اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ تاپیک کندل استیک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پرسش و پاسخ تاپیک کندل استیک

سلام دوستان . لطف کنید سوالاتی که راجع به آموزشهای آقای متین در مورد کندل استیک هست را اینجا مطرح کنید .

چرا که ممکنه سوال شما سوال خیلی از کسای دیگه هم باشه .

با تشکر .

نوشته اصلی توسط ناظرسایت نمایش پست ها
    سلام دوستان . لطف کنید سوالاتی که راجع به آموزشهای آقای متین در مورد کندل استیک هست را اینجا مطرح کنید .

چرا که ممکنه سوال شما سوال خیلی از کسای دیگه هم باشه .

با تشکر .
    ============================
    نهایت تشکر
    گر بر سر نفس خود امیری مردی...
    انجمن بورس بازان نیکوکــــار
    (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

دو سوال دارم اولی در مورد شکست سطوح هست ایا از طریق کندل استیک میشه یک شکست واقعی را از شکست کاذب تشخیص داد؟
      سوال دوم ایا الگوهای شمعی در تایم فریم های کمتر از نیم ساعت قابل اعتماد هستدند؟
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

جواب

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
        دو سوال دارم اولی در مورد شکست سطوح هست ایا از طریق کندل استیک میشه یک شکست واقعی را از شکست کاذب تشخیص داد؟
        سوال دوم ایا الگوهای شمعی در تایم فریم های کمتر از نیم ساعت قابل اعتماد هستدند؟
        ==========================================
        ممنون از سوال زیباتون
        در مورد سوال اول باید بگم یکی از مبناهای شکست مرز ها اینه که کندلی شکیل (تاکید میکنم شکیل و متناسب) مرز راشکسته و دست کم 50 درصد اون خارج از مرز بسته بشه این جزو اصوال هست که باید بگم خودم بشخصه با چنین شکستی وارد معامله نمیشم دلیلشم شواهد زیادی هست که توی بازار میتونید ببینید که بعد از شکست مرز و بسته شدن کندل خارج از مرز قیمت باز هم برگشت میکنه. خودم بشخصه منتظر یک چنج آو پلاریتی یا بقول دوستان بوسه ی خداحافظی میمونم که در اون صورت با اطمینان زیادی میتونیم وارد معامله بشیم.اگر موندگار شدیم بیاری خدا این اصول رو هم با تصویر و مصادیق اون در چارت آموزش میدم.
        و اما در پاسخ به سوال دوم شما باید بگم بله و صد درصد جناب استیو نیسون حتی در تایم یک و پنج دقیقه باکندل ها پوزیشن میگیرن خود من مدتهاست که در تایم 15 معامله میکنم یکی از عادت های من اینه که از تمام پوزیشن هام عکس میگیرم انشالله پوزیشن هامو در این تایم و با تاکید بر الگوهای کندل استیک به دوستان نشون خواهم .
        موفق باشید
        ویرایش توسط matein77 : https://www.traderha.com/member/3141-matein77 در ساعت 07-27-2012, 08:58 AM

نظر

سلام دوست عزیز و استاد گرامی میخواستم نظرتون در مورد دو کندل نزولی که در چارت یک ساعته طلا ایجاد شدند بپرسم که ایا یک الگوی مشخص صعودی هستند؟

در مورد کندل چهارساعته دیروز طلا که ازتون پرسیدم جوابتون بیشتر منو کجکاو کرد چون خیلی با چنین کندلهای مواجه میشیم اگر لطف کنی در مورد اون توضیح بدید!

با تشکر از زحمات جنابعالی
          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

سلام
            ضمن تشکر
            این کندل که در تصویر با فلش مشخص کردم معتبر هست؟
            فایل های پیوست شده

نظر

یه سوال دارم
              تحلیل کندل استیکی در کدام تایم فریم بهترین جواب رو میده؟

نظر

با سلام

به نظر من نه زیاد طولانی و نه زیاد تایم کوتاه با سیستم 10 دقیقه ای سیستم جدید در فارکس باید کار را دنبال کرد سیستمی که بر پایه تحلیل عمودی با یکی دو اندیکاتور ساده انجام می شه بدون نیاز به استاپ لاس و تیک پروفیت موثر

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز و استاد گرامی میخواستم نظرتون در مورد دو کندل نزولی که در چارت یک ساعته طلا ایجاد شدند بپرسم که ایا یک الگوی مشخص صعودی هستند؟

در مورد کندل چهارساعته دیروز طلا که ازتون پرسیدم جوابتون بیشتر منو کجکاو کرد چون خیلی با چنین کندلهای مواجه میشیم اگر لطف کنی در مورد اون توضیح بدید!

با تشکر از زحمات جنابعالی
                  ===========================================
                  این الگو الگوی انگولفینگ هست که که جزو الگوهای بازگشتیست.

نظر

نوشته اصلی توسط stop loss نمایش پست ها
                    سلام
                    ضمن تشکر
                    این کندل که در تصویر با فلش مشخص کردم معتبر هست؟
                    دوست من اونقدر تصویرتون کوچک هست که نمیتونم واضح ببینم اما اگر داجی باشه بایستی ببینید که در برخورد به ساپورتی قوی تشکیل شده یا خیر اگر چنین باشه بله معتبر هست مزید بر این که با یک واگرایی مثبت نیز همراه بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                      یه سوال دارم
                      تحلیل کندل استیکی در کدام تایم فریم بهترین جواب رو میده؟
                      هیچ فرقی نداره مهم مسلط بودن به موضوع و الگوهاست و سنجش شرایط اونها گفتم که آقای استیو نیسون در تایم 5 و حتی یک دقیقه با الگوها معامله میکنند . ولی در کل یک قاعده ی کلی هست که هر چه تایم بالاتر باشه الگو هم معتبر تره در ادامه شما شاهد خواهید بود که در تایم 15 که مورد علاقه و تمرکز بنده هست چطور میتونید سود های چند صد پیپی بگیرید.

نظر

نوشته اصلی توسط nikoubin1234 نمایش پست ها
                        به نظر من نه زیاد طولانی و نه زیاد تایم کوتاه با سیستم 10 دقیقه ای سیستم جدید در فارکس باید کار را دنبال کرد سیستمی که بر پایه تحلیل عمودی با یکی دو اندیکاتور ساده انجام می شه بدون نیاز به استاپ لاس و تیک پروفیت موثر
                        جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان؟؟؟؟! !!!

نظر

با سلام
                          ببخشید اگر این تاپیک جای سوال من نیست.

میخواستم بدونم این خطوط پیووت های هفتگی و ماهیانه رو چطوری به دست میارید؟
                          A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

نوشته اصلی توسط arash72 نمایش پست ها
                            با سلام
                            ببخشید اگر این تاپیک جای سوال من نیست.

میخواستم بدونم این خطوط پیووت های هفتگی و ماهیانه رو چطوری به دست میارید؟
                            شما که کاربر عضو هستید و میتونید وارد بخش ویژه تریدری بشید . اونجا انواع اندیکاتورهای پیوت برای دانلود قراردارن .
                            ورود به معامله با منطق انسانی
                            خروج
                            از معامله با احساس ماشینی
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام آقا متین
                              از اینکه وقتتون رو در اختیار ما گذاشتید ممنون........
                              در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

پردازش ...
                              X