اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چند درصد؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• چند درصد؟

سلام

1. توی یک روز دنبال چند درصد سودیم؟
    2. برای رسیدن به جواب سوال قبل چند بار در روز تلاش می کنیم؟

جواب ها مستدل باشه، عرفان رو هم کنار بزاریم، جواب ها ساده و منطقی.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    سلام

1. توی یک روز دنبال چند درصد سودیم؟
    2. برای رسیدن به جواب سوال قبل چند بار در روز تلاش می کنیم؟

جواب ها مستدل باشه، عرفان رو هم کنار بزاریم، جواب ها ساده و منطقی.
    روز یا ماه؟

نظر

بهتره پس دسته بندی بکنیم

دی تریدر ها
      لانگ ترمی ها

هر دسته جواب خودش رو بده، من جزو دسته اولم

نظر

بهتره پس دسته بندی بکنیم

دی تریدر ها
        لانگ ترمی ها

هر دسته جواب خودش رو بده، من جزو دسته اولم
        من لانگ ترم ترید می کنم و در ماه به دنبال 2 تا 5 درصد سود ماهیانه هستم. اگر این عدد رو بر 20 روز کاری تقسیم کنیم میشه روزانه 0.1 تا 0.25 درصد سود.

این بازه برای من یک هدف هست و ممکنه از این میزان تجاوز کنه یا اینکه کمتر بشه. اما سعی بر این هست که میانگین در بازه طولانی مدت مثلا 20 ماه پیاپی به طور متوسط کمتر از 2 درصد اشاره شده در ماه نشه.

ارادتمند- بهزاد

نظر

نیما جان چون موضوع بحث جالبه این نکته هم اشاره کنم که اگر دوستان سودی رو که می کنند به طور کامل بیرون نکشند سودشون افزایش پیدا می کنه. در همین راستا یک مثال می زنم تا موضوع برای دوستان بهتر جا بیفته.

1- نفر اول سرمایه 10 هزار دلار داره و ماهیانه به صورت متوسط 10 درصد سود می کنه و این سود رو در انتهای هر ماه می کشه بیرون. بعد از یکسال این فرد 120 درصد و به عبارتی 12 هزار دلار سود کسب کرده.

2- نفر دوم سرمایه 10 هزار دلار داره و ماهیانه به صورت متوسط 10 درصد سود می کنه اما تصمیم گرفته سود رو در انتهای سال برداشت کنه. بعد از یکسال این فرد 213 درصد و به عبارتی 21 هزار و سیصد دلار کسب سود کرده.

توجه کنید که در حالت دوم همچنان سود ماهیانه همان 10 درصد هست اما به دلیل افزودن سود هر ماه به حساب ترید به طور متوسط حدود 18 درصد سود کرده.

امیدوارم دوستان از این تکنیک بهره بگیرند.

ارادتمند- بهزاد

نظر

من مدت هاست به دنبال بازدهی حدود 0.6% تا 1% در روز هستم و تقریباً نزدیک بوده ام به این هدف، این عدد حس راحتی به من می دهد و از اور ترید کردن آزادم می کند.

برای رسیدن به این سود معمولاً بین 2 تا 3 ترید در روز می کنم.(در حالت طبیعی) برخی مواقع هم اور ترید یم کنم که چوبش را میخورم!
            ..........
            بهزاد عزیز بحث ویتدرا هم بحث جالبی است که خواهیم پرداخت.

نظر

من مدت هاست به دنبال بازدهی حدود 0.6% تا 1% در روز هستم و تقریباً نزدیک بوده ام به این هدف، این عدد حس راحتی به من می دهد و از اور ترید کردن آزادم می کند.

برای رسیدن به این سود معمولاً بین 2 تا 3 ترید در روز می کنم.(در حالت طبیعی) برخی مواقع هم اور ترید یم کنم که چوبش را میخورم!
              ..........
              نیما جان،

متاسفانه من در تایم فریم های یک ساعته و پایین تر در تحلیل و ترید اونطور که باید و شاید نمی تونم به صورت مطمین از بازار سود بگیرم. به همین دلیل در تایم فریم های روزانه و چهار ساعته ترید می کنم و حتی گاهی هفتگی! در این تایم فریم ها موقعیت ها خیلی کمتر میشه گاها یک موقعیت در دو هفته!

با توجه به اینکه شما متخصص تایم پایین هستید، اگر متوسط روزی نیم درصد به صورت مطمین دربیارید من یه سرمایه 200 هزار دلاری رو حاضرم باهات شریک بشم. سودش هم نصف نصف. یعنی بر اساس 20 روز کاری در ماه میشه 10 هزار دلار در ماه برای شما و 10 هزار دلار در ماه برای من. اگر یک سال جواب بده در ابتدای سال دوم حاضرم با همین شرایط تقسیم سود یه سرمایه یک میلیون دلاری رو بیارم تو کار.

اگر تمایل داشتی بهم بگو تا به صورت خصوصی در مورد شرایطش بیشتر صحبت کنیم. یک سوال هم دارم و اون اینکه در هر ترید چه میزان ریسک می کنید؟

قربانت- بهزاد
              ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 08-01-2012, 09:15 PM

نظر

درآمد هر کسی براساس درامد کوتاه مدت و میان مدت و بلندمدت مشخص میشود:
                1-کوتا مدت برای من روزی 3%سود با ریسک 3%
                2-میان مدت هفته 5%(میانگین سود وضرر)
                3-بلند مدت سالی120%
                اگر غیر از این بشه از ف رکس راضی نیستم چون در کار تجارتم کمی کمتر از این درمیاید(70% سالانه)
                البته هنوز به این مرحله نرسیدم.
                WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                account demo

نظر

درود به همگی
                  لطفا در صورت امکان ، استاد یا جناب بهزادی ، بفرمایید حداقل حساب برای کسی که میخواد توی این بازار کار کنه چند دلاره ؟

آخه با خوندن پست شماره 7 احساس کردم این حرفه مال من نیست .
                  ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 08-01-2012, 11:11 PM
                  ورود به معامله با منطق انسانی
                  خروج
                  از معامله با احساس ماشینی
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

با سلام و تشکر از همه ی دوستان

به نظر من قانع شدن به کسب سود کم ولی بلندمدت میتونه خیلی کمک کنه تا زمان زیادی رو صرف معامله گری نکنیم و وقتمون رو صرف تحلیل گری کنیم تا نتیجه ی بهتری بگیریم.

خود من هم قانع به سودهای ماهیانه کمتر از 10 درصد هستم ولی همونطور که دوستان میدونن بازار سهام وسوسه کننده است و پیروی از استراتژی کسب سود کم و بلند مدت کمی سخته!!!
                    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
                      درود به همگی
                      لطفا در صورت امکان ، استاد یا جناب بهزادی ، بفرمایید حداقل حساب برای کسی که میخواد توی این بازار کار کنه چند دلاره ؟

سلام

دیدگاه ها در این مورد متفاوته. خیلی ها اعتقاد دارند با مبالغ کم هم میشه در این بازار فعالیت کرد، حتی عده ای معتقدند نباید مبالغ سنگین وارد این بازار کرد و باید با مبالغ پایین سود زیاد در اورد.

من به شخصه دیدگاهم به بازار چیزی بین ترید و سرمایه گذاری هست و معتقدم حداقل مبلغ مناسب که به شما این اجازه رو بده که هم مدیریت سرمتیه رعایت کنی و هم اصول روانشناسی ترید و هم سود متناسب عاید فرد کنه حدود 20 هزار دلاره.

و به نظرم اگر کسی زیر 10 هزار دلار داره بهتره بره یه کاری بکنه و این سرمایه رو که جمع کرد بیاد تو این بازار.

این نقطه نظرات شخصی هست و مسلما خیلی از اساتید جور دیگری فکر می کنند.

ارادتمند- بهزاد

نظر

نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
                        با سلام و تشکر از همه ی دوستان

به نظر من قانع شدن به کسب سود کم ولی بلندمدت میتونه خیلی کمک کنه تا زمان زیادی رو صرف معامله گری نکنیم و وقتمون رو صرف تحلیل گری کنیم تا نتیجه ی بهتری بگیریم.

خود من هم قانع به سودهای ماهیانه کمتر از 10 درصد هستم ولی همونطور که دوستان میدونن بازار سهام وسوسه کننده است و پیروی از استراتژی کسب سود کم و بلند مدت کمی سخته!!!
                        آرش جان

در تایید حرفهای شما باید بگم که خیلی اوقات همین درصد های پایین در عرض مدتی کوتاه افراد به به بلندی ها و ارزوها خواهد رساند. به همین دلیل خیلی مهمه که همیشه یک برنامه با هدف مشخص داشته باشیم. فرضا ممکنه شما بگید هدف شما ماهیانه 5 درصد هست و بر این اساس و با توجه به سرمایه باید یک جدول تهیه کنی یا حتی گراف و بعد روند رشد واقعی رو با هدف مقایسه می کنی. در مقاطعی از هدف جلوتر و در مقاطعی عقب میفتید اما این مقایسه خیلی کمک می کنه که با یکی دو باخت پیاپی دچار احساس ضعف و اورترید ناشی از اون نشید.

زمانهایی که از هدف جلو میفتید شبیه اینه که ذخیره ای برای تریدهای بعدی خود دارید که بسیار خوشاینده. شخصا از این سیستم همیشه و در طول 5 سال گذشته استفاده کرده ام و تاثیرش رو بسیار زیاد می دونم. باید پلان و هدف کوتاه مدت و بلند مدت مکتوب داشته باشید تا بدونید برای چه در این بازار هستید.

ممنون از پست خوبت

ارادتمند- بهزاد

نظر

با سلام خدمت آقا بهزاد

من هم کاملا با داشتن برنامه و هدف در بازار موافقم و منظورم این بود که با نداشتن برنامه و بی هدف بودن آدم ممکنه دست به معامله هایی بزنه که منجر به ضرر بشه.

با تشکر از مطالب خوب شما
                          A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

درود بر همه رفقا

در راستای نظرات دوستان بنده هم خودم رو جزو معامله گران روزانه میدونم....
                            روزانه حداکثر 1% سود و ماهانه 20% و دیدم نیز بلند مدت 5 ساله هستش.(البته باید برآیند رو دید===> سیستم خود گزارش گیری) و نقطه هدف رو تعیین کرد و طبق اون گام برداشت و به محض اینکه اون هدف روزانه بدست اومد دست از ترید میکشم، برخی مواقع با توجه به برآیند روزانه و ساعات معامله گری طبق سیستم حتی ممکنه زودتر هم دست از معاملات روزانه بکشم-تا حدی هم در این کارم موفق بودم.....همه اینها رو مدیون نیمای باصفا میدونم....درود بر تو نیما جان

برقرار و پایدار باشید
                            Think / Act / Enjoy

نظر

..........
                              نیما جان این سودی که فرمودی اگر بلند مدت باشه خیلی خیلی رویایی هست و بهت تبریک میگم. من هم بعد از معرفی سیستمت دنبال همون سود بودم ولی بدلیل سرمایه کم، بعضی اوقات با ریسک بیشتر، نوسان حسابم بیشتر شده و اینه که اذیتم میکنه. با ریسک بیشتر، برآیند مثبت نمیشه ولی با ریسک کم هم پولی در نمیاد. چه کار کنیم؟
                              ویرایش توسط Farshad75 : https://www.traderha.com/member/3695-farshad75 در ساعت 08-02-2012, 02:40 AM
                              Death does not concern us, because as long as we exist, death is not here. And when it does come, we no longer exist.
                              Epicurus

نظر

پردازش ...
                              X