اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پیش بینی برای آینده -میتونم روزی حدود 20 پیپ مداوم سود کنم؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال: پیش بینی برای آینده -میتونم روزی حدود 20 پیپ مداوم سود کنم؟

با سلام خدمت دوستان گل قدیمی و جدیدم.
    بعد از کلوزینگ سایت پر محتوا و خاطره انگیز قیمتهاچونکه تنها فرومی بود که در اون فعالیت داشتم و تقریبا ماهی یه بار به فرومهای دیگه سر میزنم و به همین علت خبر تکان دهنده فوت امیر شاهرودی عزیز را سه چهار روز پیش از طریق یکی از دوستان در مسنجر شنیدم.شاهرودی عزیز یکی از خاکی ترین با مرام ترین و باسوادترین اعضای فرومهای بازارهای مالی بود.یادش به خیر همیشه بعد از تحلیلش میگفت که با ریسک سه دهم درصد وارد شدم و بعدش هم استاپ را به +1 منتقل میکرد. و زیر کمتر پستی را میدیدی که تشکر شاهرودی عزیز زیرش نباشه.روحش شاد......گرچه که فرومها را بدون اون نمیتوان تصور کرد.

خب هدفم از ایجاد این تاپیک قرار دادن پیش بینی هایم در یک مکان مشخص (مثل این تاپیک) است .پیش بینی هایی که شاید کسی قادر به انجامش اصلا نباشه.
    به این نحوه که در تایمی در آینده روی سمبلی مشخص اعلام سل یا بای میکنم با تی پی و استاپ مشخص و سود و ضررم را در این تاپیک ذخیره میکنم.
    اگه بتونم روزی 15 تا 20 پیپ در هر روز کسب کنم با یه حساب 5000دلاری با حجم یک لات میتونم روزی 200دلار سود کسب کنم. گرچه که قبلا هم این پیش بینی ها را تست کرده ام ولی برای تست نهایی این تاپیک آخرین تست خواهد بود.
    تمام تایم هایی که ذکر میکنم فقط به وقت تهران خواهد بود.و قیمت ورود به پوزیشن قیمت اپن اون دقیقه در چارت خواهد بود. خب حالا برای فردا 3 پیش بینی در همین جا ثبت میکنم. که به شرح زیر میباشند..
    یورو به پوند سل در ساعت 9.30دقیقه به وقت تهران با تی پی و استاپ 20پیپ.

دلار استرالیا(aud/usd) سل در ساعت 12.30 با تی پی واستاپ 35 پیپ.

پوند به دلار سل در ساعت 13.00با تیپی و استاپ 25 پیپ.

شب خوش.
    فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

این 3 پیش بینی را هم برای تاریخ 20اوت دوشنبه لحاظ میکنم که با 3 تای بالا برای فردا میشه 6 تاکلا. که البته این 3 تای دومی مال کمتر از 3 تا 6 ساعت دیگه میشه.

پوند به دلار سل ساعت 3.30 دقیقه با تی پی و استاپ 20 پیپ.

یورو به ین بای ساعت 6.00 تمام با تی پی و استاپ 25پیپ.

دلار به فرانک سل ساعت 6.30 دقیقه با تی پی و استاپ 25 پیپ.

شب خوش.

نظر

دوستان سلام
      ابتدا به بررسی پیش بینی های امروز بپردازم و در ادامه پیش بینی های فردا را درج میکنم.
      به ترتیب از سود به ضرر.
      1-سل یورو به پوند 20 پیپ سود.
      2-سل فرانک 25پیپ سود.
      3-سل پوند ساعت 13.00 25پیپ سود.

4-بای یورو به ین 25پیپ ضرر.(گرچه که تا 21 پیپ مثبت هم رفت).
      5-سل پوند ساعت 3.30 20 پیپ ضرر.

6-استرالیا هم نه تی پی خورده و نه استاپ(توی 7پیپ سوده الان).
      مجموع سودها70 و مجموع ضرر ها 45
      برایند امروز منهای پوزیشن استرالیا 25+SnapShot_120820_093324.jpgSnapShot_120820_094046.jpgSnapShot_120820_094752.jpgSnapShot_120820_095428.jpgSnapShot_120820_100411.jpg
      ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 08-20-2012, 10:53 PM

نظر

سلام به دوست عزیزمون اقا احسان
        من دو تا از پوزیشن پیشنهادی شما را با حساب ازمایشی باز کردم موفق امیز بود
        اما یک سوال پیش میاد چرا برای هرپوزیشنی ساعت دقیقی ارائه کردید چون من جایی برای پوزیشن های پیشنهادی ساعت دقیقی ندیدم که کسی ارائه کنه
        در ضمن سیستم و اسراتزی شما چی؟
        ممنون میشم
        (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

دوستان در این تاپیک برای راحتی کار به فرم زیر از نامهای مختصر استفاده میکنم.
          یورو= یورو به دلار ٍeur/usd
          پوند =پوند به دلارgbp/usd
          فرانک=دلار به فرانکusd/chf
          استرالیا=دلار استرالیا به دلار aud/usd
          ولی برای جفت ارزهای یورو به پوند و یورو به ین نام کامل آنها را ذکر میکنم.

برای فردا هم اینک 4پیش بینی درج میکنم که در بین این4 تا سلهای استرالیا و سل یورو به ین احتمالشون خیلی بالاست.

یورو به ین سل در ساعت 3 تمام با تی پی و استاپ 25پیپ.

فرانک سل در ساعت 4.30دقیقه با تی پی واستاپ 25 پیپ.

استرالیا سل در ساعت 5 تمام با تی پی و استاپ 25 پیپ.

استرالیا سل در ساعت 6.30 دقیقه با تی پی و استاپ 25پیپ.

شب خوش

نظر

احسان درود بر شما بخاطر این حسن نظرتون و به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون

فقط میخواستم در صورت امکان اصول کارتون رو بگید تا بعد اگر خودتون تمایل داشتید به جزئیات بپردازید.

با سپاس فراوان
            Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
              سلام به دوست عزیزمون اقا احسان
              من دو تا از پوزیشن پیشنهادی شما را با حساب ازمایشی باز کردم موفق امیز بود
              اما یک سوال پیش میاد چرا برای هرپوزیشنی ساعت دقیقی ارائه کردید چون من جایی برای پوزیشن های پیشنهادی ساعت دقیقی ندیدم که کسی ارائه کنه
              در ضمن سیستم و اسراتزی شما چی؟
              ممنون میشم
              سلام
              ساعت یا دقیقه ای که اعلام میکنم به جهت نیاز به یک قیمت برای سنجش و لزوم وجود قیمت ورودی است. اگه محدوده زمانی اعلام کنم با واقعیت تفاوت پیدا میکنه . مثلا دیروز سل در یورو به ین را در محدوده ای از زمان مثلا 5 دقیقه (بین 5.55 تا6)اعلام میکردم تی پی ام را میزد ولی چونکه یک قیمت مشحص برای ورود بود از 4 پیپی تی پی برگشت و استاپم را زد و این چیزی بود که واقعیت داشت.
              نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
              احسان درود بر شما بخاطر این حسن نظرتون و به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون

فقط میخواستم در صورت امکان اصول کارتون رو بگید تا بعد اگر خودتون تمایل داشتید به جزئیات بپردازید.

با سپاس فراوان
              درود
              خدمت شما عرض کنم که اصول این جور پیش بینی که تا اینجا در این تاپیک ضرر داشته فرا زمینی است تقریبا .به همین علت فقط جنبه سرگرمی ودنبال کردن این جور سیگنالها برای دوستان داره. شاید نمیدونم چیزی شبیه به پل پیشگو در اطرافم وجود داشته باشه وشاید.....
              ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 08-21-2012, 10:01 PM

نظر

سلام مجدد
                ابتدا به بررسی نتایج پیش بینی های امروز 21 اوت بپردازم و سپس پیش بینی های فردا 22 اوت را درج کنم.
                ابتدا ضرر ها
                1-سل یورو به ین25 پیپ ضرر .
                2-سلهای استرالیا جمعا با سل دیروز 85 پیپ ضرر.(3 پوزیشن-گرچه که استاپهای استرالیا زده شد ولی طی تجربه ای که دارم باید سل بزرگی در این استرالیا خوابیده باشه که زیاد به سل استرالیا تاکید میشد).

1-سل فرانک 25 پیپ سود.(هر چی فرانک پیش بینی میکنم درست در میاد واسترالیا اشتباه).

برایند امروز -85ضرر و برایند کلی دیروز و امروز 60 پیپ ضرر.(نمیدونم چیه من هر تاپیکی که میزنم اولش باید یه خورده به مشکل بر بخورم )

خب حالا فعلا 3 تا پیش بینی برای فردا میزارم تا ببینیم چی پیش میاد.

1- ساعت 1.00تمام یورو بای با تی پی و استاپ 25 پیپ.

2-ساعت8.21دقیقه دلاربه ین سل با تی پی و استاپ 25 پیپ.

3-ساعت 11.17 دقیقه یورو به ین سل با تی پی و استاپ 25 پیپ.

شب خوش.

نظر

سلام دوستان
                  دو تا پیش بینی دیگه برای امروز بعد از ظهر درج میکنم ولی از این به بعد 3 تا تغییر اساسی در پیش بینی هایم خواهم داد.
                  اول اینکه تعداد شان را تا نزدیکای 10 تا میکنم
                  دوم اینکه ریسک به ریواردشون رو نزدیک به 1به 2 میکنم
                  سوم اینکه از حداقل دو یا سه روز قبل پیش بینی را درج میکنم.(مثلا سه شنبه پیش بینی های مربوط به جمعه یا هفته بعد را درج میکنم).

خب حالا این 2 تا رو مینویسم و دیگه پیش بینی های بعدی برای روز جمعه به بعد خواهد بود.

1-از قیمت اپن ساعت 15.30 یورو به ین سل با تی پی و استاپ 25 پیپ.

2-از قیمت اپن ساعت 18.30 پوند سل با تی پی واستاپ 25 پیپ.

پ.ن- به زودی یه تاپیک هم برای پیش بینی های زنده میزنم و نتیجه اون رو با نتیجه این تاپیک مقایسه میکنم.
                  ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 08-22-2012, 10:10 AM

نظر

سلام دوستان
                    ابتدا نتیجه پیش بینی های امروز را ذکر میکنم و در ادامه 3 پیش بینی برای روز جمعه پس فردا مینویسم.

ابتدا سودها
                    1-سل دلار به ین 25 پیپ سود.
                    2-سلهای یورو به ین مجموعا 50 پیپ سود.

ضررها هم..
                    1-بای یورو 25 پیپ ضرر (در حالیکه بعدا زیاد در جهت پیش بینی ام رفت مثل سلهای دیروز استرالیا)
                    2-سل پوند 25 پیپ ضرر

برایند امروز 25+پیپ.

خب حالا پیش بینی های روز جمعه( وقت نداشتم فقط 3 تا یافتم )

1-استرالیا سل ساعت 12.00 با تی پی 35 و استاپ 20پیپ.

2-پوند بای ساعت17.00 با تی پی 35 و استاپ 20 پیپ.

3-یورو به ین سل ساعت 18.00 با تی پی 35و استاپ 20 پیپ.

شب خوش.

نظر

سلام خدمت دوست گلم آقا احسان

آقا احسان يه گله : داري بهمون ماهي ميدي يا ميخواي بعد از يه مدت ماهي گيري هم يادمون بدي داداش

اگه اون قلابي كه داري باهاش ماهي ميگري رو به ماهم نشون ميدادي با قلقاش مثل دوستان ديگه بهتر نبود؟

بازم ممنون
                      صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        ابتدا نتیجه پیش بینی های امروز را ذکر میکنم و در ادامه 3 پیش بینی برای روز جمعه پس فردا مینویسم.
                        ..............

خب حالا پیش بینی های روز جمعه( وقت نداشتم فقط 3 تا یافتم )

1-استرالیا سل ساعت 12.00 با تی پی 35 و استاپ 20پیپ.

2-پوند بای ساعت17.00 با تی پی 35 و استاپ 20 پیپ.

3-یورو به ین سل ساعت 18.00 با تی پی 35و استاپ 20 پیپ.
                        سلام دوستان
                        پیش بینی هایی که برای امروز انجام داده بودم هر سه تاشون استاپ 20پیپی را تجربه کردند.بدین ترتیب برای امروز 60 پیپ ضرر ثبت میشه.
                        همونطوری که اون موقع هم نوشتم به علت کمبود وقت پیش بینی هایم را بادقت انجام ندادم چونکه به پیش بینی زنده چارت مشغول بودم .باید از این به بعد دقت ام را در روی این جور پوزیشنها زیاد کنم .

شب خوش.

نظر

سلام دوستان
                          با ثبت (+25)و(-85)و(+25) و (-60)=مجموعا 95 پیپ ضرر برای هفته گذشته به استقبال هفته آینده میروم.
                          امیدوارم که از ضرر های هفته قبل درس گرفته باشم از این به بعد پیش بینی های مربوط به آینده را با دقت بیشتری انجام بدم.

پیش بینی های مربوط به روز دوشنبه.سه شنبه و چهار شنبه را با دقت بیشتری تحقیق کردم و به گمان خودم این هفته جمعا مثبت خواهد شد.

و به ترتیب زیر میباشند.

دوشنبه
                          ساعت16.00 یورو به ین بای با استاپ 25 وتی پی 40پیپ.

سه شنبه
                          ساعت 2.00 پوند بای با استاپ25 و تی پی 40 پیپ .

ساعت 3.00 یورو به ین بای با استاپ25 و تی پی 40 پیپ.

ساعت7.00یورو بای با استاپ 25 و تی پی 40 پیپ.

ساعت 10.30 یورو بای با استاپ 25 و تی پی 40 پیپ.

ساعت 11.30 پوندبای با استاپ 25 وتی پی 40پیپ.

ساعت15.00یورو به ین سل با استاپ 25و تی پی 40 پیپ.

چهار شنبه

ساعت 3.00 دلار به ین سل با استاپ 25 و تی پی 40 پیپ.

ساعت 8.00 فرانک سل با استاپ 25 و تی پی 40 پیپ .

ساعت 12.30 فرانک بای با استاپ 25و تی پی 40 پیپ.

شب خوش.

نظر

سلام دوستان
                            با ثبت (+25)و(-85)و(+25) و (-60)=مجموعا 95 پیپ ضرر برای هفته گذشته به استقبال هفته آینده میروم.
                            امیدوارم که از ضرر های هفته قبل درس گرفته باشم از این به بعد پیش بینی های مربوط به آینده را با دقت بیشتری انجام بدم.

پیش بینی های مربوط به روز دوشنبه.سه شنبه و چهار شنبه را با دقت بیشتری تحقیق کردم و به گمان خودم این هفته جمعا مثبت خواهد شد.

و به ترتیب زیر میباشند.

دوشنبه

سه شنبه

ساعت15.00یورو به ین سل با استاپ 25و تی پی 40 پیپ.(تا 28پیپ سود رفته)

چهار شنبه

ساعت 3.00 دلار به ین سل با استاپ 25 و تی پی 40 پیپ.

شب خوش.
                            سلام دوستان نتایج دیروز و امروز را در نقل قول مشخص کرده ام.
                            برای امروز 6پیش بینی نوشته بودم که اگه استاپشان را در نظر نگیریم 5تای اولی همه تی پی خوردند+تک سیگنال دیروز.

نظر

سلام دوستان

و به ترتیب زیر میباشند.

دوشنبه

سه شنبه

ساعت15.00یورو به ین سل با استاپ 25و تی پی 40 پیپ.

چهار شنبه

ساعت 3.00 دلار به ین سل با استاپ 25 و تی پی 40 پیپ.(ابتدا تا 24پیپ ضرر و سپس 35پیپ سود رفته و الان 25پیپ سود است)

شب خوش.
                              سلام دوستان

نتایج پیش بینی های هفته گذشته را در نقل قول مشخص کرده ام و همونطوری که قبل از شروع هفته گفته بودم برایند این هفته به دلیل دقت بیشتری که انجام دادم بر خلاف هفته گذشته مثبت شد.200پیپ سود و 100 پیپ ضرر.که در مجموع 100پیپ سود میشه. (پوزیشن 25 پیپ سود دلار به ین را هم به حساب نمیاورم)
                              میانگین سود کسب شده 33پیپ برای هر روز (هفته گذشته به دلیل مشغله کاری در تاپیک برای 3 روز پیش بینی نوشته بودم ).

از این به بعد اگه وقت داشتم پیش بینی های از این دست را تاپیک منتقل میکنم چونکه ویرایش و پست زدن و پاسخ به پستهای دوستان برای من که فعالیت زیادی در این فروم ندارم حدود یک ساعت جمعا به طول می انجامد .

پ.ن شاید امروز یا فردا تاپیکی با عنوان حرکات شارپ احتمالی بازار در چند دقیقه آینده بزنم.
                              روز خوش

نظر

پردازش ...
                              X