اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تقویت قدرت تحلیل تکنیکال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تقویت قدرت تحلیل تکنیکال

با سلام خدمت دوستان.

این تاپیک رو ایجاد کردم و میخوام کاری انجام بدم که به تقویت قدرت تحلیل همه کمک کنه وشاید ضریب خطا در تحلیلهامون رو پایین بیاره:

میخوام در این تاپیک به صورت دوره های دو هفته ای، یک سهم رو از بازار ایران انتخاب کنیم و همه ی دوستان تحلیلها و پیش بینی خودشون رو برای دو هفته ی آینده ی سهم قرار میدن.
    در طول این دو هفته ما با هم به تجزیه و تحلیل تحلیلهای خودمون میپردازیم و نقاط ضعف و قوت خودمون رو در تحلیل پیدا میکنیم.

بعد از دوهفته که روند قیمتی سهم مشخص شد،هر کس به بررسی تحلیلی که انجام داده میپردازه و کسایی که تحلیلشون اشتباه بوده،اشتباهات خودشون رو مینویسن تا هم خودشون و هم دیگران دوباره مرتکب اون اشتباه نشن.
    کسایی هم که تحلیلشون درست بوده،روش خودشون رو تا حدودی توضیح میدن تا بقیه هم یاد بگیرن و میریم سراغ سهم بعدی...

بعد از مدتی میتونیم یک سری نکات بسیار مهم از تحلیل ها را که در طول کار یاد گرفتیم رو به صورت یک مقاله یا نوشته در بیاریم تا نکات آموزشی باشه هم برای خودمون و هم برای دیگران.

دوستان نظراتشون رو اعلام کنن تا در صورت توافق،کارمون رو شروع کنیم.برای شروع هم من سهم تازه از مجمع برگشته ی حفاری شمال رو پیشنهاد میکنم.

لطفا نظراتتون رو اعلام کنید.

با تشکر
    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

دوست خوبم سلام. کار جالبی را شروع کردید .ممنون
    چرا واسه اینکار از جفت ارزها استفاده نمیکنید؟

نظر

با سلام.
      راجع به جفت ارزها تاپیک های زیادی در این انجمن موجود هست به همین خاطر من گفتم این کار رو در مورد بورس ایران انجام بدیم.

امیدوارم دوستان موافق باشن و این کار رو شروع کنیم

نظر

با سلام

دوستان لطفا اگر تمایلی به انجام این کار ندارن بیان کنن تا در صورت عدم استقبال،تاپیک رو حذف کنم.

اگر هم مشتاق هستن باز هم اعلام کنن تا شروع کنیم.

با تشکر
        ویرایش توسط Arash72 : https://www.traderha.com/member/6048-arash72 در ساعت 07-19-2012, 12:37 AM

نظر

salam

نوشته اصلی توسط arash72 نمایش پست ها
          با سلام

دوستان لطفا اگر تمایلی به انجام این کار ندارن بیان کنن تا در صورت عدم استقبال،تاپیک رو حذف کنم.

اگر هم مشتاق هستن باز هم اعلام کنن تا شروع کنیم.

با تشکر
          دوست عزیز به نظر شما با وضعیت فعلی سیاسی و اقتصادی کشور کار کردن روی بورس ایران منطقی هست

نظر

ایده خیلی خوبی دارید . اما بعید میدونم روی نمودارهای بورس ایران بتونید بحث آموزشی چندانی را پیاده کنید . ضمن اینکه اینقدر کند جلو میره که حوصله همتون سر میره .
            مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط vahidkhosro نمایش پست ها
              دوست عزیز به نظر شما با وضعیت فعلی سیاسی و اقتصادی کشور کار کردن روی بورس ایران منطقی هست
              سلام ، کار تحقیقاتی ربطی به وضع سیاسی اقتصادی نداره، شما داری یک کار اماری تحقیقاتی انجام میدی برای تقویت تحلیل گری ات.
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

حتی توی همین بازار که از لحاظ سیاسی و اقتصادی وضعیت زیاد جالبی نداره هم میتوان به سودهای خوبی دست پیدا کرد.

بعد از شروع هر روند نزولی برای هر سهمی،اگر دقت کنید میبینید که نشانه های نزول رو قبلا نمودار اعلام کرده و نزولش الکی نبوده.

بورس ایران حداقل حدود 2 سال به طور مداوم بالا میرفته پس این رکودی که حدود 15 ماهی هست که بورس رو فرا گرفته منطقی به نظر میرسید چون p/e بازار و صنایع واقعا بالا بود.

البته بازار بیشتر حالت رنج داشته تا اینکه مطلقا نزولی باشه،این یعنی که فرصت های خرید بسیاری در این بازار وجود داشته و داره.

در مورد کند بودنش هم باید بگم که درسته مثل فارکس نیست ولی اینکه شما خواهان سودهای زیاد در مدت زمان کوتاه باشید غیر منطقی به نظر میرسه.با این وجود شما با سود ماهیانه فقط 10 درصدی میتونید به صورت تصاعدی و در طول 1 سال به بازده 300 درصدی برسید و سرمایه ی خودتون رو 4 برابر کنید.

فقط کافیه به نمودارها و سیگنال هایی که از انها صادر میشه توجه کرد تا به سودهای خوبی رسید یا حداقل متحما ضرر نشد که خودش نوعی سود محسوب میشه.

با تشکر

نظر

حمایتتون ازبورس ایران عالی بود...نمیدونم چرابعضیا انقدر از بورس داخل ناراضین درحالیکه واقعا اگر بخوایم الگوهای خوب و قابل قبولی پیدامیشه

نظر

نمودار وپست
                    لگاریتمی ، روزانه ، تمام نمودار
                    الگوی three drive ،

این معامله فکر کنم بزرگترین ضرر من باشه : چون با برخورد قیمت به خط بالایی چنگال قرمز از سهم خارج نشدم چون با توجه به پول بک به خط بالایی چنگال بنفش و خط میانی چنگال قرمز و مقاومت 667 انتظار عبور قدرتمند از خط بالایی چنگال قرمز رو داشتم ولی نشد اگر در برخورد قیمت به خط بالایی چنگال از سهم خارج شده بودم الان 40 در صد تو سود بودم و قیمت پایین تر میتونستم بخرم الانم فکر کنم 778 حمایت خوبی برای نمودار و اضافه کردن باشه ولی افسوس

وپست three drive.JPG
                    ویرایش توسط همیلتون : https://www.traderha.com/member/10753-همیلتون در ساعت 09-05-2013, 09:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط همیلتون نمایش پست ها
                      نمودار وپست
                      لگاریتمی ، روزانه ، تمام نمودار
                      الگوی three drive ،

این معامله فکر کنم بزرگترین ضرر من باشه : چون با برخورد قیمت به خط بالایی چنگال قرمز از سهم خارج نشدم چون با توجه به پول بک به خط بالایی چنگال بنفش و خط میانی چنگال قرمز و مقاومت 667 انتظار عبور قدرتمند از خط بالایی چنگال قرمز رو داشتم ولی نشد اگر در برخورد قیمت به خط بالایی چنگال از سهم خارج شده بودم الان 40 در صد تو سود بودم و قیمت پایین تر میتونستم بخرم الانم فکر کنم 778 حمایت خوبی برای نمودار و اضافه کردن باشه ولی افسوس

[ATTACH=CONFIG]1683[/ATTACH]

سلام

برای آپلود از سایت زیر استفاده کنید :

PCM File Upload

مرسی
                      با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام حرکت خیلی عالی رو شروع کردید من که موافقم و منتظر شروع نظر سنجیهای دوستان بزرگوار
                        .::. شما بايد اهداف بلند مدت داشته باشيد تا از شكستهاي كوتاه مدت نرنجيد .::.

نظر

خیلی عالیه . به نظرم روی جفت ارزها یا روی اونس هم باشه بهتره. چون بیشتر درگیرشون هستیم.

ولی در کل هر سهمی یا هر چارتی باشه اشکالی نداره . هدف ارتقا تحلیلگری است.

لطفا هر چه زودتر شروع کنید.

دوستان هم ایشالا همه شرکت میکنند.
                          .

نظر

پردازش ...
                          X