اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملاتی Gann

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی معاملاتی Gann

با سلام خدمت دوستان.

در این تاپیک سعی دارم فضایی ایجاد کنیم که در آن کاربران بتوانند با استراتژی معامله gann و نحوه ی استفاده از بادبزن Gann و مربع gann آشنا بشن.

از دوستان خواهشمندم هر کس میتواند در این تاپیک شروع به آموزش بکند.البته مطالب آموزشی در اینترنت زیاد موجود میباشد ولی قابل فهم نیستند و به صورت روان توضیح داده نشده.

ان شا الله با همکاری دوستان بتونیم یه آموزش خوب و نحوه ی استفاده از این ابزارها در نرم افزارهای تحلیل تکنیکال رو داشته باشیم.

البته یک تاپیک دیگه در این مورد وجود داره ولی من میخواستم مطالب توی این تاپیک جمع بندی بشه تا بشه یک نتیجه ی خوب ازش گرفت.در ضمن بحث ما بیشتر در مورد استفاده از این ابزار در نرم افزارها هستش.

با تشکر

ویرایش توسط Arash72 : https://www.traderha.com/member/6048-arash72 در ساعت 07-10-2012, 03:20 PM
    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

با سلام.
    هر کدوم از دوستان میتونه آموزش استراتژی gann رو شروع کنه.

ما منتظریم....

نظر

salam arash jan
      be nazare man dg in ravesh ziad javab nemide,na inke bad bashe,metod haye kheili behtari ham hast
      albate in nazare man bood.
      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

سلام.
        با تشکر از توجه شما.

اگر در مورد استراتژی gann مطلبی دارید حتما قرار بدید و اگر استراتژی بهتری سراغ دارید بهتره معرفی کنید تا من هم استفاده کنم.

اگر همه ی دوستان موافق باشن که این استراتژی قدیمی شده میتونم این تاپیک رو حذف کنم.

با تشکر

نظر

متاسفانه آموزش به زبان فارسی ندارم.اگه انگلیسی به دردتون میخوره آپلود کنم.

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

درود...

بنده قصد آغاز تاپیکی دقیقا با همین نام را داشتم. اما نه به این زودی ها....

با صحبتی که با مدیریت انجمن شد ای تاپیک به اینجا منتقل شده است.

به قدیمی بودن یا جدید بودن کاری نداریم.

برای قرار دادن منابع چه فارسی چه خارجی تاپیکهایی مستقلی در زمینه گن ایجاد شده است.
            و برای منابع در سایر زمینه ها لطفا در محل مناسب اقدام بفرمایید.

معاملات به سبک گن به دو قسمت تقسیم میشود.

معاملاتی که از ابزار طراحی شده توسط ایشان انجام میشود.

معاملاتی که از کتابها و مطالب ایشان بر گرفته شده...

این مباحث گسترده است. و هر بخش نیاز به تشریح میباشد. بنده چون آمادگی نداشتم مطلبی که چارچوب برای نوشتن داشته باشد را ندارم. حتما مطالب را دسته بندی میکنم. و به تدریج قرار میدم.

بد هم نیست عزیزان استراتزیهایی که دریافته اند را اینجا به اشتراک بگذارند....
            من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

با سلام.
              متشکر که در این موضوع مشارکت میکنید.
              ان شا الله در طول کار از مطالب شما استفاده میکنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                متاسفانه آموزش به زبان فارسی ندارم.اگه انگلیسی به دردتون میخوره آپلود کنم.
                شما مطالبتون رو آپلود کنید حالا چه انگلیسی و چه فارسی.حتما از مطالب استفاده میکنیم.

البته مطالب انگلیسی بهتر هستن.

نظر

خیلی دوست داشتم یک فضای گفتاری مشترک ایجاد می شد و ابزارهای گن با یک ریتم منظم عرضه می شد.

فضای فعلی تا حدود زیادی پراکنده است یک مقدار نظم می خواهد.

اگر به من بود دسته بندی میکردم سطوح رو

1. سطح یک : مقدماتی و گفتن بیس ها
                  2. سطح دوم متوسطه : گفن یک سری موارد
                  3. سطح پیشرفته

اینها نظر شخصی بود و از آنجایی که بنا بر این است این بخش حرفه ای تر و منسجم تر عمل کند بنظرم رعایت این موارد می تواند کمک زیادی بکند.
                  .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                  https://telegram.me/Cyclicalwaves
                  https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام.
                    از بابت تاخیرم عذر می خوام.
                    اینم از فایل انگلیسی.فقط نتونستم ویرایشش کنم و اسم سایتی رو که قبلا گرفته بودم رو حذف کنم.ببخشید.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...sis-Course.pdf

.

نظر

شاید این PDF یه کمکی بکنه
                      GaNN
                      عقل ، نیرویی است كه دنیا را اداره می كند.
                      رالف والدو امرسون

نظر

http://http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmگن.pdf
                        استراتژي اسستفاده و رسم گن

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

پردازش ...
                        X