اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های تمرینی آرش

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل های تمرینی آرش

با سلام خدمت دوستان.
    در این تاپیک من تحلیل های خودم رو از سهام بورس ایران میگذارم.

از دوستان هم خواهش میکنم بیان و نظر بدن در مورد این تحلیل ها.

با تشکر
    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

تحلیل تکنیکال معادن روی

همانطور که مشاهده میکنید اندیکاتورهایی RSI و MACD واگرایی مثبت داده اند و الگوی تشکیل شده شبیه به سر و شانه کف میباشد که خط گردن آن امروز(21/4/1391) با حجم معامله حدود یک میلیون و هشتصد هزار سهمی شکسته شد.

انتظار میرود قیمت پس از بازگشت به سمت خط روند شکسته شده، حداکثر ظرف 15 روز آینده به قیمت 266 تومان در محدوده ی 61.8 بسط فیبوناچی و خط 75% کانال کوآدرانت برسد.

بسته شدن متوالی سهم زیر قیمت 210 تومان در محدوه ی MA5 موجب از بین رفتن سیگنال خرید میشود.

مقاومت 220 تومان و 240 تومان ،مقاوت مهمی در پیش روی سهم است.

تحلیل فوق فقط دیدگاه اینجاب در مورد سهم می باشد و جنبه ی تمرینی داشته و در صورت خرید،بنده مسئولیتی در این مورد ندارم.

منتظر نظرات مفید دوستان هستم.

با تشکر

نظر

سلام ارش جان ممنون از اینکه تحلیل های خودتونو در اینجا قرار میدی فقط ممنون میشم یک خورده چارت خلوت تر کنی و یک مقدار زوم بیشتر که همه چیز واضح باشه.با تشکر از شما
      فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

با سلام.
        امیدوارم این تصویر واضح تر باشه.
        در ضمن لطفا دوستان نظرشون رو در مورد درستی یا نادرستی تحلیل بیان کنن.
        با تشکر

نظر

ترجیحاً از ره آورد استفاده نکن.
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
            ترجیحاً از ره آورد استفاده نکن.
            سلام
            از نظر تکنیکی وفنی چه نقصی برنامه ره آورد دارد که فرمودید ترجیحآ از ره آورد استفاده نکنیم وبرای بورس کدام برنامه مناسبه؟

نظر

نرم افزار ره آورد هم مثل بقیه نرم افزارها دارای ابزارهای مختلفی هست که میتونیم ازشون استفاده کنیم.
              مشکل ره آورد چیه؟

نظر

با سلام.
                مشغول تحلیل با نرم افزارای مفید تریدر و ره آورد به صورت مشترک بودم که به چیز جالبی برخورد کردم:

تصویر اول نمودار سپاها در ره آورد نوین هستش و تصویر دوم مربوط به همین سهم و در مدت زمان مشابه ولی در نرم افزار مفیدتریدر.هیچ شباهتی وجود نداره!!!

به نظرتون مشکل چیه و نمودار درست تر کدومه؟
                با تشکر

تصویر اول: نمودار سپاها در ره آورد

تصویر دوم: نمودار سهم در مفیدتریدر

نظر

توی تصویر دوم شاید گپ بسته شده . اینکه این گپ تقسیم سود بود یا چیز دیگه را از آقا مصطفی بپرسید .
                  مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

ره آورد حالت های مختلفی برای خروجی د اره

باید دقت کنید که تقسیم سود رو لحاظ یمک ند یا خیر(مفید لحاظ می کند)
                    افزایش سرمایه از چه محلی است
                    آیا به حق ها سود تعلق م گیرد یا خیر
                    ....

تک تک اینها مهم هست برای دیتا
                    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

با سلام.

ره آورد هم قسمت تعدیل داره ولی باز هم نمودارش از نظر قیمتی شبیه به مفید نمیشه.

از نمودار مفید استفاده کنم؟

نظر

با سلام.
                        در این پست تحلیل تکنیکال شاخص سیمان رو قرار میدم.

همانطور که در نمودار مشاهده میکنید دو سناریو پیش روی این شاخص است که به تحلیل هر کدام میپردازیم:

نزول 1: احتمال ادامه ی نزول تا 251.26 واحد در محدوده ی 135 درجه ی گن و برخورد با خط روند سهم که با رنگ قرمز مشخص شده است وجود دارد.

نزول 2:احتمال ادامه ی این روند نزولی تا 243.4 واحد در محدوده ی 180 درجه ی گن و شکسته شدن خط روند وجود دارد.

خط 50 درصد تصحیح فیبوناچی و همچنین خط 161.8 درصد بسط فیبوناچی هر دو در محدوده ی 246 واحد قرار دارند بنابراین محدوده ی 244-250 واحد،محدوده ی حمایتی خوبی برای شروع رشد دوباره است ولی در صورت نزول به زیر 249 واحد و شکسته شدن خط روند،میتوان فقط به پول بک شاخص به سمت خط روند امید داشت و احتمال نزول بیشتر از این مقادیر هم وجود دارد.
                        در هر صورت باید روند شاخص سیمان را دنبال کرد و منتظر بود!!
                        با تشکر
                        این هم نمودار شاخص:

نظر

با سلام خدمت دوستان.

تحلیلی از وصندوق قرار داده بودم مبنی بر نزول سهم تا محدوده ی 145-155 تومان.

با توجه به حمایتی که از سهم در چهارشنبه صورت گرفت احتمال حرکت قیمت تا 180 تومان وجود دارد ولی همچنان تحلیل قبلی مبنی بر نزول پابرجاست.

در ضمن حمایت 160 تومان را باید به حمایت های سهم اضافه کرد.

با تشکر

نظر

به نظر من متای مفید و یا متای رسا بهتره
                            اولا رایگانه دوما بخصوص مفید اطلاعاتش مستقیم از سرورهایی هست که معاملات ریل داره روش انجام میشه
                            فقط یه نکته ای توش دیدم که انگار در کندل استیک کلوز کندل که باید قیمت پایانی بر اساس بورس باشه بر اساس قیمت آخرین معامله است(فرقش رو اساتید بورس میدونن دیگه)

نظر

با سلام.
                              درسته.مفید قیمت کلوز رو قیمت آخرین معامله در نظر میگیره که من از جناب PCMTrader پرسیدم و ایشون گفتن اینطوری درست تره.

به نظر من هم اینطوری منطقی تر به نظر میاد...

نظر

پردازش ...
                              X