاییش و میشه با ترکیب الیوت ماینر و روش بنیادی بازار رو درو کرد.

خلیل جان تاپیک بنیادی کاربردیت رو راه بنداز سریع تر.

قربانت- بهزاد

نظر

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم

خوب شکر خدا مثل اینکه دوره انتظار داره به سر میاد و بالاخره الیوت و فاندا دست به دست هم میخوان تو فروم آتش به پا کنند . به سهم خود از شما بزرگواران تشکر و قدردانی می نمایم .

و امیدوارم زنده باشم و روزی را ببینم که اینهمه دانش و معلوماتی که در فروم پرسپولیس نهفته است و اساتیدی همچون جناب ازادی , جناب فرد , حاج خلیل و دکتر بهزادی و دیگر دوستان که تعدادشون کم نیست خالصانه و بی ریا زحمت ارائه مطالب را میکشند باعث بشه تا کاربران فروم پرسپولیس هر روز پیپهای سودی خودشون را در فروم ارائه دهند و زیان و کال شدن از این فروم رخت بر کند .تا هم یک خسته نباشید برای اساتید به خاطر زحماتشون باشه و هم نام ایرانی سربلند باشه .

و اما گله از کاربران گرامی:

شما که روزانه به کلیه تقاط این فروم دارید سر میکشید و از مطالب ارزشمند اساتید استفاده میکنید واقعا" دلتان میادبی تشکر از پست بیرون برید که این عمل اوج قدر نشناسی است به خدا دکمه کامپیوتر خراب نمیشه اگر دکمه تشکر اون پایین را بزنید . تا اساتید هم با دیدن نام شما بعنوان استفاده کننده کسب انرژی کرده و مشتاقانه تر در مطلب بعدی ظاهر بشوند گر چه اینقدر آنها یزرگوارند که به دکمه تشکر کاری ندارند چه شما بزنید و چه نزنید آنها با همان انرژی ارائه مطلب میکنند پس کمی به خود بیاییم

از جناب دکتر بهزادی هم پوزش میخوام بخاطر پست بی ربط با الیوت اما چون میدونم نفرات زیادی روزانه میان داخل این پست و میروند دلم نیامد این مطالب را عنوان نکنم برای همه شما آرزوی سربلندی دارم

موفق و موید باشید .
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                به نظر من که ارتباطی بهم نداره و تاپیک شما می تونه کار خودش رو ببره جلو!

پس حداقل تاپیک آموزشی بنیادی که قولش رو دادی راه بنداز. به نظر من که حیفه با توجه به محدوده اطلاعاتت هیچ اثر کاملی در این زمینه تا بحال از خودت بجا نگذاشتی. در حوزه آموزش بنیادی خلا زیادی در انجمن هست و اگر بتونی روش بنیادی رو که بر اساس داده های یک سال گذشته پیش بینی بنیادی می کنید ارایه بدی خیلی می تونه موثر باشه. من هم کمکت می کنم در بخش هاییش و میشه با ترکیب الیوت ماینر و روش بنیادی بازار رو درو کرد.

خلیل جان تاپیک بنیادی کاربردیت رو راه بنداز سریع تر.

قربانت- بهزاد
                دکتر جان انشالله 19 ام استارت خواهم زد.

آخرین آنالیزم سر نرخ بهره و تورم ... اثرات و عکس العمل های این حرکت در اتحادیه اروپا واسه جناب رجب زاده تشریح کردم و ارتباطش با الیوت هم دقیقا همون توضیحات مشخص کننده حرکات بودند.

من خبرهای آ کلاس که جهت و روند حرکتی اصلی مارکت در بر داره پیش بینی میکنم. هر خبری نیاز به پیش بینی نیست.بلفرض بخش ساخت و ساز یا تورم نمیایم تمام دیتاها پیش بینی کنیم.بلکه واسه پیش بینی تورم گام برمیداریم !

از بنیادی جهت حرکتی، ریسک های موحود و آینده، اولویت بازار، انتظارات ، و دارایی مناسب بهره میبرم !

پ.ن: تریدرهای بزرگ و موفق همه فاندامنتالیست هستند، من با ترکیب تکنیکال و فاندا بازار رو شخم میزنم ، ممنون بابت کمک ،من روز روزش از کسی کمک نگرفتم جز همون یه دوره که سر کلاس ها بودم خودتون شاهدین هیچ وقت سوالی ازتون نپرسیدم، ... بازار درس های خوبی بهم داده ، خود ساخته هستم ، قدرت آنالیز مطالب و تجزیه و تحلیلشون دارم ،مهم نیست مطلب زیاد داشته باشید یا اینکه از خودتون باشه یا کسی دیگه ، مهم اینه بتونین سرهم کنید استفاده کنید ...

ارادت
                ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 07-11-2012, 09:20 AM

نظر

آخرین آنالیزم سر نرخ بهره و تورم ... اثرات و عکس العمل های این حرکت در اتحادیه اروپا واسه جناب رجب زاده تشریح کردم و ارتباطش با الیوت هم دقیقا همون توضیحات مشخص کننده حرکات بودند.

من خبرهای آ کلاس که جهت و روند حرکتی اصلی مارکت در بر داره پیش بینی میکنم. هر خبری نیاز به پیش بینی نیست.بلفرض بخش ساخت و ساز یا تورم نمیایم تمام دیتاها پیش بینی کنیم.بلکه واسه پیش بینی تورم گام برمیداریم !

از بنیادی جهت حرکتی، ریسک های موحود و آینده، اولویت بازار، انتظارات ، و دارایی مناسب بهره میبرم !

ارادت
                  چیزی که خیلی مهمه این هست که گام به گام در تاپیکی نحوه استفاده از علم بنیادی رو به صورت کاربردی نشون بدی. مساله پیش بینی نتایج داده های خبری نیست. انتظار این هست که دقیقا توضیح بدی به صورت کاربردی چه طور میشه از اون در ترید استفاده کرد.

قربانت- بهزاد

نظر

دکتر جان چون تیوری بلد نیستم یه خورده لق میزنم.والی تمام مطالب جمله به جمله کاربردی هست.

اگر تیوری بلد بودم خوب آب و تاب میدادم مسایل رو ، پس نگران کاربردی بودتش نباشید.

ارادت

نظر

جناب دکتر بهزادی با سلام :

همانگونه که فرمودید این مطالب قبلا نیز ارائه شده است .تا انجا که خاطرم هست در جائی فرموده بودید که یک سری مطالب خاص نیز برای دوستان پیگیر خواهید داشت .میخواستم تقاضا کنم اگر امکان دارد تاپیکی در ارائه مطالب با جزئیات ،که خودتان در ترید استفاده میکنید و درواقع نکات ریز و کاربردی تهیه بفرمائید .
                      با سپاس
                      زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

سلام دکتر جان

ارادت خلیل

لطفا میشه توضیح دهید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                          لطفا میشه توضیح دهید ؟
                          تاییدیه های مثل پیوت پوینت ها (زمانی و قیمتی) برای نقاط ورود !

و مباحث بنیادی و فنی دیگر !

نظر

ممنون دکتر جان

ارادت

حاجی جان در این پستی که زدید اینطور نوشته اید که " بعد من میام میگم خوب این کلاستر ها محتمل در فلان زمان به این خطوط همپوشان باشه کفایت میکنه و این نقاط رو در نظر میگریم.

یا جهت که بر اساس دی تی اسیلاتور تایم مادر هست ، میایم زمانی استناد میکنیم که با جدول جهت و بازدهی هم راستا باشه... "

اگر امکان داره لطفا بگید این موارد را در کجا دنبال کنم و اگر شروع به تدریسش نکردید تا چه موقع منتظر باشم . من در پستهای دیگه همین خواهش را از شما داشتم که به همین صورتی که خودتون در این پست گفتید مطالب را تدریس کنید .

ممنون

نظر

پ.ن: تریدرهای بزرگ و موفق همه فاندامنتالیست هستند، من با ترکیب تکنیکال و فاندا بازار رو شخم میزنم ، ممنون بابت کمک ،من روز روزش از کسی کمک نگرفتم جز همون یه دوره که سر کلاس ها بودم خودتون شاهدین هیچ وقت سوالی ازتون نپرسیدم، ... بازار درس های خوبی بهم داده ، خود ساخته هستم ، قدرت آنالیز مطالب و تجزیه و تحلیلشون دارم ،مهم نیست مطلب زیاد داشته باشید یا اینکه از خودتون باشه یا کسی دیگه ، مهم اینه بتونین سرهم کنید استفاده کنید ...

ارادت

دوباره سلام بر حاج خلیل گرامی

در این پست شما گفته اید که " آخرین آنالیزم سر نرخ بهره و تورم ... اثرات و عکس العمل های این حرکت در اتحادیه اروپا واسه جناب رجب زاده تشریح کردم و ارتباطش با الیوت هم دقیقا همون توضیحات مشخص کننده حرکات بودند.

من خبرهای آ کلاس که جهت و روند حرکتی اصلی مارکت در بر داره پیش بینی میکنم. هر خبری نیاز به پیش بینی نیست.بلفرض بخش ساخت و ساز یا تورم نمیایم تمام دیتاها پیش بینی کنیم.بلکه واسه پیش بینی تورم گام برمیداریم !"

1) اگر امکان داره توضیحاتی که برای اقای رجب زاده داده اید را اینجا هم بگید .

2) خبر های آ کلاس چیه ؟ اگر امکان داره خبر های آ کلاس را برای مدتی بگید و توضیح مختصری بدید که چطور جهت روند را باهاش تشخیص بدیم .

3) منظور چیه ؟بلفرض بخش ساخت و ساز یا تورم نمیایم تمام دیتاها پیش بینی کنیم.بلکه واسه پیش بینی تورم گام برمیداریم !"

ممنون

نظر

پردازش ...
                              X