اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش ترید با استفاده از امواج الیوت و کاربرد آن

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• روش ترید با استفاده از امواج الیوت و کاربرد آن

ان شاا.. با کمک و هم فکری هم بتونیم از امواج الیوت در تریدهامون بیشتر استفاده کنیم

2 تا از نرم افزارهائی که می تونه تو این زمینه کمکمون کنه advance get و elwave هستند که به نظرم اولی خیلی بهتره و نسخه های پی دی اف از هر کدوم تو نت هست یک سرچ بزنین پیدا می کنین

نظر

پی دی اف الویو:

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/.../pcmElwave.pdf

پی دی اف ادونس گت:

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmGET.pdf

موفق باشید

نظر

جناب دستتون درد نکنه. به نظرتون برای اینکه جلوی بعضی از باگ ها را بگیریم از چه اندیکاتورهایی با چه تنظیماتی می تونیم استفاده کنیم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi1608 نمایش پست ها
          جناب دستتون درد نکنه. به نظرتون برای اینکه جلوی بعضی از باگ ها را بگیریم از چه اندیکاتورهایی با چه تنظیماتی می تونیم استفاده کنیم؟؟
          سلام مهدی حان

باگ باید تشخیص داده بشه از کجای بدنه استراتژی .. هست که بتونیم دارو واسش تجویز کنیم ، نمیشه بگیم کامپیوترم خرابه خاموش شده کلا.. از پشت تلفن بهم بگو تا درستش کنم !

اگر میشه دقیقا مشخص کن کجای کار لنگ هست ، تا جای که سواد ما میکشه کمکی کنیم.

فداتم

نظر

با عرض تشکر به خاطر حوصله ای که در جواب دادن سوالات به خرج می دهین. مثلا بعضی وقت ها که منتظر برگشت از موج 5 هستیم موج extend میشه و در صورتی که موینگ اوریج جابه جا شده ما را نیز قطع کرده و استاپ ما زده می شه در pdf که زحمت کشیدین گفته شده از یک اندیکاتور مک دی اکستند شده استفاده کنین ولی این اندیکاتور جواب نمی ده درست. من با advance get کار می کنم و به نظرتون بهترین تایم فریم برای کار کردن با این نرم افزار چیه؟ ممنون می شم

نظر

دوستان کسی فیلم های آموزش الیوت دکتر بهزادی را داره؟ لطف می کنین بزارین یا لینکی معرفی کنین

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi1608 نمایش پست ها
                ان شاا.. با کمک و هم فکری هم بتونیم از امواج الیوت در تریدهامون بیشتر استفاده کنیم
                سلام دوست من
                شما چطوری از الیوت توی تریدهاتون استفاده می کنید؟
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

درود.
                  اگه همچی چیزی به تورم بخوره حتما میگیرم.
                  مثل موقعیتی که خلیل تو یورو ین اعلام کرد:

نظر

دوستان عزیز اندیکاتور کاربردی برای شمارش امواج کسی سراغ داره؟؟ مک دی تا حدودی می تونه تو شمارش امواج کمکمون کنه ولی احتیاج به یک مکمل داره

نظر

سلام به همه دوستان، خواستم مطلبی رو عرض کنم، من به مدت 6 ماه بر روی دمو با اکانت 10/000 دلار و با رعایت لات سایز و مدیریت ریسک و سرمایه و بدون اینکه استاپم بخوره هر ماه بین 22 تا 50 درصد سود ساختم که رزومه دموی من موجود هست..... خواستم به همه دوستان بگم تو این بازار به هرچی بخواهید میتونید برسید، سعی نکنید دنبال این باشید که که ببینید دید دیگران نسبت به این بازار چیه بلکه سعی کنید دید خودتون رو نسبت به این بازار به دست بیارید، مغلوب حرفهای تریدرهای شکست خورده نشید........

موفق باشید: bk.fxtrader@yahoo.com

نظر

بهنام جان مي توني در مورد سيستم معاملاتي و پلن معاملاتي و همچنين مديريت سرمايه و ريسكت برامون يكم توضيح بدي؟

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                          سلام مهدی حان

باگ باید تشخیص داده بشه از کجای بدنه استراتژی .. هست که بتونیم دارو واسش تجویز کنیم ، نمیشه بگیم کامپیوترم خرابه خاموش شده کلا.. از پشت تلفن بهم بگو تا درستش کنم !

اگر میشه دقیقا مشخص کن کجای کار لنگ هست ، تا جای که سواد ما میکشه کمکی کنیم.

فداتم
                          سلام خدمت اساتید زحمت کش و پر تلاش
                          من به یه مشکل خوردم می خواستم بدونم اشکال کار کجاست .. مشکل اینه که من تمامی موارد رو در ادونسید گت رعایت میکنم ولی امروز تمام تحلیل ها درست بود تا اینکه موج 4 کانال قرمز رو تاچ کرد و همچنین 2 قله رو هم تشکیل داد. من هم بر اساس ترید نوع دوم و همچنین کراس موینگ اوریج وارد پزیشن سل شدم که بهد سشن امریکا قیمت شروع به روند خودش کرد و تاپ موج 5 رو هم ساخت ممنون میشم راهنمایی کنید که از چه راههای میشه فهمید که :
                          1: موج 5 کاملا به پایان رسیده و مثل امروز یهو تغییر وضعیت نده و به روند خودش ادامه نده ...
                          2: کلا از کجا میشه فهمید که یک موج به پایان خودش رسیده
                          شاید 2 تا سوال یکی بود ببخشید
                          3: چه تایم فریمی برای تحلیل ادونسید گت مناسبه یعنی بهتر میشه پزیشن گرفت ؟
                          اکه سوال هام مبتدیه از اساتید باتجربه خواهش میکنم که راهنمایی کنن متشکرم منتظر جواب های خوبتون هستم
                          ویرایش توسط وحید حیدری : https://www.traderha.com/member/10500-وحید-حیدری در ساعت 09-12-2013, 12:52 AM دلیل: اضافه شدن سوال....
                          هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

نوشته اصلی توسط vahidorna نمایش پست ها
                            من به یه مشکل خوردم می خواستم بدونم اشکال کار کجاست .. مشکل اینه که من تمامی موارد رو در ادونسید گت رعایت میکنم ولی امروز تمام تحلیل ها درست بود تا اینکه موج 4 کانال قرمز رو تاچ کرد و همچنین 2 قله رو هم تشکیل داد. من هم بر اساس ترید نوع دوم و همچنین کراس موینگ اوریج وارد پزیشن سل شدم که بهد سشن امریکا قیمت شروع به روند خودش کرد و تاپ موج 5 رو هم ساخت ممنون میشم راهنمایی کنید که از چه راههای میشه فهمید که :
                            1: موج 5 کاملا به پایان رسیده و مثل امروز یهو تغییر وضعیت نده و به روند خودش ادامه نده ...
                            اکه سوال هام مبتدیه از اساتید باتجربه خواهش میکنم که راهنمایی کنن متشکرم منتظر جواب های خوبتون هستم
                            با سلام
                            اینطور که من متوجه شدم منظور شما ترید پس از اتمام موج 5 است . مورد زیر را برای اطمینان از خاتمه موج 5 ادر نرم افزار Advanced Get انجام بده
                            * از شمارش امواج الیوت Alternate 3- Long term استفاده کن. اگر Alt3 توالی پنج موج قبلی را به شکل یک موج سوم در جریان شماره گذاری کند که در حال تشکیل موج چهارم می باشد. موج 5 هنوز خاتمه پیدا نکرده است. اما اکر به صورت همان 5 موج شماره گذاری کرد با در نظر گرفتن دیگر شروط وارد معامله شوید
                            ویرایش توسط sina347 : https://www.traderha.com/member/6966-sina347 در ساعت 09-12-2013, 01:23 AM

نظر

نوشته اصلی توسط vahidorna نمایش پست ها
                              درود بر شما

چون دوست عزیزمون جناب PCMFund نیستند بنده جای ایشان پاسخ میدهم

برای انتهای امواج " حالا موج پنج یا هر موج دیگری " نیاز به تحلیل ساختار ، کلاسترهای قیمتی و زمانی " بعضا بعد حجم و شتاب هم اضافه کرده اند" است.

بلفرض برای انتهای موج پنج مهمترین کلاستر قیمتی میتوان از اکستنش موج چهار نام برد .

دقت داشته باشید یک قانون کلی برای انتهای وجود ندارد بلکه خطوط راهنماهای وجود دارد که ما از آنها تبعیت میکنیم

در واقع تمام بازار که تحلیل میشه برای شناسایی انتهای امواج و شروع موج جدید هست و اگر بتوانیم اینکار را انجام دهیم رسالت خود را در بازار به اتمام رسانده ایم.

در مورد تایم فریم یک قاعده کلی وجود داره و اینکه هر چه تایم فریم بالاتر باشد صحت پیش بینی ها عملاً بالاتر است. ما که فاندامنتال هم کار میکنیم نوسانات تایم های ریز را بعضاً تصادفی هم مینامیم ...

شما در تایم فریم چهارساعته کار کنید "حداقل دیگه یکساعته" ببینید به نتایج مطلوب میرسید یا خیر

نکته آخری که عنوان کنم اینه که شخصاً ادونس گت را لز سیستمم پاک کردم چرا که قدرت تفسیر و تجزیه و تحلیل ذهنم را کند میکند " این نظر شخصی است و میتواند اشتباه باشد"

موفق باشید
                              آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

پردازش ...
                              X