اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تاریخ فروم شمسی باشد یا میلادی؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تاریخ فروم شمسی باشد یا میلادی؟

سلام دوستان عزیز

نظرتون در مورد تغییر تاریخ پستها و کل انجمن به تاریخ شمسی چیست؟
    34
    تاریخ شمسی شود
    70.59%
    24
    تاریخ میلادی باقی بماند
    29.41%
    10

تاريخ رسمي ما شمسي است تاريخ جهان ميلادي
    پس اگه هر دوتاش باشه بهتره
    لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

سلام

تاریخ پستها شمسی باشه بهتره .
      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

ما داریم با بازار جهانی کار میکنیم . اکثر کسانی که اینجا هستند کلی فروم و سایت خارجی دیگه را چک میکنند که همه جا تاریخ میلادی است. چطور میتونید با دنیا در ارتباط باشید در حالی که به تاریخ جهانی نباشید .
        اگه شمسی هم اضافه بشه بهتره . اما به هیچ عنوان نباید میلادی حذف بشه .
        مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

تقویم شمسی دقیق ترین تقویم دنیاست که هر چند هزار سال در دنیا یک روز دچار خطا میشود و یک هویت ملی برای ایران است چه طور می شه تقویمی که از لحاظه علمی دقیق تر و متعلق به خودمونه رو ول کنیم بریم یه تقویمی بگیریم که نصف یه ماهش تو زمستونه نصفش تو بهار لحظه سال تحویلش تو ژاپن یه ساعت تو اروپا ۸ ساعت دیگه اگه غریبی ها بر اشتباه خودشون اصرار دارند ما دلیلی بر تقلید از اون ها نداریم در ضمن اسم بروکر هم که پرسپولیس است بیشتر تقویم شمسی رو میطلبه بخشید اگه طولانی شد.
          فاندامنتال تحلیل و تکنیکال معامله کن!

نظر

سلام،

بازار تبادل ارز یک بازار جهانی است و تصور می کنم استفاده از تاریخ میلادی صحیح تر باشه.

به همون دلیل که تاریخ تریدها در پلاتفرم ها میلادی است و نه شمسی، و به همان دلیل که بروکر پرسپولیس شنبه و یکشنبه تعطیل هست و نه جمعه، و به همان دلیل که در تحلیل ها از واژه های انگلیسی استفاده می کنیم نه فارسی، قاعدتا اینجا هم تاریخ باید میلادی باشه تا در آینده با مراجعه به چارت و تحلیل افراد در گذشته بر اساس زمان بشه بررسی کرد که عملکرد ها چگونه بوده است.

اگر این فروم، یک فروم داخلی با مباحث داخلی بود تقویم شمسی بهتر بود و چه بسا بهتر از اون تقویم واقعی ایران با سال 2571 باشه! اما موضوع فروم یک موضوع جهانی است و بهترین و تنها گزینه اصلی همین تاریخ میلادی هست.

ارادتمند- بهزاد

نظر

دوستان عزیز لطفا دقت کنید ما همگی تریدرهای حرفه ای هستیم و شغل ما ترید در بازاری جهانی است .

یه آدم حرفه ای کسی است که احساسات ، عقاید ، سنتها و تفکرات شخصیش (که قطعا قابل احترام هست) را وارد حیطه کاریش نمیکنه .

به عنوان یه آدم حرفه ای دلیلی نمیبینم بخوام بگم بهترین تقویم دنیا چیه یا حس میهن پرستی رواج بدم و یا هر بحث دیگه .

شما دارید سرمایه و وقت و زندیگیتون را در بازاری صرف میکنید که ابعاد جهانی داره .
              ما در بازار جهانی هستیم و باید به زمان و تاریخ بازاری باشیم که داریم در آن کار میکنیم . شما وقتی در فارکس موفق میشید که مانند همه بزرگان این بازار رفتار کنید ، صحبت کنید ، تحلیل کنید و حتی فکر کنید .

شاید اگه اینجا فروم زنده نگه داشتن تاریخ ایران زمین ، یا ارزشهای دینی مذهبی یا .... بود ، اونوقت من هم از تاریخ شمسی کشورم دفاع میکردم.

حتی من در سطح بالاتر موافق فرومهای انگلیسی زبان هستم . چون اونجا با همه دنیا بحث وتبادل نظر میکنی . چه برسه به تاریخ و زمان .

نظر

تاریخ پست ها اگر شمسی باشه بهتره.

تاریخ میلادی رو میشه با یک کلیک در قسمت ساعت ویندوز به راحتی دید!!
                A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

شمسی به وقت تهران

نظر

با توضیحات کاملی که جناب بالکوفسکی و بهزادی دادند دیگه توضیحی نیاز نیست .

تاریخ باید میلادی بمونه . حالا تاریخ شمسی هم اضافه بشه برای کسایی که میخواهند خودشون تنظیماتشون را شمسی کنند . مثل ساعت که شما میتونی واسه خودت به وقت هر جا تنظیم کنی .

نظر

دوستان در نظراتشون اشاره به این میکنند که چون بزرگان بازار از این تقویم استفاده میکنند ما هم باید از اون استفاده کنیم!!!!!! این بزرگان بازار اگه یه ذره از عقل و منطق خودشون استفاده میکردند الان کشورشون ۱۲۰ در ساده تولید ناخالص ملی شون بدهی خارجی نداشتند این بزرگان اگه عقلشون کار میکرد تو کشورشن ۳۳ در صد بی کاری در بین جوانان نداشتند اگه یه ذره منطق داشتند کشور آلمان رو مجبور نمی کردند که بیاد به کشور یونان که تا خر خره زیر قرض دوباره وام بده بدون هیچ تعهدی چون مردم یونان به تنبلی و بی کاری عادت کردند. دوستان فکر میکنن که من هدفم ملی گرایی است و ترویج غرور ملی بدون هیچ دلیلی است نه عزیز من اتفاقا واسه این کار منطق دارم . اگه از این تقویم استفاده کنی داری با نظم که در دنیا آفریده شده هم راهی میکنی که هیچ احدی نمیتونه تغییرش بده وقتی سال تحویل می شه دقیقا در لحظه سال تحویل انقلابی تو بدنت ایجاد می شه تمام هورمون هایی که در بدن هر فرد تریدری ترشح می شه شروع به تغییر می کنه روحیات و توانایی جسمیت تغییر می کنه ک همه برا معاملاتت تاثیر گذراند تغییر می کنه چین و ژاپن که ۲ غول اقتصادی دنیا هستن تقویم مخصوص خودشونو دارند مهم ترین اخبار اقتصادی چین اتفاقا در روز شنبه که بازارها تعطیل اتفاقا اعلام می شه تو ژاپن هم هفته کاری ۶ روز مثل ایران همه اینا به کنار برین چارت نفتو نگاه کنین که هر سال دقیق سر ۱۵ آبان شروع به رشد می کنه و سقفهای ماژور خودشو می زنه و برک اوت می کنه یعنی دقیقا وسط فصل پاییز و دقیق سر ۱۵ اردیبهشت شروع به ریزش می کنه یعنی دقیق وسط فصل بهار.منی که هر روز حداقل ۶ ساعت دارم کانال های بلومبرگ و سی ان بی سی رو نیگا می کنم فقط دنبال این هستم ک از هر قوم و ملتی بهترین چیزاشون رو استفاده کنم و یاد بگیرم می خواد مال یه کشور تو اروپا باشه یا آفریقا و به این نتیجه رسیدم که دقیق ترین تقویم دنیا که می شه استفاده های کاربردی کرد این تقویم حتی ناسا از تقویم خورشیدی برای پرتاب موشک هاش استفاده میکنه گشتم نبود نگرد نیست.
                      دوستان من یک حق رای داشتم اونم دادم به شمسی زیاد هم اهل کل کل با کسی نیستم کوچیک جناب بهزادی و بالکوفسکی هم هستم چون جوابی به مطلب بنده داده بودند منم جواب دادم امیدوارم نتیجه نظر سنجی هر چه بود همون اعمال بشه
                      ویرایش توسط matin fund : https://www.traderha.com/member/5805-matin-fund در ساعت 07-14-2012, 03:55 PM
                      فاندامنتال تحلیل و تکنیکال معامله کن!

نظر

به نظر من هر دوش مهمه
                        شمسی واسه خودمون و برنامه ریزی هایی که میکنیم و همون بهار و گل و بلبل که دوستمون گفت و اینکه بهتره تو سایت ما ایرانی ها تاریخ خودمون هم باشه... و میلادی هم به خاطر اینکه بالاخره ما داریم با دنیا معامله میکنیم نیازه تاریخ دنیا رو بدونیم و یه جورایی مثل زبان انکلیسی میمونه که نمیشه گفت دونستنش نیاز نیست.
                        مثلا میشه سمت چپ هر پست ، تاریخ میلادی و سمت راستش شمسی باشه

نظر

متین جان

من در پستم از ایران بد نگفتم و از اروپا هم خوب نگفتم! نمی دونم چرا موضوع رو به تعصب ملی ارتباط دادید!!! صحبت شما شبیه این هست که چون ایرانی هستیم بگیم فقط باید سوار پیکان و پراید بشیم. من اشاره کردم که این بازار جهانی هست و بنده و شما هم ریال خرید و فروش نمی کنیم. ارزهای بین المللی رو می خریم و می فروشیم. پس باید تابع قوانین حاکم بر اون بازار باشیم.

میشه مثلا در بورس ایران فعالیت کرد و بر اساس ساعت ایران هم کار کرد و جمعه ها استراحت کرد. من و شما نمی تونیم به فارکس بگیم روز شنبه و یکشنبه باز باش چون من ایرانیم و وطنم وطن است! فارکس یعنی خرید و فروش ارزهای بین المللی!

در مورد وضعیت اقتصادی غرب همین اندازه به شما بگم که به دلیل شفاف بودن اطلاعات و درست بودن اونها و آمار اشتباه ندادن به مردم همه با واقعیات آشنا می شوند. شکی نیست در مرحله سختی هستند. اما چرا ارزش پول همین اروپای بی همه چیز! برای من ایرانی در عرض یکسال دو برابر شده؟

اگر اقتصاد یونان در حال فروپاشی هست چرا پارسال یوروی یونان 1250 تومان بود و امسال 2500 تومان!!! اینکه صرفا داد بزنیم زنده باد وطن و مانند شترمرغ سرمون رو بکنیم زیر خاک تغییری در وضعیت موجود نمیده.

حداقلش اینه که در همان یونان رو به ورشکستگی قیمت شیر و مرغ به عنوان یک ماده خوراکی اولیه تغییر نکرده و در کشور ما هفته به هفته 100 تومان میره رو قیمت شیر و مرغ!

احتمالا شما نان آور خانواده نیستید چرا که این روزها همه دارند با گوشت و پوست و استخوان گرانی های موجود در کشور و بیکاری های روزافزون رو لمس می کنند!

ارادتمند- بهزاد
                          ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 07-14-2012, 04:55 PM

نظر

متین جان ممنون از توضیحات شما .

کلامتان متین و نظرتون 100 البته برای بنده قابل احترام .

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                              دوستان عزیز لطفا دقت کنید ما همگی تریدرهای حرفه ای هستیم و شغل ما ترید در بازاری جهانی است .

یه آدم حرفه ای کسی است که احساسات ، عقاید ، سنتها و تفکرات شخصیش (که قطعا قابل احترام هست) را وارد حیطه کاریش نمیکنه .

به عنوان یه آدم حرفه ای دلیلی نمیبینم بخوام بگم بهترین تقویم دنیا چیه یا حس میهن پرستی رواج بدم و یا هر بحث دیگه .

شما دارید سرمایه و وقت و زندیگیتون را در بازاری صرف میکنید که ابعاد جهانی داره .
                              ما در بازار جهانی هستیم و باید به زمان و تاریخ بازاری باشیم که داریم در آن کار میکنیم . شما وقتی در فارکس موفق میشید که مانند همه بزرگان این بازار رفتار کنید ، صحبت کنید ، تحلیل کنید و حتی فکر کنید .

شاید اگه اینجا فروم زنده نگه داشتن تاریخ ایران زمین ، یا ارزشهای دینی مذهبی یا .... بود ، اونوقت من هم از تاریخ شمسی کشورم دفاع میکردم.

حتی من در سطح بالاتر موافق فرومهای انگلیسی زبان هستم . چون اونجا با همه دنیا بحث وتبادل نظر میکنی . چه برسه به تاریخ و زمان .
                              به نظر من تاریخ میلادی باشه بهتره چون ما دارین فارکس کارمیکنیم و فارکس هم یهنی بازارهای جهانی وبازارهای جهانی هم با تاریخ میلادی پیش میره پس دیگه خود دانید..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

پردازش ...
                              X